Classificació després de la 2 ronda

OrdreNúm. Ini.NomFIDEEloNClub/CiutatPts. Des1  Des2  Des3 
14IMPerpinya Rofes Lluis Maria23032415Colon Sabadell Chessy2,02,01,00,0
5MKJimenez Ruano Adrian22692370Barcelona, Club Escacs2,02,01,00,0
8MKVentura Bolet Alexandre22122299Vila Olimpica, Club D'escacs2,02,01,00,0
9MKPena Morales Hugo22032350Castelldefels, C.E.2,02,01,00,0
23Olivera Gutierrez Albert20232178Once Barcelona2,02,01,00,0
67MKGarrido Fernandez Daniel22162330Foment Martinenc C.E.2,01,51,00,0
13FMCapellades Subirana Marc21492279Peona I Peo, C.E.2,01,51,00,0
814WFMHapala Elisabeth21392195Cor De Marina Badalona, C.E.2,01,01,00,0
21Alvarez Albiol Victor20482213Foment Martinenc C.E.2,01,01,00,0
101IMValenzuela Gomez Fernando23832469Sant Marti C.E.1,51,51,00,0
10Nadal Fajardo Ricard21842290Castelldefels, C.E.1,51,51,00,0
1217Saguillo Gonzalez Oriol20982223Barcelona, Club Escacs1,03,02,00,0
28Vilalta Vidal Javier19802145Mataro C.E.1,03,02,00,0
1416Fernandez Goyanes Francesc X21302268Tres Peons C.E.1,02,52,00,0
46Staromiejski Llorente Albert15141849Sant Cugat Club Escacs1,02,52,00,0
163IMVehi Bach Victor Manuel23412425Escola D'escacs De Barcelona1,02,02,00,0
11Martin Barcelo Carles21822319Palleja, Club Escacs1,02,02,00,0
12FMGonzalez Raul Omar21552259Barcelona, Club Escacs1,02,02,00,0
15Ruperez Miguel21372242Escola D'escacs De Barcelona1,02,02,00,0
19MKVazquez Gamero Miguel20552196Sant Adria C.E.1,02,02,00,0
20MKComellas Blanchart Jordi20482221Mataro C.E.1,02,02,00,0
222FMBarbero Sendic Alejandro23462387Lleida C.E.1,02,02,00,0
25Magallanes Gustavo19922166Escola D'escacs De Barcelona1,02,02,00,0
26MKMonedero Gonzalez Josep19842165Tres Peons C.E.1,02,02,00,0
31Castillo Dalmau Arnau19582162Vila Olimpica, Club D'escacs1,02,02,00,0
32Alvarez Ferre Llorens19412090Comtal C.E.1,02,02,00,0
37Rocamora Martorell Ferran18752041Mataro C.E.1,02,02,00,0
2842Serrano Batova Vicent17251921Barcelona, Club Escacs1,02,01,50,0
296FMMartorell Aguado Joan22642370Comtal C.E.1,01,51,50,0
30Guix Torres David19652111Franqueses, Les C.E.1,01,51,50,0
3141Catala Ulied Guillem17462020Vila Olimpica, Club D'escacs1,01,51,00,0
3222CMFernandez-Diaz Mascort Miguel20392218Hospitalet Bellvitge Club D'es0,53,01,50,0
33Catarineu Morales Alex19402108Comtal C.E.0,53,01,50,0
3429Moya Nunez Pau Salvador19672126Foment Martinenc C.E.0,52,52,00,0
3536Rodriguez Saez Gerard18852081Comtal C.E.0,52,01,50,0
3618Gonell Aparici Ramon20912227Olesa C.E.0,52,01,00,0
3740Catala Ulied Bernat18042004Vila Olimpica, Club D'escacs0,51,51,00,0
3838Millan Hernandez Marc18712073Sant Cugat Club Escacs0,03,02,00,0
45Garcia Punzano Josep Lluis16441873Cor De Marina Badalona, C.E.0,03,02,00,0
4027Mas Recorda Pere19842159Aragones De Barcelona, Centro0,02,51,50,0
43Larios Jimenez Rafael16881910Comtal C.E.0,02,51,50,0
4224MKDominguez Rueda Juan20072168Jake C.E.0,02,01,00,0
34MKPrats Rodriguez Juan Bosco19302104Sant Boi C.E.0,02,01,00,0
35Gilabert Zaragoza Raul19022073Lira, La C.E.0,02,01,00,0
39Bes Alvarez Alex18522022Foment Martinenc C.E.0,02,01,00,0
44Arias Aranda Guillem16531914Foment Martinenc C.E.0,02,01,00,0

Anotació:
Desempat1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Desempat2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Desempat3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)