Okresní přebor družstev F-M 2019/2020

OrganizátorOŠS Frýdek-Místek
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeIng. Petr Záruba
Hlavní rozhodčíIA Ing. Petr Záruba
Bedenkzeit90 min/40 tahů + 30 min + 30s/tah
MístoOkres F-M
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2019/10/19 Datum do 2020/03/21
Ø ELO turnaje1528
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace09.03.2020 09:22:34, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyKřížová tabulka podle pořadí, Tabulka podle startovní listiny, Startovní listina hráčů, Abecední seznam hráčů, Herní plán
Sestava družstev s výsledky jednotlivců, Sestava družstva bez výsledků, Los družstev pro všechna kola
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Nasazení hráčů

2. Kolo Datum kola 2019/11/09 Hodina 09:00
Šach.10  TJ DobraticeELO-6  TJ Sokol LhotkaELO½ :4½
1.1
Golasovský, Jaroslav
1669-
Vlášek, Roman
1814½ - ½
1.2
Čubok, Milan
1773-
Prokop, Milan
18040 - 1
1.3
Chroboček, Dušan
1601-
Zeman, Stanislav
17900 - 1
1.4
Vašut, Jan
1471-
Genšerovský, Milan
17170 - 1
1.5
Čubok, Miroslav
1604-
Smolík, Josef
16520 - 1
Šach.7  TJ Vendryně "B"ELO-5  TJ Sokol Dobrá "B"ELO3 : 2
2.1
Kocur, Gustav
1681-
Bok, st., Tomáš
1699½ - ½
2.2
Koren, Jaroslav
1466-
Piskoř, Ladislav
1455½ - ½
2.3
Wantula, Karel
1437-
Carbol, Otmar
1565½ - ½
2.4
Kus, Jindřich
1190-
Bebek, Ivan
1217½ - ½
2.5
Rajca, Erik
1258-
bez hráče
0+ - -
Šach.8  TJ Sokol MetyloviceELO-4  TJ BystřiceELO0 : 5
3.1
Plesník, Miroslav
1668-
Heczko, Rostislav
18320 - 1
3.2
Žwak, Stanislav
1608-
Kukuczka, Milan
18570 - 1
3.3
Lavrišin, Jan
1508-
Kotas, Jan
18430 - 1
3.4
Schenk, Tomáš
1394-
Rusz, Jan
17440 - 1
3.5
Šálek, Miroslav
0-
Kluz, Michal
16240 - 1
Šach.9  Beskydská šachová škola "F"ELO-3  InterchessELO3 : 2
4.1
Vaníček, Michal
1833-
Demko, Robert
18590 - 1
4.2
Rechtenberg, Karel
1686-
Zemková, Klára
17481 - 0
4.3
Saforek, Michal
1663-
Kaňák, Matyáš
14991 - 0
4.4
Vyvial, Václav
1511-
Juračák, David
13851 - 0
4.5
Adamec, Tomáš
1444-
Zemek, Antonín
13170 - 1
Šach.1  Sokol Brušperk "B"ELO-2  TŽ Třinec "C"ELO2 : 3
5.1FM
Lys, Josef
2119-
Pilch, Roman
2172½ - ½
5.2
Lipovský, Tomáš
1929-
Maroszczyk, Wieslaw
1870½ - ½
5.3
Blecha, Josef
1858-
Fremr, Tomáš
14231 - 0
5.4
Holáň, Pavel
1496-
Volný, Patrik
17970 - 1
5.5
Piskořová, Veronika
0-
Jarnot, Roman
16240 - 1
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2020 09:15
PixFuture exclusive partner, tiráž,