Campionat Territorial Absolut de Barcelona 2019

Darrera actualització16.10.2019 19:10:47, Creador/Darrera càrrega: jaume gallart zafra

Selecció del torneigAbsolut, Baix Llobregat, Barcelonès
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació després de la 1 ronda, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2/9 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm.NomFideIDFIDEEloNClub/Ciutat
1IMValenzuela Gomez Fernando340939223832469Sant Marti C.E.
2FMBarbero Sendic Alejandro300128823462387Lleida C.E.
3IMVehi Bach Victor Manuel220022823412425Escola D'escacs De Barcelona
4IMPerpinya Rofes Lluis Maria220859823032415Colon Sabadell Chessy
5MKJimenez Ruano Adrian2227605022692370Barcelona, Club Escacs
6FMMartorell Aguado Joan225257022642370Comtal C.E.
7MKGarrido Fernandez Daniel220667622162330Foment Martinenc C.E.
8MKVentura Bolet Alexandre2227609222122299Vila Olimpica, Club D'escacs
9MKPena Morales Hugo380477122032350Castelldefels, C.E.
10Nadal Fajardo Ricard3203154821842290Castelldefels, C.E.
11Martin Barcelo Carles2456144421822319Palleja, Club Escacs
12FMGonzalez Raul Omar226657121552259Barcelona, Club Escacs
13FMCapellades Subirana Marc227224521492279Peona I Peo, C.E.
14WFMHapala Elisabeth162208021392195Cor De Marina Badalona, C.E.
15Ruperez Miguel11517721372242Escola D'escacs De Barcelona
16Fernandez Goyanes Francesc X5450147421302268Tres Peons C.E.
17Saguillo Gonzalez Oriol3207411520982223Barcelona, Club Escacs
18Gonell Aparici Ramon221211020912227Olesa C.E.
19MKVazquez Gamero Miguel220884920552196Sant Adria C.E.
20MKComellas Blanchart Jordi229109620482221Mataro C.E.
21Alvarez Albiol Victor3206593020482213Foment Martinenc C.E.
22CMFernandez-Diaz Mascort Miguel221428820392218Hospitalet Bellvitge Club D'es
23Olivera Gutierrez Albert223007020232178Once Barcelona
24MKDominguez Rueda Juan220084820072168Jake C.E.
25Magallanes Gustavo14350219922166Escola D'escacs De Barcelona
26MKMonedero Gonzalez Josep221193919842165Tres Peons C.E.
27Mas Recorda Pere221947619842159Aragones De Barcelona, Centro
28Vilalta Vidal Javier226126019802145Mataro C.E.
29Moya Nunez Pau Salvador2451979019672126Foment Martinenc C.E.
30Guix Torres David228873719652111Franqueses, Les C.E.
31Castillo Dalmau Arnau3209272519582162Vila Olimpica, Club D'escacs
32Alvarez Ferre Llorens2226786719412090Comtal C.E.
33Catarineu Morales Alex2222053419402108Comtal C.E.
34MKPrats Rodriguez Juan Bosco222141119302104Sant Boi C.E.
35Gilabert Zaragoza Raul226207019022073Lira, La C.E.
36Rodriguez Saez Gerard2222943418852081Comtal C.E.
37Rocamora Martorell Ferran5452413018752041Mataro C.E.
38Millan Hernandez Marc2229064818712073Sant Cugat Club Escacs
39Bes Alvarez Alex2451573618522022Foment Martinenc C.E.
40Catala Ulied Bernat3206958818042004Vila Olimpica, Club D'escacs
41Catala Ulied Guillem3206957017462020Vila Olimpica, Club D'escacs
42Serrano Batova Vicent2459838017251921Barcelona, Club Escacs
43Larios Jimenez Rafael2458357016881910Comtal C.E.
44Arias Aranda Guillem2459766016531914Foment Martinenc C.E.
45Garcia Punzano Josep Lluis3209376416441873Cor De Marina Badalona, C.E.
46Staromiejski Llorente Albert2458415015141849Sant Cugat Club Escacs