Jihomoravský krajský přebor družstev mládeže

OrganizátorJihomoravský šachový svaz
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeMiroslav Hurta
Hlavní rozhodčíMiroslav Hurta
Bedenkzeit1 hodina na celou partii
Výpočet ratinguElo národní
Datum od2019/11/09 Datum do 2020/01/25
Ø ELO turnaje1141
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace25.01.2020 19:23:03, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajeKPI, KPIIA, KPIIB, KPIIC, KPDM, KPDM-dopr.turnaj, OP Brno-venkov, MP Brno-město, OP Znojmo
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyKonečné pořadí po 9 kolech, Startovní pořadí družstev
Sestava družstev s výsledky jednotlivců, Sestava družstva bez výsledků, Konečná tabulka po 9 kolech
Startovní listina hráčů, Abecední seznam hráčů, Alphabetical list all groups
Nasazení družstevKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoRtgNFEDDružstvoŠach.
1Volák Šimon2017CZEŠK Lokomotiva Brno "B"1
2Petříček Lukáš1952CZEŠK Kuřim "B"1
3Dvořáček Jan Matyáš1854CZEŠK Lokomotiva Brno "C"1
4Khadash Samuel1790CZEŠK Lokomotiva Brno "B"2
5Hladký Tadeáš1762CZEŠK Jezdci Jundrov1
6Keprt Tomáš1726CZEŠK Kuřim "D"1
7Ulčák Michael1636CZEŠK Lokomotiva Brno "B"3
8Šetina Václav1543CZEŠK Kuřim "C"1
9Tajovský Šimon1516CZEŠK Kuřim "B"2
10Vaněk Robin1510CZEŠK Sokol Kyjov1
11Strnad Vladimír1474CZEŠK Lokomotiva Brno "B"4
12Hruška Marek1457CZESK Vyškov "A"1
13Vojtek Pavel1438CZEŠK Jezdci Jundrov2
14Hronek Ondřej1437CZEŠK Kuřim "B"3
15Lúč Martin1414CZEŠK Duras BVK Královo Pole "B"1
16Fikejs Tomáš1405CZEŠK Kuřim "B"4
17Vavřínková Marie1355CZEŠK Lokomotiva Brno "B"6
18Sasková Renata1346CZEŠK Kuřim "B"6
19Boček Adam1338CZEŠK Kuřim "D"2
20Ševčík Pavel1333CZEŠK Kuřim "B"5
21Lukáš Ondřej1299CZEŠK Lokomotiva Brno "B"5
22Molík Jakub1299CZEŠK GPOA Znojmo1
23Matula Jakub1293CZEŠK Kuřim "B"7
24Chelík Andreas1286CZESK Vyškov "B"1
25Mikulášek Ondřej1284CZESK Vyškov "A"2
26Boháč Šimon1283CZEŠK Kuřim "C"5
27Mojžíš Marek1273CZEŠK Jezdci Jundrov3
28Sepši Jakub1258CZEŠK Jezdci Jundrov4
29Borkovec Ondřej1250CZEŠK Duras BVK Královo Pole "B"4
30Grausgruber Jiří1250CZEŠK Duras BVK Královo Pole "B"6
31Souček Andrej1250CZEŠK Kuřim "D"3
32Molík Ondřej1248CZEŠK GPOA Znojmo9
33Filka Radoslav1240CZEŠK Kuřim "C"3
34Janský Adam1236CZEŠK Duras BVK Královo Pole "B"5
35Vančura Samuel1235CZEŠK GPOA Znojmo6
36Frk Tomáš1233CZEŠK GPOA Znojmo3
37Komárek Tobiáš1233CZEŠK Jezdci Jundrov5
38Šlahůnek Martin1232CZEŠK Sokol Kyjov2
39Kubátová Ema1228CZEŠK Kuřim "D"5
40Čtveráček Filip1227CZEŠK GPOA Znojmo4
41Karafiát Vojtěch1219CZEŠK Duras BVK Královo Pole "B"2
42Kolář Matouš1216CZEŠK GPOA Znojmo2
43Provazník Rafael1214CZESK Vyškov "A"7
44Hladký Mikuláš1199CZEŠK Jezdci Jundrov6
45Kunčická Klára1199CZEŠK Duras BVK Královo Pole "B"7
46Jackovičová Zuzana1197CZEŠK Lokomotiva Brno "C"4
47Havel Vojtěch1191CZEŠK Kuřim "C"2
48Teplý Jan1191CZEŠK Lokomotiva Brno "C"2
49Hladká Leontýna1190CZEŠK Jezdci Jundrov7
50Pluhařová Asja1190CZEŠK Kuřim "C"6
51Havel Tomáš1187CZEŠK Kuřim "C"4
52Kotisa Jan1175CZESK Vyškov "A"6
53Holubec Jakub1165CZEŠK Duras BVK Královo Pole "B"10
54Klinkovský Vojtěch1139CZEŠK Duras BVK Královo Pole "B"9
55Votřel Petr1134CZEŠK Kunštát2
56Kraus Viktor1125CZEŠK Kuřim "C"9
57Kroutil Matěj1116CZEŠachy Zastávka2
58Michalica Kryštof David1112CZEŠK GPOA Znojmo8
59Kubátová Běta1108CZEŠK Kuřim "D"4
60Pejchlová Zuzana1102CZEŠK Duras BVK Královo Pole "B"8
61Ulrich Adam1102CZESK Vyškov "B"4
62Havel Jakub1101CZEŠK Kunštát1
63Charvát Ondřej1100CZESK Vyškov "B"10
64Feďkiv Martin1100CZESK Vyškov "B"9
65Hladký Jakub1100CZEŠK Lokomotiva Brno "C"5
66Hlaváčikova Lucia1100CZESK Vyškov "A"9
67Kalovský Vladimír1100CZEŠK Jezdci Jundrov8
68Starý Šimon1100CZESK Vyškov "A"3
69Štípský Libor1100CZESK Vyškov "B"11
70Coufalová Laura1095CZEŠK Lokomotiva Brno "B"8
71Procházka Martin1089CZEŠK Kuřim "C"10
72Čučka Adam1088CZEŠK GPOA Znojmo5
73Jekl Lukáš1084CZESK Vyškov "B"8
74Sedlák Václav1083CZEŠK Lokomotiva Brno "B"7
75Stará Zuzana1080CZESK Vyškov "B"3
76Švagr Daniel1078CZEŠachy Zastávka3
77Havel Ondřej1077CZEŠK Kunštát4
78Jabůrek David1077CZESK Vyškov "B"6
79Pukowietz Patrik1075CZESK Vyškov "A"5
80Pukowietz Marek1072CZESK Vyškov "A"11
81Kříž Petr1068CZEŠK Kunštát7
82Šmídek Prokop1065CZEŠK Duras BVK Královo Pole "B"3
83Mitášová Klára1060CZEŠK Rozrazil Brno "A"2
84Vávrová Adéla1056CZEŠK GPOA Znojmo7
85Provazník Gabriel1055CZESK Vyškov "A"4
86Votřel Tomáš1055CZEŠK Kunštát3
87Laxa Matěj1047CZEŠK Sokol Kyjov4
88Stašok Danil1041CZEŠK Lokomotiva Brno "D"4
89Švehlová Alena1040CZEŠK Rozrazil Brno "A"1
90Moos Lukáš1032CZEŠachy Zastávka1
91Hujdič Josef1029CZEŠK Kunštát6
92Stašok Kiril1024CZEŠK Lokomotiva Brno "D"2
93Bernard Jakub1008CZEŠachy Zastávka4
94Bany Jonáš Theodor0CZEŠK Lokomotiva Brno "D"1
95Brožová Barbora0CZEŠK Lokomotiva Brno "C"7
96Brzobohatá Helena0CZEŠK Rozrazil Brno "A"4
97Buchta Václav0CZEŠK Lokomotiva Brno "C"3
98Chmelíček Šimon0CZEŠK Kunštát10
99Czerny Adam0CZEŠK Kuřim "D"7
100Dorazilová Kristýna0CZESK Vyškov "A"8
101Dumková Magdalena0CZEŠachy Zastávka15
102Halámek Karel0CZEŠK Lokomotiva Brno "C"9
103Hladký Petr0CZEŠK Lokomotiva Brno "C"6
104Horák Hanuš0CZEŠK Lokomotiva Brno "D"3
105Hradílek Pavel0CZEŠachy Zastávka9
106Hudec Lukáš0CZEŠachy Zastávka13
107Hudec Tomáš0CZEŠachy Zastávka5
108Jabůrek Radim0CZESK Vyškov "B"2
109Jackovičová Veronika0CZEŠK Lokomotiva Brno "B"10
110Képes Karol0CZESK Vyškov "B"7
111Klimešová Ela0CZEŠK Rozrazil Brno "A"3
112Kočí Kateřina0CZEŠK Lokomotiva Brno "C"12
113Konečný Marek0CZEŠK Rozrazil Brno "B"2
114Křížová Agáta0CZEŠachy Zastávka11
115Kubík Eduard0CZEŠK Kunštát5
116Kubinec Filip0CZEŠK Sokol Kyjov8
117Mikulenková Natálie0CZEŠK Rozrazil Brno "A"5
118Mojžíš Prokop0CZEŠK Jezdci Jundrov9
119Movsisyan Lusine0CZEŠK Kuřim "C"7
120Mucha Jakub0CZEŠachy Zastávka12
121Palme Ondřej0CZEŠK Kunštát9
122Palme Prokop0CZEŠK Kunštát8
123Peroutka Marek0CZEŠK GPOA Znojmo11
124Peroutka Matěj0CZEŠK GPOA Znojmo10
125Peška Matyáš0CZEŠK Lokomotiva Brno "D"6
126Pokorná Alena0CZEŠachy Zastávka10
127Poruban Petr0CZEŠK Lokomotiva Brno "D"7
128Poruban Tomáš0CZEŠK Lokomotiva Brno "D"8
129Pospíšil Daniel0CZEŠK Rozrazil Brno "B"1
130Pospíšil Jakub0CZESK Vyškov "B"5
131Pospíšilová Miriam0CZEŠK Kunštát11
132Prokop Ondřej0CZEŠachy Zastávka8
133Prokop Tomáš0CZEŠachy Zastávka7
134Řehák Šimon0CZEŠachy Zastávka6
135Řepka Jan0CZEŠK Lokomotiva Brno "B"9
136Řepka Martin0CZEŠK Lokomotiva Brno "C"8
137Šetina Jan0CZEŠK Kuřim "D"6
138Ševčík Filip0CZEŠK Sokol Kyjov6
139Ševčík Slavomír0CZEŠK Sokol Kyjov7
140Ševčíková Kateřina0CZEŠK Kuřim "C"8
141Skorkovský Antonín0CZEŠK Rozrazil Brno "B"5
142Šlahůnková Rozárka0CZEŠK Sokol Kyjov9
143Šmarda Šimon0CZEŠK Rozrazil Brno "B"7
144Staněk Václav0CZEŠachy Zastávka16
145Stašok Vladislav0CZEŠK Lokomotiva Brno "D"9
146Strádal Samuel0CZEŠK Rozrazil Brno "B"3
147Šubčík Tomáš0CZEŠK Rozrazil Brno "B"6
148Täuber Max0CZEŠK Rozrazil Brno "B"4
149Toušek Adam0CZEŠK Sokol Kyjov5
150Trnka Libor0CZEŠK Lokomotiva Brno "C"10

Ukaž kompletní listinu