Jihomoravský krajský přebor družstev mládeže Poslední aktualizace25.01.2020 19:23:03, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Sestava družstev s výsledky jednotlivců
3. ŠK Duras BVK Královo Pole "B" (Rtg prům.:1274, PH 1: 21 / PH 2: 28) |
Šach. | Jméno | RtgN | FED | Typ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Body | Partie | Rtg prům. |
1 | Lúč Martin | 1414 | CZE | Z | 1 | 1 | 1 | | | | 0 | 0 | 1 | 4 | 6 | 1132 |
2 | Karafiát Vojtěch | 1219 | CZE | Zmd | | | | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 1449 |
3 | Šmídek Prokop | 1065 | CZE | Zm | 1 | 1 | 1 | | | | 1 | 1 | 1 | 6 | 6 | 1043 |
4 | Borkovec Ondřej | 1250 | CZE | Z | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | | | | 3 | 6 | 1250 |
5 | Janský Adam | 1236 | CZE | Zmd | 1 | 1 | 1 | | | | 1 | 1 | 0 | 5 | 6 | 1036 |
6 | Grausgruber Jiří | 1250 | CZE | m | 1 | + | 1 | | | | | | | 3 | 3 | 1000 |
7 | Kunčická Klára | 1199 | CZE | d | | | | 0 | ½ | 0 | | | | 0,5 | 3 | 1321 |
8 | Pejchlová Zuzana | 1102 | CZE | md | | | | 0 | 1 | ½ | | | | 1,5 | 3 | 1307 |
9 | Klinkovský Vojtěch | 1139 | CZE | md | | | | | | | + | 1 | 1 | 3 | 3 | 1000 |
10 | Holubec Jakub | 1165 | CZE | m | | | | 0 | 1 | 0 | | | | 1 | 3 | 1143 |
Info o hráči
Lúč Martin 1414 CZE Rp:1263 |
Kolo | St.č. | Jméno | RtgN | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 33 | Švagr Daniel | 1078 | CZE | 2 | w 1 | 1 |
2 | 145 | Švehlová Alena | 1040 | CZE | 1,5 | w 1 | 1 |
3 | 150 | Pospíšil Daniel | 0 | CZE | 1 | s 1 | 1 |
7 | 60 | Hruška Marek | 1457 | CZE | 6 | s 0 | 1 |
8 | 58 | Teplý Jan | 1191 | CZE | 4 | s 0 | 1 |
9 | 122 | Stašok Kiril | 1024 | CZE | 1 | w 1 | 1 |
Karafiát Vojtěch 1219 CZE Rp:1252 |
Kolo | St.č. | Jméno | RtgN | FED | Body | Výsl. | Šach. |
4 | 47 | Volák Šimon | 2017 | CZE | 2,5 | s 0 | 1 |
5 | 106 | Vojtek Pavel | 1438 | CZE | 7,5 | w 0 | 1 |
6 | 98 | Petříček Lukáš | 1952 | CZE | 3 | w 0 | 1 |
7 | 61 | Mikulášek Ondřej | 1284 | CZE | 4 | w 0 | 2 |
8 | 59 | Buchta Václav | 0 | CZE | 3,5 | w 0 | 2 |
9 | 123 | Horák Hanuš | 0 | CZE | 5 | s 1 | 2 |
Šmídek Prokop 1065 CZE Rp:1926 |
Kolo | St.č. | Jméno | RtgN | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 35 | Hudec Tomáš | 0 | CZE | 0 | s 1 | 2 |
2 | 146 | Mitášová Klára | 1060 | CZE | 1,5 | s 1 | 2 |
3 | 151 | Konečný Marek | 0 | CZE | 3 | w 1 | 2 |
7 | 63 | Provazník Gabriel | 1055 | CZE | 1 | s 1 | 3 |
8 | 117 | Hladký Jakub | 1100 | CZE | 4 | s 1 | 3 |
9 | 124 | Stašok Danil | 1041 | CZE | 3,5 | w 1 | 3 |
Borkovec Ondřej 1250 CZE Rp:1305 |
Kolo | St.č. | Jméno | RtgN | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 36 | Řehák Šimon | 0 | CZE | 2,5 | w 1 | 3 |
2 | 147 | Klimešová Ela | 0 | CZE | 3 | w 1 | 3 |
3 | 152 | Strádal Samuel | 0 | CZE | 3 | s 0 | 3 |
4 | 48 | Khadash Samuel | 1790 | CZE | 3 | w 0 | 2 |
5 | 107 | Mojžíš Marek | 1273 | CZE | 1,5 | s 1 | 2 |
6 | 100 | Hronek Ondřej | 1437 | CZE | 7 | s 0 | 2 |
Janský Adam 1236 CZE Rp:1517 |
Kolo | St.č. | Jméno | RtgN | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 40 | Pokorná Alena | 0 | CZE | 0 | s 1 | 4 |
2 | 149 | Mikulenková Natálie | 0 | CZE | 4,5 | s 1 | 4 |
3 | 153 | Täuber Max | 0 | CZE | 1 | w 1 | 4 |
7 | 66 | Provazník Rafael | 1214 | CZE | 2 | w 1 | 4 |
8 | 118 | Hladký Petr | 0 | CZE | 1 | w 1 | 4 |
9 | 125 | Výchopeň Martin | 0 | CZE | 5 | s 0 | 4 |
Grausgruber Jiří 1250 CZE Rp:0 |
Kolo | St.č. | Jméno | RtgN | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 43 | Hudec Lukáš | 0 | CZE | 2 | w 1 | 5 |
2 | 0 | Brett nicht besetzt | 0 | | 0 | - 1K | 5 |
3 | 156 | Šmarda Šimon | 0 | CZE | 1 | s 1 | 5 |
Kunčická Klára 1199 CZE Rp:1042 |
Kolo | St.č. | Jméno | RtgN | FED | Body | Výsl. | Šach. |
4 | 51 | Lukáš Ondřej | 1299 | CZE | 4,5 | s 0 | 3 |
5 | 108 | Sepši Jakub | 1258 | CZE | 3,5 | w ½ | 3 |
6 | 101 | Fikejs Tomáš | 1405 | CZE | 8 | w 0 | 3 |
Pejchlová Zuzana 1102 CZE Rp:1258 |
Kolo | St.č. | Jméno | RtgN | FED | Body | Výsl. | Šach. |
4 | 52 | Vavřínková Marie | 1355 | CZE | 9 | w 0 | 4 |
5 | 109 | Komárek Tobiáš | 1233 | CZE | 5 | s 1 | 4 |
6 | 102 | Ševčík Pavel | 1333 | CZE | 4,5 | s ½ | 4 |
Klinkovský Vojtěch 1139 CZE Rp:0 |
Kolo | St.č. | Jméno | RtgN | FED | Body | Výsl. | Šach. |
7 | 0 | Brett nicht besetzt | 0 | | 0 | - 1K | 5 |
8 | 119 | Brožová Barbora | 0 | CZE | 6 | s 1 | 5 |
9 | 129 | Poruban Petr | 0 | CZE | 1 | w 1 | 5 |
Holubec Jakub 1165 CZE Rp:1081 |
Kolo | St.č. | Jméno | RtgN | FED | Body | Výsl. | Šach. |
4 | 53 | Sedlák Václav | 1083 | CZE | 9 | s 0 | 5 |
5 | 114 | Velehradský Kryštof | 0 | CZE | 1 | w 1 | 5 |
6 | 103 | Sasková Renata | 1346 | CZE | 5 | w 0 | 5 |
Nasazení hráčů
1. Kolo Datum kola 2019/11/09 Hodina 09:00 |
Šach. | 6 | ŠK Duras BVK Královo Pole "B" | ELO | | - | 13 | Šachy Zastávka | ELO | | 5 : 0 |
5.1 | | | 1414 | Z | - | | | 1078 | Zmd | 1 - 0 |
5.2 | | | 1065 | Zm | - | | | 0 | Zm | 1 - 0 |
5.3 | | | 1250 | Z | - | | | 0 | md | 1 - 0 |
5.4 | | | 1236 | Zmd | - | | | 0 | md | 1 - 0 |
5.5 | | | 1250 | m | - | | | 0 | md | 1 - 0 |
2. Kolo Datum kola 2019/11/09 Hodina 11:00 |
Šach. | 6 | ŠK Duras BVK Královo Pole "B" | ELO | | - | 14 | ŠK Rozrazil Brno "A" | ELO | | 5 : 0 |
2.1 | | | 1414 | Z | - | | | 1040 | ZHmd | 1 - 0 |
2.2 | | | 1065 | Zm | - | | | 1060 | Zd | 1 - 0 |
2.3 | | | 1250 | Z | - | | | 0 | Zd | 1 - 0 |
2.4 | | | 1236 | Zmd | - | | | 0 | Zmd | 1 - 0 |
2.5 | | | 1250 | m | - | | | 0 | | + - - |
3. Kolo Datum kola 2019/11/09 Hodina 13:00 |
Šach. | 16 | ŠK Rozrazil Brno "B" | ELO | | - | 6 | ŠK Duras BVK Královo Pole "B" | ELO | | 1 : 4 |
4.1 | | | 0 | Zm | - | | | 1414 | Z | 0 - 1 |
4.2 | | | 0 | Zm | - | | | 1065 | Zm | 0 - 1 |
4.3 | | | 0 | Z | - | | | 1250 | Z | 1 - 0 |
4.4 | | | 0 | Zmd | - | | | 1236 | Zmd | 0 - 1 |
4.5 | | | 0 | md | - | | | 1250 | m | 0 - 1 |
4. Kolo Datum kola 2019/12/14 Hodina 09:30 |
Šach. | 1 | ŠK Lokomotiva Brno "B" | ELO | | - | 6 | ŠK Duras BVK Královo Pole "B" | ELO | | 5 : 0 |
1.1 | | | 2017 | ZV | - | | | 1219 | Zmd | 1 - 0 |
1.2 | | | 1790 | Z | - | | | 1250 | Z | 1 - 0 |
1.3 | | | 1299 | Z | - | | | 1199 | d | 1 - 0 |
1.4 | | | 1355 | Zmd | - | | | 1102 | md | 1 - 0 |
1.5 | | | 1083 | m | - | | | 1165 | m | 1 - 0 |
5. Kolo Datum kola 2019/12/14 Hodina 11:30 |
Šach. | 6 | ŠK Duras BVK Královo Pole "B" | ELO | | - | 3 | ŠK Jezdci Jundrov | ELO | | 3½:1½ |
2.1 | | | 1219 | Zmd | - | | | 1438 | Z | 0 - 1 |
2.2 | | | 1250 | Z | - | | | 1273 | Z | 1 - 0 |
2.3 | | | 1199 | d | - | | | 1258 | Z | ½ - ½ |
2.4 | | | 1102 | md | - | | | 1233 | Zmd | 1 - 0 |
2.5 | | | 1165 | m | - | | | 0 | md | 1 - 0 |
6. Kolo Datum kola 2019/12/14 Hodina 13:30 |
Šach. | 6 | ŠK Duras BVK Královo Pole "B" | ELO | | - | 2 | ŠK Kuřim "B" | ELO | | ½ :4½ |
2.1 | | | 1219 | Zmd | - | | | 1952 | ZV | 0 - 1 |
2.2 | | | 1250 | Z | - | | | 1437 | Zm | 0 - 1 |
2.3 | | | 1199 | d | - | | | 1405 | Z | 0 - 1 |
2.4 | | | 1102 | md | - | | | 1333 | m | ½ - ½ |
2.5 | | | 1165 | m | - | | | 1346 | Zd | 0 - 1 |
7. Kolo Datum kola 2020/01/25 Hodina 10:00 |
Šach. | 9 | SK Vyškov "A" | ELO | | - | 6 | ŠK Duras BVK Královo Pole "B" | ELO | | 2 : 3 |
3.1 | | | 1457 | Z | - | | | 1414 | Z | 1 - 0 |
3.2 | | | 1284 | ZH | - | | | 1219 | Zmd | 1 - 0 |
3.3 | | | 1055 | Zm | - | | | 1065 | Zm | 0 - 1 |
3.4 | | | 1214 | md | - | | | 1236 | Zmd | 0 - 1 |
3.5 | | | 0 | | - | | | 1139 | md | - - + |
8. Kolo Datum kola 2020/01/25 Hodina 12:00 |
Šach. | 7 | ŠK Lokomotiva Brno "C" | ELO | | - | 6 | ŠK Duras BVK Královo Pole "B" | ELO | | 2 : 3 |
3.1 | | | 1191 | Z | - | | | 1414 | Z | 1 - 0 |
3.2 | | | 0 | Zm | - | | | 1219 | Zmd | 1 - 0 |
3.3 | | | 1100 | Zm | - | | | 1065 | Zm | 0 - 1 |
3.4 | | | 0 | md | - | | | 1236 | Zmd | 0 - 1 |
3.5 | | | 0 | md | - | | | 1139 | md | 0 - 1 |
9. Kolo Datum kola 2020/01/25 Hodina 14:30 |
Šach. | 6 | ŠK Duras BVK Královo Pole "B" | ELO | | - | 15 | ŠK Lokomotiva Brno "D" | ELO | | 4 : 1 |
3.1 | | | 1414 | Z | - | | | 1024 | Zmd | 1 - 0 |
3.2 | | | 1219 | Zmd | - | | | 0 | Zmd | 1 - 0 |
3.3 | | | 1065 | Zm | - | | | 1041 | Zmd | 1 - 0 |
3.4 | | | 1236 | Zmd | - | | | 0 | Zmd | 0 - 1 |
3.5 | | | 1139 | md | - | | | 0 | m | 1 - 0 |
|
|
|
|
|
|
|