Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 10:58:05
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
Campionat Absolut Territorial de Tarragona 2019 - Grup B (Code 231226)
Darrera actualització08.12.2019 12:52:12, Creador/Darrera càrrega: Gumersind Maseas Rozas
Search for player
Cerca
Aparellaments/Resultats
2. Ronda El 2019/10/20 A les 09:30
T.
Núm.
Nom
Elo
Pts.
Resultat
Pts.
Nom
Elo
Núm.
1
1
Ferrer Dalmau Josep A.
1712
1
1 - 0
1
Bondia Sedo Daniel
1505
22
2
5
Lopez Nadal Francesc
1640
1
½ - ½
1
Trenchs Agullet Magi
1499
26
3
21
Mompel Ferruz Xavier
1506
1
0 - 1
1
Montoro Salvatierra Pedro
1627
6
4
27
Luna Varo Daniel
1496
1
1 - 0
1
Ferre Tusquellas Jaume
1599
8
5
9
Mercade Dolcet Juan Maria
1590
1
½ - ½
1
Solsona Manonelles Josep
1491
28
6
30
Bondia Borras Josep M
1483
1
0 - 1
1
Bellido Gonzalez Santiago
1523
14
7
31
Segura Riba Josep M.
1474
1
0 - 1
1
Zhao Xijunjie
1514
16
8
17
Aymat Satue Joan
1514
1
1 - 0
1
Zafra Bono Elsa
1228
49
9
48
Daroca Prats Josep Maria
1242
1
0 - 1
1
Marcas Vila Luis
1509
20
10
7
Altes Rull Marc
1617
½
1 - 0
1
Jordana Nagera Pol
1155
53
11
25
Ferrer Birbe Aleix
1499
½
½ - ½
½
Sendra Mazuela Oscar
1641
4
12
11
Saladie Prats Salvador
1565
½
1 - 0
½
Chavarria Llambrich Pep
1456
35
13
13
Valmana Accensi Aleix
1541
½
½ - ½
½
Roig Domingo Juan M.
1400
39
14
15
Nolla Ciurana Oscar
1517
½
0 - 1
½
Sierra Magrazo Lidia
1345
42
15
32
Jakovlev Martin
1473
½
1 - 0
½
Fernandez Alvarez Javier
1294
45
16
3
Garustovich Ramirez Nicolas
1699
0
+ - -
½
Solsona Marti Oriol
1717
55
17
41
Ferre Cebrian Guifre
1355
0
0 - 1
0
Alasa Maduell Josep M.
1703
2
18
43
Andreu Farres Pau
1344
0
0 - 1
0
Gomez Arrufat Oscar
1513
18
19
19
Lorenzo Carrasco Josep
1513
0
1 - 0
0
De La Torre Regadera Pol
1337
44
20
23
Pons Morlanes Jordi
1502
0
0 - 1
0
Gomez De Porras Guillem
1288
46
21
50
Folch Boix Miquel
1220
0
1 - 0
0
Fernandez Gonzalez Fernando
1489
29
22
52
Ferre Blasco Josep
1158
0
0 - 1
0
Galera Vicente Rafel
1472
33
23
34
Gomez Sanz Xavier
1459
0
0 - 1
0
Reverte Ingles Roc
1252
47
24
36
Esteban Fernandez Josep M
1447
0
0 - 1
0
Segarra Fabregat Eric
1212
51
25
54
Sero Angles Nil
1118
0
0 - 1
0
Alfonso Hidalgo Andres
1444
37
26
38
Carrasco Rutz Sergio
1424
0
1 - 0
0
Varona Saiz Juan Carlos
1709
57
27
56
Navarro Lara Cristobal
1711
0
1 - 0
0
Sanz Ortiz Joaquim
1382
40
28
58
Dussan Zuluaga Daniel Esteban
1679
0
1
bye
29
10
Martinez Garcia Adria
1566
1
0
Sense emparellar
30
12
Niubo Garcia Adai
1543
1
0
Sense emparellar
31
24
Brusco Paris Judith
1501
1
0
Sense emparellar
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Impressió