1LM A 2019/20

OrganizátorKM ŠSČR
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeJiří Kalužný
Hlavní rozhodčíIvan Kopal
Bedenkzeit2x 90 min. + 30 sek. / tah
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2019/10/05 Datum do 2020/04/26
Ø ELO turnaje1240
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace18.01.2020 18:55:02, Creator/Last Upload: czech republic licence 84

Výběr turnajeELMV, ELMZ, MCR A, MCR B, 1LMA, 1LMB, 1LMC, 1LMD
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyKřížová tabulka podle pořadí, Tabulka podle startovní listiny, Startovní listina hráčů, Abecední seznam hráčů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Sestava družstev s výsledky jednotlivců, Sestava družstva bez výsledků, Los družstev pro všechna kola
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  1. ŠK Spartak Ústí n.L. A (Rtg prům.:1733, PH 1: 19 / PH 2: 28)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.
1Polanský Adam Luboš1959CZE3646570010½1,551674
2Šmíd Pavel1966CZE382213111½104,561664
3Balín Daniel1840CZE380954½1½11½15,571373
4Werner Hong Quan Dan1664CZE237026640010113,061382
5Toman Jan1446CZE237026481001½13,561299
6Šíp Marek1520CZE397300½0,511280
7Jirotová Eliška1322CZE2371340211110½15,571176
8Mrkvan František1336CZE2372162611114,041060
  2. Desko Liberec B (Rtg prům.:1525, PH 1: 16 / PH 2: 28,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.
1Macháček Jan1602CZE23717700½1011003,571633
2Fotr Michal1532CZE2371769611101004,071421
3Blažek Tomáš1467CZE237176881100½114,571274
4Müller David1520CZE2371771811111117,071218
6Bělaška Václav1324CZE2372688110½½½½14,071273
7Blažek Matěj1510CZE23717670+0+2,031161
8Hauser Matthias1409CZE3979891½113,541104
  3. ŠK Teplice (Rtg prům.:1671, PH 1: 15 / PH 2: 28)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.
1Šťastný Jakub1896CZE3813811111½½16,071778
2Václavík Jan1807CZE3944910101114,061503
3Koval Nikita1621CZE394440½1½001½3,571406
4Veverka Vladimír1664CZE2371656811½11116,571316
5Semová Lada1527CZE38968401110115,071236
6Hübl Dominik1327CZE2371137000101,041199
7Burger Jonáš1252CZE237036100011,031268
8Češpiva Jakub1238CZE2370364411,011100
  4. Sokol Buštěhrad A (Rtg prům.:1416, PH 1: 13 / PH 2: 25)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.
1Popovský Ondřej1725CZE389978½1111116,571576
2Kubín Lukáš1427CZE23703792110½002,561459
3Tvaroh Vítězslav1339CZE2370420901110014,071437
4Hosová Sandra1291CZE3977170½0½½1,551323
5Barták Josef1432CZE2371225211½1104,561275
6Novotný František1161CZE237039461+11015,061236
7Jankovská Hana1284CZE2371880300,011355
8Patroch Ota1215CZE2372173100,011450
9Straka Jakub1038CZE237041361001,031265
  5. Sokol Buštěhrad B (Rtg prům.:1404, PH 1: 13 / PH 2: 23)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.
1Beneš Matěj1469CZE237035630½0,521767
2Jelínek Oliver1304CZE393541½01001,551583
3Hadrava Lukáš1431CZE23703679½11103,551372
4Mošovský Jakub1417CZE2370042400110½½3,071426
5Čuvala Tibor1355CZE2372957011½01014,571336
6Cába Adam1450CZE23703628110½0½14,071235
7Švarc Kryštof1237CZE2370415211+½1½16,071165
8Mehesová Veronika1004CZE23703903000,021286
  6. ŠK Spartak Ústí n.L. B (Rtg prům.:1300, PH 1: 12 / PH 2: 19)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.
1Lev Lukáš1575CZE2371343700½01012,571758
2Hampl Nikola1271CZE39728800½01102,571591
3Bureš Karel1365CZE385948011,021262
4Kerej Junus Tulengaliuly1210CZE2373106010½10103,571435
5Vondra Aleš1056CZE237308970011103,061406
6Rejzek Jáchym1141CZE23721774001001,051219
7Mikulka Martin Michael1236CZE23730803½1111105,571165
13Mittelbach Jan0CZE2373647000,011336
  7. ŠK Česká Lípa (Rtg prům.:1396, PH 1: 9 / PH 2: 22)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.
1Habenicht Martin1970CZE237095531½0½½114,571717
2Sichrovský Tomáš1440CZE23704730101011½4,571535
3Gorej Vojtěch1346CZE2371457301½01,541458
4Adámek Jiří1165CZE39796210½11014,571332
5Sichrovský Filip1171CZE23721790100000½1,571359
6Halama Tomáš1198CZE397970½100½½13,571221
10Frantsev Iegor1099CZE2373630511,011038
12Lesage David0CZE23736429101,021205
  8. ŠK Karlovy Vary (Rtg prům.:1604, PH 1: 9 / PH 2: 17)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.
1FMŠpreňar Petr2293CZE397164½112,531645
2Řezáč Josef1538CZE381365½0000,541580
3Beer Jiří1481CZE3898700011,031630
4Moura De Andrade Daniel1403CZE23703920000+102,061469
5Špička Petr1372CZE23704071-0112,041363
6Kodet Jaromír1334CZE2370273700011103,071400
7Mikoláš Petr1497CZE237132241113,031206
8Matějka Matyáš1207CZE237193700½½012,051306
11Kodetová Adriana1230CZE2370373300101,041326
  9. ŠK Libštát (Rtg prům.:1493, PH 1: 7 / PH 2: 19)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.
1Hofman Kryštof2037CZE381446+12,021602
2Dolenský Filip1687CZE399000½111½116,071560
3Jína Daniel1090CZE23721545-0000,041365
4Čermák Petr1214CZE23712023000+0001,071391
5Jodas Daniel1640CZE2371892711103,041307
6David Adam1285CZE2370442010111+05,071256
7Machačka Petr1097CZE237189350001½½02,071291
8Mazánek Jakub0CZE2373645300,011000
9Mazánek Matěj0CZE237364610000,031160
  10. ŠK Spartak Chodov (Rtg prům.:1419, PH 1: 4 / PH 2: 14,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.
1Kotlár Adrian1675CZE237247060½011002,571809
2Kačírek Jakub1714CZE38990010111½4,561525
3Vojíř Václav1335CZE2370281800½00101,571464
4Ulč Jiří1287CZE396702½110103,561297
5Červenka Jakub1280CZE2371126401½001,551342
6Pech Michal1225CZE2372174010000001,071231
8Kratochvíl Tomáš1089CZE23703784000,021289
9Zrůst Lukáš1100CZE2373666600,011238
  11. ŠK Slavoj Litoměřice z. s. (Rtg prům.:1428, PH 1: 3 / PH 2: 15,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.
1Hrazdira Matyáš Josef1607CZE2373295411½0-2,551776
2Lieber Lukáš1619CZE2370068800,011970
3Dunda Andrej1489CZE2370995210½000½2,071587
4Vydra Martin1188CZE381110½0110103,571414
5Dvorný Tomáš1435CZE2371129911½0½1½4,571350
6Hladký Tomáš1100CZE2373634800,011520
7Brdlíková Veronika0CZE237362670000-00,061283
8Dvorný Matěj1038CZE23711280+001½½03,071237
  12. Karlovarský šachklub Tietz (Rtg prům.:1241, PH 1: 2 / PH 2: 12,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.
1Očenášek Jan1365CZE23716630½0000½01,071740
2Tegda Jindřich1370CZE23721804½01½0002,071515
3Šedá Michaela1138CZE2372341610001002,071456
4Hroch Jiří1185CZE23730757000½0011,571391
5Tegda Vojtěch1277CZE2372342401101003,071365
6Dvořák Jan1081CZE2373072200101103,071194

Info o hráči

Špreňar Petr FM 2293 CZE Rp:1918
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
512Šťastný Jakub1896CZE6,0s ½1
61Kotlár Adrian1675CZE2,5w 11
768Očenášek Jan1365CZE1,0w 11
Řezáč Josef 1538 CZE Rp:1258
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
153Macháček Jan1602CZE3,5w ½1
288Popovský Ondřej1725CZE6,5s 01
3109Jelínek Oliver1304CZE1,5w 01
4128Dolenský Filip1687CZE6,0s 01
Beer Jiří 1481 CZE Rp:1505
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
513Václavík Jan1807CZE4,0w 02
62Kačírek Jakub1714CZE4,5s 02
769Tegda Jindřich1370CZE2,0s 12
Moura De Andrade Daniel 1403 CZE Rp:1229
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
154Fotr Michal1532CZE4,0s 02
289Kubín Lukáš1427CZE2,5w 02
3110Hadrava Lukáš1431CZE3,5s 02
4131Jína Daniel1090CZE0,0- 1K2
514Koval Nikita1621CZE3,5s 13
63Vojíř Václav1335CZE1,5w 03
Špička Petr 1372 CZE Rp:1488
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
4132Čermák Petr1214CZE1,0- 0K3
515Veverka Vladimír1664CZE6,5w 04
64Ulč Jiří1287CZE3,5s 14
770Šedá Michaela1138CZE2,0w 13
Kodet Jaromír 1334 CZE Rp:1350
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
155Blažek Tomáš1467CZE4,5w 03
290Tvaroh Vítězslav1339CZE4,0s 03
3111Mošovský Jakub1417CZE3,0w 03
4186Jodas Daniel1640CZE3,0w 14
516Semová Lada1527CZE5,0s 15
66Pech Michal1225CZE1,0w 15
771Hroch Jiří1185CZE1,5s 04
Mikoláš Petr 1497 CZE Rp:2006
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
518Burger Jonáš1252CZE1,0w 16
68Kratochvíl Tomáš1089CZE0,0s 16
772Tegda Vojtěch1277CZE3,0w 15
Matějka Matyáš 1207 CZE Rp:1234
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
156Müller David1520CZE7,0s 04
291Hosová Sandra1291CZE1,5w ½4
3112Čuvala Tibor1355CZE4,5s ½4
4129David Adam1285CZE5,0s 05
773Dvořák Jan1081CZE3,0s 16
Kodetová Adriana 1230 CZE Rp:1133
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
158Bělaška Václav1324CZE4,0w 05
292Barták Josef1432CZE4,5s 05
3113Cába Adam1450CZE4,0w 15
4133Machačka Petr1097CZE2,0w 06
Macháček Jan 1602 CZE Rp:1633
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1138Řezáč Josef1538CZE0,5s ½1
268Očenášek Jan1365CZE1,0s 11
388Popovský Ondřej1725CZE6,5w 01
4109Jelínek Oliver1304CZE1,5s 11
546Dunda Andrej1489CZE2,0w 11
632Habenicht Martin1970CZE4,5s 01
7185Hofman Kryštof2037CZE2,0w 01
Fotr Michal 1532 CZE Rp:1471
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1140Moura De Andrade Daniel1403CZE2,0w 12
269Tegda Jindřich1370CZE2,0w 12
389Kubín Lukáš1427CZE2,5s 12
4110Hadrava Lukáš1431CZE3,5w 02
547Vydra Martin1188CZE3,5s 12
633Sichrovský Tomáš1440CZE4,5w 02
7128Dolenský Filip1687CZE6,0s 02
Blažek Tomáš 1467 CZE Rp:1376
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1142Kodet Jaromír1334CZE3,0s 13
270Šedá Michaela1138CZE2,0s 13
390Tvaroh Vítězslav1339CZE4,0w 03
4111Mošovský Jakub1417CZE3,0s 03
548Dvorný Tomáš1435CZE4,5w ½3
635Adámek Jiří1165CZE4,5s 13
7131Jína Daniel1090CZE0,0w 13
Müller David 1520 CZE Rp:2018
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1144Matějka Matyáš1207CZE2,0w 14
271Hroch Jiří1185CZE1,5w 14
391Hosová Sandra1291CZE1,5s 14
4112Čuvala Tibor1355CZE4,5w 14
549Hladký Tomáš1100CZE0,0s 14
636Sichrovský Filip1171CZE1,5w 14
7132Čermák Petr1214CZE1,0s 14
Bělaška Václav 1324 CZE Rp:1323
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1147Kodetová Adriana1230CZE1,0s 15
272Tegda Vojtěch1277CZE3,0s 05
392Barták Josef1432CZE4,5w ½5
4113Cába Adam1450CZE4,0s ½5
551Dvorný Matěj1038CZE3,0w ½5
637Halama Tomáš1198CZE3,5s ½5
7129David Adam1285CZE5,0w 15
Blažek Matěj 1510 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
10Brett nicht besetzt00,0- 1K6
393Novotný František1161CZE5,0s 06
50Brett nicht besetzt00,0- 1K6
Hauser Matthias 1409 CZE Rp:1440
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
273Dvořák Jan1081CZE3,0w 16
4114Švarc Kryštof1237CZE6,0w ½6
643Lesage David0CZE1,0w 16
7133Machačka Petr1097CZE2,0s 16
Popovský Ondřej 1725 CZE Rp:1998
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1128Dolenský Filip1687CZE6,0s ½1
2138Řezáč Josef1538CZE0,5w 11
353Macháček Jan1602CZE3,5s 11
468Očenášek Jan1365CZE1,0w 11
5173Polanský Adam Luboš1959CZE1,5s 11
6156Lev Lukáš1575CZE2,5w 11
7109Jelínek Oliver1304CZE1,5w 11
Kubín Lukáš 1427 CZE Rp:1402
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1132Čermák Petr1214CZE1,0w 12
2140Moura De Andrade Daniel1403CZE2,0s 12
354Fotr Michal1532CZE4,0w 02
469Tegda Jindřich1370CZE2,0s ½2
5174Šmíd Pavel1966CZE4,5w 02
6157Hampl Nikola1271CZE2,5s 02
Tvaroh Vítězslav 1339 CZE Rp:1487
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1186Jodas Daniel1640CZE3,0s 03
2142Kodet Jaromír1334CZE3,0w 13
355Blažek Tomáš1467CZE4,5s 13
470Šedá Michaela1138CZE2,0w 13
5175Balín Daniel1840CZE5,5s 03
6159Kerej Junus Tulengaliuly1210CZE3,5w 03
7110Hadrava Lukáš1431CZE3,5s 12
Hosová Sandra 1291 CZE Rp:1174
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1129David Adam1285CZE5,0w 04
2144Matějka Matyáš1207CZE2,0s ½4
356Müller David1520CZE7,0w 04
471Hroch Jiří1185CZE1,5s ½4
7111Mošovský Jakub1417CZE3,0w ½3
Barták Josef 1432 CZE Rp:1468
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1133Machačka Petr1097CZE2,0s 15
2147Kodetová Adriana1230CZE1,0w 15
358Bělaška Václav1324CZE4,0s ½5
472Tegda Vojtěch1277CZE3,0w 15
5176Werner Hong Quan Dan1664CZE3,0w 14
6160Vondra Aleš1056CZE3,0s 04
Novotný František 1161 CZE Rp:1476
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1134Mazánek Matěj0CZE0,0w 16
20Brett nicht besetzt00,0- 1K6
359Blažek Matěj1510CZE2,0w 16
473Dvořák Jan1081CZE3,0s 16
5177Toman Jan1446CZE3,5s 05
6161Rejzek Jáchym1141CZE1,0w 15
Jankovská Hana 1284 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
7112Čuvala Tibor1355CZE4,5s 04
Patroch Ota 1215 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
7113Cába Adam1450CZE4,0w 05
Straka Jakub 1038 CZE Rp:1140
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
5179Jirotová Eliška1322CZE5,5w 16
6162Mikulka Martin Michael1236CZE5,5s 06
7114Švarc Kryštof1237CZE6,0s 06
Beneš Matěj 1469 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
5156Lev Lukáš1575CZE2,5s 01
6173Polanský Adam Luboš1959CZE1,5w ½1
Jelínek Oliver 1304 CZE Rp:1434
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
168Očenášek Jan1365CZE1,0s ½1
2128Dolenský Filip1687CZE6,0w 01
3138Řezáč Josef1538CZE0,5s 11
453Macháček Jan1602CZE3,5w 01
788Popovský Ondřej1725CZE6,5s 01
Hadrava Lukáš 1431 CZE Rp:1521
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
169Tegda Jindřich1370CZE2,0w ½2
2132Čermák Petr1214CZE1,0s 12
3140Moura De Andrade Daniel1403CZE2,0w 12
454Fotr Michal1532CZE4,0s 12
790Tvaroh Vítězslav1339CZE4,0w 02
Mošovský Jakub 1417 CZE Rp:1376
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
170Šedá Michaela1138CZE2,0s 03
2186Jodas Daniel1640CZE3,0w 03
3142Kodet Jaromír1334CZE3,0s 13
455Blažek Tomáš1467CZE4,5w 13
5157Hampl Nikola1271CZE2,5w 02
6175Balín Daniel1840CZE5,5s ½2
791Hosová Sandra1291CZE1,5s ½3
Čuvala Tibor 1355 CZE Rp:1438
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
171Hroch Jiří1185CZE1,5w 14
2129David Adam1285CZE5,0s 14
3144Matějka Matyáš1207CZE2,0w ½4
456Müller David1520CZE7,0s 04
5159Kerej Junus Tulengaliuly1210CZE3,5s 13
6176Werner Hong Quan Dan1664CZE3,0w 03
794Jankovská Hana1284CZE0,0w 14
Cába Adam 1450 CZE Rp:1285
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
172Tegda Vojtěch1277CZE3,0s 15
2133Machačka Petr1097CZE2,0w 15
3147Kodetová Adriana1230CZE1,0s 05
458Bělaška Václav1324CZE4,0w ½5
5160Vondra Aleš1056CZE3,0w 04
6177Toman Jan1446CZE3,5s ½4
795Patroch Ota1215CZE0,0s 15
Švarc Kryštof 1237 CZE Rp:1438
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
173Dvořák Jan1081CZE3,0w 16
2134Mazánek Matěj0CZE0,0s 16
30Brett nicht besetzt00,0- 1K6
460Hauser Matthias1409CZE3,5s ½6
5161Rejzek Jáchym1141CZE1,0s 15
6179Jirotová Eliška1322CZE5,5w ½5
796Straka Jakub1038CZE1,0w 16
Mehesová Veronika 1004 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
5162Mikulka Martin Michael1236CZE5,5w 06
6180Mrkvan František1336CZE4,0s 06
Hrazdira Matyáš Josef 1607 CZE Rp:1871
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
11Kotlár Adrian1675CZE2,5w 11
2173Polanský Adam Luboš1959CZE1,5s 11
3156Lev Lukáš1575CZE2,5w ½1
412Šťastný Jakub1896CZE6,0s 01
6185Hofman Kryštof2037CZE2,0- 0K1
Lieber Lukáš 1619 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
732Habenicht Martin1970CZE4,5w 01
Dunda Andrej 1489 CZE Rp:1429
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
13Vojíř Václav1335CZE1,5s 12
2174Šmíd Pavel1966CZE4,5w 02
3157Hampl Nikola1271CZE2,5s ½2
413Václavík Jan1807CZE4,0w 02
553Macháček Jan1602CZE3,5s 01
6128Dolenský Filip1687CZE6,0s 02
733Sichrovský Tomáš1440CZE4,5s ½2
Vydra Martin 1188 CZE Rp:1414
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
14Ulč Jiří1287CZE3,5w ½3
2175Balín Daniel1840CZE5,5s 03
3158Bureš Karel1365CZE1,0w 13
414Koval Nikita1621CZE3,5s 13
554Fotr Michal1532CZE4,0w 02
6131Jína Daniel1090CZE0,0w 13
735Adámek Jiří1165CZE4,5w 03
Dvorný Tomáš 1435 CZE Rp:1452
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
15Červenka Jakub1280CZE1,5s 14
2177Toman Jan1446CZE3,5w 14
3159Kerej Junus Tulengaliuly1210CZE3,5s ½4
415Veverka Vladimír1664CZE6,5w 04
555Blažek Tomáš1467CZE4,5s ½3
6132Čermák Petr1214CZE1,0s 14
736Sichrovský Filip1171CZE1,5s ½4
Hladký Tomáš 1100 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
556Müller David1520CZE7,0w 04
Brdlíková Veronika 0 CZE Rp:483
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
16Pech Michal1225CZE1,0w 05
2179Jirotová Eliška1322CZE5,5s 05
3161Rejzek Jáchym1141CZE1,0w 05
416Semová Lada1527CZE5,0s 05
6129David Adam1285CZE5,0- 0K5
737Halama Tomáš1198CZE3,5w 05
Dvorný Matěj 1038 CZE Rp:1112
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
10Brett nicht besetzt00,0- 1K6
2180Mrkvan František1336CZE4,0w 06
3162Mikulka Martin Michael1236CZE5,5s 06
417Hübl Dominik1327CZE1,0w 16
558Bělaška Václav1324CZE4,0s ½5
6133Machačka Petr1097CZE2,0s ½6
741Frantsev Iegor1099CZE1,0s 06
Očenášek Jan 1365 CZE Rp:1431
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1109Jelínek Oliver1304CZE1,5w ½1
253Macháček Jan1602CZE3,5w 01
3128Dolenský Filip1687CZE6,0s 01
488Popovský Ondřej1725CZE6,5s 01
51Kotlár Adrian1675CZE2,5s 01
612Šťastný Jakub1896CZE6,0w ½1
7137FMŠpreňar Petr2293CZE2,5s 01
Tegda Jindřich 1370 CZE Rp:1357
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1110Hadrava Lukáš1431CZE3,5s ½2
254Fotr Michal1532CZE4,0s 02
3132Čermák Petr1214CZE1,0w 12
489Kubín Lukáš1427CZE2,5w ½2
52Kačírek Jakub1714CZE4,5w 02
613Václavík Jan1807CZE4,0s 02
7139Beer Jiří1481CZE1,0w 02
Šedá Michaela 1138 CZE Rp:1298
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1111Mošovský Jakub1417CZE3,0w 13
255Blažek Tomáš1467CZE4,5w 03
3186Jodas Daniel1640CZE3,0s 03
490Tvaroh Vítězslav1339CZE4,0s 03
53Vojíř Václav1335CZE1,5s 13
614Koval Nikita1621CZE3,5w 03
7141Špička Petr1372CZE2,0s 03
Hroch Jiří 1185 CZE Rp:1161
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1112Čuvala Tibor1355CZE4,5s 04
256Müller David1520CZE7,0s 04
3129David Adam1285CZE5,0w 04
491Hosová Sandra1291CZE1,5w ½4
54Ulč Jiří1287CZE3,5w 04
615Veverka Vladimír1664CZE6,5s 04
7142Kodet Jaromír1334CZE3,0w 14
Tegda Vojtěch 1277 CZE Rp:1315
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1113Cába Adam1450CZE4,0w 05
258Bělaška Václav1324CZE4,0w 15
3133Machačka Petr1097CZE2,0s 15
492Barták Josef1432CZE4,5s 05
56Pech Michal1225CZE1,0s 15
616Semová Lada1527CZE5,0w 05
7143Mikoláš Petr1497CZE3,0s 05
Dvořák Jan 1081 CZE Rp:1144
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1114Švarc Kryštof1237CZE6,0s 06
260Hauser Matthias1409CZE3,5s 06
3134Mazánek Matěj0CZE0,0w 16
493Novotný František1161CZE5,0w 06
58Kratochvíl Tomáš1089CZE0,0w 16
618Burger Jonáš1252CZE1,0s 16
7144Matějka Matyáš1207CZE2,0w 06
Hofman Kryštof 2037 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
644Hrazdira Matyáš Josef1607CZE2,5- 1K1
753Macháček Jan1602CZE3,5s 11
Dolenský Filip 1687 CZE Rp:1869
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
188Popovský Ondřej1725CZE6,5w ½1
2109Jelínek Oliver1304CZE1,5s 11
368Očenášek Jan1365CZE1,0w 11
4138Řezáč Josef1538CZE0,5w 11
532Habenicht Martin1970CZE4,5w ½1
646Dunda Andrej1489CZE2,0w 12
754Fotr Michal1532CZE4,0w 12
Jína Daniel 1090 CZE Rp:565
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
4140Moura De Andrade Daniel1403CZE2,0- 0K2
533Sichrovský Tomáš1440CZE4,5s 02
647Vydra Martin1188CZE3,5s 03
755Blažek Tomáš1467CZE4,5s 03
Čermák Petr 1214 CZE Rp:591
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
189Kubín Lukáš1427CZE2,5s 02
2110Hadrava Lukáš1431CZE3,5w 02
369Tegda Jindřich1370CZE2,0s 02
4141Špička Petr1372CZE2,0- 1K3
535Adámek Jiří1165CZE4,5w 03
648Dvorný Tomáš1435CZE4,5w 04
756Müller David1520CZE7,0w 04
Jodas Daniel 1640 CZE Rp:1500
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
190Tvaroh Vítězslav1339CZE4,0w 13
2111Mošovský Jakub1417CZE3,0s 13
370Šedá Michaela1138CZE2,0w 13
4142Kodet Jaromír1334CZE3,0s 04
David Adam 1285 CZE Rp:1381
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
191Hosová Sandra1291CZE1,5s 14
2112Čuvala Tibor1355CZE4,5w 04
371Hroch Jiří1185CZE1,5s 14
4144Matějka Matyáš1207CZE2,0w 15
536Sichrovský Filip1171CZE1,5s 14
650Brdlíková Veronika0CZE0,0- 1K5
758Bělaška Václav1324CZE4,0s 05
Machačka Petr 1097 CZE Rp:1133
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
192Barták Josef1432CZE4,5w 05
2113Cába Adam1450CZE4,0s 05
372Tegda Vojtěch1277CZE3,0w 05
4147Kodetová Adriana1230CZE1,0s 16
537Halama Tomáš1198CZE3,5w ½5
651Dvorný Matěj1038CZE3,0w ½6
760Hauser Matthias1409CZE3,5w 06
Mazánek Jakub 0 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
543Lesage David0CZE1,0s 06
Mazánek Matěj 0 CZE Rp:360
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
193Novotný František1161CZE5,0s 06
2114Švarc Kryštof1237CZE6,0w 06
373Dvořák Jan1081CZE3,0s 06
Kotlár Adrian 1675 CZE Rp:1707
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
144Hrazdira Matyáš Josef1607CZE2,5s 01
232Habenicht Martin1970CZE4,5s ½1
3173Polanský Adam Luboš1959CZE1,5w 01
4156Lev Lukáš1575CZE2,5s 11
568Očenášek Jan1365CZE1,0w 11
6137FMŠpreňar Petr2293CZE2,5s 01
712Šťastný Jakub1896CZE6,0w 01
Kačírek Jakub 1714 CZE Rp:1718
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
233Sichrovský Tomáš1440CZE4,5w 12
3174Šmíd Pavel1966CZE4,5s 02
4157Hampl Nikola1271CZE2,5w 12
569Tegda Jindřich1370CZE2,0s 12
6139Beer Jiří1481CZE1,0w 12
714Koval Nikita1621CZE3,5s ½2
Vojíř Václav 1335 CZE Rp:1234
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
146Dunda Andrej1489CZE2,0w 02
234Gorej Vojtěch1346CZE1,5s 03
3175Balín Daniel1840CZE5,5w ½3
4158Bureš Karel1365CZE1,0s 03
570Šedá Michaela1138CZE2,0w 03
6140Moura De Andrade Daniel1403CZE2,0s 13
715Veverka Vladimír1664CZE6,5w 03
Ulč Jiří 1287 CZE Rp:1354
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
147Vydra Martin1188CZE3,5s ½3
235Adámek Jiří1165CZE4,5w 14
3176Werner Hong Quan Dan1664CZE3,0s 14
4159Kerej Junus Tulengaliuly1210CZE3,5w 04
571Hroch Jiří1185CZE1,5s 14
6141Špička Petr1372CZE2,0w 04
Červenka Jakub 1280 CZE Rp:1193
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
148Dvorný Tomáš1435CZE4,5w 04
236Sichrovský Filip1171CZE1,5s 15
3178Šíp Marek1520CZE0,5w ½5
4160Vondra Aleš1056CZE3,0s 05
716Semová Lada1527CZE5,0s 04
Pech Michal 1225 CZE Rp:922
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
150Brdlíková Veronika0CZE0,0s 15
237Halama Tomáš1198CZE3,5w 06
3179Jirotová Eliška1322CZE5,5s 06
4162Mikulka Martin Michael1236CZE5,5w 06
572Tegda Vojtěch1277CZE3,0w 05
6142Kodet Jaromír1334CZE3,0s 05
718Burger Jonáš1252CZE1,0w 05
Kratochvíl Tomáš 1089 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
573Dvořák Jan1081CZE3,0s 06
6143Mikoláš Petr1497CZE3,0w 06
Zrůst Lukáš 1100 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
719Češpiva Jakub1238CZE1,0s 06
Polanský Adam Luboš 1959 CZE Rp:1525
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
112Šťastný Jakub1896CZE6,0s 01
244Hrazdira Matyáš Josef1607CZE2,5w 01
31Kotlár Adrian1675CZE2,5s 11
588Popovský Ondřej1725CZE6,5w 01
6108Beneš Matěj1469CZE0,5s ½1
Šmíd Pavel 1966 CZE Rp:1857
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
113Václavík Jan1807CZE4,0w 12
246Dunda Andrej1489CZE2,0s 12
32Kačírek Jakub1714CZE4,5w 12
432Habenicht Martin1970CZE4,5w ½1
589Kubín Lukáš1427CZE2,5s 12
7156Lev Lukáš1575CZE2,5w 01
Balín Daniel 1840 CZE Rp:1603
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
114Koval Nikita1621CZE3,5s ½3
247Vydra Martin1188CZE3,5w 13
33Vojíř Václav1335CZE1,5s ½3
433Sichrovský Tomáš1440CZE4,5s 12
590Tvaroh Vítězslav1339CZE4,0w 13
6111Mošovský Jakub1417CZE3,0w ½2
7157Hampl Nikola1271CZE2,5s 12
Werner Hong Quan Dan 1664 CZE Rp:1382
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
115Veverka Vladimír1664CZE6,5w 04
34Ulč Jiří1287CZE3,5w 04
434Gorej Vojtěch1346CZE1,5w 13
592Barták Josef1432CZE4,5s 04
6112Čuvala Tibor1355CZE4,5s 13
7159Kerej Junus Tulengaliuly1210CZE3,5w 13
Toman Jan 1446 CZE Rp:1356
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
116Semová Lada1527CZE5,0s 15
248Dvorný Tomáš1435CZE4,5s 04
435Adámek Jiří1165CZE4,5s 04
593Novotný František1161CZE5,0w 15
6113Cába Adam1450CZE4,0w ½4
7160Vondra Aleš1056CZE3,0s 14
Šíp Marek 1520 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
35Červenka Jakub1280CZE1,5s ½5
Jirotová Eliška 1322 CZE Rp:1406
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
117Hübl Dominik1327CZE1,0w 16
250Brdlíková Veronika0CZE0,0w 15
36Pech Michal1225CZE1,0w 16
436Sichrovský Filip1171CZE1,5w 15
596Straka Jakub1038CZE1,0s 06
6114Švarc Kryštof1237CZE6,0s ½5
7162Mikulka Martin Michael1236CZE5,5w 15
Mrkvan František 1336 CZE Rp:1860
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
251Dvorný Matěj1038CZE3,0s 16
437Halama Tomáš1198CZE3,5s 16
6115Mehesová Veronika1004CZE0,0w 16
7168Mittelbach Jan0CZE0,0s 16
Lev Lukáš 1575 CZE Rp:1656
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
132Habenicht Martin1970CZE4,5s 01
212Šťastný Jakub1896CZE6,0w 01
344Hrazdira Matyáš Josef1607CZE2,5s ½1
41Kotlár Adrian1675CZE2,5w 01
5108Beneš Matěj1469CZE0,5w 11
688Popovský Ondřej1725CZE6,5s 01
7174Šmíd Pavel1966CZE4,5s 11
Hampl Nikola 1271 CZE Rp:1489
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
133Sichrovský Tomáš1440CZE4,5w 02
213Václavík Jan1807CZE4,0s 02
346Dunda Andrej1489CZE2,0w ½2
42Kačírek Jakub1714CZE4,5s 02
5111Mošovský Jakub1417CZE3,0s 12
689Kubín Lukáš1427CZE2,5w 12
7175Balín Daniel1840CZE5,5w 02
Bureš Karel 1365 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
347Vydra Martin1188CZE3,5s 03
43Vojíř Václav1335CZE1,5w 13
Kerej Junus Tulengaliuly 1210 CZE Rp:1435
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
134Gorej Vojtěch1346CZE1,5s 13
214Koval Nikita1621CZE3,5w 03
348Dvorný Tomáš1435CZE4,5w ½4
44Ulč Jiří1287CZE3,5s 14
5112Čuvala Tibor1355CZE4,5w 03
690Tvaroh Vítězslav1339CZE4,0s 13
7176Werner Hong Quan Dan1664CZE3,0s 03
Vondra Aleš 1056 CZE Rp:1406
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
135Adámek Jiří1165CZE4,5w 04
215Veverka Vladimír1664CZE6,5s 04
45Červenka Jakub1280CZE1,5w 15
5113Cába Adam1450CZE4,0s 14
692Barták Josef1432CZE4,5w 14
7177Toman Jan1446CZE3,5w 04
Rejzek Jáchym 1141 CZE Rp:979
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
136Sichrovský Filip1171CZE1,5s 05
216Semová Lada1527CZE5,0w 05
350Brdlíková Veronika0CZE0,0s 15
5114Švarc Kryštof1237CZE6,0w 05
693Novotný František1161CZE5,0s 05
Mikulka Martin Michael 1236 CZE Rp:1395
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
137Halama Tomáš1198CZE3,5w ½6
217Hübl Dominik1327CZE1,0s 16
351Dvorný Matěj1038CZE3,0w 16
46Pech Michal1225CZE1,0s 16
5115Mehesová Veronika1004CZE0,0s 16
696Straka Jakub1038CZE1,0w 16
7179Jirotová Eliška1322CZE5,5s 05
Mittelbach Jan 0 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
7180Mrkvan František1336CZE4,0w 06
Šťastný Jakub 1896 CZE Rp:2087
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1173Polanský Adam Luboš1959CZE1,5w 11
2156Lev Lukáš1575CZE2,5s 11
332Habenicht Martin1970CZE4,5w 11
444Hrazdira Matyáš Josef1607CZE2,5w 11
5137FMŠpreňar Petr2293CZE2,5w ½1
668Očenášek Jan1365CZE1,0s ½1
71Kotlár Adrian1675CZE2,5s 11
Václavík Jan 1807 CZE Rp:1628
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1174Šmíd Pavel1966CZE4,5s 02
2157Hampl Nikola1271CZE2,5w 12
333Sichrovský Tomáš1440CZE4,5s 02
446Dunda Andrej1489CZE2,0s 12
5139Beer Jiří1481CZE1,0s 12
669Tegda Jindřich1370CZE2,0w 12
Koval Nikita 1621 CZE Rp:1406
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1175Balín Daniel1840CZE5,5w ½3
2159Kerej Junus Tulengaliuly1210CZE3,5s 13
334Gorej Vojtěch1346CZE1,5w ½3
447Vydra Martin1188CZE3,5w 03
5140Moura De Andrade Daniel1403CZE2,0w 03
670Šedá Michaela1138CZE2,0s 13
72Kačírek Jakub1714CZE4,5w ½2
Veverka Vladimír 1664 CZE Rp:1738
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1176Werner Hong Quan Dan1664CZE3,0s 14
2160Vondra Aleš1056CZE3,0w 14
335Adámek Jiří1165CZE4,5s ½4
448Dvorný Tomáš1435CZE4,5s 14
5141Špička Petr1372CZE2,0s 14
671Hroch Jiří1185CZE1,5w 14
73Vojíř Václav1335CZE1,5s 13
Semová Lada 1527 CZE Rp:1394
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1177Toman Jan1446CZE3,5w 05
2161Rejzek Jáchym1141CZE1,0s 15
336Sichrovský Filip1171CZE1,5w 15
450Brdlíková Veronika0CZE0,0w 15
5142Kodet Jaromír1334CZE3,0w 05
672Tegda Vojtěch1277CZE3,0s 15
75Červenka Jakub1280CZE1,5w 14
Hübl Dominik 1327 CZE Rp:1006
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1179Jirotová Eliška1322CZE5,5s 06
2162Mikulka Martin Michael1236CZE5,5w 06
337Halama Tomáš1198CZE3,5s 16
451Dvorný Matěj1038CZE3,0s 06
Burger Jonáš 1252 CZE Rp:1143
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
5143Mikoláš Petr1497CZE3,0s 06
673Dvořák Jan1081CZE3,0w 06
76Pech Michal1225CZE1,0s 15
Češpiva Jakub 1238 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
79Zrůst Lukáš1100CZE0,0w 16
Habenicht Martin 1970 CZE Rp:1819
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1156Lev Lukáš1575CZE2,5w 11
21Kotlár Adrian1675CZE2,5w ½1
312Šťastný Jakub1896CZE6,0s 01
4174Šmíd Pavel1966CZE4,5s ½1
5128Dolenský Filip1687CZE6,0s ½1
653Macháček Jan1602CZE3,5w 11
745Lieber Lukáš1619CZE0,0s 11
Sichrovský Tomáš 1440 CZE Rp:1637
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1157Hampl Nikola1271CZE2,5s 12
22Kačírek Jakub1714CZE4,5s 02
313Václavík Jan1807CZE4,0w 12
4175Balín Daniel1840CZE5,5w 02
5131Jína Daniel1090CZE0,0w 12
654Fotr Michal1532CZE4,0s 12
746Dunda Andrej1489CZE2,0w ½2
Gorej Vojtěch 1346 CZE Rp:1371
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1159Kerej Junus Tulengaliuly1210CZE3,5w 03
23Vojíř Václav1335CZE1,5w 13
314Koval Nikita1621CZE3,5s ½3
4176Werner Hong Quan Dan1664CZE3,0s 03
Adámek Jiří 1165 CZE Rp:1434
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1160Vondra Aleš1056CZE3,0s 14
24Ulč Jiří1287CZE3,5s 04
315Veverka Vladimír1664CZE6,5w ½4
4177Toman Jan1446CZE3,5w 14
5132Čermák Petr1214CZE1,0s 13
655Blažek Tomáš1467CZE4,5w 03
747Vydra Martin1188CZE3,5s 13
Sichrovský Filip 1171 CZE Rp:1129
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1161Rejzek Jáchym1141CZE1,0w 15
25Červenka Jakub1280CZE1,5w 05
316Semová Lada1527CZE5,0s 05
4179Jirotová Eliška1322CZE5,5s 05
5129David Adam1285CZE5,0w 04
656Müller David1520CZE7,0s 04
748Dvorný Tomáš1435CZE4,5w ½4
Halama Tomáš 1198 CZE Rp:1221
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1162Mikulka Martin Michael1236CZE5,5s ½6
26Pech Michal1225CZE1,0s 16
317Hübl Dominik1327CZE1,0w 06
4180Mrkvan František1336CZE4,0w 06
5133Machačka Petr1097CZE2,0s ½5
658Bělaška Václav1324CZE4,0w ½5
750Brdlíková Veronika0CZE0,0s 15
Frantsev Iegor 1099 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
751Dvorný Matěj1038CZE3,0w 16
Lesage David 0 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
5135Mazánek Jakub0CZE0,0w 16
660Hauser Matthias1409CZE3,5s 06

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2019/10/05
Šach.1  ŠK Karlovy VaryELO-2  Desko Liberec BELO½ :5½
1.1
Řezáč, Josef
1538-
Macháček, Jan
1602½ - ½
1.2
Moura, De Andrade Daniel
1403-
Fotr, Michal
15320 - 1
1.3
Kodet, Jaromír
1334-
Blažek, Tomáš
14670 - 1
1.4
Matějka, Matyáš
1207-
Müller, David
15200 - 1
1.5
Kodetová, Adriana
1230-
Bělaška, Václav
13240 - 1
1.6
bez hráče
0-
Blažek, Matěj
1510- - +
Šach.7  ŠK LibštátELO-3  Sokol Buštěhrad AELO2½:3½
2.1
Dolenský, Filip
1687-
Popovský, Ondřej
1725½ - ½
2.2
Čermák, Petr
1214-
Kubín, Lukáš
14270 - 1
2.3
Jodas, Daniel
1640-
Tvaroh, Vítězslav
13391 - 0
2.4
David, Adam
1285-
Hosová, Sandra
12911 - 0
2.5
Machačka, Petr
1097-
Barták, Josef
14320 - 1
2.6
Mazánek, Matěj
0-
Novotný, František
11610 - 1
Šach.6  Karlovarský šachklub TietzELO-4  Sokol Buštěhrad BELO2 : 4
3.1
Očenášek, Jan
1365-
Jelínek, Oliver
1304½ - ½
3.2
Tegda, Jindřich
1370-
Hadrava, Lukáš
1431½ - ½
3.3
Šedá, Michaela
1138-
Mošovský, Jakub
14171 - 0
3.4
Hroch, Jiří
1185-
Čuvala, Tibor
13550 - 1
3.5
Tegda, Vojtěch
1277-
Cába, Adam
14500 - 1
3.6
Dvořák, Jan
1081-
Švarc, Kryštof
12370 - 1
Šach.5  ŠK Slavoj Litoměřice z. s.ELO-8  ŠK Spartak ChodovELO4½:1½
4.1
Hrazdira, Matyáš Josef
1607-
Kotlár, Adrian
16751 - 0
4.2
Dunda, Andrej
1489-
Vojíř, Václav
13351 - 0
4.3
Vydra, Martin
1188-
Ulč, Jiří
1287½ - ½
4.4
Dvorný, Tomáš
1435-
Červenka, Jakub
12801 - 0
4.5
Brdlíková, Veronika
0-
Pech, Michal
12250 - 1
4.6
Dvorný, Matěj
1038-
bez hráče
0+ - -
Šach.11  ŠK TepliceELO-9  ŠK Spartak Ústí n.L. AELO2½:3½
5.1
Šťastný, Jakub
1896-
Polanský, Adam Luboš
19591 - 0

Ukaž kompletní listinu