Los družstev pro všechna kola

1. Kolo Datum kola 2019/10/05
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Karlovy Vary  Desko Liberec B½:
2  ŠK Libštát  Sokol Buštěhrad A:
3  Karlovarský šachklub Tietz  Sokol Buštěhrad B2:4
4  ŠK Slavoj Litoměřice z. s.  ŠK Spartak Chodov:
5  ŠK Teplice  ŠK Spartak Ústí n.L. A:
6  ŠK Česká Lípa  ŠK Spartak Ústí n.L. B:
2. Kolo Datum kola 2019/10/05
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  Sokol Buštěhrad A  ŠK Karlovy Vary:½
2  Sokol Buštěhrad B  ŠK Libštát4:2
3  Karlovarský šachklub Tietz  Desko Liberec B1:5
4  ŠK Spartak Ústí n.L. A  ŠK Slavoj Litoměřice z. s.4:2
5  ŠK Česká Lípa  ŠK Spartak Chodov:
6  ŠK Spartak Ústí n.L. B  ŠK Teplice1:5
3. Kolo Datum kola 2019/10/06
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Karlovy Vary  Sokol Buštěhrad B:
2  Desko Liberec B  Sokol Buštěhrad A:
3  ŠK Libštát  Karlovarský šachklub Tietz3:3
4  ŠK Slavoj Litoměřice z. s.  ŠK Spartak Ústí n.L. B:
5  ŠK Spartak Chodov  ŠK Spartak Ústí n.L. A2:4
6  ŠK Teplice  ŠK Česká Lípa4:2
4. Kolo Datum kola 2019/10/06
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  Sokol Buštěhrad B  Desko Liberec B3:3
2  ŠK Libštát  ŠK Karlovy Vary4:2
3  Sokol Buštěhrad A  Karlovarský šachklub Tietz5:1
4  ŠK Teplice  ŠK Slavoj Litoměřice z. s.4:2
5  ŠK Spartak Ústí n.L. B  ŠK Spartak Chodov4:2
6  ŠK Spartak Ústí n.L. A  ŠK Česká Lípa:
5. Kolo Datum kola 2019/12/07
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Spartak Chodov  Karlovarský šachklub Tietz3:3
2  ŠK Teplice  ŠK Karlovy Vary:
3  Desko Liberec B  ŠK Slavoj Litoměřice z. s.5:1
4  ŠK Libštát  ŠK Česká Lípa2:4
5  ŠK Spartak Ústí n.L. B  Sokol Buštěhrad B4:2
6  ŠK Spartak Ústí n.L. A  Sokol Buštěhrad A3:3
6. Kolo Datum kola 2019/12/07
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Karlovy Vary  ŠK Spartak Chodov4:2
2  Karlovarský šachklub Tietz  ŠK Teplice:
3  ŠK Česká Lípa  Desko Liberec B:
4  ŠK Slavoj Litoměřice z. s.  ŠK Libštát:
5  Sokol Buštěhrad A  ŠK Spartak Ústí n.L. B2:4
6  Sokol Buštěhrad B  ŠK Spartak Ústí n.L. A2:4
7. Kolo Datum kola 2020/01/18
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Spartak Chodov  ŠK Teplice½:
2  ŠK Karlovy Vary  Karlovarský šachklub Tietz5:1
3  Sokol Buštěhrad A  Sokol Buštěhrad B:
4  ŠK Slavoj Litoměřice z. s.  ŠK Česká Lípa1:5
5  ŠK Spartak Ústí n.L. A  ŠK Spartak Ústí n.L. B5:1
6  Desko Liberec B  ŠK Libštát4:2
8. Kolo Datum kola 2020/04/25
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Slavoj Litoměřice z. s.  ŠK Karlovy Vary:
2  Desko Liberec B  ŠK Teplice:
3  Sokol Buštěhrad A  ŠK Spartak Chodov:
4  ŠK Česká Lípa  Sokol Buštěhrad B:
5  ŠK Spartak Ústí n.L. A  ŠK Libštát:
6  ŠK Spartak Ústí n.L. B  Karlovarský šachklub Tietz:
9. Kolo Datum kola 2020/04/25
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Spartak Ústí n.L. A  ŠK Karlovy Vary:
2  ŠK Spartak Ústí n.L. B  Desko Liberec B:
3  ŠK Teplice  Sokol Buštěhrad A:
4  Sokol Buštěhrad B  ŠK Slavoj Litoměřice z. s.:
5  ŠK Libštát  ŠK Spartak Chodov:
6  ŠK Česká Lípa  Karlovarský šachklub Tietz:
10. Kolo Datum kola 2020/04/26
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Karlovy Vary  ŠK Spartak Ústí n.L. B:
2  Desko Liberec B  ŠK Spartak Ústí n.L. A:
3  Sokol Buštěhrad A  ŠK Česká Lípa:
4  ŠK Spartak Chodov  Sokol Buštěhrad B:
5  ŠK Teplice  ŠK Libštát:
6  Karlovarský šachklub Tietz  ŠK Slavoj Litoměřice z. s.:
11. Kolo Datum kola 2020/04/26
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Karlovy Vary  ŠK Česká Lípa:
2  ŠK Spartak Chodov  Desko Liberec B:
3  ŠK Slavoj Litoměřice z. s.  Sokol Buštěhrad A:
4  Sokol Buštěhrad B  ŠK Teplice:
5  ŠK Libštát  ŠK Spartak Ústí n.L. B:
6  Karlovarský šachklub Tietz  ŠK Spartak Ústí n.L. A: