4.liga D22 2019/2020

Son yükləmə28.06.2020 13:08:37, Yaradan/Son yükləmə: slovak chess federation

Parametrlər Turniri ətraflı göstər, Turnir təqvimi ilə link
SiyahılarTurnir cədvəlində mövqe, Sıralama cədvəli, Oyunçuların başlanğıc sıralaması, Oyunçuların əlifba sıralaması, Oyun cədvəli
Komanda nəticələri tur-nəticələrlə, Team-Composition without round-results, Bütün turların komanda cütlənmələri
Lövhə cütlənmələriTur.1, Tur.2, Tur.3, Tur.4, Tur.5, Tur.6, Tur.7, Tur.8, Tur.9, Tur.10, Tur.11
Ən yaxşı oyunçularBoard list
Lövhədə ən yaxşı oyunçuPlayer performance list
Excel və ÇapÇap listi, Excel-ə çevir (.xlsx), PDF-Fayla çevir

Bütün turların komanda cütlənmələri

1. Tur
No.KomandaKomandaRes.:Res.TarixVaxtKeçirilmə yeri
1  BŠK Bardejov D  ŠK TJ Elán TP Prešov:2019/10/1816:30Prešov Elan
2  ŠK BLS Bardejov  ŠK Lipany4:12019/10/1817:00Bardejov
3  BC Haniska  ŠK OcÚ DRIENOV B3:22019/10/1817:00Haniska
4  Slávia PU Prešov D  TJ Sokol Ľubotice1:42019/10/1909:00Prešov
5  Slávia PU Prešov žiaci  DC Sabinovská + Slávia PU Prešov:2019/10/1909:00Prešov
6  ŠK Sabinov stars  ZO JDS - Šarišské Michaľany2:32019/10/2416:30Sabinov
2. Tur
No.KomandaKomandaRes.:Res.TarixVaxtKeçirilmə yeri
1  ŠK OcÚ DRIENOV B  ŠK TJ Elán TP Prešov4:12019/10/2517:00Prešov Elan
2  ŠK Lipany  TJ Sokol Ľubotice:2019/10/2516:30Lipany
3  BŠK Bardejov D  DC Sabinovská + Slávia PU Prešov2:32019/10/2516:30Bardejov
4  ŠK BLS Bardejov  ZO JDS - Šarišské Michaľany2:32019/10/2517:00Bardejov
5  BC Haniska  ŠK Sabinov stars:½2019/10/2517:00Haniska
6  Slávia PU Prešov D  Slávia PU Prešov žiaci1:42019/10/2609:00Prešov
3. Tur
No.KomandaKomandaRes.:Res.TarixVaxtKeçirilmə yeri
1  ŠK TJ Elán TP Prešov  ŠK Sabinov stars:2019/11/0816:30Prešov Elan
2  ZO JDS - Šarišské Michaľany  Slávia PU Prešov žiaci3:22019/11/0816:30Šariš. Michalany
3  DC Sabinovská + Slávia PU Prešov  Slávia PU Prešov D4:12019/11/0816:30Prešov
4  TJ Sokol Ľubotice  BC Haniska:2019/11/0816:30Lubotice
5  ŠK OcÚ DRIENOV B  ŠK BLS Bardejov:½2019/11/0817:00Drienov
6  ŠK Lipany  BŠK Bardejov D1:42019/11/0816:30Lipany
4. Tur
No.KomandaKomandaRes.:Res.TarixVaxtKeçirilmə yeri
1  ŠK TJ Elán TP Prešov  Slávia PU Prešov žiaci4:12019/11/2216:30Prešov Elan
2  ŠK Sabinov stars  Slávia PU Prešov D2:32019/11/2216:30Sabinov
3  ZO JDS - Šarišské Michaľany  BC Haniska:2019/11/2216:30Šariš. Michalany
4  DC Sabinovská + Slávia PU Prešov  ŠK BLS Bardejov:½2019/11/2216:30Prešov
5  TJ Sokol Ľubotice  BŠK Bardejov D1:42019/11/2216:30Lubotice
6  ŠK OcÚ DRIENOV B  ŠK Lipany4:12019/11/2217:00Drienov
5. Tur
No.KomandaKomandaRes.:Res.TarixVaxtKeçirilmə yeri
1  ŠK Lipany  ŠK TJ Elán TP Prešov:2019/12/1316:30Prešov Elan
2  BŠK Bardejov D  ŠK OcÚ DRIENOV B½:2019/12/1317:00Bardejov
3  ŠK BLS Bardejov  TJ Sokol Ľubotice:2019/12/1317:00Bardejov
4  BC Haniska  DC Sabinovská + Slávia PU Prešov2:32019/12/1317:00Haniska
5  Slávia PU Prešov D  ZO JDS - Šarišské Michaľany2:32019/12/1409:00Prešov
6  Slávia PU Prešov žiaci  ŠK Sabinov stars:2019/12/1409:00Prešov
6. Tur
No.KomandaKomandaRes.:Res.TarixVaxtKeçirilmə yeri
1  ŠK TJ Elán TP Prešov  ZO JDS - Šarišské Michaľany2:32020/01/1016:30Prešov Elan
2  DC Sabinovská + Slávia PU Prešov  ŠK Sabinov stars:½2020/01/1016:30Prešov
3  TJ Sokol Ľubotice  Slávia PU Prešov žiaci:2020/01/1616:30Lubotice
4  ŠK OcÚ DRIENOV B  Slávia PU Prešov D3:22020/01/1017:00Drienov
5  ŠK Lipany  BC Haniska:2020/01/1016:30Lipany
6  BŠK Bardejov D  ŠK BLS Bardejov5:02020/01/1016:30Bardejov
7. Tur
No.KomandaKomandaRes.:Res.TarixVaxtKeçirilmə yeri
1  ŠK BLS Bardejov  ŠK TJ Elán TP Prešov:2020/01/2416:30Prešov Elan
2  BC Haniska  BŠK Bardejov D5:02020/01/2417:00Haniska
3  Slávia PU Prešov D  ŠK Lipany3:22020/01/2509:00Prešov
4  Slávia PU Prešov žiaci  ŠK OcÚ DRIENOV B½:2020/01/2509:00!!!Prešov
5  ŠK Sabinov stars  TJ Sokol Ľubotice:2020/01/2416:30Sabinov
6  ZO JDS - Šarišské Michaľany  DC Sabinovská + Slávia PU Prešov1:42020/01/2416:30Šariš. Michalany
8. Tur
No.KomandaKomandaRes.:Res.TarixVaxtKeçirilmə yeri
1  ŠK TJ Elán TP Prešov  DC Sabinovská + Slávia PU Prešov:2020/02/0716:30Prešov Elan
2  TJ Sokol Ľubotice  ZO JDS - Šarišské Michaľany1:42020/02/0716:30Lubotice
3  ŠK OcÚ DRIENOV B  ŠK Sabinov stars3:22020/02/0717:00Drienov
4  ŠK Lipany  Slávia PU Prešov žiaci4:12020/02/2116:30Lipany
5  BŠK Bardejov D  Slávia PU Prešov D3:22020/02/0716:30Bardejov
6  ŠK BLS Bardejov  BC Haniska0:52020/02/0717:00Bardejov
9. Tur
No.KomandaKomandaRes.:Res.TarixVaxtKeçirilmə yeri
1  BC Haniska  ŠK TJ Elán TP Prešov4:12020/06/1216:30Prešov Elan
2  Slávia PU Prešov D  ŠK BLS Bardejov:2020/06/1309:00Prešov
3  Slávia PU Prešov žiaci  BŠK Bardejov D:2020/06/1309:00Prešov
4  ŠK Sabinov stars  ŠK Lipany1:42020/06/1216:30Sabinov
5  ZO JDS - Šarišské Michaľany  ŠK OcÚ DRIENOV B3:22020/06/1217:00Šariš. Michalany
6  DC Sabinovská + Slávia PU Prešov  TJ Sokol Ľubotice:2020/06/1216:30Prešov
10. Tur
No.KomandaKomandaRes.:Res.TarixVaxtKeçirilmə yeri
1  ŠK TJ Elán TP Prešov  TJ Sokol Ľubotice:2020/06/1916:30Prešov Elan
2  ŠK OcÚ DRIENOV B  DC Sabinovská + Slávia PU Prešov2:32020/06/1917:00Drienov
3  ŠK Lipany  ZO JDS - Šarišské Michaľany½:2020/06/1916:30Lipany
4  BŠK Bardejov D  ŠK Sabinov stars:2020/06/1916:30Bardejov
5  ŠK BLS Bardejov  Slávia PU Prešov žiaci:2020/06/1917:00Bardejov
6  BC Haniska  Slávia PU Prešov D:2020/06/1917:00Haniska
11. Tur
No.KomandaKomandaRes.:Res.TarixVaxtKeçirilmə yeri
1  Slávia PU Prešov D  ŠK TJ Elán TP Prešov:2020/06/2616:30Prešov Elan
2  Slávia PU Prešov žiaci  BC Haniska0:52020/06/2709:00Prešov
3  ŠK Sabinov stars  ŠK BLS Bardejov1:42020/06/2616:30Sabinov
4  ZO JDS - Šarišské Michaľany  BŠK Bardejov D2:32020/06/2616:30Šariš. Michalany
5  DC Sabinovská + Slávia PU Prešov  ŠK Lipany:2020/06/2616:30Prešov
6  TJ Sokol Ľubotice  ŠK OcÚ DRIENOV B:2020/06/2617:00Lubotice