JmŠS KPIIA 2019/20

OrganizátorJmŠS
FederaceČeská republika ( CZE )
Hlavní rozhodčíMilan Boháček
Bedenkzeit90'/40 tahů + 30'/do konce + 30´'/tah
Výpočet ratinguElo národní
Datum od2019/10/13 Datum do 2020/02/23
Ø ELO turnaje1637
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace23.02.2020 18:06:56, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajeKPI, KPIIA, KPIIB, KPIIC, KPDM, KPDM-dopr.turnaj, OP Brno-venkov, MP Brno-město, OP Znojmo
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyKřížová tabulka podle pořadí, Tabulka podle startovní listiny, Startovní listina hráčů, Abecední seznam hráčů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Sestava družstev s výsledky jednotlivců, Sestava družstva bez výsledků, Los družstev pro všechna kola
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Los družstev pro všechna kola

1. Kolo Datum kola 2019/10/13
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Garde Lipovec "B"  ŠK Garde Lipovec "C":½
2  ŠK Lokomotiva Brno "B"  ASK Blansko:
3  Slavia Boskovice "A"  Slavia Boskovice "B"2:6
4  Sokol Rudice  TJ Sloup:
5  ŠK Tišnov  ŠO MKS Vyškov "B":
2. Kolo Datum kola 2019/11/03
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Garde Lipovec "C"  ŠO MKS Vyškov "B":
2  TJ Sloup  ŠK Tišnov6:2
3  Slavia Boskovice "B"  Sokol Rudice4:4
4  ASK Blansko  Slavia Boskovice "A":
5  ŠK Garde Lipovec "B"  ŠK Lokomotiva Brno "B":
3. Kolo Datum kola 2019/11/17
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Lokomotiva Brno "B"  ŠK Garde Lipovec "C":
2  Slavia Boskovice "A"  ŠK Garde Lipovec "B":
3  Sokol Rudice  ASK Blansko:
4  ŠK Tišnov  Slavia Boskovice "B":
5  ŠO MKS Vyškov "B"  TJ Sloup4:4
4. Kolo Datum kola 2019/12/01
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Garde Lipovec "C"  TJ Sloup2:6
2  Slavia Boskovice "B"  ŠO MKS Vyškov "B"5:3
3  ASK Blansko  ŠK Tišnov4:4
4  ŠK Garde Lipovec "B"  Sokol Rudice:
5  ŠK Lokomotiva Brno "B"  Slavia Boskovice "A":
5. Kolo Datum kola 2019/12/15
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  Slavia Boskovice "A"  ŠK Garde Lipovec "C"4:4
2  Sokol Rudice  ŠK Lokomotiva Brno "B":
3  ŠK Tišnov  ŠK Garde Lipovec "B":
4  ŠO MKS Vyškov "B"  ASK Blansko:
5  TJ Sloup  Slavia Boskovice "B"6:2
6. Kolo Datum kola 2020/01/12
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Garde Lipovec "C"  Slavia Boskovice "B":
2  ASK Blansko  TJ Sloup:
3  ŠK Garde Lipovec "B"  ŠO MKS Vyškov "B"4:4
4  ŠK Lokomotiva Brno "B"  ŠK Tišnov4:4
5  Slavia Boskovice "A"  Sokol Rudice:
7. Kolo Datum kola 2020/01/26
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  Sokol Rudice  ŠK Garde Lipovec "C"6:2
2  ŠK Tišnov  Slavia Boskovice "A"3:5
3  ŠO MKS Vyškov "B"  ŠK Lokomotiva Brno "B"3:5
4  TJ Sloup  ŠK Garde Lipovec "B":
5  Slavia Boskovice "B"  ASK Blansko2:6
8. Kolo Datum kola 2020/02/09
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Garde Lipovec "C"  ASK Blansko:
2  ŠK Garde Lipovec "B"  Slavia Boskovice "B":
3  ŠK Lokomotiva Brno "B"  TJ Sloup2:6
4  Slavia Boskovice "A"  ŠO MKS Vyškov "B"4:4
5  Sokol Rudice  ŠK Tišnov:
9. Kolo Datum kola 2020/02/23
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Tišnov  ŠK Garde Lipovec "C"6:2
2  ŠO MKS Vyškov "B"  Sokol Rudice4:4
3  TJ Sloup  Slavia Boskovice "A":
4  Slavia Boskovice "B"  ŠK Lokomotiva Brno "B"3:5
5  ASK Blansko  ŠK Garde Lipovec "B":½
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 21.11.2020 15:00
PixFuture exclusive partner, tiráž