SVK 5. liga A11_2019_20_Spolu, sutaz ukoncena po 12. kole

Posledná aktualizácia 21.06.2020 23:00:32, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnaja3. liga A1, 4. liga A11, 5. liga A11, 5. liga A12
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
VýstupyTabuľka podľa poradia, Poradie, Zoznam hráčov podľa ratingu, Zoznam hráčov podľa abecedy, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Výsledky družstiev po šachovniciach, Súpisky družstiev, Žrebovanie - všetky kolá
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9, k.10, k.11, k.12
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Žrebovanie - všetky kolá

1. kolo dňa 2019/10/11 o 17:00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  Doprastav L Holy Angels  ŠK Doprastav H½:
2  ŠK Lokomotíva D  KŠN B1:7
3  ŠK Krasňany D  ŠK Dúbravan C2:6
4  Tilgnerka B  NBS3:5
5  ŠK Slovan K  Karlova Ves:
6  ŠK Apollo C  ŠK Doprastav I7:1
7  ŠK Ružinov B  ŠK Slovan I:
8  ŠK Tatran C  Doprastav J Mladé pušky4:4
9  ŠK Doprastav G  ŠK Strelec C:
10  ŠK Slovan J  ŠK Lokomotíva C:
11  Doprastav K Untouchables  Tilgnerka A:
12  ŠK Dúbravan D  voľno:
2. kolo dňa 2019/10/25 o 17:00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠK Doprastav H  ŠK Doprastav I7:1
2  Karlova Ves  ŠK Apollo C:
3  NBS  ŠK Slovan K3:5
4  ŠK Dúbravan C  Tilgnerka B6:2
5  KŠN B  ŠK Krasňany D:
6  Doprastav L Holy Angels  ŠK Lokomotíva D3:5
7  ŠK Lokomotíva C  Doprastav K Untouchables4:4
8  ŠK Strelec C  ŠK Slovan J5:3
9  Doprastav J Mladé pušky  ŠK Doprastav G:
10  ŠK Slovan I  ŠK Tatran C:
11  ŠK Dúbravan D  ŠK Ružinov B:
12  Tilgnerka A  voľno:
3. kolo dňa 2019/11/08 o 17:00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠK Lokomotíva D  ŠK Doprastav H1:7
2  ŠK Krasňany D  Doprastav L Holy Angels8:0
3  Tilgnerka B  KŠN B2:6
4  ŠK Slovan K  ŠK Dúbravan C5:3
5  ŠK Apollo C  NBS:
6  ŠK Doprastav I  Karlova Ves:
7  ŠK Tatran C  ŠK Dúbravan D3:5
8  ŠK Doprastav G  ŠK Slovan I:
9  ŠK Slovan J  Doprastav J Mladé pušky5:3
10  Doprastav K Untouchables  ŠK Strelec C1:7
11  Tilgnerka A  ŠK Lokomotíva C0:8
12  ŠK Ružinov B  voľno:
4. kolo dňa 2019/11/22 o 17:00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠK Doprastav H  Karlova Ves:
2  NBS  ŠK Doprastav I:½
3  ŠK Dúbravan C  ŠK Apollo C3:5
4  KŠN B  ŠK Slovan K:
5  Doprastav L Holy Angels  Tilgnerka B:
6  ŠK Lokomotíva D  ŠK Krasňany D4:4
7  ŠK Strelec C  Tilgnerka A4:4
8  Doprastav J Mladé pušky  Doprastav K Untouchables6:2
9  ŠK Slovan I  ŠK Slovan J:
10  ŠK Dúbravan D  ŠK Doprastav G5:3
11  ŠK Ružinov B  ŠK Tatran C:
12  ŠK Lokomotíva C  voľno:
5. kolo dňa 2019/12/06 o 17:00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠK Krasňany D  ŠK Doprastav H6:2
2  Tilgnerka B  ŠK Lokomotíva D6:2
3  ŠK Slovan K  Doprastav L Holy Angels:½
4  ŠK Apollo C  KŠN B:
5  ŠK Doprastav I  ŠK Dúbravan C2:6
6  Karlova Ves  NBS5:3
7  ŠK Doprastav G  ŠK Ružinov B8:0
8  ŠK Slovan J  ŠK Dúbravan D8:0
9  Doprastav K Untouchables  ŠK Slovan I:
10  Tilgnerka A  Doprastav J Mladé pušky½:
11  ŠK Lokomotíva C  ŠK Strelec C4:4
12  ŠK Tatran C  voľno:
6. kolo dňa 2019/12/13 o 17:00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠK Doprastav H  NBS1:7
2  ŠK Dúbravan C  Karlova Ves6:2
3  KŠN B  ŠK Doprastav I:
4  Doprastav L Holy Angels  ŠK Apollo C4:4
5  ŠK Lokomotíva D  ŠK Slovan K1:7
6  ŠK Krasňany D  Tilgnerka B5:3
7  Doprastav J Mladé pušky  ŠK Lokomotíva C:
8  ŠK Slovan I  Tilgnerka A:
9  ŠK Dúbravan D  Doprastav K Untouchables:
10  ŠK Ružinov B  ŠK Slovan J:
11  ŠK Tatran C  ŠK Doprastav G:
12  ŠK Strelec C  voľno:
7. kolo dňa 2020/01/10 o 17:00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  Tilgnerka B  ŠK Doprastav H1:7
2  ŠK Slovan K  ŠK Krasňany D5:3
3  ŠK Apollo C  ŠK Lokomotíva D3:5
4  ŠK Doprastav I  Doprastav L Holy Angels6:2
5  Karlova Ves  KŠN B:
6  NBS  ŠK Dúbravan C6:2
7  ŠK Slovan J  ŠK Tatran C:
8  Doprastav K Untouchables  ŠK Ružinov B0:8
9  Tilgnerka A  ŠK Dúbravan D2:6
10  ŠK Lokomotíva C  ŠK Slovan I:
11  ŠK Strelec C  Doprastav J Mladé pušky0:8
12  ŠK Doprastav G  voľno:
8. kolo dňa 2020/01/17 o 17:00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠK Doprastav H  ŠK Dúbravan C:
2  KŠN B  NBS7:1
3  Doprastav L Holy Angels  Karlova Ves2:6
4  ŠK Lokomotíva D  ŠK Doprastav I8:0
5  ŠK Krasňany D  ŠK Apollo C:
6  Tilgnerka B  ŠK Slovan K:
7  ŠK Slovan I  ŠK Strelec C4:4
8  ŠK Dúbravan D  ŠK Lokomotíva C1:7
9  ŠK Ružinov B  Tilgnerka A6:2
10  ŠK Tatran C  Doprastav K Untouchables6:2
11  ŠK Doprastav G  ŠK Slovan J:½
12  Doprastav J Mladé pušky  voľno:
9. kolo dňa 2020/01/31 o 17:00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠK Slovan K  ŠK Doprastav H6:2
2  ŠK Apollo C  Tilgnerka B:
3  ŠK Doprastav I  ŠK Krasňany D:
4  Karlova Ves  ŠK Lokomotíva D:
5  NBS  Doprastav L Holy Angels7:1
6  ŠK Dúbravan C  KŠN B:
7  Doprastav K Untouchables  ŠK Doprastav G½:
8  Tilgnerka A  ŠK Tatran C0:8
9  ŠK Lokomotíva C  ŠK Ružinov B:
10  ŠK Strelec C  ŠK Dúbravan D:
11  Doprastav J Mladé pušky  ŠK Slovan I4:4
12  ŠK Slovan J  voľno:
10. kolo dňa 2020/02/07 o 17:00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠK Doprastav H  KŠN B:
2  Doprastav L Holy Angels  ŠK Dúbravan C:
3  ŠK Lokomotíva D  NBS:
4  ŠK Krasňany D  Karlova Ves4:4
5  Tilgnerka B  ŠK Doprastav I:
6  ŠK Slovan K  ŠK Apollo C:
7  ŠK Dúbravan D  Doprastav J Mladé pušky4:4
8  ŠK Ružinov B  ŠK Strelec C6:2
9  ŠK Tatran C  ŠK Lokomotíva C4:4
10  ŠK Doprastav G  Tilgnerka A:
11  ŠK Slovan J  Doprastav K Untouchables4:4
12  ŠK Slovan I  voľno:
11. kolo dňa 2020/02/28 o 17:00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠK Apollo C  ŠK Doprastav H:
2  ŠK Doprastav I  ŠK Slovan K3:5
3  Karlova Ves  Tilgnerka B:½
4  NBS  ŠK Krasňany D:
5  ŠK Dúbravan C  ŠK Lokomotíva D0:8
6  KŠN B  Doprastav L Holy Angels5:3
7  Tilgnerka A  ŠK Slovan J:
8  ŠK Lokomotíva C  ŠK Doprastav G:
9  ŠK Strelec C  ŠK Tatran C:
10  Doprastav J Mladé pušky  ŠK Ružinov B:
11  ŠK Slovan I  ŠK Dúbravan D2:6
12  Doprastav K Untouchables  voľno:
12. kolo dňa 2020/03/06 o 17:00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠK Slovan K  Doprastav J Mladé pušky:
2  KŠN B  ŠK Lokomotíva C:
3  NBS  ŠK Doprastav G3:5
4  ŠK Krasňany D  ŠK Ružinov B:
5  Karlova Ves  ŠK Dúbravan D:
6  ŠK Doprastav H  ŠK Tatran C:
7  ŠK Lokomotíva D  ŠK Strelec C:
8  ŠK Dúbravan C  ŠK Slovan J:
9  ŠK Apollo C  ŠK Slovan I:
10  ŠK Doprastav I  Tilgnerka A:
11  Doprastav L Holy Angels  Doprastav K Untouchables4:4
12  Tilgnerka B  voľno:
13. kolo dňa 2020/03/27 o 17:00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠK Lokomotíva C  ŠK Slovan K:
2  ŠK Doprastav G  KŠN B:
3  Doprastav J Mladé pušky  NBS:
4  ŠK Dúbravan D  ŠK Krasňany D:
5  ŠK Tatran C  Karlova Ves:
6  ŠK Ružinov B  ŠK Doprastav H:
7  ŠK Slovan J  ŠK Lokomotíva D:
8  ŠK Slovan I  ŠK Dúbravan C:
9  ŠK Strelec C  ŠK Apollo C:
10  Tilgnerka A  Tilgnerka B:
11  Doprastav K Untouchables  ŠK Doprastav I:
12  Doprastav L Holy Angels  voľno:
14. kolo dňa 2020/04/03 o 17:00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠK Slovan K  ŠK Doprastav G:
2  KŠN B  Doprastav J Mladé pušky:
3  NBS  ŠK Lokomotíva C:
4  ŠK Krasňany D  ŠK Tatran C:
5  Karlova Ves  ŠK Ružinov B:
6  ŠK Doprastav H  ŠK Dúbravan D:
7  ŠK Lokomotíva D  ŠK Slovan I:
8  ŠK Dúbravan C  ŠK Strelec C:
9  ŠK Apollo C  ŠK Slovan J:
10  Tilgnerka B  Doprastav K Untouchables:
11  Doprastav L Holy Angels  Tilgnerka A:
12  ŠK Doprastav I  voľno:
15. kolo dňa 2020/05/11 o 17:00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠK Ružinov B  ŠK Slovan K:
2  ŠK Dúbravan D  KŠN B:
3  ŠK Tatran C  NBS:
4  Doprastav J Mladé pušky  ŠK Krasňany D:
5  ŠK Lokomotíva C  Karlova Ves:
6  ŠK Doprastav G  ŠK Doprastav H:
7  Tilgnerka A  ŠK Dúbravan C:
8  Doprastav K Untouchables  ŠK Apollo C:
9  ŠK Strelec C  Tilgnerka B:
10  ŠK Slovan J  ŠK Doprastav I:
11  ŠK Slovan I  Doprastav L Holy Angels:
12  ŠK Lokomotíva D  voľno:
16. kolo dňa 2020/05/18 o 17:00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠK Slovan K  ŠK Dúbravan D:
2  KŠN B  ŠK Tatran C:
3  NBS  ŠK Ružinov B:
4  ŠK Krasňany D  ŠK Lokomotíva C:
5  Karlova Ves  ŠK Doprastav G:
6  ŠK Doprastav H  Doprastav J Mladé pušky:
7  ŠK Lokomotíva D  Tilgnerka A:
8  ŠK Dúbravan C  Doprastav K Untouchables:
9  Tilgnerka B  ŠK Slovan J:
10  ŠK Doprastav I  ŠK Slovan I:
11  Doprastav L Holy Angels  ŠK Strelec C:
12  ŠK Apollo C  voľno:
17. kolo dňa 2020/05/25 o 17:00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠK Tatran C  ŠK Slovan K:
2  ŠK Ružinov B  KŠN B:
3  ŠK Dúbravan D  NBS:
4  ŠK Doprastav G  ŠK Krasňany D:
5  Doprastav J Mladé pušky  Karlova Ves:
6  ŠK Lokomotíva C  ŠK Doprastav H:
7  Doprastav K Untouchables  ŠK Lokomotíva D:
8  Tilgnerka A  ŠK Apollo C:
9  ŠK Slovan I  Tilgnerka B:
10  ŠK Strelec C  ŠK Doprastav I:
11  ŠK Slovan J  Doprastav L Holy Angels:
12  ŠK Dúbravan C  voľno:
18. kolo dňa 2020/06/01 o 17:00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠK Slovan K  ŠK Strelec C:
2  KŠN B  ŠK Slovan J:
3  NBS  ŠK Slovan I:
4  Karlova Ves  Tilgnerka A:
5  ŠK Doprastav H  Doprastav K Untouchables:
6  ŠK Lokomotíva D  Doprastav J Mladé pušky:
7  ŠK Dúbravan C  ŠK Lokomotíva C:
8  ŠK Apollo C  ŠK Doprastav G:
9  Tilgnerka B  ŠK Ružinov B:
10  ŠK Doprastav I  ŠK Dúbravan D:
11  Doprastav L Holy Angels  ŠK Tatran C:
12  ŠK Krasňany D  voľno:
19. kolo dňa 2020/06/08 o 17:00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠK Slovan J  ŠK Slovan K:
2  ŠK Slovan I  KŠN B:
3  ŠK Strelec C  NBS:
4  Tilgnerka A  ŠK Krasňany D:
5  Doprastav K Untouchables  Karlova Ves:
6  ŠK Lokomotíva C  ŠK Lokomotíva D:
7  ŠK Doprastav G  ŠK Dúbravan C:
8  Doprastav J Mladé pušky  ŠK Apollo C:
9  ŠK Dúbravan D  Tilgnerka B:
10  ŠK Tatran C  ŠK Doprastav I:
11  ŠK Ružinov B  Doprastav L Holy Angels:
12  ŠK Doprastav H  voľno:
20. kolo dňa 2020/06/15 o 17:00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠK Slovan K  ŠK Slovan I:
2  KŠN B  ŠK Strelec C:
3  NBS  ŠK Slovan J:
4  ŠK Krasňany D  Doprastav K Untouchables:
5  ŠK Doprastav H  Tilgnerka A:
6  ŠK Lokomotíva D  ŠK Doprastav G:
7  ŠK Dúbravan C  Doprastav J Mladé pušky:
8  ŠK Apollo C  ŠK Lokomotíva C:
9  Tilgnerka B  ŠK Tatran C:
10  ŠK Doprastav I  ŠK Ružinov B:
11  Doprastav L Holy Angels  ŠK Dúbravan D:
12  Karlova Ves  voľno:
21. kolo dňa 2020/06/15 o 17:00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  Tilgnerka A  KŠN B:
2  Doprastav K Untouchables  NBS:
3  ŠK Strelec C  ŠK Krasňany D:
4  ŠK Slovan J  Karlova Ves:
5  ŠK Slovan I  ŠK Doprastav H:
6  ŠK Ružinov B  ŠK Lokomotíva D:
7  ŠK Dúbravan D  ŠK Dúbravan C:
8  ŠK Tatran C  ŠK Apollo C:
9  Doprastav J Mladé pušky  Tilgnerka B:
10  ŠK Lokomotíva C  ŠK Doprastav I:
11  ŠK Doprastav G  Doprastav L Holy Angels:
12  ŠK Slovan K  voľno:
22. kolo dňa 2020/06/15 o 17:00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠK Slovan K  Tilgnerka A:
2  KŠN B  Doprastav K Untouchables:
3  ŠK Krasňany D  ŠK Slovan J:
4  Karlova Ves  ŠK Slovan I:
5  ŠK Doprastav H  ŠK Strelec C:
6  ŠK Lokomotíva D  ŠK Dúbravan D:
7  ŠK Dúbravan C  ŠK Tatran C:
8  ŠK Apollo C  ŠK Ružinov B:
9  Tilgnerka B  ŠK Lokomotíva C:
10  ŠK Doprastav I  ŠK Doprastav G:
11  Doprastav L Holy Angels  Doprastav J Mladé pušky:
12  NBS  voľno:
23. kolo dňa 2020/06/15 o 17:00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  Doprastav K Untouchables  ŠK Slovan K:
2  Tilgnerka A  NBS:
3  ŠK Slovan I  ŠK Krasňany D:
4  ŠK Strelec C  Karlova Ves:
5  ŠK Slovan J  ŠK Doprastav H:
6  ŠK Tatran C  ŠK Lokomotíva D:
7  ŠK Ružinov B  ŠK Dúbravan C:
8  ŠK Dúbravan D  ŠK Apollo C:
9  ŠK Doprastav G  Tilgnerka B:
10  Doprastav J Mladé pušky  ŠK Doprastav I:
11  ŠK Lokomotíva C  Doprastav L Holy Angels:
12  KŠN B  voľno:
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 21.11.2020 15:00
PixFuture exclusive partner, Tiráž