Sestava družstva bez výsledků

  1. ŠK Lokomotiva Brno "B" (Rtg prům.:1654 / PH 1: 18 / PH 2: 26)
Šach.JménoRtgNFEDTypBodyPartie
1Volák Šimon2017CZEZV2,54,0
2Khadash Samuel1790CZEZ3,04,0
3Ulčák Michael1636CZEZVm0,01,0
4Strnad Vladimír1474CZEZ1,04,0
5Lukáš Ondřej1299CZEZ4,57,0
6Vavřínková Marie1355CZEZmd6,06,0
7Sedlák Václav1083CZEm6,06,0
8Coufalová Laura1095CZEmd3,03,0
9Řepka Jan0CZEm0,00,0
10Jackovičová Veronika0CZEmd0,00,0
  2. ŠK Kuřim "B" (Rtg prům.:1531 / PH 1: 15 / PH 2: 21)
Šach.JménoRtgNFEDTypBodyPartie
1Petříček Lukáš1952CZEZV3,07,0
2Tajovský Šimon1516CZEZm2,54,0
3Hronek Ondřej1437CZEZm4,07,0
4Fikejs Tomáš1405CZEZ5,07,0
5Ševčík Pavel1333CZEm1,54,0
6Sasková Renata1346CZEZd5,06,0
7Matula Jakub1293CZE0,00,0
  3. ŠK Jezdci Jundrov (Rtg prům.:1393 / PH 1: 12 / PH 2: 20,5)
Šach.JménoRtgNFEDTypBodyPartie
1Hladký Tadeáš1762CZEZm3,55,0
2Vojtek Pavel1438CZEZ5,07,0
3Mojžíš Marek1273CZEZ0,53,0
4Sepši Jakub1258CZEZ3,57,0
5Komárek Tobiáš1233CZEZmd4,07,0
6Hladký Mikuláš1199CZEmd3,04,0
7Hladká Leontýna1190CZEmd0,00,0
8Kalovský Vladimír1100CZEmd0,00,0
9Mojžíš Prokop0CZEm0,00,0
10Velehradský Kryštof0CZEmd1,02,0
  4. ŠK Kuřim "D" (Rtg prům.:1330 / PH 1: 6 / PH 2: 11)
Šach.JménoRtgNFEDTypBodyPartie
1Keprt Tomáš1726CZEZV2,04,0
2Boček Adam1338CZEZm0,01,0
3Souček Andrej1250CZEZmd1,04,0
4Kubátová Běta1108CZEZmd3,07,0
5Kubátová Ema1228CZEZmd4,07,0
6Šetina Jan0CZEmd0,03,0
7Czerny Adam0CZEmd1,06,0
  5. ŠK Kuřim "C" (Rtg prům.:1289 / PH 1: 9 / PH 2: 17)
Šach.JménoRtgNFEDTypBodyPartie
1Šetina Václav1543CZEZVmd5,57,0
2Havel Vojtěch1191CZEZ1,54,0
3Filka Radoslav1240CZEZ2,04,0
4Havel Tomáš1187CZEZm1,04,0
5Boháč Šimon1283CZEZm2,04,0
6Pluhařová Asja1190CZEd0,00,0
7Movsisyan Lusine0CZEd0,00,0
8Ševčíková Kateřina0CZEmd1,53,0
9Kraus Viktor1125CZEmd1,53,0
10Procházka Martin1089CZEmd2,03,0
  6. ŠK Duras BVK Královo Pole "B" (Rtg prům.:1274 / PH 1: 12 / PH 2: 18)
Šach.JménoRtgNFEDTypBodyPartie
1Lúč Martin1414CZEZ3,04,0
2Karafiát Vojtěch1219CZEZmd0,04,0
3Šmídek Prokop1065CZEZm3,04,0
4Borkovec Ondřej1250CZEZ3,07,0
5Janský Adam1236CZEZmd3,04,0
6Grausgruber Jiří1250CZEm3,03,0
7Kunčická Klára1199CZEd0,53,0
8Pejchlová Zuzana1102CZEmd1,53,0
9Klinkovský Vojtěch1139CZEmd0,00,0
10Holubec Jakub1165CZEm1,03,0
  7. ŠK Lokomotiva Brno "C" (Rtg prům.:1268 / PH 1: 12 / PH 2: 19)
Šach.JménoRtgNFEDTypBodyPartie
1Dvořáček Jan Matyáš1854CZEZV0,01,0
2Teplý Jan1191CZEZ3,07,0
3Buchta Václav0CZEZm2,07,0
4Jackovičová Zuzana1197CZEZmd5,07,0
5Hladký Jakub1100CZEZm4,07,0
6Hladký Petr0CZEmd1,02,0
7Brožová Barbora0CZEmd4,04,0
8Řepka Martin0CZEmd0,00,0
9Halámek Karel0CZEm0,00,0
10Trnka Libor0CZEmd0,00,0
11Trnka Ondřej0CZEmd0,00,0
12Kočí Kateřina0CZE0,00,0
  8. ŠK GPOA Znojmo (Rtg prům.:1248 / PH 1: 6 / PH 2: 13,5)
Šach.JménoRtgNFEDTypBodyPartie
1Molík Jakub1299CZEZ1,04,0
2Kolář Matouš1216CZEZ0,01,0
3Frk Tomáš1233CZEZ4,57,0
4Čtveráček Filip1227CZEZm2,57,0
5Čučka Adam1088CZEZmd1,07,0
6Vančura Samuel1235CZE1,56,0
7Vávrová Adéla1056CZEmd0,00,0
8Michalica Kryštof David1112CZE0,00,0
9Molík Ondřej1248CZEm0,00,0
10Peroutka Matěj0CZEm3,03,0
11Peroutka Marek0CZEmd0,00,0
  9. SK Vyškov "A" (Rtg prům.:1246 / PH 1: 12 / PH 2: 15,5)
Šach.JménoRtgNFEDTypBodyPartie
1Hruška Marek1457CZEZ3,07,0
2Mikulášek Ondřej1284CZEZH2,04,0
3Starý Šimon1100CZEZHm2,04,0
4Provazník Gabriel1055CZEZm1,04,0
5Pukowietz Patrik1075CZEZm2,04,0
6Kotisa Jan1175CZEZmd3,56,0
7Provazník Rafael1214CZEmd1,03,0
8Dorazilová Kristýna0CZEmd1,02,0
9Hlaváčikova Lucia1100CZEmd0,01,0
11Pukowietz Marek1072CZEmd0,00,0
  10. ŠK Sokol Kyjov (Rtg prům.:1158 / PH 1: 7 / PH 2: 14)
Šach.JménoRtgNFEDTypBodyPartie
1Vaněk Robin1510CZEZH3,07,0
2Šlahůnek Martin1232CZEZm2,56,0
3Vindiš Patrik0CZEZ2,05,0
4Laxa Matěj1047CZEZm2,55,0
5Toušek Adam0CZE0,01,0
6Ševčík Filip0CZEm2,04,0
7Ševčík Slavomír0CZEZmd2,05,0
8Kubinec Filip0CZEmd0,02,0
9Šlahůnková Rozárka0CZEmd0,00,0
  11. SK Vyškov "B" (Rtg prům.:1138 / PH 1: 6 / PH 2: 10)
Šach.JménoRtgNFEDTypBodyPartie
1Chelík Andreas1286CZEZ0,03,0
2Jabůrek Radim0CZEZm0,04,0
3Stará Zuzana1080CZEZHmd3,07,0
4Ulrich Adam1102CZEZmd2,57,0
5Pospíšil Jakub0CZEZm2,07,0
6Jabůrek David1077CZEmd1,01,0
7Képes Karol0CZEmd0,00,0
8Jekl Lukáš1084CZEm1,53,0
9Feďkiv Martin1100CZEmd0,00,0
10Charvát Ondřej1100CZEmd0,00,0
11Štípský Libor1100CZEmd0,00,0
  12. ŠK Kunštát (Rtg prům.:1087 / PH 1: 6 / PH 2: 13)
Šach.JménoRtgNFEDTypBodyPartie
1Havel Jakub1101CZEZ1,57,0
2Votřel Petr1134CZEZ2,57,0
3Votřel Tomáš1055CZEZ3,07,0
4Havel Ondřej1077CZEZm3,07,0
5Kubík Eduard0CZEZmd1,04,0
6Hujdič Josef1029CZE0,00,0
7Kříž Petr1068CZE0,00,0
8Palme Prokop0CZEm0,00,0
9Palme Ondřej0CZEmd0,00,0
10Chmelíček Šimon0CZEmd0,00,0
11Pospíšilová Miriam0CZEHmd2,03,0
  13. Šachy Zastávka (Rtg prům.:1047 / PH 1: 7 / PH 2: 13)
Šach.JménoRtgNFEDTypBodyPartie
1Moos Lukáš1032CZEZ0,03,0
2Kroutil Matěj1116CZEZ2,54,0
3Švagr Daniel1078CZEZmd2,04,0
4Bernard Jakub1008CZEZ2,04,0
5Hudec Tomáš0CZEZm0,04,0
6Řehák Šimon0CZEmd2,56,0
7Prokop Tomáš0CZEm2,03,0
8Prokop Ondřej0CZEmd0,01,0
9Hradílek Pavel0CZE0,00,0
10Pokorná Alena0CZEmd0,03,0
11Křížová Agáta0CZEmd0,00,0
12Mucha Jakub0CZEmd0,00,0
13Hudec Lukáš0CZEmd2,03,0
14Vomlelová Zuzana0CZEmd0,00,0
15Dumková Magdalena0CZEmd0,00,0
16Staněk Václav0CZE0,00,0
  14. ŠK Rozrazil Brno "A" (Rtg prům.:1020 / PH 1: 6 / PH 2: 9,5)
Šach.JménoRtgNFEDTypBodyPartie
1Švehlová Alena1040CZEZHmd1,07,0
2Mitášová Klára1060CZEZd1,57,0
3Klimešová Ela0CZEZd3,07,0
4Brzobohatá Helena0CZEZd0,04,0
5Mikulenková Natálie0CZEZmd4,07,0
  15. ŠK Lokomotiva Brno "D" (Rtg prům.:1013 / PH 1: 8 / PH 2: 13)
Šach.JménoRtgNFEDTypBodyPartie
1Bany Jonáš Theodor0CZEZ5,06,0
2Stašok Kiril1024CZEZmd0,07,0
3Horák Hanuš0CZEZmd3,57,0
4Stašok Danil1041CZEZmd1,57,0
5Výchopeň Martin0CZEZmd3,07,0
6Peška Matyáš0CZEmd0,01,0
7Poruban Petr0CZEm0,00,0
8Poruban Tomáš0CZEmd0,00,0
9Stašok Vladislav0CZEmd0,00,0
10Vokřínek Petr0CZEmd0,00,0
11Vokřínek Tomáš0CZEmd0,00,0
  16. ŠK Rozrazil Brno "B" (Rtg prům.:1000 / PH 1: 0 / PH 2: 6)
Šach.JménoRtgNFEDTypBodyPartie
1Pospíšil Daniel0CZEZm0,04,0
2Konečný Marek0CZEZm2,04,0
3Strádal Samuel0CZEZ2,06,0
4Täuber Max0CZEZmd1,07,0
5Skorkovský Antonín0CZEZmd0,05,0
6Šubčík Tomáš0CZEmd0,03,0
7Šmarda Šimon0CZEmd1,06,0