Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  12. Karlovarský šachklub Tietz (Rtg prům.:1241, PH 1: 2 / PH 2: 12,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.
1Očenášek Jan1365CZE23716630½0000½01,071740
2Tegda Jindřich1370CZE23721804½01½0002,071515
3Šedá Michaela1138CZE2372341610001002,071456
4Hroch Jiří1185CZE23730757000½0011,571391
5Tegda Vojtěch1277CZE2372342401101003,071365
6Dvořák Jan1081CZE2373072200101103,071194

Info o hráči

Očenášek Jan 1365 CZE Rp:1431
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1109Jelínek Oliver1304CZE1,5w ½1
253Macháček Jan1602CZE3,5w 01
3128Dolenský Filip1687CZE6,0s 01
488Popovský Ondřej1725CZE6,5s 01
51Kotlár Adrian1675CZE2,5s 01
612Šťastný Jakub1896CZE6,0w ½1
7137FMŠpreňar Petr2293CZE2,5s 01
Tegda Jindřich 1370 CZE Rp:1357
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1110Hadrava Lukáš1431CZE3,5s ½2
254Fotr Michal1532CZE4,0s 02
3132Čermák Petr1214CZE1,0w 12
489Kubín Lukáš1427CZE2,5w ½2
52Kačírek Jakub1714CZE4,5w 02
613Václavík Jan1807CZE4,0s 02
7139Beer Jiří1481CZE1,0w 02
Šedá Michaela 1138 CZE Rp:1298
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1111Mošovský Jakub1417CZE3,0w 13
255Blažek Tomáš1467CZE4,5w 03
3186Jodas Daniel1640CZE3,0s 03
490Tvaroh Vítězslav1339CZE4,0s 03
53Vojíř Václav1335CZE1,5s 13
614Koval Nikita1621CZE3,5w 03
7141Špička Petr1372CZE2,0s 03
Hroch Jiří 1185 CZE Rp:1161
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1112Čuvala Tibor1355CZE4,5s 04
256Müller David1520CZE7,0s 04
3129David Adam1285CZE5,0w 04
491Hosová Sandra1291CZE1,5w ½4
54Ulč Jiří1287CZE3,5w 04
615Veverka Vladimír1664CZE6,5s 04
7142Kodet Jaromír1334CZE3,0w 14
Tegda Vojtěch 1277 CZE Rp:1315
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1113Cába Adam1450CZE4,0w 05
258Bělaška Václav1324CZE4,0w 15
3133Machačka Petr1097CZE2,0s 15
492Barták Josef1432CZE4,5s 05
56Pech Michal1225CZE1,0s 15
616Semová Lada1527CZE5,0w 05
7143Mikoláš Petr1497CZE3,0s 05
Dvořák Jan 1081 CZE Rp:1144
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1114Švarc Kryštof1237CZE6,0s 06
260Hauser Matthias1409CZE3,5s 06
3134Mazánek Matěj0CZE0,0w 16
493Novotný František1161CZE5,0w 06
58Kratochvíl Tomáš1089CZE0,0w 16
618Burger Jonáš1252CZE1,0s 16
7144Matějka Matyáš1207CZE2,0w 06

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2019/10/05
Šach.6  Karlovarský šachklub TietzELO-4  Sokol Buštěhrad BELO2 : 4
3.1
Očenášek, Jan
1365-
Jelínek, Oliver
1304½ - ½
3.2
Tegda, Jindřich
1370-
Hadrava, Lukáš
1431½ - ½
3.3
Šedá, Michaela
1138-
Mošovský, Jakub
14171 - 0
3.4
Hroch, Jiří
1185-
Čuvala, Tibor
13550 - 1
3.5
Tegda, Vojtěch
1277-
Cába, Adam
14500 - 1
3.6
Dvořák, Jan
1081-
Švarc, Kryštof
12370 - 1
2. Kolo Datum kola 2019/10/05
Šach.6  Karlovarský šachklub TietzELO-2  Desko Liberec BELO1 : 5
3.1
Očenášek, Jan
1365-
Macháček, Jan
16020 - 1
3.2
Tegda, Jindřich
1370-
Fotr, Michal
15320 - 1
3.3
Šedá, Michaela
1138-
Blažek, Tomáš
14670 - 1
3.4
Hroch, Jiří
1185-
Müller, David
15200 - 1
3.5
Tegda, Vojtěch
1277-
Bělaška, Václav
13241 - 0
3.6
Dvořák, Jan
1081-
Hauser, Matthias
14090 - 1
3. Kolo Datum kola 2019/10/06
Šach.7  ŠK LibštátELO-6  Karlovarský šachklub TietzELO3 : 3
3.1
Dolenský, Filip
1687-
Očenášek, Jan
13651 - 0
3.2
Čermák, Petr
1214-
Tegda, Jindřich
13700 - 1
3.3
Jodas, Daniel
1640-
Šedá, Michaela
11381 - 0
3.4
David, Adam
1285-
Hroch, Jiří
11851 - 0
3.5
Machačka, Petr
1097-
Tegda, Vojtěch
12770 - 1
3.6
Mazánek, Matěj
0-
Dvořák, Jan
10810 - 1
4. Kolo Datum kola 2019/10/06
Šach.3  Sokol Buštěhrad AELO-6  Karlovarský šachklub TietzELO5 : 1
3.1
Popovský, Ondřej
1725-
Očenášek, Jan
13651 - 0
3.2
Kubín, Lukáš
1427-
Tegda, Jindřich
1370½ - ½
3.3
Tvaroh, Vítězslav
1339-
Šedá, Michaela
11381 - 0
3.4
Hosová, Sandra
1291-
Hroch, Jiří
1185½ - ½
3.5
Barták, Josef
1432-
Tegda, Vojtěch
12771 - 0
3.6
Novotný, František
1161-
Dvořák, Jan
10811 - 0
5. Kolo Datum kola 2019/12/07
Šach.8  ŠK Spartak ChodovELO-6  Karlovarský šachklub TietzELO3 : 3
1.1
Kotlár, Adrian
1675-
Očenášek, Jan
13651 - 0
1.2
Kačírek, Jakub
1714-
Tegda, Jindřich
13701 - 0
1.3
Vojíř, Václav
1335-
Šedá, Michaela
11380 - 1
1.4
Ulč, Jiří
1287-
Hroch, Jiří
11851 - 0
1.5
Pech, Michal
1225-
Tegda, Vojtěch
12770 - 1
1.6
Kratochvíl, Tomáš
1089-
Dvořák, Jan
10810 - 1
6. Kolo Datum kola 2019/12/07
Šach.6  Karlovarský šachklub TietzELO-11  ŠK TepliceELO1½:4½
2.1
Očenášek, Jan
1365-
Šťastný, Jakub
1896½ - ½
2.2
Tegda, Jindřich
1370-
Václavík, Jan
18070 - 1
2.3
Šedá, Michaela
1138-
Koval, Nikita
16210 - 1
2.4
Hroch, Jiří
1185-
Veverka, Vladimír
16640 - 1
2.5
Tegda, Vojtěch
1277-
Semová, Lada
15270 - 1
2.6
Dvořák, Jan
1081-
Burger, Jonáš
12521 - 0
7. Kolo Datum kola 2020/01/18
Šach.1  ŠK Karlovy VaryELO-6  Karlovarský šachklub TietzELO5 : 1
2.1FM
Špreňar, Petr
2293-
Očenášek, Jan
13651 - 0
2.2
Beer, Jiří
1481-
Tegda, Jindřich
13701 - 0
2.3
Špička, Petr
1372-
Šedá, Michaela
11381 - 0
2.4
Kodet, Jaromír
1334-
Hroch, Jiří
11850 - 1
2.5
Mikoláš, Petr
1497-
Tegda, Vojtěch
12771 - 0
2.6
Matějka, Matyáš
1207-
Dvořák, Jan
10811 - 0
8. Kolo Datum kola 2020/04/25
Šach.10  ŠK Spartak Ústí n.L. BELO-6  Karlovarský šachklub TietzELO0 : 0
6.1
bez hráče
0-
bez hráče
0
6.2
bez hráče
0-
bez hráče
0
6.3
bez hráče
0-
bez hráče
0
6.4
bez hráče
0-
bez hráče
0
6.5
bez hráče
0-
bez hráče
0
6.6
bez hráče
0-
bez hráče
0
9. Kolo Datum kola 2020/04/25
Šach.12  ŠK Česká LípaELO-6  Karlovarský šachklub TietzELO0 : 0
6.1
bez hráče
0-
bez hráče
0
6.2
bez hráče
0-
bez hráče
0
6.3
bez hráče
0-
bez hráče
0
6.4
bez hráče
0-
bez hráče
0
6.5
bez hráče
0-
bez hráče
0
6.6
bez hráče
0-
bez hráče
0
10. Kolo Datum kola 2020/04/26
Šach.6  Karlovarský šachklub TietzELO-5  ŠK Slavoj Litoměřice z. s.ELO0 : 0
6.1
bez hráče
0-
bez hráče
0
6.2
bez hráče
0-
bez hráče
0
6.3
bez hráče
0-
bez hráče
0
6.4
bez hráče
0-
bez hráče
0
6.5
bez hráče
0-
bez hráče
0
6.6
bez hráče
0-
bez hráče
0
11. Kolo Datum kola 2020/04/26
Šach.6  Karlovarský šachklub TietzELO-9  ŠK Spartak Ústí n.L. AELO0 : 0
6.1
bez hráče
0-
bez hráče
0
6.2
bez hráče
0-
bez hráče
0
6.3
bez hráče
0-
bez hráče
0
6.4
bez hráče
0-
bez hráče
0
6.5
bez hráče
0-
bez hráče
0
6.6
bez hráče
0-
bez hráče
0
Advertisement