Осінній кубок Львова 2019 (турнір E) для шахістів без розряду

Posledná aktualizácia 11.10.2019 18:29:45, Creator/Last Upload: lviv region cf

Výber turnajaI, II, III, IV, V
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoKlub
1Бойко МаксимШКДМ (Дідух І.)
2Борисов КирилЛіцей №45 (Золотарьова С.)
3Волошин ЗеновійСШ №99 (Терлецький О.)
4Волчанський МиколаЛьвів (Лопадчак М.)
5Ганжа ВладиславЛША (Костів М.)
6Головко АнастасіяЛША (Красногор Ю.)
7Гребенюк СергійСШ №34 (Гусак М.)
8Грицайчук РусланШахова майстерня (Бібо І.)
9Гусак ВасильШКДМ (Дідух І.)
10Дем'янчук МакарКЗ ДЮСШ Дебют (Волошинський Л.)
11Дем'янчук МарселаКЗ ДЮСШ Дебют (Волошинський Л.)
12Залізняк Софія
13Зінчук Арсен
14Калинчак КирилСШ №34 (Гусак М.)
15Ковалишин ОлександрЕ2-Е4 (Матвієнко М.)
16Комарницький ОлександрСШ №34 (Гусак М.)
17Кричковський Андрій
18Кулинич ІлляШКДМ (Дідух І.)
19Луцишин ЯрославСШ №34 (Гусак М.)
20Мелинь АртемThink Global (Ромашов А.)
21Молчанова ТаняЛША, Шахова майстерня (Мацейко М.,Б
22Романишин Богдан
23Романишин Юрій
24Сивуляк МаксимСШ №82 (Казакова Т.)
25Сидор МаркіянНШК (Матвійчук Б.)
26Сулима ДанилоСШ №34 (Гусак М.)
27Титаренко МаркіянСШ №99 (Терлецький О.)
28Тлумак ОстапЛША (Костів М.)
29Утлов Володимирліцей №45 (Стигар С.)
30Федорук Дем'янКЗ ДЮСШ Дебют (Ромашов А)
31Хацко Артур
32Химочко АндрійБатерфлай (Лопадчак М.)
33Химочко МаркоБатерфлай (Лопадчак М.)
34Щербина КатяThinkGlobal (Ромашов А.)
35Щербина ОлександрThinkGlobal (Ромашов А.)
36Яремків ОксанаШахова майстерня (Бібо І.)