Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 17:27:10
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Tournament-Database
AUT championship
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 5 days (end-date) are shown after clicking the following button:
Talent Liptovsky Mikulas 2010/11 6.turnaj
Last update 09.04.2011 15:47:59, Creator/Last Upload: Slovak Chess Federation
Search for player
Search
Starting rank
No.
Name
FED
RtgI
RtgN
sex
Typ
Club/City
1
Adamciak Tomas
SVK
1701
1000
U14
Liptovska Sachova Skola
2
Druska Robert
SVK
0
1405
U14
ZS L. Tepla
3
Durica Adam
SVK
0
1338
U11
Liptovska Sachova Skola
4
Halamicek Radek
CZE
0
1250
U08
Beskydská šachová škola
5
Batory Marek
SVK
0
1200
U11
Tsc Martin
6
Kamhal David
SVK
0
1199
U11
Liptovska Sachova Skola
7
Brnusak Andrej
SVK
0
1178
U11
Msk Trstena
8
Spano Jan
SVK
0
1163
U14
Tsc Martin
9
Rudinska Veronika
SVK
0
1151
w
U11
Sk Th Junior Banska Bystrica
10
Batoryova Miriam
SVK
0
1148
w
U14
Tsc Martin
11
Belopotocky Simon
SVK
0
1085
U08
Liptovska Sachova Skola
12
Psenova Bibiana
SVK
0
1075
w
U11
Osk Liskova
13
Bado Lubomir
SVK
0
1000
U11
ZS L. Tepla
14
Baran Mario
SVK
0
1000
U11
ZS L. Tepla
15
Belopotocky Samuel
SVK
0
1000
U11
Liptovska sachova skola
16
Brnusak Patrik
SVK
0
1000
U08
Msk Trstena
17
Brnusak Tomas
SVK
0
1000
U08
Msk Trstena
18
Ciglian Michal
SVK
0
1000
U11
Liptovska Sachova Skola
19
Dolezalek Richard
SVK
0
1000
U11
Tsc Martin
20
Ferencak Jakub
SVK
0
1000
U08
CVC Kezmarok
21
Halicka Simon
SVK
0
1000
U11
ZS L. Tepla
22
Hatiar Matus
SVK
0
1000
U11
ZS L. Tepla
23
Hosala Roman
SVK
0
1000
U11
ZS L. Tepla
24
Hrabovský Dušan
SVK
0
1000
U14
ZS L. Teplá
25
Hrbcek Alexander
SVK
0
1000
U08
ZS L. Tepla
26
Hudak Ivan
SVK
0
1000
U11
Ev Zakl. škola LM
27
Kovac Samuel
SVK
0
1000
U11
ZS L. Tepla
28
Kurajda David
SVK
0
1000
U11
ZS L. Tepla
29
Likavec Adam
SVK
0
1000
U08
ZS L. Tepla
30
Lucanova Simona
SVK
0
1000
w
U14
ZS L. Tepla
31
Manto Patrik
SVK
0
1000
U14
Msk Dolny Kubin
32
Miklasova Emma
SVK
0
1000
w
U11
Liptovska Sachova Skola
33
Moravcik Matus
SVK
0
1000
U08
Liptovska Sachova Skola
34
Mrva Filip
SVK
0
1000
U11
ZS L. Tepla
35
Pažítka Matúš
SVK
0
1000
U08
ZS L. Tepla
36
Pogadl Jakub
SVK
0
1000
U08
Liptovska Sachova Skola
37
Pogadl Martin
SVK
0
1000
U11
Liptovska Sachova Skola
38
Simo Michal
SVK
0
1000
U08
Tsc Martin
39
Stankoviansky Martin
SVK
0
1000
U08
Liptovska Sachova Skola
40
Taragel Marian
SVK
0
1000
U11
Liptovska Sachova Skola
41
Taragelova Martina
SVK
0
1000
w
U08
Liptovska Sachova Skola
42
Vozarik Patrik
SVK
0
1000
U14
ZS Demanovska cesta LM
43
Ziaran Milan
SVK
0
1000
U14
Liptovska Sachova Skola
44
Kozlik Samuel
SVK
0
1000
U08
Liptovska Sachova Skola
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Legal details/Terms of use