Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  11. Šachy Zastávka (Rtg prům.:1047, PH 1: 3 / PH 2: 5)
Šach.JménoRtgNFEDTyp1234BodyPartieRtg prům.
1Moos Lukáš1032CZEZ0,000
2Kroutil Matěj1116CZEZ0,000
3Švagr Daniel1078CZEZmd0112,031151
4Bernard Jakub1008CZEZ0,000
5Hudec Tomáš0CZEZm0000,031042
6Řehák Šimon0CZEmd0101,031083
10Pokorná Alena0CZEmd0000,031079
13Hudec Lukáš0CZEmd01+2,031125

Info o hráči

Moos Lukáš 1032 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgNFEDBodyVýsl.Šach.
482Keprt Tomáš1726CZE2,0s1
Kroutil Matěj 1116 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgNFEDBodyVýsl.Šach.
483Boček Adam1338CZE0,0w2
Švagr Daniel 1078 CZE Rp:1257
KoloSt.č.JménoRtgNFEDBodyVýsl.Šach.
118Lúč Martin1414CZE3,0s 01
2151Pospíšil Daniel0CZE0,0w 11
3146Švehlová Alena1040CZE1,0s 11
484Souček Andrej1250CZE1,0s3
Bernard Jakub 1008 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgNFEDBodyVýsl.Šach.
485Kubátová Běta1108CZE1,0w4
Hudec Tomáš 0 CZE Rp:325
KoloSt.č.JménoRtgNFEDBodyVýsl.Šach.
120Šmídek Prokop1065CZE3,0w 02
2152Konečný Marek0CZE2,0s 02
3147Mitášová Klára1060CZE1,0w 02
486Kubátová Ema1228CZE2,0s5
Řehák Šimon 0 CZE Rp:1125
KoloSt.č.JménoRtgNFEDBodyVýsl.Šach.
121Borkovec Ondřej1250CZE2,0s 03
2153Strádal Samuel0CZE1,0w 13
3148Klimešová Ela0CZE2,0s 03
Pokorná Alena 0 CZE Rp:445
KoloSt.č.JménoRtgNFEDBodyVýsl.Šach.
122Janský Adam1236CZE3,0w 04
2154Täuber Max0CZE1,0s 04
3150Mikulenková Natálie0CZE2,0w 04
Hudec Lukáš 0 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgNFEDBodyVýsl.Šach.
123Grausgruber Jiří1250CZE3,0s 05
2157Šmarda Šimon0CZE1,0w 15
30Brett nicht besetzt00,0- 1K5

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2019/11/09 Hodina 09:00
Šach.6  ŠK Duras BVK Královo Pole "B"ELO-13  Šachy ZastávkaELO5 : 0
5.1
Lúč, Martin
1414Z-
Švagr, Daniel
1078Zmd1 - 0
5.2
Šmídek, Prokop
1065Zm-
Hudec, Tomáš
0Zm1 - 0
5.3
Borkovec, Ondřej
1250Z-
Řehák, Šimon
0md1 - 0
5.4
Janský, Adam
1236Zmd-
Pokorná, Alena
0md1 - 0
5.5
Grausgruber, Jiří
1250m-
Hudec, Lukáš
0md1 - 0
2. Kolo Datum kola 2019/11/09 Hodina 11:00
Šach.13  Šachy ZastávkaELO-16  ŠK Rozrazil Brno "B"ELO3 : 2
8.1
Švagr, Daniel
1078Zmd-
Pospíšil, Daniel
0Zm1 - 0
8.2
Hudec, Tomáš
0Zm-
Konečný, Marek
0Zm0 - 1
8.3
Řehák, Šimon
0md-
Strádal, Samuel
0Z1 - 0
8.4
Pokorná, Alena
0md-
Täuber, Max
0Zmd0 - 1
8.5
Hudec, Lukáš
0md-
Šmarda, Šimon
0md1 - 0
3. Kolo Datum kola 2019/11/09 Hodina 13:00
Šach.14  ŠK Rozrazil Brno "A"ELO-13  Šachy ZastávkaELO3 : 2
5.1
Švehlová, Alena
1040ZHmd-
Švagr, Daniel
1078Zmd0 - 1
5.2
Mitášová, Klára
1060Zd-
Hudec, Tomáš
0Zm1 - 0
5.3
Klimešová, Ela
0Zd-
Řehák, Šimon
0md1 - 0
5.4
Mikulenková, Natálie
0Zmd-
Pokorná, Alena
0md1 - 0
5.5
bez hráče
0-
Hudec, Lukáš
0md- - +
4. Kolo Datum kola 2019/12/14 Hodina 09:30
Šach.4  ŠK Kuřim "D"ELO-13  Šachy ZastávkaELO0 : 0
5.1
Keprt, Tomáš
1726ZV-
Moos, Lukáš
1032Z
5.2
Boček, Adam
1338Zm-
Kroutil, Matěj
1116Z
5.3
Souček, Andrej
1250Zmd-
Švagr, Daniel
1078Zmd
5.4
Kubátová, Běta
1108Zmd-
Bernard, Jakub
1008Z
5.5
Kubátová, Ema
1228Zmd-
Hudec, Tomáš
0Zm