SVK 5. liga A11_2019_20_Spolu, sutaz ukoncena po 12. kole

Posledná aktualizácia 21.06.2020 23:00:32, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnaja3. liga A1, 4. liga A11, 5. liga A11, 5. liga A12
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
VýstupyTabuľka podľa poradia, Poradie, Zoznam hráčov podľa ratingu, Zoznam hráčov podľa abecedy, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Výsledky družstiev po šachovniciach, Súpisky družstiev, Žrebovanie - všetky kolá
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9, k.10, k.11, k.12
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Kolá po šach.

7. kolo dňa 2020/01/10 o 17:00
š.4  Tilgnerka BElo-12  ŠK Doprastav HElo1 : 7
1.1
Zahorsky, Michal
1697-
Kersten, Juraj
18910 - 1
1.2
Povraznik, Peter
1554-
Ulehla, Dag
1791A339½ - ½
1.3
Gajdosik, Vladimir
1449-
Vinarcik, Jan
1851B340½ - ½
1.4
Vaverka, Miroslav
1539-
Kysel, Jozef
16610 - 1
1.5
Manasek, Vladimir
1495-
Halasz, Michal
15820 - 1
1.6
Furdik, Matus
1000-
Portes, Peter
15370 - 1
1.7
Stuska, Patrik
1000-
Kulik, Juraj
15090 - 1
1.8
Furdik, Simon
1000-
Seben, Andrej
14040 - 1
š.5  ŠK Slovan KElo-3  ŠK Krasňany DElo5 : 3
2.1
Hecht, Tomas
1971B590-
Strouts, Graham
1918A5041 - 0
2.2
Sturc, Gustav
1875B602-
Kebis, Milos
1842B507½ - ½
2.3
Zdrazil, Bohumir
1811B606-
Boldocki, Rastislav
1796A505½ - ½
2.4
Zacka, Ladislav
1713-
Juhaniak, Lubomir
1780½ - ½
2.5
Kovacic, Stefan
1611-
Mikulasek, Viktor
1754B5061 - 0
2.6
Skerlik, Vladimir
1544-
Rathousky, Karol
17480 - 1
2.7
Tomcik, Leon
1570-
Chobot, Stefan
1514½ - ½
2.8
Butora, Frantisek
1508-
Hudak, Igor
14531 - 0
š.6  ŠK Apollo CElo-2  ŠK Lokomotíva DElo3 : 5
3.1
Deak, Gabriel
2004A828-
Pytlik, Pavol
2036A4540 - 1
3.2
Lachcina, Alojz
1827B826-
Jursa, Branislav
1998A4550 - 1
3.3
Krno, Vladimir
1676-
Barta, Ondrej
13671 - 0
3.4
Cacko, Jozef
1573-
Skripecky, Marian
1415½ - ½
3.5
Jambrich, Jaromir
1472-
Krupa, Andrej
1231½ - ½
3.6
Halas, Jozef
1246-
Jursova, Elena
11051 - 0
3.7
Viskupic, Pavol
1000-
Skripecky, Marek
12320 - 1
3.8
Moravcik, Boris
1000-
Vasko, Matej
10000 - 1
š.7  ŠK Doprastav IElo-1  Doprastav L Holy AngelsElo6 : 2
4.1
Lancaric, Vladimir
1518A875-
Shirinyan, Daniel
1682Z520 - 1
4.2
Livnansky, Michal
1165-
Sipos, Patrik
10001 - 0
4.3
Benci, Jozef
1203-
Pavelka, Jonatan
10691 - 0
4.4
Komora, Simon
1102-
Pongo, Aron
10001 - 0
4.5
Li, Geng Hui
1196-
Vachuda, Alex
10001 - 0
4.6
Stasik, Alan
1000-
Stiftova, Tereza
10001 - 0
4.7
Dargaj, Samuel
1000-
Streska, Sebastian
10000 - 1
4.8
Helenin, Jozef
1000-
Guller, Patrik
10001 - 0
š.8  Karlova VesElo-11  KŠN BElo4½:3½
5.1
Belanji, Branislav
1858Z 21-
Bochnicka, Vladimir
2007B941½ - ½
5.2
Galik, Vladimir
1657-
Bochnickova, Simona
17700 - 1
5.3
Oravec, Lubos
1509-
Striskova, Lucia
1653½ - ½
5.4
Vas, Jozef
1561-
Havalda, Samuel
15901 - 0
5.5
Fabana, Tibor
1506-
Kapolkova, Greta
14860 - 1
5.6
Simon, Jozef
1587-
Smidova, Michaela
14851 - 0
5.7
Kostic, Ivan
1604-
Meszaros, Casey Ryan
1415½ - ½
5.8
Kruzliak, Stefan
1000-
Zverka, Peter Samuel
14501 - 0
š.9  NBSElo-10  ŠK Dúbravan CElo6 : 2
6.1
Vodicka, Ivan
1843-
Duraj, Jan
1897B4990 - 1
6.2
Tomanek, Rafael
1808A523-
Durovka, Stefan
1737B5010 - 1
6.3
Pivacek, Jozef
1784-
Straka, Ivan
1688A5021 - 0
6.4
Krajcovic, Boris
1652-
Dobcsanyi, Dominik
1630A5031 - 0
6.5
Cibiri, Ivan
1597-
Struhar, Adrian
14121 - 0
6.6
Psotny, Martin
1596-
Hlavac, Tomas
13941 - 0
6.7
Illas, Richard
1484-
bez hráča
0+ - -
6.8
Szulenyi, Frantisek
1475-
bez hráča
0+ - -
š.17  ŠK Slovan JElo-15  ŠK Tatran CElo2½:5½
7.1
Eiben, Pavol
1501-
Molnar, Viliam
1798A4340 - 1
7.2
Heger, Peter
1450-
Sorsak, Jozef
1841B4320 - 1
7.3
Rybiansky, Jergus
1431-
Koutny, Bretislav
1730B4330 - 1
7.4
Zetocha, Adela
1369-
Chodak, Ivan
16951 - 0
7.5
Horvathova, Hana
1356-
Bohacek, Ludovit
16541 - 0
7.6
Horvath, Jan
1309-
Garaj, Ivan
1661½ - ½
7.7
Zalesky, Daniel
1152-
Skoviera, Luboslav
17080 - 1
7.8
Dvorak, Alfred
1070-
Skripek, Jan
15990 - 1
š.18  Doprastav K UntouchablesElo-14  ŠK Ružinov BElo0 : 8
8.1
Galba, Branislav
1292-
Ferik, Andrej
1778A3880 - 1
8.2
Cerven, Matus
1301-
Vesely, Bedrich
16640 - 1
8.3
Pekar, Juraj
1000-
Kuma, Rudolf
15680 - 1
8.4
Shevtsov, Roman
1000Z111-
Hatala, Peter
14920 - 1
8.5
Kozub, Lukas
1000-
Vlacuha, Robert
15620 - 1
8.6
Hasala, Richard
1000-
Zatko, Peter
13770 - 1
8.7
Tarasenko, Fiodor
1000-
Faltus, Jan
14260 - 1
8.8
Gyurkovics, Martin
1000-
Vrbensky, Jozef
13710 - 1
š.19  Tilgnerka AElo-13  ŠK Dúbravan DElo2 : 6
9.1
Kobela, Pavol
1619A080-
Laho, Tomas
17991 - 0
9.2
Durana, Jonas
1338-
Licka, Daniel
14771 - 0
9.3
Durana, Richard
1000-
Licka, Radomir
16070 - 1
9.4
Vybiral, Jakub
1000-
Fiala, Jan
1587B8450 - 1
9.5
Brechtl, Samuel
1178-
Gal, Milan
15070 - 1
9.6
Krivosik, Matus
1000-
Zacik, Tibor, Gregor
14950 - 1
9.7
Certik, Jaroslav
1021-
Adamec, Maros
13680 - 1
9.8
Simon, Samuel
1188-
Milata, Matej
13920 - 1
š.20  ŠK Lokomotíva CElo-23  ŠK Slovan IElo5½:2½
10.1
Dujava, Daniel
2117A452-
Compel, Daniel
1877B5881 - 0
10.2
Puchovsky, Ladislav
1965A451-
Bohunicky, Pavol
1609A5851 - 0
10.3
Stecko, Ivan
1799-
Krisko, Vladimir
16551 - 0
10.4
Androvic, Peter
1643-
Skrinar, Marek
16690 - 1
10.5
Belas, Jozef
1606-
Pekar, Matus
1604½ - ½
10.6
Gonda, Jan
1559-
Pozar, Daniel
13611 - 0
10.7
Ciganek, Jaroslav
1474-
Krisko, Vladimir
11591 - 0
10.8
Liscak, Peter
1474-
Kostka, Pavol
10000 - 1
š.21  ŠK Strelec CElo-22  Doprastav J Mladé puškyElo0 : 8
11.1
Jurcak, Marian
1758B584-
Malaschitz, Richard
2024A3440 - 1
11.2
Kukan, Michal
1776-
Salgovic, Simon
1853B3470 - 1
11.3
Lichner, Peter
1633-
Petrek, Dominik
1871B3460 - 1
11.4
Blaho, Jakub
1664-
Paluska, Karol
18450 - 1
11.5
Blaho, Igor
1507-
Rak, Martin
15810 - 1
11.6
Belosovic, Pavol
1354-
Cizmar, Tomas
13670 - 1
11.7
Szabados, Martin
1000-
Malaschitz, Teodor
14820 - 1
11.8
Guba, Pavol
1000-
Lakota, Jan
13690 - 1
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 21.11.2020 15:00
PixFuture exclusive partner, Tiráž