Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 14:34:33
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Regionální přebor SŠS 2019-20 - skupina B
Poslední aktualizace01.03.2020 19:55:29, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player or team
Hledej
Nasazení hráčů
5. Kolo Datum kola 2020/01/05 Hodina 09:00
Šach.
3
TJ Neratovice E - Cayman Pharma
ELO
-
10
TJ Sokol Pečky A
ELO
3½:4½
1.1
Veselý Jiří
1840
-
Sochor Martin
1909
1 - 0
1.2
Verner Jan
1764
-
Štegl Petr
1808
½ - ½
1.3
Parpel Petr
1702
-
Eisner Oldřich
1735
½ - ½
1.4
Vrána Karel
1721
-
Charous Zdeněk
1671
0 - 1
1.5
Nývlt Miloslav
1685
-
Nigrin Jiří
1598
½ - ½
1.6
Kliment Jiří
1619
-
Vlasák Miloslav
0
0 - 1
1.7
Jindra Josef
1557
-
Michálek Miloš
1613
1 - 0
1.8
Stypa Zdeněk
1452
-
Dobiáš Jaroslav
1365
0 - 1
Šach.
4
JOLY Lysá nad Labem G
ELO
-
2
Šachklub města Dobrovice C
ELO
3 : 5
2.1
Vajčner Jiří
1875
-
Mejzr Jan
1826
½ - ½
2.2
Němeček Pavel
1863
-
Szeko Ludovit
2058
0 - 1
2.3
Němeček Lukáš
1848
-
Kastner Jan
1948
½ - ½
2.4
Kubíče Jakub
1732
-
Chmelík Ladislav
1766
1 - 0
2.5
Košnář Rudolf
1527
-
Šulc Jakub
1992
0 - 1
2.6
Matuška Pavel
1589
-
Suchý František
1780
½ - ½
2.7
Tanglová Dominika
1397
-
Skalný Petr
1622
½ - ½
2.8
Musil Stanislav
1534
-
Rastočný Josef
1552
0 - 1
Šach.
5
Sokol Bakov nad Jizerou C
ELO
-
1
DDM Sokol Nymburk B
ELO
2 : 6
3.1
Švejdar Pavel
1590
-
Skokan František
1892
0 - 1
3.2
Malík Zdeněk
1568
-
Misař Aleš
1757
½ - ½
3.3
Havlík Lumír
1532
-
Mašát Jan
1706
0 - 1
3.4
Suchomel Oldřich
1526
-
Zima Tomáš
1711
0 - 1
3.5
Sehnoutka Dalibor
0
-
Všetečka Jiří
1743
½ - ½
3.6
Pán Jiří
1358
-
Mates Miroslav
1530
½ - ½
3.7
Pelant Martin
1396
-
Levinský Ladislav
1484
½ - ½
3.8
bez hráče
0
-
Macek Kamil
1841
- - +
Šach.
6
ŠK Spartak Čelákovice B
ELO
-
9
Sokol Brandýs nad Labem A
ELO
4½:3½
4.1
Kubíček Robert
2180
-
Jarý Josef
1948
1 - 0
4.2
Jankovský Zbyněk
1569
-
Ševčík Zdeněk
1891
0 - 1
4.3
Bohdal Ján
1866
-
Chytrý Petr
1849
1 - 0
4.4
Šimek Václav
1650
-
Zolman Pavel
1745
½ - ½
4.5
Janda Lukáš
1535
-
Jarý Zbyněk
1646
½ - ½
4.6
Pechánek Kryštof
1462
-
Wagner Adam
1578
0 - 1
4.7
Kubíček Daniel
1441
-
Hepnar Lukáš
1352
½ - ½
4.8
Pešek Antonín
1347
-
Bárta Martin
1461
1 - 0
Šach.
7
Sokol Mladá Boleslav C
ELO
-
8
Šachklub města Dobrovice D
ELO
5 : 3
5.1
Buriánek Tomáš
1847
-
Čtrnáct Jiří
1846
1 - 0
5.2
Švehla Václav
1715
-
Novotný Petr
1744
1 - 0
5.3
Melichar Ladislav
0
-
Hnát Miroslav
1622
½ - ½
5.4
Holka Antonín
1625
-
Zoufalý Jiří
1599
1 - 0
5.5
Herčík Petr
1586
-
Štross František
1457
1 - 0
5.6
Podlipský Petr
1355
-
Hanzlík Jiří
1484
0 - 1
5.7
Ohlídal Tomáš
1261
-
Seibt Josef
1425
½ - ½
5.8
bez hráče
0
-
Zimmermann Ladislav
1214
- - +
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
tiráž