VI Sunway Sitges International Chess Festival - Group B (Id.)

OrganitzadorClub d'Escacs Sunway Sitges y Penya d'Escacs Casino Prado Suburense
FederacióEspanya ( ESP )
Director del torneigFrancesc Gonzalez Alonso (2227290)
Àrbitre principalIA Takis Nikolopoulos(4226070)
Deputy ArbiterIA Eduardo Lopez Rodríguez (22225501)
ÀrbitreIA Nuno Filipe Andrade (1912291) - IA Cristina Pernici Rigo (873500)- FA Nestor Echeverría (116572)
Control de temps90 min/40 moves + 30 min/rest + 30 sec. incr. per move starting move 1
SeuHotel Sunway Playa Golf & Spa, Sitges (Barcelona)
Rating calculationEloN, FIDE
Data2019/12/13 Al 2019/12/22
Mitjana d'Elo1607
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització04.12.2019 20:00:35, Creador/Darrera càrrega: lópez rodríguez, eduardo

Selecció del torneigGroup A, Group B, Blitz U-16, Night Bltz 14, Night Blitz 18
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig, No se'n mostren senyeres
Vista d'un equipALG, AND, ARG, ARM, AUS, AUT, AZE, BEL, BLR, BOL, BRA, CAN, CHI, CHN, CRC, CZE, DEN, ECU, EGY, ENG, ESP, EST, FAI, FIN, FRA, GEO, GER, GRE, HKG, HON, HUN, IND, IRI, IRL, ISL, ISR, ITA, KAZ, KSA, LAT, LBA, MEX, MGL, NED, NOR, POL, POR, ROU, RUS, SGP, SLO, SUI, SWE, TPE, TUR, UKR, USA, UZB
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm. NomFEDFIDEEloNSexeTipusGrClub/Ciutat
1
Medar MartiEST19950TTMKK
2
Lopez Baena DavidESP19902016C.E. Castelldefels
3
Meng Jean-PhilippeFRA19850
4
Vargas Drechsler CarlosESP19561981H C.E. Tres Peons
5
Holliman BobUSA19500H
6
Romero Moreno FelixESP19381939Sant Andreu C.E.
7
Gutierrez Palomino AlbertESP19351956L'Espiga de les Corts
8
Turu IndrekEST19320Kaido Külaotsa Malekool
9
De Bruijne ArianNED19310 Alphense Schaakclub (ASC)
10
Prats Rodriguez Juan BoscoESP19301970C.E. Sant Boi
11
Goris TonNED19240H65
12
Borrellas Comellas JosepESP19191921S65C.E. Vilafranca
13
Villa Tornero AlexESP19181936U12C.E. Montornès
14
Vallbona Domingo JoanESP19131943S65 C.E. Tres Peons
15
Boerkamp HarryNED19050S65 SV Promotie Zoetermeer
16
Cuvelier AnneliesBEL18850wH LSV-Chesspirant
17
Martinez Gamiz MarcESP18811781U16Valls d’Andorra
18
Ortiz Padro PolESP18791872U12 C.E. Tres Peons
19
Delgadillo Torrico FelipeESP18721906Cat
20
Backiel HubertPOL18600U16
21
Grau Ferrer CarlesESP18551882Casino Prado Suburense
22
Vanduyfhuys IgorBEL18490H16Skaakclub Jean Jaures
23
AIMGallego Montes AntoniESP18471851Club Escacs Pallejà
24
Davaademberel PurevdorjMGL18390Titem
25
Mihalache Paul-StelianROU18370Clubul Sfinxul Iași
26
Creixell Bermudo RobertESP18341819Ateneu Igualadí
27
Pellicer Pi JordiESP18301941HMontmelo C.E
28
Van Haastert JeremyNED18250
29
Perez Puyal Jose JoaquinESP18241846 Club Atletismo Huesca
30
De La Riva Fernandez EduardoESP18240H65
31
Casares Bonals AinhoaESP18211810wU16Llinars
32
Gniado RadoslawPOL18190H
33
Gaisbauer ReneGER18060SK Gernsbach
34
Franzoni Ladron De Guevara EnricESP17981807S65Sant Andreu C.E
35
Palacios Pena GerardoESP17911810Tres Peons
36
Lorenzo Martinez RubenESP17851820C.E. Les Franqueses
37
Szczotka KlaraPOL17810wU12
38
Peredo Claros Luis GabrielBOL17780 Penya d'Escacs Casino Prado Subure
39
Poumey PhilippeFRA17770H
40
Vaval AaditiUSA17730wU16
41
Arno Bendicho XeniaESP17691789wAlmenar Club Escacs
42
Rathina Sabapathi AIND17590U16Mastermind Chess Academy
43
Bergame AlainFRA17500H
44
Sanchez Martin MarcESP17411778C.E. Martorell
45
Nielsen Jon I HorniFAI17250H16
46
Tardio Fran EmilioESP17211735S65tres peons
47
Haisma HenkNED17180H65
48
Raghu Ram Reddy SeelamIND17170U12 South Mumbai Chess Academy
49
Schreiter OliverGER17150HSF Lohmar
50
Zheng Harry ZENG17040U12
51
Alem Ali HussainKSA17020The Ghosts
52
Martinez Ferrer AlbertESP17011742Cat
53
Martinez Ferrer RafaelESP16971748Agrupació d'Escacs Rubinenca
54
Anjali R. SagarIND16941825wCat
55
Costa Trave JaumeESP16941708Granollers-Canovelles
56
May Freixa JosepESP16941698HCollblanc C.E
57
Sudharsan GurukrishnanIND16920Mastermind Chess Academy
58
Shatil ShirISR16860H16Etude Ramat Gan Chess Club
59
Garcia Punzano Josep LluisESP16841706Sant Josep
60
Carulla Pons CarlosESP16821740S65Mad
61
Al Mansour AbdulzizKSA16820The Ghosts
62
Hiren K GIND16680U16Mastermind Chess Academy
63
Jimenez Molina VictorESP16651694C.E. Tres Peons
64
Orti Boix MiguelESP16631686H65Masdenverge C.E
65
Ribon Calabia MarianoESP16631663Centre de Cultura Es Castell
66
Casares Bonals AsierESP16561641U16Llinars
67
Choksi KhushiSGP16510wU16
68
Aditya RamanathanIND16490H16
69
Hagen TejoNED16460S65 Schaakvereniging Caïssa-Eenhoorn
70
Clanchet Olle JosepESP16341678HC.E. Martorell
71
Gardner LeoESP16301595U16Casino Prado Suburense
72
Goris-Schouwstra AdryNED16240wH65B.S.V
73
Hirschkron GaryUSA16220H
74
Divitt AroraIND16160U12
75
Sai Alagappan SIND15910Mastermind Chess Academy
76
Zheng Jerry ZENG15650U16
77
Roes FransNED15640S65Schaakvereniging Caïssa-Eenhoorn
78
Lopez Arjona EmilioESP15631492 L'Espiga de les Corts
79
Lobo Pereira AramiESP15571642wU16C. E. Llinars
80
Bonnaffe XavierBEL15560HDe Wetterse Vrijpion
81
Boldu Zabih LlorencESP15270EDAMI
82
Sasvatha AIND15260wU16Mastermind Chess Academy
83
Kucharska HelenaPOL15120wU16MKSZ Rybnik
84
Al Mutlaq Ibrahim AKSA15090
85
Colom Riera MarcESP15051493Peña Deportiva Santa Eulalía
86
Ananya ParikhUSA14980wU16
87
Munoz Prior MarceloESP14941518
88
Empez Garcia ManuelESP14921473H65
89
Febrero Perez LluisESP14541365S65Cat
90
AFMBarguer AlexeyBLR14440H
91
Arguijo FernandoFRA14390
92
Segador Sanchez DidacESP14331456Peón Negro
93
Aadith RIND14330U16Mastermind Chess Academy
94
Haralalka DivijIND14330U16
95
Pifarre Gene Joan BaptistaESP14321419S65 C.E. Tres Peons
96
Chiochia DanielESP14311505U16 Penya d'Escacs Casino Prado Subure
97
Sabria Mestras JordiESP14301425Santa Eugènia
98
Sanjana RaghunathIND14300wU16
99
Boers MatthieuESP14281392Penya d'Escacs Casino Prado Suburen
100
Gonzalez Avellana SantiagoESP14260 Catalonia C.E
101
Raghava MadhavanIND14190Mastermind Chess Academy
102
Stanghelle AndersNOR14180S65 Nord-Odal Sjakklubb
103
Swapna C NIND14090wU16Mastermind Chess Academy
104
AIMStroup James HowardUSA14020H65
105
Vogel DieterGER13980Siebenlehner SV
106
De La Mata Rodriguez JavierESP13791410La Didáctica
107
AIMVishal Choudary BIND13590U16Mastermind Chess Academy
108
Manmay ChopraIND13540U16
109
AFMLokare YashIND13530HAll India Chess Federation
110
Lenhardt EwaldESP13491335S65Penya d'Escacs Casino Prado Suburen
111
Seemann PolaPOL13380wU12
112
Shatil OrISR13260wH12 Etude Ramat Gan Chess Club
113
Membrives Cano DiegoESP13110S65C.E. El Prat
114
Minko UlianaRUS13110wHShkola Botvinnika
115
Netra P SavaikarIND13110wU12
116
Dias RuwanENG13050H12The Haberdashers' Aske's Boys' Scho
117
Aubrey Armstrong AIND12530U16
118
Martinez Balastegui MartiAND12481247 Grup d’Escacs Valls d’Andorra (GEV
119
Tastambekov ArsenKAZ12460H12Central Chess Club
120
Naga Laxmi SeelamIND11960wU12
121
Advika SinghIND11730wU12
122
Prishita GuptaIND10620wU12
123
De Ruiter MichielNED00
124
Leszczynski PhilipUSA00
125
Lopez DominiqueESP00 Echiquier Tourangeau
126
Pete GayatineaESP00
127
Pichugov AlekseyRUS00H
128
Pichugov AndreyENG00H12