Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 10:18:09
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Regionální soutěž RS-C 2019-2020
Poslední aktualizace23.02.2020 21:56:49, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player or team
Hledej
Nasazení hráčů
3. Kolo Datum kola 2019/11/17 Hodina 09.00
Šach.
2
ŠK Český Brod B
ELO
-
12
ŠS Kostelec nad Černými lesy C
ELO
4 : 1
1.1
Bednařík Radovan
1696
-
Pecák Ivan
1576
½ - ½
1.2
Záběhlický Jiří
1491
-
Švec Stanislav
1369
½ - ½
1.3
Brandejský Vít
1576
-
Kormaňák Pavel
0
1 - 0
1.4
Vomáčka Miroslav
1353
-
Troníček Luboš
1248
1 - 0
1.5
Vorlíčková Dana
1340
-
Trmal Milan
0
1 - 0
Šach.
3
ŠO TJ Sokol Neveklov
ELO
-
1
Spartak Vlašim C
ELO
3½:1½
2.1
Vacek Josef
1807
-
Pazdera Jaroslav
1863
½ - ½
2.2
Král Pavel
1824
-
Vopálka Filip
1386
1 - 0
2.3
Chomický Josef
1576
-
Stein Michael
1445
1 - 0
2.4
Procházka Václav
1737
-
Steinová Kamila
1428
0 - 1
2.5
Laubacher Luděk
1480
-
Vopálka Vojtěch
1173
1 - 0
Šach.
4
KŠ Stříbrná Skalice B
ELO
-
11
Klub šachistů Říčany 1925 J
ELO
2½:2½
3.1
Remeš Šimon
1630
-
Hosnedl Luboš
1668
½ - ½
3.2
Pácha Zdeněk
1517
-
Košata František
1629
½ - ½
3.3
Le Anh Dung
1413
-
Čech Lubomír
1581
1 - 0
3.4
Štecher Petr
1568
-
Štoček Jiří
1558
½ - ½
3.5
Studzinski David
1148
-
Štochl Vojtěch
1228
0 - 1
Šach.
5
Klub Šachistů Říčany 1925 I
ELO
-
10
KŠ Stříbrná Skalice C
ELO
3½:1½
4.1
Malá Anna
1654
-
Heger Jan
1493
½ - ½
4.2
Moravec Marek
1424
-
Zlámaná Táňa
1374
1 - 0
4.3
Štolc Jaroslav
1256
-
Vajdík Josef
1346
0 - 1
4.4
Turek František
1552
-
Gašparín Pavel
1243
1 - 0
4.5
Křížek František
1353
-
Brattoli Bruno
1217
1 - 0
Šach.
6
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou
ELO
-
9
ŠK Pravonín
ELO
½ :4½
5.1
Světlík Milan
1592
-
Filip Lukáš
1570
0 - 1
5.2
Netolický Tomáš
1557
-
Zeman Lukáš
1595
0 - 1
5.3
Voldán Václav
1259
-
Filip Štěpán
1383
0 - 1
5.4
Voldán Jiří
1301
-
Veselý Jan
1286
0 - 1
5.5
Rebhán Zdeněk
1281
-
Kůra Filip
1338
½ - ½
Šach.
7
Kavalier Sázava B
ELO
-
8
TJ Sokol Pečky B
ELO
0 : 5
6.1
Krykorka Dominik
1172
-
Vlasák Miloslav
0
0 - 1
6.2
Zachař Petr
1127
-
Michálek Miloš
1613
0 - 1
6.3
Novák Jakub
1056
-
Kotrouš Vlastimil
1522
0 - 1
6.4
Mráz Michal
0
-
Dobiáš Jaroslav
1365
0 - 1
6.5
Žoudlíková Irena
0
-
Kolanda Roman
1227
0 - 1
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
tiráž