Jihomoravský krajský přebor družstev mládeže Poslední aktualizace25.01.2020 19:23:03, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Sestava družstev s výsledky jednotlivců
16. ŠK Rozrazil Brno "B" (Rtg prům.:1000, PH 1: 0 / PH 2: 9) |
Šach. | Jméno | RtgN | FED | Typ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Body | Partie | Rtg prům. |
1 | Pospíšil Daniel | 0 | CZE | Zm | 0 | 0 | 0 | | | | 1 | 0 | 0 | 1 | 6 | 1334 |
2 | Konečný Marek | 0 | CZE | Zm | 1 | 1 | 0 | | | | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 1110 |
3 | Strádal Samuel | 0 | CZE | Z | | 0 | 1 | ½ | ½ | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 8 | 1167 |
4 | Täuber Max | 0 | CZE | Zmd | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | | | | 1 | 6 | 1138 |
5 | Skorkovský Antonín | 0 | CZE | Zmd | 0 | | | 0 | 0 | 0 | | | | 0 | 4 | 1036 |
6 | Šubčík Tomáš | 0 | CZE | md | | | | 0 | 0 | 0 | | | | 0 | 3 | 1120 |
7 | Šmarda Šimon | 0 | CZE | md | + | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 9 | 1099 |
Info o hráči
Pospíšil Daniel 0 CZE Rp:970 |
Kolo | St.č. | Jméno | RtgN | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 145 | Švehlová Alena | 1040 | CZE | 1,5 | s 0 | 1 |
2 | 33 | Švagr Daniel | 1078 | CZE | 2 | s 0 | 1 |
3 | 18 | Lúč Martin | 1414 | CZE | 4 | w 0 | 1 |
7 | 70 | Chelík Andreas | 1286 | CZE | 1,5 | w 1 | 1 |
8 | 81 | Keprt Tomáš | 1726 | CZE | 4 | s 0 | 1 |
9 | 60 | Hruška Marek | 1457 | CZE | 6 | w 0 | 1 |
Konečný Marek 0 CZE Rp:1159 |
Kolo | St.č. | Jméno | RtgN | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 146 | Mitášová Klára | 1060 | CZE | 1,5 | w 1 | 2 |
2 | 35 | Hudec Tomáš | 0 | CZE | 0 | w 1 | 2 |
3 | 20 | Šmídek Prokop | 1065 | CZE | 6 | s 0 | 2 |
7 | 71 | Jabůrek Radim | 0 | CZE | 1 | s 1 | 2 |
8 | 83 | Souček Andrej | 1250 | CZE | 2,5 | w 0 | 2 |
9 | 61 | Mikulášek Ondřej | 1284 | CZE | 4 | s 0 | 2 |
Strádal Samuel 0 CZE Rp:1083 |
Kolo | St.č. | Jméno | RtgN | FED | Body | Výsl. | Šach. |
2 | 36 | Řehák Šimon | 0 | CZE | 2,5 | s 0 | 3 |
3 | 21 | Borkovec Ondřej | 1250 | CZE | 3 | w 1 | 3 |
4 | 9 | Vaněk Robin | 1510 | CZE | 5 | w ½ | 1 |
5 | 134 | Havel Jakub | 1101 | CZE | 3 | s ½ | 1 |
6 | 3 | Frk Tomáš | 1233 | CZE | 6,5 | w 0 | 1 |
7 | 72 | Stará Zuzana | 1080 | CZE | 4,5 | w 0 | 3 |
8 | 84 | Kubátová Běta | 1108 | CZE | 5 | s 0 | 3 |
9 | 63 | Provazník Gabriel | 1055 | CZE | 1 | w 1 | 3 |
Täuber Max 0 CZE Rp:949 |
Kolo | St.č. | Jméno | RtgN | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 147 | Klimešová Ela | 0 | CZE | 3 | s 0 | 3 |
2 | 40 | Pokorná Alena | 0 | CZE | 0 | w 1 | 4 |
3 | 22 | Janský Adam | 1236 | CZE | 5 | s 0 | 4 |
4 | 10 | Šlahůnek Martin | 1232 | CZE | 4 | s 0 | 2 |
5 | 135 | Votřel Petr | 1134 | CZE | 4 | w 0 | 2 |
6 | 4 | Čtveráček Filip | 1227 | CZE | 4,5 | s 0 | 2 |
Skorkovský Antonín 0 CZE Rp:361 |
Kolo | St.č. | Jméno | RtgN | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 149 | Mikulenková Natálie | 0 | CZE | 4,5 | w 0 | 4 |
4 | 11 | Vindiš Patrik | 0 | CZE | 4 | w 0 | 3 |
5 | 136 | Votřel Tomáš | 1055 | CZE | 5 | s 0 | 3 |
6 | 5 | Čučka Adam | 1088 | CZE | 1 | w 0 | 3 |
Šubčík Tomáš 0 CZE Rp:320 |
Kolo | St.č. | Jméno | RtgN | FED | Body | Výsl. | Šach. |
4 | 12 | Laxa Matěj | 1047 | CZE | 4,5 | s 0 | 4 |
5 | 137 | Havel Ondřej | 1077 | CZE | 5 | w 0 | 4 |
6 | 6 | Vančura Samuel | 1235 | CZE | 2,5 | s 0 | 4 |
Šmarda Šimon 0 CZE Rp:398 |
Kolo | St.č. | Jméno | RtgN | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 0 | Brett nicht besetzt | 0 | | 0 | - 1K | 5 |
2 | 43 | Hudec Lukáš | 0 | CZE | 2 | s 0 | 5 |
3 | 23 | Grausgruber Jiří | 1250 | CZE | 3 | w 0 | 5 |
4 | 15 | Ševčík Slavomír | 0 | CZE | 3 | w 0 | 5 |
5 | 144 | Pospíšilová Miriam | 0 | CZE | 3 | s 0 | 5 |
6 | 30 | Peroutka Matěj | 0 | CZE | 3 | w 0 | 5 |
7 | 73 | Ulrich Adam | 1102 | CZE | 4,5 | s 0 | 4 |
8 | 85 | Kubátová Ema | 1228 | CZE | 6 | w 0 | 4 |
9 | 66 | Provazník Rafael | 1214 | CZE | 2 | s 0 | 4 |
Nasazení hráčů
1. Kolo Datum kola 2019/11/09 Hodina 09:00 |
Šach. | 14 | ŠK Rozrazil Brno "A" | ELO | | - | 16 | ŠK Rozrazil Brno "B" | ELO | | 3 : 2 |
8.1 | | | 1040 | ZHmd | - | | | 0 | Zm | 1 - 0 |
8.2 | | | 1060 | Zd | - | | | 0 | Zm | 0 - 1 |
8.3 | | | 0 | Zd | - | | | 0 | Zmd | 1 - 0 |
8.4 | | | 0 | Zmd | - | | | 0 | Zmd | 1 - 0 |
8.5 | | | 0 | | - | | | 0 | md | - - + |
2. Kolo Datum kola 2019/11/09 Hodina 11:00 |
Šach. | 13 | Šachy Zastávka | ELO | | - | 16 | ŠK Rozrazil Brno "B" | ELO | | 3 : 2 |
8.1 | | | 1078 | Zmd | - | | | 0 | Zm | 1 - 0 |
8.2 | | | 0 | Zm | - | | | 0 | Zm | 0 - 1 |
8.3 | | | 0 | md | - | | | 0 | Z | 1 - 0 |
8.4 | | | 0 | md | - | | | 0 | Zmd | 0 - 1 |
8.5 | | | 0 | md | - | | | 0 | md | 1 - 0 |
3. Kolo Datum kola 2019/11/09 Hodina 13:00 |
Šach. | 16 | ŠK Rozrazil Brno "B" | ELO | | - | 6 | ŠK Duras BVK Královo Pole "B" | ELO | | 1 : 4 |
4.1 | | | 0 | Zm | - | | | 1414 | Z | 0 - 1 |
4.2 | | | 0 | Zm | - | | | 1065 | Zm | 0 - 1 |
4.3 | | | 0 | Z | - | | | 1250 | Z | 1 - 0 |
4.4 | | | 0 | Zmd | - | | | 1236 | Zmd | 0 - 1 |
4.5 | | | 0 | md | - | | | 1250 | m | 0 - 1 |
4. Kolo Datum kola 2019/12/14 Hodina 09:30 |
Šach. | 16 | ŠK Rozrazil Brno "B" | ELO | | - | 10 | ŠK Sokol Kyjov | ELO | | ½ :4½ |
8.1 | | | 0 | Z | - | | | 1510 | ZH | ½ - ½ |
8.2 | | | 0 | Zmd | - | | | 1232 | Zm | 0 - 1 |
8.3 | | | 0 | Zmd | - | | | 0 | Z | 0 - 1 |
8.4 | | | 0 | md | - | | | 1047 | Zm | 0 - 1 |
8.5 | | | 0 | md | - | | | 0 | Zmd | 0 - 1 |
5. Kolo Datum kola 2019/12/14 Hodina 11:30 |
Šach. | 12 | ŠK Kunštát | ELO | | - | 16 | ŠK Rozrazil Brno "B" | ELO | | 4½: ½ |
8.1 | | | 1101 | Z | - | | | 0 | Z | ½ - ½ |
8.2 | | | 1134 | Z | - | | | 0 | Zmd | 1 - 0 |
8.3 | | | 1055 | Z | - | | | 0 | Zmd | 1 - 0 |
8.4 | | | 1077 | Zm | - | | | 0 | md | 1 - 0 |
8.5 | | | 0 | Hmd | - | | | 0 | md | 1 - 0 |
6. Kolo Datum kola 2019/12/14 Hodina 13:30 |
Šach. | 16 | ŠK Rozrazil Brno "B" | ELO | | - | 8 | ŠK GPOA Znojmo | ELO | | 0 : 5 |
8.1 | | | 0 | Z | - | | | 1233 | Z | 0 - 1 |
8.2 | | | 0 | Zmd | - | | | 1227 | Zm | 0 - 1 |
8.3 | | | 0 | Zmd | - | | | 1088 | Zmd | 0 - 1 |
8.4 | | | 0 | md | - | | | 1235 | | 0 - 1 |
8.5 | | | 0 | md | - | | | 0 | m | 0 - 1 |
7. Kolo Datum kola 2020/01/25 Hodina 10:00 |
Šach. | 16 | ŠK Rozrazil Brno "B" | ELO | | - | 11 | SK Vyškov "B" | ELO | | 2 : 3 |
8.1 | | | 0 | Zm | - | | | 1286 | Z | 1 - 0 |
8.2 | | | 0 | Zm | - | | | 0 | Zm | 1 - 0 |
8.3 | | | 0 | Z | - | | | 1080 | ZHmd | 0 - 1 |
8.4 | | | 0 | md | - | | | 1102 | Zmd | 0 - 1 |
8.5 | | | 0 | | - | | | 0 | Zm | - - + |
8. Kolo Datum kola 2020/01/25 Hodina 12:00 |
Šach. | 4 | ŠK Kuřim "D" | ELO | | - | 16 | ŠK Rozrazil Brno "B" | ELO | | 5 : 0 |
8.1 | | | 1726 | ZV | - | | | 0 | Zm | 1 - 0 |
8.2 | | | 1250 | Zmd | - | | | 0 | Zm | 1 - 0 |
8.3 | | | 1108 | Zmd | - | | | 0 | Z | 1 - 0 |
8.4 | | | 1228 | Zmd | - | | | 0 | md | 1 - 0 |
8.5 | | | 0 | md | - | | | 0 | | + - - |
9. Kolo Datum kola 2020/01/25 Hodina 14:30 |
Šach. | 16 | ŠK Rozrazil Brno "B" | ELO | | - | 9 | SK Vyškov "A" | ELO | | 1 : 3 |
6.1 | | | 0 | Zm | - | | | 1457 | Z | 0 - 1 |
6.2 | | | 0 | Zm | - | | | 1284 | ZH | 0 - 1 |
6.3 | | | 0 | Z | - | | | 1055 | Zm | 1 - 0 |
6.4 | | | 0 | md | - | | | 1214 | md | 0 - 1 |
6.5 | | | 0 | | - | | | 0 | | - - - |
|
|
|
|