42ª Taça de Portugal 2019/2020

Posledná aktualizácia 06.03.2020 15:50:52, Creator/Last Upload: portuguese chess federation (licence 22)

Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
Prehľad družstvaBEL, BRA, CAN, DEN, ESP, FRA, GER, IRI, ITA, MAC, MLT, NED, PER, POL, POR, RUS, STP, VEN
VýstupyNasadenie družstva
Výsledky družstiev po šachovniciach, Súpisky družstiev, Tabuľka po 1 kole
Zoznam hráčov podľa ratingu, Zoznam hráčov podľa abecedy
Žrebovanie družstievk.1, k.2
Kolá po šach.k.1
Ranking list afterk.1
Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Výsledky družstiev po šachovniciach

  2. AA COIMBRA_A (Elo Ø:2460, TB1: 995 / TB2: 0)
š.TMenoEloFFEDFideIDIDGrTyp12BodyPartieElo ØnWWeW-WeKElo+/-
8FMTABOAS RODRIGUEZ Daniel2348ESP22084662472111,012108110,800,20102,0
9FMDIOGO Vasco André Marçalo2200POR19026281901211,012081110,660,34206,8
11FERNANDES Miguel António Murtinho2138POR19204563264300,012025100,65-0,6520-13,0
12FERNANDES João Pedro Murtinho2099POR192662433047½0,51194010,50,71-0,2120-4,2
  3. PROFIGAIA/ ESCOLA PROFISS_A (Elo Ø:2426, TB1: 995 / TB2: 0)
š.TMenoEloFFEDFideIDIDGrTyp12BodyPartieElo ØnWWeW-WeKElo+/-
5IMSOUSA André Miguel Vale Ventura2391POR19176173067411,011808110,920,08100,8
7SOUSA Hugo Carneiro2037POR19308423426700,011499100,92-0,9220-18,4
8PINTOR Simão Maciel Abranches2120POR19047871940311,011669110,920,08201,6
12SOUSA Mário António Da Silva1369POR19308503444200,011643100,17-0,1720-3,4
  5. ESTRELAS S. JOÃO DE BRITO_A (Elo Ø:2334, TB1: 995 / TB2: 0)
š.TMenoEloFFEDFideIDIDGrTyp12BodyPartieElo ØnWWeW-WeKElo+/-
2NMFIDALGO André Neves2282POR193362035344+1,010000,000,00200,0
5IMNOGUEIRA Nelson Valter Ferreira Martins2216POR190147816213+1,010000,000,00200,0
9WFMJORGE Rita Maria Osório1932POR192316131586+1,010000,000,00200,0
13CARDOSO Miguel Sanchez1803POR190428025628+1,010000,000,00200,0
  6. CX MONTEMOR-O-VELHO/CTGA_A (Elo Ø:2320, TB1: 995 / TB2: 0)
š.TMenoEloFFEDFideIDIDGrTyp12BodyPartieElo ØnWWeW-WeKElo+/-
5CRUZ Jorge Filipe Egas Da2151POR190397720680½0,51212410,50,54-0,0420-0,8
8SALTÃO João Miguel Ramos1912POR19078752674211,011750110,710,29205,8
11LEITE Marta Sofia Carvalho Ferreira1707POR19040351860000,011778100,40-0,4020-8,0
12MENDES João Rui Galvão1665POR19069251411611,011745110,390,614024,4
  8. EX PORTO_A (Elo Ø:2236, TB1: 995 / TB2: 0)
š.TMenoEloFFEDFideIDIDGrTyp12BodyPartieElo ØnWWeW-WeKElo+/-
4SISMEIRO Miguel Borges Esperança Ribeir2026POR19509753868311,011000000,000,00400,0
7MARTINS Diogo Faria De Oliveira1998POR19269343274111,011792110,760,24204,8
8MARQUES Ricardo Taborda Trigo1961POR19494383845511,011524110,920,08201,6
10MENDES Pedro Miguel Gomes1846POR19080492868811,011534110,860,14202,8
  9. CX A2D_A (Elo Ø:2232, TB1: 995 / TB2: 0)
š.TMenoEloFFEDFideIDIDGrTyp12BodyPartieElo ØnWWeW-WeKElo+/-
1FMSILVA Luís Miguel Neves Da2373POR19191212845611,011753110,920,08201,6
3ROMANO Luís Miguel Pereira Constantin2164POR19202353196811,011730110,920,08201,6
6ROMANO Joao Manuel Pereira Constantin2026POR193854136174½0,51149110,50,92-0,4220-8,4
7SANTOS José Miguel Sereno1919POR19308343426611,011352110,920,08403,2
  10. GX PORTO_A (Elo Ø:2214, TB1: 995 / TB2: 0)
š.TMenoEloFFEDFideIDIDGrTyp12BodyPartieElo ØnWWeW-WeKElo+/-
3RODRIGUES José Artur De Andrade2119POR19018341062811,011950110,720,28205,6
4NMFERREIRA Alberto Paulo De Melo2111POR1900820224811,011830110,840,16203,2
5NMSILVA António Augusto Magalhães Carv2097POR1900293725411,011714110,910,09201,8
7MOREIRA José Américo De Paiva1821POR1903039171700,011979100,29-0,2920-5,8
  11. GX ALEKHINE_A (Elo Ø:2187, TB1: 995 / TB2: 0)
š.TMenoEloFFEDFideIDIDGrTyp12BodyPartieElo ØnWWeW-WeKElo+/-
2NMSANTOS José Guilherme Bárria Lima Dos2211POR19393003641811,011752110,920,08403,2
4FERNANDES Ricardo Paulos2100POR19434643725811,011000000,000,00400,0
8MARQUES Rui Filipe Pereira1907POR190339010122½0,511000000,000,00200,0
9SIMÕES John William Contreras De Pass1898VEN39011571661011,011000000,000,00200,0
  12. ADRC MATA DE BENFICA_A (Elo Ø:2129, TB1: 995 / TB2: 0)
š.TMenoEloFFEDFideIDIDGrTyp12BodyPartieElo ØnWWeW-WeKElo+/-
3NMGUERRA Vitor Manuel Véstia2106POR190109513106½0,51217910,50,400,10202,0
4NMRIBEIRO Bruno Alexandre Romão Marques2102POR19010101157411,011875110,790,21204,2
5GUERREIRO Nuno Ricardo De Jesus2071POR19030121667711,011593110,920,08201,6
10AVELINO Camila Biscaya1802POR19389753599900,011748100,58-0,5840-23,2
  13. LOULÉ ++_A (Elo Ø:2114, TB1: 995 / TB2: 0)
š.TMenoEloFFEDFideIDIDGrTyp12BodyPartieElo ØnWWeW-WeKElo+/-
4PACHECO João Carlos Palma2072POR19011849819½0,51200510,50,59-0,0920-1,8
6BOTELHO Luis Miguel Rodrigues1987POR19049811983411,012078110,380,622012,4
8PRATA José Miguel Mendes1932POR19013031295700,011874100,58-0,5820-11,6
9PINHO Tiago Filipe Pereira Brandão D1898POR190873113989½0,51185510,50,56-0,0620-1,2
  14. GD CAVADAS_A (Elo Ø:2046, TB1: 995 / TB2: 0)
š.TMenoEloFFEDFideIDIDGrTyp12BodyPartieElo ØnWWeW-WeKElo+/-
1MARTINS André Gonçalo Gomes Brito2107POR19242813293111,011671110,920,08201,6
3GUERREIRO Raúl José Lopes2033POR1905821694211,011692110,880,12202,4
7FIGUEIREDO Mário José Da Rocha1939POR1902601386811,011562110,910,09201,8
8ROCHA Pedro Daniel Marquês1615POR19432783706811,011327110,840,16203,2
  16. CR ESTARREJA_A (Elo Ø:2023, TB1: 995 / TB2: 0)
š.TMenoEloFFEDFideIDIDGrTyp12BodyPartieElo ØnWWeW-WeKElo+/-
1FERREIRA António Luis Campos De Sousa2028POR19031442381½0,51202910,50,500,00200,0
2RODRIGUES José António Pais2019POR19116431392200,011859100,71-0,7120-14,2
3ANDRADE Carlos Jorge Da Silva1970POR19037721946911,011819110,700,30206,0
4SILVA Nelson Américo De Oliveira E1805POR19050821995311,011738110,590,41208,2
  17. CLUBE EDP - LISBOA_A (Elo Ø:1955, TB1: 995 / TB2: 0)
š.TMenoEloFFEDFideIDIDGrTyp12BodyPartieElo ØnWWeW-WeKElo+/-
3MIRANDA Amilcar Alfredo1884POR190340311311,011542110,880,12202,4
4NMMORAIS Vitor Mestre1864POR1900552108911,011562110,850,15203,0
5FERNANDES Álvaro Manuel Teixeira1778POR19606521552½0,51149910,50,84-0,3440-13,6
6COUNHAGO Edgar Jorge Luz Cavaco Simões1682POR19642752506½0,51164610,50,55-0,0520-1,0
  19. VITÓRIA CS_A (Elo Ø:1902, TB1: 995 / TB2: 0)
š.TMenoEloFFEDFideIDIDGrTyp12BodyPartieElo ØnWWeW-WeKElo+/-
1FERREIRA Victor Manuel Oliveira Santos1933POR1902865300400,011745100,74-0,7420-14,8
2VINAGRE António Pedro Romão1881POR1905104369411,011638110,800,20204,0
4NASCIMENTO Carlos Manuel Lopes1812POR190239372011,011565110,810,19203,8
5ANTÓNIO Luis Filipe Alves1838POR19066901475711,011205110,920,08201,6
  20. GX 113_A (Elo Ø:1871, TB1: 995 / TB2: 0)
š.TMenoEloFFEDFideIDIDGrTyp12BodyPartieElo ØnWWeW-WeKElo+/-
1GUIMARÃES Rui Pinto2190POR19014861572211,011000000,000,00200,0
3ANDRADE Ricardo Sarmento1786POR19425141148211,011557110,790,21204,2
4MANO Nuno Alexandre Magalhães Da Si1604POR19420341502911,011462110,690,31206,2
5PEREIRA Nuno Filipe Fafiães1202POR19561163950811,011412110,230,774030,8
  21. ATENEU DE MONTIJO_A (Elo Ø:1827, TB1: 995 / TB2: 0)
š.TMenoEloFFEDFideIDIDGrTyp12BodyPartieElo ØnWWeW-WeKElo+/-
1MACHADO Tomás Dias2005POR19468383784311,011885110,660,344013,6
2AMARO Cristiano Guilherme Da Silva1918POR1933434779711,011440110,920,08201,6
6OLIVEIRA António Augusto Da Luz1568POR19432359625½0,51143510,50,68-0,1820-3,6
7LOPES António Pedro Moreira1533POR19408721540800,011584100,43-0,4320-8,6
  23. ACX ALGARVE_A (Elo Ø:1774, TB1: 995 / TB2: 0)
š.TMenoEloFFEDFideIDIDGrTyp12BodyPartieElo ØnWWeW-WeKElo+/-
1DUARTE Ricardo Jorge Martins Brandão1973POR194080516074½0,51204110,50,410,09403,6
2LIBÓRIO Dinis João Sousa1951POR19433163684511,011525110,920,08201,6
4SOUSA Luis Manuel Correia De1594POR19649762469711,011638110,440,564022,4
7ARAÚJO João Francisco0POR4273911,01100000
  24. GX ALEKHINE_B (Elo Ø:1763, TB1: 995 / TB2: 0)
š.TMenoEloFFEDFideIDIDGrTyp12BodyPartieElo ØnWWeW-WeKElo+/-
3GODINHO João Quintas1717POR19091933040100,011000000,000,00200,0
4DIAS António Alberto1732POR19280401182011,011163110,920,08201,6
5ANDRADE José Manuel Graça Vieira De1699POR19236173212011,011151110,920,08403,2
7SANTOS Alexandre Vital1656POR19082602715111,011000000,000,00200,0
  25. EX PORTO_B (Elo Ø:1611, TB1: 995 / TB2: 0)
š.TMenoEloFFEDFideIDIDGrTyp12BodyPartieElo ØnWWeW-WeKElo+/-
1RIBEIRO Orlando Camilo Duarte1778POR193657335753-0,010000,000,00400,0
2SOARES Sara Joana De Moura Pereira Me1692POR19481723797411,011000000,000,00400,0
3PAIVA Rodrigo García1509POR19523403896811,011087110,920,08403,2
4FILIPE Guilherme Castro1261POR19538183920711,011000000,000,00400,0

Info o hráčovi

TABOAS RODRIGUEZ Daniel FM 2348 ESP Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
189SANTOS Ricardo Alexandre Luis Silva2108POR0,0s 11
DIOGO Vasco André Marçalo FM 2200 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
192NMPAIVA Henrique Maria Branco Albergar2081POR0,0w 12
FERNANDES Miguel António Murtinho 2138 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1125ANDIAS João Pedro Menezes2025POR1,0s 03
FERNANDES João Pedro Murtinho 2099 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1159FERNANDES Tiago Saraiva1940POR0,5w ½4
SOUSA André Miguel Vale Ventura IM 2391 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1236ARAÚJO José Veríssimo Botelho1808POR0,0w 11
SOUSA Hugo Carneiro 2037 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1392COELHO Miguel Alexandre Guimarães1499POR1,0s 02
PINTOR Simão Maciel Abranches 2120 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1304ROSÁRIO Artur Manuel Dias1669POR0,0w 13
SOUSA Mário António Da Silva 1369 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1312ALVES Rui Pedro Moutinho Moreira1643POR1,0s 04
FIDALGO André Neves NM 2282 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
10Brett nicht besetzt00,0- 1K1
NOGUEIRA Nelson Valter Ferreira Martins IM 2216 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
10Brett nicht besetzt00,0- 1K2
JORGE Rita Maria Osório WFM 1932 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
10Brett nicht besetzt00,0- 1K3
CARDOSO Miguel Sanchez 1803 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
10Brett nicht besetzt00,0- 1K4
CRUZ Jorge Filipe Egas Da 2151 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
177EVANGELISTA Ricardo Samuel Nunes2124POR0,5w ½1
SALTÃO João Miguel Ramos 1912 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1247MARQUES Carlos Filipe Fernandes1750POR0,0s 12
LEITE Marta Sofia Carvalho Ferreira 1707 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1250CUSTÓDIO Marco Miguel Rogério1778POR1,0w 03
MENDES João Rui Galvão 1665 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1269BATALHA Rui Gomes1745POR0,0s 14
SISMEIRO Miguel Borges Esperança Ribeir 2026 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1665RAMALHO Paulo Jorge Da Costa0POR0,0s 11
MARTINS Diogo Faria De Oliveira 1998 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1245FERREIRA Ana Margarida Gonçalves1792POR0,0w 12
MARQUES Ricardo Taborda Trigo 1961 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1369MARTINS João Luis Meireles Da Silva1524POR0,0s 13
MENDES Pedro Miguel Gomes 1846 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1374MAIO Nuno Miguel Oliveira Moreira1534POR0,0w 14
SILVA Luís Miguel Neves Da FM 2373 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1244DEMYANCHUK Sergey1753POR0,0w 11
ROMANO Luís Miguel Pereira Constantin 2164 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1276SIL Víctor Manuel Cortinhas1730POR0,0s 12
ROMANO Joao Manuel Pereira Constantin 2026 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1430PINTO André Jorge Pimparel Nuno Viei1491POR0,5w ½3
SANTOS José Miguel Sereno 1919 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1699TORRES Rafael Ricardo1352POR0,0s 14
RODRIGUES José Artur De Andrade 2119 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1144ALMEIDA Daniel Filipe Rodrigues De1950POR0,0w 11
FERREIRA Alberto Paulo De Melo NM 2111 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1221PINHO Fernando Moreira De1830POR0,0s 12
SILVA António Augusto Magalhães Carv NM 2097 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1273MARTINS Manuel Jose Lopes1714POR0,0w 13
MOREIRA José Américo De Paiva 1821 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1621MADEIRA Francisco José Duarte1979POR1,0s 04
SANTOS José Guilherme Bárria Lima Dos NM 2211 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1260GONÇALVES Gonçalo Cravo De Jesus1752POR0,0w 11
FERNANDES Ricardo Paulos 2100 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1594FÉLIX Pedro Miguel Dos Santos0POR0,0s 12
MARQUES Rui Filipe Pereira 1907 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1539ANTUNES Pedro Alves0POR0,5w ½3
SIMÕES John William Contreras De Pass 1898 VEN Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1584DOMINGUES Fernando Manuel Ribeiro Franci0POR0,0s 14
BERG Imme Pieter Van Den 2041 NED Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1146DUARTE Ricardo Jorge Martins Brandão1973POR0,5s ½1
CÔRTE-REAL Carlos Alberto Morgado 1525 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1151LIBÓRIO Dinis João Sousa1951POR1,0w 02
CAEIRO Vitor Cristiano Dos Anjos 1638 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1349SOUSA Luis Manuel Correia De1594POR1,0s 03
DANIEL Lourenço Henriques Branco 0 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1540ARAÚJO João Francisco0POR1,0w 04
GUERRA Vitor Manuel Véstia NM 2106 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
153NMCOSTA Paulo Jorge Lopes Da2179POR0,5w ½1
RIBEIRO Bruno Alexandre Romão Marques NM 2102 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1193CRUZ Francisco Manuel Nunes Morgado1875POR0,0s 12
GUERREIRO Nuno Ricardo De Jesus 2071 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1339DIAS José De Oliveira Gaspar1593POR0,0w 13
AVELINO Camila Biscaya 1802 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1270CARVALHO João Alexandre Henriques1748POR1,0s 04
SOUSA Carlos Nuno Gonçalves Fantasia 1671 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
183MARTINS André Gonçalo Gomes Brito2107POR1,0s 01
BARROS Filipe Da Silva Sousa E 1692 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1118GUERREIRO Raúl José Lopes2033POR1,0w 02
RAMOS Tomás Alberto Gonçalves 1562 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1152FIGUEIREDO Mário José Da Rocha1939POR1,0s 03
SOARES João Pedro Cesteiro Cabrita 1327 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1325ROCHA Pedro Daniel Marquês1615POR1,0w 04
PACHECO João Carlos Palma 2072 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1141CORDEIRO João Carlos Dos Santos Ferreir2005POR0,5s ½1
BOTELHO Luis Miguel Rodrigues 1987 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1100RIBEIRO José Miguel Saraiva2078POR0,0w 12
PRATA José Miguel Mendes 1932 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1181RIBEIRO Duarte Carriço Pedro Alves1874POR1,0s 03
PINHO Tiago Filipe Pereira Brandão D 1898 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1220SILVA Tiago Alexandre Pinho Da1855POR0,5w ½4
CORDEIRO João Carlos Dos Santos Ferreir 2005 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1104PACHECO João Carlos Palma2072POR0,5w ½1
RIBEIRO José Miguel Saraiva 2078 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1145BOTELHO Luis Miguel Rodrigues1987POR1,0s 02
RIBEIRO Duarte Carriço Pedro Alves 1874 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1154PRATA José Miguel Mendes1932POR0,0w 13
SILVA Tiago Alexandre Pinho Da 1855 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1175PINHO Tiago Filipe Pereira Brandão D1898POR0,5s ½4
MARTINS André Gonçalo Gomes Brito 2107 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1307SOUSA Carlos Nuno Gonçalves Fantasia1671POR0,0w 11
GUERREIRO Raúl José Lopes 2033 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1294BARROS Filipe Da Silva Sousa E1692POR0,0s 12
FIGUEIREDO Mário José Da Rocha 1939 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1352RAMOS Tomás Alberto Gonçalves1562POR0,0w 13
ROCHA Pedro Daniel Marquês 1615 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1450SOARES João Pedro Cesteiro Cabrita1327POR0,0s 14
COSTA Paulo Jorge Lopes Da NM 2179 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
184NMGUERRA Vitor Manuel Véstia2106POR0,5s ½1
CRUZ Francisco Manuel Nunes Morgado 1875 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
188NMRIBEIRO Bruno Alexandre Romão Marques2102POR1,0w 02
DIAS José De Oliveira Gaspar 1593 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1103GUERREIRO Nuno Ricardo De Jesus2071POR1,0s 03
CARVALHO João Alexandre Henriques 1748 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1274AVELINO Camila Biscaya1802POR0,0w 14
SANTOS Ricardo Alexandre Luis Silva 2108 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
124FMTABOAS RODRIGUEZ Daniel2348ESP1,0w 01
PAIVA Henrique Maria Branco Albergar NM 2081 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
151FMDIOGO Vasco André Marçalo2200POR1,0s 02
ANDIAS João Pedro Menezes 2025 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
180FERNANDES Miguel António Murtinho2138POR0,0w 13
FERNANDES Tiago Saraiva 1940 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
191FERNANDES João Pedro Murtinho2099POR0,5s ½4
SILVA Stephane Gomes NM 2029 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1115FERREIRA António Luis Campos De Sousa2028POR0,5s ½1
CARVALHO Vitor Hugo De Pina Soares 1859 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1132RODRIGUES José António Pais2019POR0,0w 12
SÁ Cláudio Simão Carvalho Faria D 1819 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1143ANDRADE Carlos Jorge Da Silva1970POR1,0s 03
RIBEIRO Rodrigo Martins Santos 1738 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1234SILVA Nelson Américo De Oliveira E1805POR1,0w 04
FERREIRA António Luis Campos De Sousa 2028 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1126NMSILVA Stephane Gomes2029POR0,5w ½1
RODRIGUES José António Pais 2019 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1198CARVALHO Vitor Hugo De Pina Soares1859POR1,0s 02
ANDRADE Carlos Jorge Da Silva 1970 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1216SÁ Cláudio Simão Carvalho Faria D1819POR0,0w 13
SILVA Nelson Américo De Oliveira E 1805 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1272RIBEIRO Rodrigo Martins Santos1738POR0,0s 14
ALMEIDA Daniel Filipe Rodrigues De 1950 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
178RODRIGUES José Artur De Andrade2119POR1,0s 01
PINHO Fernando Moreira De 1830 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
179NMFERREIRA Alberto Paulo De Melo2111POR1,0w 02
MARTINS Manuel Jose Lopes 1714 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
190NMSILVA António Augusto Magalhães Carv2097POR1,0s 03
MADEIRA Francisco José Duarte 1979 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1227MOREIRA José Américo De Paiva1821POR0,0w 14
GONÇALVES Gonçalo Cravo De Jesus 1752 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
149NMSANTOS José Guilherme Bárria Lima Dos2211POR1,0s 01
FÉLIX Pedro Miguel Dos Santos 0 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
195FERNANDES Ricardo Paulos2100POR1,0w 02
ANTUNES Pedro Alves 0 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1168MARQUES Rui Filipe Pereira1907POR0,5s ½3
DOMINGUES Fernando Manuel Ribeiro Franci 0 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1176SIMÕES John William Contreras De Pass1898VEN1,0w 04
EVANGELISTA Ricardo Samuel Nunes 2124 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
164CRUZ Jorge Filipe Egas Da2151POR0,5s ½1
MARQUES Carlos Filipe Fernandes 1750 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1169SALTÃO João Miguel Ramos1912POR1,0w 02
CUSTÓDIO Marco Miguel Rogério 1778 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1284LEITE Marta Sofia Carvalho Ferreira1707POR0,0s 13
BATALHA Rui Gomes 1745 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1306MENDES João Rui Galvão1665POR1,0w 04
MIRANDA Amilcar Alfredo 1884 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1370CORREIA Pedro Mourão Soares1542POR0,0w 11
MORAIS Vitor Mestre NM 1864 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1362FORTUNATO António Eduardo Conceição1562POR0,0s 12
FERNANDES Álvaro Manuel Teixeira 1778 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1423ABDURRAMANE Dánial Germano1499POR0,5w ½3
COUNHAGO Edgar Jorge Luz Cavaco Simões 1682 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1313RIBEIRO Vasco Domingos Veloso Martins1646POR0,5s ½4
FERREIRA Victor Manuel Oliveira Santos 1933 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1271SARAIVA Filipe José Fradinho1745POR1,0s 01
VINAGRE António Pedro Romão 1881 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1343GOMES Estevão Moreira1638POR0,0w 12
NASCIMENTO Carlos Manuel Lopes 1812 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1404FONSECA Eurico Santos1565POR0,0s 13
ANTÓNIO Luis Filipe Alves 1838 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1480LOBO Pedro Távora Mexia1205POR0,0w 14
GUIMARÃES Rui Pinto 2190 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1600FONSECA António Pedro Lopes Da0POR0,0w 11
ANDRADE Ricardo Sarmento 1786 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1364SEQUEIRA Artur José De Sousa1557POR0,0s 12
MANO Nuno Alexandre Magalhães Da Si 1604 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1416ALMEIDA Augusto Artur Soares De1462POR0,0w 13
PEREIRA Nuno Filipe Fafiães 1202 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1431SANTOS José António Pinheiro Dos1412POR0,0s 14
SARAIVA Filipe José Fradinho 1745 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1155FERREIRA Victor Manuel Oliveira Santos1933POR0,0w 11
GOMES Estevão Moreira 1638 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1191VINAGRE António Pedro Romão1881POR1,0s 02
FONSECA Eurico Santos 1565 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1231NASCIMENTO Carlos Manuel Lopes1812POR1,0w 03
LOBO Pedro Távora Mexia 1205 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1215ANTÓNIO Luis Filipe Alves1838POR1,0s 04
MACHADO Tomás Dias 2005 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1186ROCHE Christian1885FRA0,0s 11
AMARO Cristiano Guilherme Da Silva 1918 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1433LUIS Paulo Alexandre De Oliveira1440POR0,0w 12
OLIVEIRA António Augusto Da Luz 1568 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1418LIMA Amarildo António Cabrita1435POR0,5s ½3
LOPES António Pedro Moreira 1533 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1344DIAS Marcos Ricardo Afonso1584POR1,0w 04
DEMYANCHUK Sergey 1753 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
119FMSILVA Luís Miguel Neves Da2373POR1,0s 01
SIL Víctor Manuel Cortinhas 1730 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
160ROMANO Luís Miguel Pereira Constantin2164POR1,0w 02
PINTO André Jorge Pimparel Nuno Viei 1491 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1122ROMANO Joao Manuel Pereira Constantin2026POR0,5s ½3
TORRES Rafael Ricardo 1352 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1147SANTOS José Miguel Sereno1919POR1,0w 04
ARAÚJO José Veríssimo Botelho 1808 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
115IMSOUSA André Miguel Vale Ventura2391POR1,0s 01
COELHO Miguel Alexandre Guimarães 1499 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1114SOUSA Hugo Carneiro2037POR0,0w 12
ROSÁRIO Artur Manuel Dias 1669 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
169PINTOR Simão Maciel Abranches2120POR1,0s 03
ALVES Rui Pedro Moutinho Moreira 1643 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1443SOUSA Mário António Da Silva1369POR0,0w 14
DUARTE Ricardo Jorge Martins Brandão 1973 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1119BERG Imme Pieter Van Den2041NED0,5w ½1
LIBÓRIO Dinis João Sousa 1951 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1384CÔRTE-REAL Carlos Alberto Morgado1525POR0,0s 12
SOUSA Luis Manuel Correia De 1594 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1315CAEIRO Vitor Cristiano Dos Anjos1638POR0,0w 13
ARAÚJO João Francisco 0 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1581DANIEL Lourenço Henriques Branco0POR0,0s 14
GODINHO João Quintas 1717 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1546BARREIRA António Fernando C. S.0POR1,0s 01
DIAS António Alberto 1732 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1502CLEMENTE António José Mendes1163POR0,0w 12
ANDRADE José Manuel Graça Vieira De 1699 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1499SOUTHWELL Daniel Fernandes1151POR0,0s 13
SANTOS Alexandre Vital 1656 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1697TAVARES Beatriz Abud Sousa0POR0,0w 14
CORREIA Pedro Mourão Soares 1542 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1196MIRANDA Amilcar Alfredo1884POR1,0s 01
FORTUNATO António Eduardo Conceição 1562 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1199NMMORAIS Vitor Mestre1864POR1,0w 02
ABDURRAMANE Dánial Germano 1499 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1251FERNANDES Álvaro Manuel Teixeira1778POR0,5s ½3
RIBEIRO Vasco Domingos Veloso Martins 1646 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1290COUNHAGO Edgar Jorge Luz Cavaco Simões1682POR0,5w ½4
ROCHE Christian 1885 FRA Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1130MACHADO Tomás Dias2005POR1,0w 01
LUIS Paulo Alexandre De Oliveira 1440 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1165AMARO Cristiano Guilherme Da Silva1918POR1,0s 02
LIMA Amarildo António Cabrita 1435 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1341OLIVEIRA António Augusto Da Luz1568POR0,5w ½3
DIAS Marcos Ricardo Afonso 1584 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1375LOPES António Pedro Moreira1533POR0,0s 14
FERNANDES Emanuel Jose Antunes 1939 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1403SOUSA Gil Oliva Teles1480POR1,0s 01
VIANA Eduardo Escudeiro Guerreiro 1546 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1420SOUSA David Oliva Teles1447POR1,0w 02
GUIMARÃES Henrique Oliveira 1473 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1445VALENTE Sofia Moreira Lopes Rosas1291POR0,5s ½3
PINTO José João Meireles Alves 1205 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1468FILIPE Gustavo Castro1276POR1,0w 04
RAMALHO Paulo Jorge Da Costa 0 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
181SISMEIRO Miguel Borges Esperança Ribeir2026POR1,0w 01
FERREIRA Ana Margarida Gonçalves 1792 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1136MARTINS Diogo Faria De Oliveira1998POR1,0s 02
MARTINS João Luis Meireles Da Silva 1524 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1149MARQUES Ricardo Taborda Trigo1961POR1,0w 03
MAIO Nuno Miguel Oliveira Moreira 1534 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1210MENDES Pedro Miguel Gomes1846POR1,0s 04
RIBEIRO Orlando Camilo Duarte 1778 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1368AFONSO Paulo Jorge Pereira1547POR1,0- 0K1
SOARES Sara Joana De Moura Pereira Me 1692 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1572CORREIA Diogo Humberto Vaz0POR0,0w 12
PAIVA Rodrigo García 1509 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1507RODRIGUES David Jorge Basilio1087POR0,0s 13
FILIPE Guilherme Castro 1261 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1643MOREIRA Miguel Ângelo Borges0POR0,0w 14
FERREIRA Eduardo Jorge Gomes Martins 1602 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1417CASTRO João Pedro Bastos1462POR0,0w 11
BRANDÃO Álvaro Jorge De Sousa 1528 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1422PINTO Tiago Jose Gomes1443POR1,0s 02
COSTA José Manuel Sousa Da 1511 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1442MARRIÓS Ruben José Lopes1430POR0,0w 13
DAVID João Henrique De Matos 1502 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1456TAVEIRA Nuno Emanuel Leitão1297POR1,0s 04
RIBEIRO Fernando Alberto Rocha FM 2127 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1406DOLORES Barbara Daniela Azevedo1477POR0,0s 11
RIBEIRO Ana Luísa De Matos 0 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1429OLIVEIRA Beatriz Correia1442POR1,0w 02
RIBEIRO Alexandre Duarte De Matos 1128 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1500SANTANA Mariana Peixoto1127POR1,0s 03
VENÂNCIO Daniel Albuquerque 0 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1457CAMACHO Filipa Fernandes Brito1330POR1,0w 04
CAMACHO Diogo Fernandes Brito 1607 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1585DUARTE Bruno Alexandre Ferreira0POR0,0s 11
SARABANDO Rodrigo Andias 1660 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1459FILIPE Pedro Rafael Paixão1295POR0,0w 12
CUNHA Alexandre Almeida 1310 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1556CALADO Carlos Fernando Cordeiro Perei0POR0,0s 13
FARIAS David Nuno Moita Esteves 1518 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1385AZEVEDO Nuno Miguel Valente Almeida1512POR0,0w 14
CASTRO João Pedro Bastos 1462 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1332FERREIRA Eduardo Jorge Gomes Martins1602POR1,0s 01
PINTO Tiago Jose Gomes 1443 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1382BRANDÃO Álvaro Jorge De Sousa1528POR0,0w 12
MARRIÓS Ruben José Lopes 1430 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1387COSTA José Manuel Sousa Da1511POR1,0s 03
TAVEIRA Nuno Emanuel Leitão 1297 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1393DAVID João Henrique De Matos1502POR0,0w 14
FONSECA António Pedro Lopes Da 0 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
157GUIMARÃES Rui Pinto2190POR1,0s 01
SEQUEIRA Artur José De Sousa 1557 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1261ANDRADE Ricardo Sarmento1786POR1,0w 02
ALMEIDA Augusto Artur Soares De 1462 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1333MANO Nuno Alexandre Magalhães Da Si1604POR1,0s 03
SANTOS José António Pinheiro Dos 1412 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1489PEREIRA Nuno Filipe Fafiães1202POR1,0w 04
SOUSA Gil Oliva Teles 1480 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1153FERNANDES Emanuel Jose Antunes1939POR0,0w 11
SOUSA David Oliva Teles 1447 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1371VIANA Eduardo Escudeiro Guerreiro1546POR0,0s 12
VALENTE Sofia Moreira Lopes Rosas 1291 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1425GUIMARÃES Henrique Oliveira1473POR0,5w ½3
FILIPE Gustavo Castro 1276 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1475PINTO José João Meireles Alves1205POR0,0s 14
DOLORES Barbara Daniela Azevedo 1477 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
170FMRIBEIRO Fernando Alberto Rocha2127POR1,0w 01
OLIVEIRA Beatriz Correia 1442 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1666RIBEIRO Ana Luísa De Matos0POR0,0s 12
SANTANA Mariana Peixoto 1127 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1498RIBEIRO Alexandre Duarte De Matos1128POR0,0w 13
CAMACHO Filipa Fernandes Brito 1330 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1704VENÂNCIO Daniel Albuquerque0POR0,0s 14
MARQUES Luís Filipe Ribeiro 1359 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1550BRAGA Francisco Miguel Silva0POR0,0- 1K1
OLIVEIRA Afonso Duarte Quintas 1137 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1533ALVELOS Miguel Dourado Pereira0POR0,0s 12
RALHA José Domingos Salazar 1046 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1460MOREIRA Bernardo Oliveira1295POR1,0w 03
SANTOS Rúben Manuel Gonçalves 0 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1545BARBOSA Nicolau Rodrigues0POR0,0s 14
DUARTE Bruno Alexandre Ferreira 0 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1342CAMACHO Diogo Fernandes Brito1607POR1,0w 01
FILIPE Pedro Rafael Paixão 1295 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1319SARABANDO Rodrigo Andias1660POR1,0s 02
CALADO Carlos Fernando Cordeiro Perei 0 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1455CUNHA Alexandre Almeida1310POR1,0w 03
AZEVEDO Nuno Miguel Valente Almeida 1512 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1402FARIAS David Nuno Moita Esteves1518POR1,0s 04
PACHECO João Daniel Barbosa 1156 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1595FERNANDES Francisco Justo Dos Santos1522POR1,0w 01
FROLOV Ilya 1149 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1633MARTINS João Pedro Matos0POR1,0s 02
SANTOS Tomás Afonso Pires 1251 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1693SOBERANO Joaquim Pedro Ribeiro0POR0,0w 13
ALMEIDA João Afonso Alvim Oliveira Dia 1158 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1620LECA José Rodrigo Costa0POR0,5s ½4
AFONSO Paulo Jorge Pereira 1547 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1302RIBEIRO Orlando Camilo Duarte1778POR0,0- 1K1
CORREIA Diogo Humberto Vaz 0 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1278SOARES Sara Joana De Moura Pereira Me1692POR1,0s 02
RODRIGUES David Jorge Basilio 1087 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1399PAIVA Rodrigo García1509POR1,0w 03
MOREIRA Miguel Ângelo Borges 0 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1466FILIPE Guilherme Castro1261POR1,0s 04
FERNANDES Francisco Justo Dos Santos 1522 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1504PACHECO João Daniel Barbosa1156POR0,0s 11
MARTINS João Pedro Matos 0 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1497FROLOV Ilya1149POR0,0w 12
SOBERANO Joaquim Pedro Ribeiro 0 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1678SANTOS Tomás Afonso Pires1251POR1,0s 03
LECA José Rodrigo Costa 0 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1528ALMEIDA João Afonso Alvim Oliveira Dia1158POR0,5w ½4
BARREIRA António Fernando C. S. 0 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1282GODINHO João Quintas1717POR0,0w 11
CLEMENTE António José Mendes 1163 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1275DIAS António Alberto1732POR1,0s 02
SOUTHWELL Daniel Fernandes 1151 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1288ANDRADE José Manuel Graça Vieira De1699POR1,0w 03
TAVARES Beatriz Abud Sousa 0 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1310SANTOS Alexandre Vital1656POR1,0s 04
BRAGA Francisco Miguel Silva 0 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1449MARQUES Luís Filipe Ribeiro1359POR1,0- 0K1
ALVELOS Miguel Dourado Pereira 0 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1493OLIVEIRA Afonso Duarte Quintas1137POR1,0w 02
MOREIRA Bernardo Oliveira 1295 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1518RALHA José Domingos Salazar1046POR0,0s 13
BARBOSA Nicolau Rodrigues 0 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1677SANTOS Rúben Manuel Gonçalves0POR1,0w 04
MELO Duarte Campos 1011 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1658PINTO Gabriel Morais0POR0,0- 1K1
IGREJA Mariana Gangueiro 0 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1684SILVA João Cavadinhas0POR0,0s 12
MELO Luísa Campos 0 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1662PIRES João Luís De Matos0POR0,0w 13
ROCHA Miguel Feio Guimarães 0 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1673SALSELAS Ana Clara Banrezes0POR0,0s 14
SILVA João Cavadinhas 0 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1615IGREJA Mariana Gangueiro0POR1,0w 02
PIRES João Luís De Matos 0 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1638MELO Luísa Campos0POR1,0s 03
SALSELAS Ana Clara Banrezes 0 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1670ROCHA Miguel Feio Guimarães0POR1,0w 04
PINTO Gabriel Morais 0 POR Rp:0
k.č.TMenoEloFFEDBodyvýs.š.
1524MELO Duarte Campos1011POR1,0- 0K1

Kolá po šach.

1. kolo dňa 2020/01/04 o 15h00
š.41  BASQUETE DE LEÇA_AEloFED-8  EX PORTO_AEloFED0 : 4
1.1
RAMALHO, Paulo Jorge Da Costa
0POR-
SISMEIRO, Miguel Borges Esperança Ribeir
2026POR0 - 1
1.2
FERREIRA, Ana Margarida Gonçalves
1792POR-
MARTINS, Diogo Faria De Oliveira
1998POR0 - 1
1.3
MARTINS, João Luis Meireles Da Silva
1524POR-
MARQUES, Ricardo Taborda Trigo
1961POR0 - 1
1.4
MAIO, Nuno Miguel Oliveira Moreira
1534POR-
MENDES, Pedro Miguel Gomes
1846POR0 - 1
š.9  CX A2D_AEloFED-33  CX BRAGA_AEloFED3½: ½
2.1FM
SILVA, Luís Miguel Neves Da
2373POR-
DEMYANCHUK, Sergey
1753POR1 - 0
2.2
ROMANO, Luís Miguel Pereira Constantin
2164POR-
SIL, Víctor Manuel Cortinhas
1730POR1 - 0
2.3
ROMANO, Joao Manuel Pereira Constantin
2026POR-
PINTO, André Jorge Pimparel Nuno Viei
1491POR½ - ½
2.4
SANTOS, José Miguel Sereno
1919POR-
TORRES, Rafael Ricardo
1352POR1 - 0
š.52  CX BRAGA_BEloFED-54  BASQUETE DE LEÇA_BEloFED1½:2½
3.1
PACHECO, João Daniel Barbosa
1156POR-
FERNANDES, Francisco Justo Dos Santos
1522POR0 - 1
3.2
FROLOV, Ilya
1149POR-
MARTINS, João Pedro Matos
0POR0 - 1
3.3
SANTOS, Tomás Afonso Pires
1251POR-
SOBERANO, Joaquim Pedro Ribeiro
0POR1 - 0
3.4
ALMEIDA, João Afonso Alvim Oliveira Dia
1158POR-
LECA, José Rodrigo Costa
0POR½ - ½
š.57  EX PORTO_DEloFED-58  GRUPO DESPORTIVO MACEDENSE_AEloFED4 : 0
4.1
MELO, Duarte Campos
1011POR-
PINTO, Gabriel Morais
0POR+ - -
4.2
IGREJA, Mariana Gangueiro
0POR-
SILVA, João Cavadinhas
0POR1 - 0
4.3
MELO, Luísa Campos
0POR-
PIRES, João Luís De Matos
0POR1 - 0
4.4
ROCHA, Miguel Feio Guimarães
0POR-
SALSELAS, Ana Clara Banrezes
0POR1 - 0
š.53  CLUBE AMADOR MIRANDELA_AEloFED-42  EX PORTO_BEloFED1 : 3
5.1
AFONSO, Paulo Jorge Pereira
1547POR-
RIBEIRO, Orlando Camilo Duarte
1778POR+ - -
5.2
CORREIA, Diogo Humberto Vaz
0POR-
SOARES, Sara Joana De Moura Pereira Me
1692POR0 - 1
5.3
RODRIGUES, David Jorge Basilio
1087POR-
PAIVA, Rodrigo García
1509POR0 - 1
5.4
MOREIRA, Miguel Ângelo Borges
0POR-
FILIPE, Guilherme Castro
1261POR0 - 1
š.48  EX PORTO_CEloFED-40  CX A2D_BEloFED3½: ½
6.1
SOUSA, Gil Oliva Teles
1480POR-
FERNANDES, Emanuel Jose Antunes
1939POR1 - 0
6.2
SOUSA, David Oliva Teles
1447POR-
VIANA, Eduardo Escudeiro Guerreiro
1546POR1 - 0
6.3
VALENTE, Sofia Moreira Lopes Rosas
1291POR-
GUIMARÃES, Henrique Oliveira
1473POR½ - ½
6.4
FILIPE, Gustavo Castro
1276POR-
PINTO, José João Meireles Alves
1205POR1 - 0
š.30  GX 113_AEloFED-47  GX PORTO_DEloFED4 : 0
7.1
GUIMARÃES, Rui Pinto
2190POR-
FONSECA, António Pedro Lopes Da
0POR1 - 0

Show complete list