SVK 5. liga A11_2019_20_Spolu, sutaz ukoncena po 12. kole

Posledná aktualizácia 21.06.2020 23:00:32, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnaja3. liga A1, 4. liga A11, 5. liga A11, 5. liga A12
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
VýstupyTabuľka podľa poradia, Poradie, Zoznam hráčov podľa ratingu, Zoznam hráčov podľa abecedy, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Výsledky družstiev po šachovniciach, Súpisky družstiev, Žrebovanie - všetky kolá
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9, k.10, k.11, k.12
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Kolá po šach.

9. kolo dňa 2020/01/31 o 17:00
š.5  ŠK Slovan KElo-12  ŠK Doprastav HElo6 : 2
1.1
Hecht, Tomas
1971B590-
Kersten, Juraj
1891½ - ½
1.2
Sturc, Gustav
1875B602-
Vinarcik, Jan
1851B340½ - ½
1.3
Zdrazil, Bohumir
1811B606-
Kysel, Jozef
1661½ - ½
1.4
Kovacic, Stefan
1611-
Halasz, Michal
1582½ - ½
1.5
Skerlik, Vladimir
1544-
Portes, Peter
15371 - 0
1.6
Tomcik, Leon
1570-
Kulik, Juraj
15091 - 0
1.7
Butora, Frantisek
1508-
Seben, Andrej
14041 - 0
1.8
Kralovic, Marian
1000-
Misik, Rudolf
12681 - 0
š.6  ŠK Apollo CElo-4  Tilgnerka BElo5½:2½
2.1
Deak, Gabriel
2004A828-
Zahorsky, Michal
16971 - 0
2.2
Lachcina, Alojz
1827B826-
Chovanec, Peter
16621 - 0
2.3
Bilka, Radoslav
1714-
Povraznik, Peter
1554½ - ½
2.4
Krno, Vladimir
1676-
Stancek, Stefan
14891 - 0
2.5
Cacko, Jozef
1573-
Gajdosik, Vladimir
1449½ - ½
2.6
Jambrich, Jaromir
1472-
Vaverka, Miroslav
1539½ - ½
2.7
Halas, Jozef
1246-
Manasek, Vladimir
14950 - 1
2.8
Viskupic, Pavol
1000-
bez hráča
0+ - -
š.7  ŠK Doprastav IElo-3  ŠK Krasňany DElo2½:5½
3.1
Benci, Rudolf
1653-
Strouts, Graham
1918A5040 - 1
3.2
Lancaric, Vladimir
1518A875-
Juhaniak, Lubomir
17800 - 1
3.3
Lintner, Igor
1530-
Mikulasek, Viktor
1754B5060 - 1
3.4
Livnansky, Michal
1165-
Rathousky, Karol
17480 - 1
3.5
Benci, Jozef
1203-
Bukovcak, Jaroslav
1634½ - ½
3.6
Livnansky, Tomas
1000-
Chobot, Stefan
15140 - 1
3.7
Li, Geng Hui
1196-
Hanker, Lubomir
15261 - 0
3.8
Helenin, Jozef
1000-
Vojacek, Alois
10761 - 0
š.8  Karlova VesElo-2  ŠK Lokomotíva DElo3½:4½
4.1
Galik, Vladimir
1657-
Pytlik, Pavol
2036A4541 - 0
4.2
Marko, Jan
1646-
Jursa, Branislav
1998A4550 - 1
4.3
Oravec, Lubos
1509-
Beno, Milan
16970 - 1
4.4
Vas, Jozef
1561-
Skripecky, Marian
14151 - 0
4.5
Simon, Jozef
1587-
Krupa, Andrej
1231½ - ½
4.6
Kostic, Ivan
1604-
Jursa, Juraj
13560 - 1
4.7
Derzak, Rudolf
1000-
Jursova, Elena
11050 - 1
4.8
Mertus, Michal
1000-
Vasko, Matej
10001 - 0
š.9  NBSElo-1  Doprastav L Holy AngelsElo7 : 1
5.1
Tomanek, Rafael
1808A523-
Huncar, Martin
1858A3430 - 1
5.2
Pivacek, Jozef
1784-
Sipos, Patrik
10001 - 0
5.3
Krajcovic, Boris
1652-
Pongo, Aron
10001 - 0
5.4
Cibiri, Ivan
1597-
Vachuda, Alex
10001 - 0
5.5
Psotny, Martin
1596-
Stiftova, Tereza
10001 - 0
5.6
Szulenyi, Frantisek
1475-
Guller, Patrik
10001 - 0
5.7
Nemethy, Peter
1035-
Bezak, Samuel
10001 - 0
5.8
Steltenpohl, Peter
1000-
Stiftova, Tamara
10001 - 0
š.10  ŠK Dúbravan CElo-11  KŠN BElo2½:5½
6.1
Durovka, Stefan
1737B501-
Walterova, Ema
17960 - 1
6.2
Straka, Ivan
1688A502-
Striskova, Lucia
16531 - 0
6.3
Lukac, Peter
1623-
Havalda, Samuel
15900 - 1
6.4
Dobcsanyi, Dominik
1630A503-
Kapolkova, Greta
1486½ - ½
6.5
Struhar, Adrian
1412-
Smidova, Michaela
14850 - 1
6.6
Hlavac, Tomas
1394-
Meszaros, Casey Ryan
14151 - 0
6.7
bez hráča
0-
Kubikova, Nina
1259- - +
6.8
bez hráča
0-
Zverka, Peter Samuel
1450- - +
š.18  Doprastav K UntouchablesElo-16  ŠK Doprastav GElo½ :7½
7.1
Klimova, Maria
1590-
Frundina, Yelyzaveta
1632½ - ½
7.2
Pocos, Stefan
1000-
Goga, Frantisek
1809B3380 - 1
7.3
Beckova, Iveta
1000-
Stofa, David
1717A5400 - 1
7.4
Cerven, Matus
1301-
Vojtko, Robert
16900 - 1
7.5
Pekar, Juraj
1000-
Stofa, Filip
1492A5410 - 1
7.6
Iakovlieva, Sofia
1000-
Hutman, Martin
14440 - 1
7.7
Hasala, Richard
1000-
Michlik, Filip
13940 - 1
7.8
Hamid, Hanka Leila
1000-
Jakubec, Jan
10000 - 1
š.19  Tilgnerka AElo-15  ŠK Tatran CElo0 : 8
8.1
Kobela, Pavol
1619A080-
Molnar, Viliam
1798A4340 - 1
8.2
Durana, Jonas
1338-
Koutny, Bretislav
1730B4330 - 1
8.3
Brechtl, Samuel
1178-
Bohacek, Ludovit
16540 - 1
8.4
Pavliga, Jaroslav
1000-
Garaj, Ivan
16610 - 1
8.5
Certik, Jaroslav
1021-
Skoviera, Luboslav
17080 - 1
8.6
Szabova, Lucia
1000-
Sun, Jan
17680 - 1
8.7
Ravas, Samuel
1000-
Galan, Anton
16590 - 1
8.8
Ravas, Jakub
1104-
Vavrak, Jan
14560 - 1
š.20  ŠK Lokomotíva CElo-14  ŠK Ružinov BElo4½:3½
9.1
Dujava, Daniel
2117A452-
Ferik, Andrej
1778A3881 - 0
9.2
Kundrak, Vladimir
1869A952-
Moravcik, Peter
1621½ - ½
9.3
Stecko, Ivan
1799-
Vesely, Bedrich
1664½ - ½
9.4
Kosper, Peter
1707-
Marcek, Jan
1591B3911 - 0
9.5
Androvic, Peter
1643-
Matusek, Jan
15270 - 1
9.6
Belas, Jozef
1606-
Machalik, Juraj
15651 - 0
9.7
Gonda, Jan
1559-
Hatala, Peter
1492½ - ½
9.8
Liscak, Peter
1474-
Zatko, Peter
13770 - 1
š.21  ŠK Strelec CElo-13  ŠK Dúbravan DElo2½:5½
10.1
Blaho, Jakub
1664-
Laho, Tomas
17991 - 0
10.2
Blaho, Igor
1507-
Licka, Daniel
1477½ - ½
10.3
Liner, Martin
1466-
Licka, Radomir
16071 - 0
10.4
Horny, Milan
1000-
Fiala, Jan
1587B8450 - 1
10.5
Kaceriak, Simon
1072-
Gal, Milan
15070 - 1
10.6
Szabados, Martin
1000-
Zacik, Tibor, Gregor
14950 - 1
10.7
Guba, Pavol
1000-
Adamec, Maros
13680 - 1
10.8
Horny, Michal
1000-
Zacik, Tibor
13400 - 1
š.22  Doprastav J Mladé puškyElo-23  ŠK Slovan IElo4 : 4
11.1
Malaschitz, Richard
2024A344-
Compel, Daniel
1877B588½ - ½
11.2
Salgovic, Simon
1853B347-
Skrinar, Marek
1669½ - ½
11.3
Paluska, Karol
1845-
Pekar, Matus
16041 - 0
11.4
Rak, Martin
1581-
Petrek, Miroslav
14530 - 1
11.5
Cizmar, Tomas
1367-
Kristufek, Michal
14850 - 1
11.6
Malaschitz, Teodor
1482-
Heinlein, Viktor
13040 - 1
11.7
Dolnik, Michal
1296-
Heinlein, Daniel
10001 - 0
11.8
Hronec, Tadeas
1155-
Kostka, Pavol
10001 - 0
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 21.11.2020 15:00
PixFuture exclusive partner, Tiráž