Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

WORLD YOUTH UNDER-16 CHESS OLYMPIAD-2019

Poslední aktualizace05.11.2019 22:03:30, Creator/Last Upload: user 001

Nasazení hráčů

8. Kolo Datum kola 2019/11/04 Hodina 15:00
Šach.1
  AZERBAIJAN
ELO-3
  UKRAINE
ELO2 : 2
1.1IM
Muradli, Mahammad
2459-IM
Galperin, Platon
24690 - 1
1.2IM
Suleymanli, Aydin
2426-FM
Larkin, Vladyslav
2405½ - ½
1.3IM
Ahmadzada, Ahmad
2406-FM
Malovanyi, Yulian
23511 - 0
1.4FM
Manafov, Vugar
2357-FM
Mosesov, Danylo
2290½ - ½
Šach.7
  ARMENIA
ELO-9
  KAZAKHSTAN
ELO2 : 2
2.1FM
Gharibyan, Mamikon
2388-FM
Nogerbek, Kazybek
23871 - 0
2.2FM
Barseghyan, Armen Ar.
2381-FM
Assaubayeva, Bibisara
23810 - 1
2.3
Sargsyan, Tigran R.
2321-FM
Isanzhulov, Arystan
23050 - 1
2.4
Gevorgyan, Albert
2231-WFM
Nurgali, Nazerke
21941 - 0
Šach.6
  UZBEKISTAN
ELO-18
  COLOMBIA
ELO2½:1½
3.1GM
Abdusattorov, Nodirbek
2608-IM
Avila Pavas, Santiago
24061 - 0
3.2GM
Sindarov, Javokhir
2513-FM
Cardoso Cardoso, Jose Gabriel
2313½ - ½
3.3FM
Kasimov, Ali
2166-FM
Soto, Miguel Angel
22831 - 0
3.4
Madaminov, Mukhiddin
2045-
Alvarez Angel, Nelson Eduardo
19740 - 1
Šach.15
  BELARUS
ELO-5
  GREECE
ELO2½:1½
4.1FM
Lazavik, Denis
2368-FM
Alexakis, Dimitris
24591 - 0
4.2
Tsaruk, Maksim
2230-FM
Spyropoulos, Nikolaos
2409½ - ½
4.3FM
Runets, Ivan
2288-FM
Katopodis, Dimitrios
2353½ - ½
4.4FM
Siniauski, Artsiom
2233-
Chatzieleftheriou, Andreas
2258½ - ½
Šach.25
  MONGOLIA
ELO-17
  BULGARIA
ELO2 : 2
5.1IM
Gan-Erdene, Sugar
2407-FM
Stoyanov, Tsvetan
23771 - 0
5.2
Itgelt, Khuyagtsogt
2160-FM
Petkov, Momchil
23330 - 1
5.3FM
Tengis, Tsog-Ochir
2111-FM
Peycheva, Gergana
22460 - 1
5.4
Amin-Erdene, Burmaa
1793-
Kolev, Lachezar
19831 - 0
Šach.28
  MONTENEGRO
ELO-16
  CHINA
ELO½ :3½
6.1
Miletic, Vuk
2105-IM
Lin, Yi
2425½ - ½
6.2
Pobor, Milo
2064-FM
Yu, Kaifeng
23670 - 1
6.3
Vuckovic, Marko
2054-
Xi, Qi
22410 - 1
6.4
Vujovic, Savo
2040-
Zhang, Xiao
20530 - 1
Šach.12
  UNITED STATES OF AMERICA
ELO-11
  ISRAEL
ELO1½:2½
7.1FM
Stearman, Josiah
2310-FM
Globus, Or
23710 - 1
7.2
Ke, Ivan
2321-FM
Cohen Revivo, Shoham
2295½ - ½
7.3FM
Daggupati, Balaji
2310-
Lukin, Elisha
22801 - 0
7.4FM
Chen, Justin
2280-FM
Musyuk, Lior
22780 - 1
Šach.10
  TURKEY - WHITE
ELO-19
  INDIA
ELO1½:2½
8.1FM
Tarlabasi, Emirhan
2365-CM
Aronyak, Ghosh
2380½ - ½
8.2FM
Uzumcu, Ahmet Utku
2304-
Srihari, Lakshmi
21360 - 1
8.3FM
Aydincelebi, Kagan
2285-FM
Ajay, Karthikeyan
22140 - 1
8.4FM
Ozenir, Ekin Baris
2274-
Utsab, Chatterjee
22111 - 0
Šach.13
  CANADA
ELO-2
  RUSSIA
ELO½ :3½
9.1FM
Talukdar, Rohan
2369-IM
Murzin, Volodar
24330 - 1
9.2FM
Hua, Eugene
2285-FM
Avalyan, Artur
23950 - 1
9.3FM
Rodrigue-Lemieux, Shawn
2263-IM
Shubin, Kirill
24160 - 1
9.4FM
Vettese, Nicholas
2235-WCM
Garifullina, Leya
2330½ - ½
Šach.22
  CZECH REPUBLIC
ELO-8
  SERBIA
ELO1½:2½
10.1FM
Sprenar, Petr
2329-FM
Budisavljevic, Luka
24320 - 1
10.2FM
Svanda, Ondrej
2268-FM
Milosevic, Milos
2312½ - ½
10.3
Kusa, Jakub
2156-FM
Tadic, Stefan
2295½ - ½
10.4
Vojta, Jakub
2134-
Ivanovic, Marko
2269½ - ½
Šach.24
  MOLDOVA
ELO-4
  TURKEY - RED
ELO1 : 3
11.1FM
Lashkin, Jegor
2304-IM
Nalbant, Tuna Onat
2401½ - ½
11.2FM
Ceres, Dragos
2302-FM
Tanriverdi, Enes
24010 - 1
11.3
Baranciuc, Alexandr
1923-FM
Kizilkus, Akin
2381½ - ½
11.4
Mihailova, Alina
1770-WCM
Sade, Defne
19520 - 1
Šach.23
  LITHUANIA
ELO-32
  TURKEY - TURQUAZ
ELO3 : 1
12.1FM
Juksta, Karolis
2310-CM
Taspinar, Yanki
20101 - 0
12.2
Stremavicius, Pijus
2230-
Kilic, Eray
20011 - 0
12.3
Butvilas, Aistis
2116-CM
Celik, Hasan Huseyin
19981 - 0
12.4
Ravlusevic, Evelina
1762-CM
Gurel, Ediz
19950 - 1
Šach.30
  NORTH MACEDONIA
ELO-26
  TURKMENISTAN
ELO1½:2½
13.1
Risteski, Emil
2197-FM
Nurmamedov, Azat
23680 - 1
13.2
Jordanov, Mihail
2080-
Shirliyev, Allayar
21490 - 1
13.3
Veljanoski, Andrej
1936-
Halynyazow, Vepaly
19031 - 0
13.4
Velkovski, Kristijan
1866-WFM
Shohradowa, Lala
2024½ - ½
Šach.34
  HONG KONG
ELO-33
  AZERBAIJAN-NAHCIVAN - A
ELO2 : 2
14.1
Kwong, Wing Ki
1822-FM
Babazada, Khazar
24080 - 1
14.2CM
Deng, Yu Dong Michael
2130-FM
Mammadov, Sadig
22160 - 1
14.3WCM
Deng, Jing Xin Crystal
1944-
Garayev, Sadig
17231 - 0
14.4WCM
Wong, Ching Chi
1879-
Ismayilov, Arturan
15611 - 0
Šach.14
  HUNGARY
ELO-31
  MALAYSIA - A
ELO4 : 0
15.1FM
Krstulovic, Alex
2324-
Chan, Yi Meng Ryan
21301 - 0
15.2FM
Borhy, Marcell
2321-
Navaratnam, Rohan Shan Tze
20611 - 0
15.3FM
Csiki, Endre
2287-
Lee, Care Greene
19501 - 0
15.4FM
Gombocz, Ferenc Jr.
2200-
Hairul, Muhd Ilhan Mansiz
18321 - 0
Šach.20
  PORTUGAL
ELO-29
  SLOVENIA
ELO3 : 1
16.1FM
Veiga, Jose Francisco R P Neves
2325-
Brilej, Jaka
21770 - 1
16.2
Martins, Bruno Andre Leite
2284-
Kuhar, Larisa
20301 - 0
16.3
Santos, Jose Guilherme B Lima
2183-
Acimovic, Sergej
19981 - 0
16.4
Sismeiro, Miguel
2113-
Herega, Nejc
19761 - 0
Šach.36
  TURKEY - GIRLS
ELO-27
  ICELAND
ELO½ :3½
17.1WCM
Kara, Gulce Nehir
1925-FM
Stefansson, Vignir Vatnar
23270 - 1
17.2WCM
Aydin, Gulenay
1918-
Briem, Stephan
21990 - 1
17.3
Anacoglu, Cisel
1918-
Briem, Benedikt
1816½ - ½
17.4WFM
Celik, Eylul
1896-
Haile, Batel Goitom
14740 - 1
Šach.21
  SLOVAKIA
ELO-35
  IRAQ
ELO3 : 1
18.1FM
Sahidi, Samir
2374-
Nihad, Sabah Noori
1356+ - -
18.2FM
Haring, Filip
2294-FM
Moazaz, Dhahir Habeeb
20871 - 0
18.3
Bochnicka, Vladimir
2053-CM
Ahmed, Jaza Jamal
20110 - 1
18.4
Slaba, Andrea
1907-CM
Ameer, Dhafer Abdulameer
17701 - 0
Šach.43
  THAILAND - B
ELO-41
  KYRGYZSTAN
ELO1½:2½
19.1
Burbach, Brunel Baron
1642-
Onufrienko, Vladislav
17800 - 1
19.2
Mekarapiruk, Chawit
1657-
Mirlan Uulu, Syimyk
1899½ - ½
19.3
Jingjang, Shin
1584-
Zholdoshmamatov, Adilet
16821 - 0
19.4
Mekarapiruk, Nathasha
1227-WCM
Lee, Dariya
14230 - 1
Šach.42
  KAZAKHSTAN - KARAGANDA
ELO-44
  TURKEY - CORUM
ELO3½: ½
20.1
Kenbeilov, Timur
1844-
Hatirli, Ugur Can
18521 - 0
20.2
Iskakbaev, Ibraim
1741-
Altundal, Arda
1776½ - ½
20.3
Magzumov, Damirali
1522-
Taban, Yagiz
15911 - 0
20.4
Pirmetova, Dariga
1379-
Ozdilli, Mustafa Alper
13281 - 0
Šach.40
  SRILANKA
ELO-45
  SOUTH AFRICA - B
ELO2 : 2
21.1
Vithanage, I A
1600-CM
De Jager, Andreas
17280 - 1
21.2
Thenuwara, Rashmika
1507-
Felix, Ethon
16750 - 1
21.3FM
Nanayakkara, J A K Saranath
1924-
Claassen, Jean-Daniel
15731 - 0
21.4
Dahampriya, H K T Dewnethmie
1629-
Louw, Carlo
15181 - 0
Šach.46
  AUSTRALIA
ELO-38
  THAILAND - A
ELO1 : 3
22.1
Kiripitige, Chathula
1665-
Tantipura, Noppakorn
18510 - 1
22.2
Aman, Deepak Thadani
1627-
Pheephacharakan, Pinatpong
17850 - 1
22.3
Cheng, Amanda
1420-
Prasitsoonthorn, Teerachoti
18661 - 0
22.4
Watkins, Rachel Jane
1212-WFM
Chuemsakul, Sarocha
16450 - 1
Šach.39
  MALAYSIA - B
ELO-48
  SOMALIA
ELO4 : 0
23.1
Singh, Eshwant
1910-
Abdikani Nor, Mohamed
15181 - 0
23.2
Cheah, Kah Hoe
1815-
Samiro, Mohamed Ali
01 - 0
23.3
Foo, Jiu Weir Brien
1731-
Sabarin, Mohamed Ali
01 - 0
23.4WCM
Ding, Dao En
1731-
Nadia, Ahmed Abdi
0+ - -
Šach.37
  SOUTH AFRICA - A
ELO-47
  SOUTH AFRICA - C
ELO3 : 1
24.1CM
Mhango, Banele
2010-
Booysen, Tineke
13101 - 0
24.2CM
Schnabel, Johann Emil
1708-
Bester, Carla
12601 - 0
24.3
Dinham, James
1589-WCM
Claassen, Anke
12951 - 0
24.4WFM
Putter, Nicola
1421-
Shaw, Laurie Ann
12740 - 1