Logged on: Gast
Servertime 08.05.2024 05:41:10
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Regionální soutěž RS-C 2019-2020
Poslední aktualizace23.02.2020 21:56:49, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player or team
Hledej
Nasazení hráčů
4. Kolo Datum kola 2019/12/01 Hodina 09.00
Šach.
12
ŠS Kostelec nad Černými lesy C
ELO
-
8
TJ Sokol Pečky B
ELO
1 : 4
1.1
Bug Julius
1585
-
Nigrin Jiří
1598
1 - 0
1.2
Pecák Ivan
1576
-
Vlasák Miloslav
0
0 - 1
1.3
Švec Stanislav
1369
-
Kubíček Miloš
1581
0 - 1
1.4
Mirkovič Miroslav
1261
-
Dobiáš Jaroslav
1365
0 - 1
1.5
Jedlička Tomáš
0
-
Jandečková Věra
0
0 - 1
Šach.
9
ŠK Pravonín
ELO
-
7
Kavalier Sázava B
ELO
4 : 1
2.1
Horák Vladimír
1949
-
Kotzot Jiří
1937
½ - ½
2.2
Zeman Lukáš
1595
-
Houda Stanislav
1451
½ - ½
2.3
Filip Štěpán
1383
-
Žoudlíková Veronika
1083
1 - 0
2.4
Veselý Jan
1286
-
Provazník Ondřej
1025
1 - 0
2.5
Kůra Filip
1338
-
Žoudlíková Irena
0
1 - 0
Šach.
10
KŠ Stříbrná Skalice C
ELO
-
6
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou
ELO
1½:3½
3.1
Heger Jan
1493
-
Světlík Milan
1592
0 - 1
3.2
Zlámaná Táňa
1374
-
Netolický Tomáš
1557
1 - 0
3.3
Heger Zdeněk
1352
-
Bečvář Vladimír
1526
0 - 1
3.4
Votoček Jakub
1136
-
Voldán Václav
1259
0 - 1
3.5
Vajdík Josef
1346
-
Voldán Jiří
1301
½ - ½
Šach.
11
Klub šachistů Říčany 1925 J
ELO
-
5
Klub Šachistů Říčany 1925 I
ELO
3½:1½
4.1
Čihák Adam
1678
-
Malá Anna
1654
½ - ½
4.2
Košata František
1629
-
Moravec Marek
1424
1 - 0
4.3
Štoček Jiří
1558
-
Štolc David
0
1 - 0
4.4
Pavlíček Jan
0
-
Turek František
1552
1 - 0
4.5
Popela Kryštof
1178
-
Křížek František
1353
0 - 1
Šach.
1
Spartak Vlašim C
ELO
-
4
KŠ Stříbrná Skalice B
ELO
3½:1½
5.1
Innemann František
1787
-
Bažant Petr
1460
1 - 0
5.2
Vopálka Filip
1386
-
Le Anh Dung
1413
0 - 1
5.3
Stein Michael
1445
-
Štecher Petr
1568
1 - 0
5.4
Steinová Kamila
1428
-
Studzinski Boleslav
1563
½ - ½
5.5
Vopálka Vojtěch
1173
-
Bažant Petr
1107
1 - 0
Šach.
2
ŠK Český Brod B
ELO
-
3
ŠO TJ Sokol Neveklov
ELO
1 : 4
6.1
Bednařík Radovan
1696
-
Vacek Josef
1807
0 - 1
6.2
Záběhlický Jiří
1491
-
Král Pavel
1824
0 - 1
6.3
Brandejský Vít
1576
-
Chomický Josef
1576
1 - 0
6.4
Saur Miroslav
1518
-
Škvor Jiří
1547
0 - 1
6.5
Vorlíčková Dana
1340
-
Procházka Václav
1737
0 - 1
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
tiráž