Logged on: Gast
Servertime 06.05.2024 04:24:39
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Головна
Турнірна база даних
AUT
Фото
ЧАВО
Онлайн реєстрація
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Увага: щоб знизити навантаження серверу від сканування усіх посилань (а їх більше 100 000) такими пошуковими системами як Google, Yahoo та іншими, усі посилання старіше двох тижнів сховані та відображаються після натискання на наступну кнопку:
Показати додаткову інформацію
O.Podolsky memory (rapid)
Останнє оновлення20.10.2019 14:33:54, Автор /Останнє завантаження: Nikolayeb CF
Search for player
Пошук
Пари/Результати
8. Тур на 2019/10/20 у 13:00
Дош.
Ном.
Ім'я
Рейт
Очки
Результат
Очки
Ім'я
Рейт
Ном.
1
1
Budnikov Oleg
2416
6½
½ - ½
5½
IM
Terletsky Oleg
2276
6
2
11
FM
Levitskiy Andrey
2100
5½
1 - 0
5½
Paryokha Serhiy
2117
8
3
10
Tsvietaiev Mykhailo
2104
5
½ - ½
5½
Starozhilov Leonid
2343
3
4
2
FM
Sakun Volodymyr
2372
5
1 - 0
5
Shton Roman
1925
16
5
22
Shamian Artur
1827
5
0 - 1
5
FM
Larkin Vladyslav
2288
4
6
30
Nelepov Nikita
1682
5
1 - 0
5
FM
Troshchenko Pavel
2105
9
7
5
FM
Sydoryka Vladyslav
2284
4½
1 - 0
4½
Yarmolenko Roman
1744
27
8
18
Mazurov Sergey
1918
4½
1 - 0
4½
Goroshchenko Dmitry
2167
7
9
13
Churavin Andrey
2044
4½
1 - 0
4½
Berin Artem
1718
29
10
19
Kulish Vasiliy
1885
4½
0 - 1
4
Ignatov Sergey
2069
12
11
31
Sirotskiy Roman
1678
4
0 - 1
4
WFM
Tarleva Vira
2029
14
12
15
Matveev Artem
2011
4
+ - -
4
Petrik Alexandr
1756
25
13
17
Rakhmangulov Denis
1924
4
1 - 0
4
Andreev Volodymyr
1650
32
14
21
Zakharenko Sergey
1861
4
1 - 0
4
Shpilevoy Eugen
1751
26
15
33
Eropunov Gleb
1649
4
0 - 1
4
Kolosan Ulyana
1772
23
16
24
Lomakina Anzhelika
1767
4
½ - ½
4
Marchenko Andrei
1587
35
17
48
Shcherbina Kirill
1418
3½
½ - ½
3½
Voloboev Anatoliy
1733
28
18
41
Shevchuk Yuriy
1505
3½
½ - ½
3½
Tyshchenko Bogdan
1562
36
19
38
Kravchenko Vasiliy
1527
3½
0 - 1
3½
Selikhanovich Artem
1519
40
20
63
Skrypov Nikita
1022
3½
0 - 1
3
Rudik Valeriy
1524
39
21
42
Gorodashin Nikolay
1491
3
0 - 1
3
Agryzkov Ivan
1234
55
22
43
Gorlovetskiy Alexandr
1484
3
1 - 0
3
Pozniak Yunna
1338
51
23
52
Stamat Bogdan
1307
3
1 - 0
3
Stakhurskiy Yaroslav
1479
44
24
46
Dotsenko Evgeniy
1451
3
½ - ½
3
Shymchuk Valerii
1133
61
25
65
Bevzenko Mykyta
0
3
1 - 0
3
Tsviatko Artem
1389
50
26
70
Shulga Volodymyr
0
3
0 - 1
2½
Isaev Valentin
1870
20
27
56
Tymchenko Maria
1229
2½
0 - 1
2½
Yushkov Evgeniy
1549
37
28
47
Korniychuk Igor
1447
2½
1 - 0
2½
Stradomskiy Vasil
1033
62
29
59
Skrypov Yaroslav
1183
2½
0 - 1
2½
Derhai Davyd
1237
54
30
53
Grigorian Volodia
1244
2
1 - 0
2
Kryshtafor Maksym
1589
34
31
68
Ishchuk Dmytro
0
2
0 - 1
2
Abovian Gevork
1455
45
32
64
Bereka Maksim
0
2
1 - 0
2
Savitskiy Artem
1406
49
33
67
Herasymov Yehor
0
2
0 - 1
1½
Shkurenko Volodymyr
0
69
34
66
Danchuk Davyd
0
1
0 - 1
1½
Markivskiy Grigoriy
1178
60
35
57
Karpiuk Genadii
1197
1
1
bye
36
58
Gostev Rodion
1193
1
0
без пар
сервер Chess-Tournament-Results
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Legal details/Terms of use