Round 1 on 2019/10/13 at 10:00 |
No. | Team | Team | Res. | : | Res. |
1 | ŠK KOMPLET Trnava - Modranka B | ŠK KOMPLET Trnava - Modranka juniori | 4 | : | 1 |
2 | MŠK Corvin Veľký Meder | ŠK Dunajská Streda C | 0 | : | 5 |
3 | ŠK Lokomotíva Trnava C | DSC Potôňska veža C | 3½ | : | 1½ |
4 | ŠK Obecný úrad Špačince | MŠK Gabčíkovo B | 5 | : | 0 |
5 | ŠK Dolná Krupá | ŠK Šúrovce | 3 | : | 2 |
6 | ŠK Hlohovec A | ŠK Hlohovec B | 4½ | : | ½ |
Round 2 on 2019/10/27 at 10:00 |
No. | Team | Team | Res. | : | Res. |
1 | ŠK KOMPLET Trnava - Modranka juniori | ŠK Hlohovec B | 2 | : | 3 |
2 | ŠK Šúrovce | ŠK Hlohovec A | 1½ | : | 3½ |
3 | MŠK Gabčíkovo B | ŠK Dolná Krupá | 4 | : | 1 |
4 | DSC Potôňska veža C | ŠK Obecný úrad Špačince | 3 | : | 2 |
5 | ŠK Dunajská Streda C | ŠK Lokomotíva Trnava C | 3½ | : | 1½ |
6 | ŠK KOMPLET Trnava - Modranka B | MŠK Corvin Veľký Meder | 4 | : | 1 |
Round 3 on 2019/11/10 at 10:00 |
No. | Team | Team | Res. | : | Res. |
1 | MŠK Corvin Veľký Meder | ŠK KOMPLET Trnava - Modranka juniori | 2 | : | 3 |
2 | ŠK Lokomotíva Trnava C | ŠK KOMPLET Trnava - Modranka B | ½ | : | 4½ |
3 | ŠK Obecný úrad Špačince | ŠK Dunajská Streda C | 1 | : | 4 |
4 | ŠK Dolná Krupá | DSC Potôňska veža C | 5 | : | 0 |
5 | ŠK Hlohovec A | MŠK Gabčíkovo B | 4½ | : | ½ |
6 | ŠK Hlohovec B | ŠK Šúrovce | 1½ | : | 3½ |
Round 4 on 2019/12/01 at 10:00 |
No. | Team | Team | Res. | : | Res. |
1 | ŠK KOMPLET Trnava - Modranka juniori | ŠK Šúrovce | ½ | : | 4½ |
2 | MŠK Gabčíkovo B | ŠK Hlohovec B | 1 | : | 4 |
3 | DSC Potôňska veža C | ŠK Hlohovec A | ½ | : | 4½ |
4 | ŠK Dunajská Streda C | ŠK Dolná Krupá | 2 | : | 3 |
5 | ŠK KOMPLET Trnava - Modranka B | ŠK Obecný úrad Špačince | 3½ | : | 1½ |
6 | MŠK Corvin Veľký Meder | ŠK Lokomotíva Trnava C | 2½ | : | 2½ |
Round 5 on 2019/12/15 at 10:00 |
No. | Team | Team | Res. | : | Res. |
1 | ŠK Lokomotíva Trnava C | ŠK KOMPLET Trnava - Modranka juniori | 0 | : | 5 |
2 | ŠK Obecný úrad Špačince | MŠK Corvin Veľký Meder | 3 | : | 2 |
3 | ŠK Dolná Krupá | ŠK KOMPLET Trnava - Modranka B | 3 | : | 2 |
4 | ŠK Hlohovec A | ŠK Dunajská Streda C | 1½ | : | 3½ |
5 | ŠK Hlohovec B | DSC Potôňska veža C | 2 | : | 3 |
6 | ŠK Šúrovce | MŠK Gabčíkovo B | 1 | : | 4 |
Round 6 on 2020/01/12 at 10:00 |
No. | Team | Team | Res. | : | Res. |
1 | ŠK KOMPLET Trnava - Modranka juniori | MŠK Gabčíkovo B | 1 | : | 4 |
2 | DSC Potôňska veža C | ŠK Šúrovce | 2 | : | 3 |
3 | ŠK Dunajská Streda C | ŠK Hlohovec B | 4 | : | 1 |
4 | ŠK KOMPLET Trnava - Modranka B | ŠK Hlohovec A | 3 | : | 2 |
5 | MŠK Corvin Veľký Meder | ŠK Dolná Krupá | 4 | : | 1 |
6 | ŠK Lokomotíva Trnava C | ŠK Obecný úrad Špačince | 1½ | : | 3½ |
Round 7 on 2020/01/26 at 10:00 |
No. | Team | Team | Res. | : | Res. |
1 | ŠK Obecný úrad Špačince | ŠK KOMPLET Trnava - Modranka juniori | 1½ | : | 3½ |
2 | ŠK Dolná Krupá | ŠK Lokomotíva Trnava C | 3½ | : | 1½ |
3 | ŠK Hlohovec A | MŠK Corvin Veľký Meder | 3 | : | 2 |
4 | ŠK Hlohovec B | ŠK KOMPLET Trnava - Modranka B | 1½ | : | 3½ |
5 | ŠK Šúrovce | ŠK Dunajská Streda C | 2½ | : | 2½ |
6 | MŠK Gabčíkovo B | DSC Potôňska veža C | 3 | : | 2 |
Round 8 on 2020/02/09 at 10:00 |
No. | Team | Team | Res. | : | Res. |
1 | ŠK KOMPLET Trnava - Modranka juniori | DSC Potôňska veža C | 1½ | : | 3½ |
2 | ŠK Dunajská Streda C | MŠK Gabčíkovo B | 1½ | : | 3½ |
3 | ŠK KOMPLET Trnava - Modranka B | ŠK Šúrovce | 3 | : | 2 |
4 | MŠK Corvin Veľký Meder | ŠK Hlohovec B | 4 | : | 1 |
5 | ŠK Lokomotíva Trnava C | ŠK Hlohovec A | ½ | : | 4½ |
6 | ŠK Obecný úrad Špačince | ŠK Dolná Krupá | 1½ | : | 3½ |
Round 9 on 2020/02/23 at 10:00 |
No. | Team | Team | Res. | : | Res. |
1 | ŠK Dolná Krupá | ŠK KOMPLET Trnava - Modranka juniori | 2 | : | 3 |
2 | ŠK Hlohovec A | ŠK Obecný úrad Špačince | 4½ | : | ½ |
3 | ŠK Hlohovec B | ŠK Lokomotíva Trnava C | 3 | : | 2 |
4 | ŠK Šúrovce | MŠK Corvin Veľký Meder | 2½ | : | 2½ |
5 | MŠK Gabčíkovo B | ŠK KOMPLET Trnava - Modranka B | 3 | : | 2 |
6 | DSC Potôňska veža C | ŠK Dunajská Streda C | 2½ | : | 2½ |
Round 10 on 2020/03/08 at 10:00 |
No. | Team | Team | Res. | : | Res. |
1 | ŠK KOMPLET Trnava - Modranka juniori | ŠK Dunajská Streda C | 3 | : | 2 |
2 | ŠK KOMPLET Trnava - Modranka B | DSC Potôňska veža C | 2½ | : | 2½ |
3 | MŠK Corvin Veľký Meder | MŠK Gabčíkovo B | 2½ | : | 2½ |
4 | ŠK Lokomotíva Trnava C | ŠK Šúrovce | 3 | : | 2 |
5 | ŠK Obecný úrad Špačince | ŠK Hlohovec B | 2½ | : | 2½ |
6 | ŠK Dolná Krupá | ŠK Hlohovec A | 1½ | : | 3½ |
Round 11 on 2020/06/14 at 10:00 |
No. | Team | Team | Res. | : | Res. |
1 | ŠK Hlohovec A | ŠK KOMPLET Trnava - Modranka juniori | 5 | : | 0 |
2 | ŠK Hlohovec B | ŠK Dolná Krupá | 2½ | : | 2½ |
3 | ŠK Šúrovce | ŠK Obecný úrad Špačince | 2½ | : | 2½ |
4 | MŠK Gabčíkovo B | ŠK Lokomotíva Trnava C | 5 | : | 0 |
5 | DSC Potôňska veža C | MŠK Corvin Veľký Meder | 2 | : | 3 |
6 | ŠK Dunajská Streda C | ŠK KOMPLET Trnava - Modranka B | 5 | : | 0 |