SVK 5. liga A11_2019_20_Spolu, sutaz ukoncena po 12. kole

Posledná aktualizácia 21.06.2020 23:00:32, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnaja3. liga A1, 4. liga A11, 5. liga A11, 5. liga A12
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
VýstupyTabuľka podľa poradia, Poradie, Zoznam hráčov podľa ratingu, Zoznam hráčov podľa abecedy, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Výsledky družstiev po šachovniciach, Súpisky družstiev, Žrebovanie - všetky kolá
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9, k.10, k.11, k.12
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Kolá po šach.

1. kolo dňa 2019/10/11 o 17:00
š.1  Doprastav L Holy AngelsElo-12  ŠK Doprastav HElo½ :7½
1.1
Huncar, Martin
1858A343-
Kersten, Juraj
18910 - 1
1.2
Shirinyan, Daniel
1682Z52-
Ulehla, Dag
1791A339½ - ½
1.3
Pavelka, Jonatan
1069-
Vinarcik, Jan
1851B3400 - 1
1.4
Vrabel, Michal Juraj
1000-
Kysel, Jozef
16610 - 1
1.5
Vachuda, Alex
1000-
Halasz, Michal
15820 - 1
1.6
Benda, Peter
1000-
Ruzicka, Miroslav
15360 - 1
1.7
Streska, Sebastian
1000-
Kulik, Juraj
15090 - 1
1.8
Bezak, Samuel
1000-
Seben, Andrej
14040 - 1
š.2  ŠK Lokomotíva DElo-11  KŠN BElo1 : 7
2.1
Jursa, Branislav
1998A455-
Walterova, Ema
17961 - 0
2.2
Barta, Ondrej
1367-
Bochnickova, Simona
17700 - 1
2.3
Skripecky, Marian
1415-
Striskova, Lucia
16530 - 1
2.4
Krupa, Andrej
1231-
Havalda, Samuel
15900 - 1
2.5
Jursova, Elena
1105-
Kapolkova, Greta
14860 - 1
2.6
Skripecky, Marek
1232-
Smidova, Michaela
14850 - 1
2.7
Vasko, Matej
1000-
Meszaros, Casey Ryan
14150 - 1
2.8
Solar, Samuel
1000-
Kubikova, Nina
12590 - 1
š.3  ŠK Krasňany DElo-10  ŠK Dúbravan CElo2 : 6
3.1
Strouts, Graham
1918A504-
Cajka, Tibor
2120A4970 - 1
3.2
Boldocki, Rastislav
1796A505-
Pauk, Peter
1827½ - ½
3.3
Grom, Stanislav
1707-
Durovka, Stefan
1737B5010 - 1
3.4
Juhaniak, Lubomir
1780-
Belak, Milan
1699½ - ½
3.5
Rathousky, Karol
1748-
Straka, Ivan
1688A5020 - 1
3.6
Chobot, Stefan
1514-
Lukac, Peter
16230 - 1
3.7
Hudak, Igor
1453-
Hlavac, Tomas
13940 - 1
3.8
Coufal, Jozef
1000-
bez hráča
0+ - -
š.4  Tilgnerka BElo-9  NBSElo3 : 5
4.1
Zahorsky, Michal
1697-
Vodicka, Ivan
18430 - 1
4.2
Povraznik, Peter
1554-
Tomanek, Rafael
1808A5230 - 1
4.3
Gajdosik, Vladimir
1449-
Vyboch, Michal
17390 - 1
4.4
Vaverka, Miroslav
1539-
Kendera, Tomas
16251 - 0
4.5
Manasek, Vladimir
1495-
Cibiri, Ivan
15971 - 0
4.6
Furdik, Matus
1000-
Psotny, Martin
15960 - 1
4.7
Furdik, Simon
1000-
Illas, Richard
14840 - 1
4.8
Ralbovsky, Tomas
1000-
Nemethy, Peter
1035+ - -
š.5  ŠK Slovan KElo-8  Karlova VesElo5½:2½
5.1
Hecht, Tomas
1971B590-
Ochrana, Ladislav
1865A7051 - 0
5.2
Sturc, Gustav
1875B602-
Marko, Jan
1646½ - ½
5.3
Zdrazil, Bohumir
1811B606-
Oravec, Lubos
1509½ - ½
5.4
Kralovic, Peter
1798-
Vas, Jozef
15611 - 0
5.5
Zacka, Ladislav
1713-
Simon, Jozef
1587½ - ½
5.6
Kovacic, Stefan
1611-
Kostic, Ivan
16040 - 1
5.7
Duchovic, Dusan
1672-
Kruzliak, Stefan
10001 - 0
5.8
Tomcik, Leon
1570-
Markova, Lenka
1000+ - -
š.6  ŠK Apollo CElo-7  ŠK Doprastav IElo7 : 1
6.1
Deak, Gabriel
2004A828-
Karas, Juraj
16721 - 0
6.2
Lachcina, Alojz
1827B826-
Lancaric, Vladimir
1518A8751 - 0
6.3
Bilka, Radoslav
1714-
Livnansky, Michal
11651 - 0
6.4
Krno, Vladimir
1676-
Benci, Jozef
12031 - 0
6.5
Cacko, Jozef
1573-
Livnansky, Tomas
10001 - 0
6.6
Jambrich, Jaromir
1472-
Komora, Simon
11021 - 0
6.7
Halas, Jozef
1246-
Stasik, Alan
10001 - 0
6.8
Viskupic, Pavol
1000-
Majtan, Teo Jan
10000 - 1
š.14  ŠK Ružinov BElo-23  ŠK Slovan IElo2½:5½
7.1
Ferik, Andrej
1778A388-
Compel, Daniel
1877B588½ - ½
7.2
Vesely, Bedrich
1664-
Bohunicky, Pavol
1609A5851 - 0
7.3
Marcek, Jan
1591B391-
Krisko, Vladimir
16550 - 1
7.4
Matusek, Jan
1527-
Skrinar, Marek
16690 - 1
7.5
Machalik, Juraj
1565-
Pekar, Matus
16041 - 0
7.6
Zatko, Peter
1377-
Pozar, Daniel
13610 - 1
7.7
Zatko, Peter
1379-
Kristufek, Michal
14850 - 1
7.8
bez hráča
0-
Krisko, Vladimir
1159- - +
š.15  ŠK Tatran CElo-22  Doprastav J Mladé puškyElo4 : 4
8.1
Beran, Jan
1793A435-
Salgovic, Simon
1853B347½ - ½
8.2
Molnar, Viliam
1798A434-
Petrek, Dominik
1871B3460 - 1
8.3
Koutny, Bretislav
1730B433-
Paluska, Karol
18450 - 1
8.4
Bohacek, Ludovit
1654-
Rak, Martin
1581½ - ½
8.5
Garaj, Ivan
1661-
Smaho, Timur
14821 - 0
8.6
Skoviera, Luboslav
1708-
Cizmar, Tomas
13671 - 0
8.7
Skripek, Jan
1599-
Malaschitz, Teodor
14821 - 0
8.8
Sun, Jan
1768-
Dolnik, Michal
12960 - 1
š.16  ŠK Doprastav GElo-21  ŠK Strelec CElo4½:3½
9.1
Hricak, Vasil
2075A337-
Jurcak, Marian
1758B5841 - 0
9.2
Gallik, Dalibor
1858A807-
Kukan, Michal
17761 - 0
9.3
Krammer, Peter
1791-
Blaho, Jakub
1664½ - ½
9.4
Jaros, Lukas
1752-
Kaceriak, Ivan
1521½ - ½
9.5
Vojtko, Robert
1690-
Belosovic, Pavol
13541 - 0
9.6
Stofa, Filip
1492A541-
Liner, Martin
14660 - 1
9.7
Nedoba, Jakub
1255-
Kaceriak, Simon
1072½ - ½
9.8
bez hráča
0-
Szabados, Martin
1000- - +
š.17  ŠK Slovan JElo-20  ŠK Lokomotíva CElo3½:4½
10.1
Eiben, Pavol
1501-
Prochazka, Jaromir
1934A4500 - 1
10.2
Rybiansky, Jergus
1431-
Kis, Tomas
1702½ - ½
10.3
Lorincz, Robert
1330-
Androvic, Peter
1643½ - ½
10.4
Zetocha, Adela
1369-
Belas, Jozef
16060 - 1
10.5
Horvathova, Hana
1356-
Gonda, Jan
15591 - 0
10.6
Horvath, Jan
1309-
Cebo, Vladimir
15041 - 0
10.7
Zalesky, Daniel
1152-
Ziacik, Pavol
1526½ - ½
10.8
Dvorak, Alfred
1070-
Liscak, Peter
14740 - 1
š.18  Doprastav K UntouchablesElo-19  Tilgnerka AElo4½:3½
11.1
Cerven, Matus
1301-
Durana, Jonas
1338½ - ½
11.2
Pekar, Juraj
1000-
Durana, Richard
10000 - 1
11.3
Kozub, Lukas
1000-
Vybiral, Jakub
10000 - 1
11.4
Cutka, Pavol
1031-
Brechtl, Samuel
11781 - 0
11.5
Iakovlieva, Sofia
1000-
Krivosik, Matus
10000 - 1
11.6
Tarasenko, Fiodor
1000-
Certik, Jaroslav
10211 - 0
11.7
Gyurkovics, Martin
1000-
Szabova, Lucia
10001 - 0
11.8
Hamid, Hanka Leila
1000-
Ravas, Jakub
11041 - 0
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 21.11.2020 15:00
PixFuture exclusive partner, Tiráž