Logged on: Gast
Servertime 08.05.2024 07:14:52
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Databáza turnajov
Prebor Rakúska
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
ukáž detaily turnaja
4. liga C21 2019/2020
Posledná aktualizácia 21.06.2020 17:56:53, Creator/Last Upload: Slovak Chess Federation
Search for player or team
Hladaj
Kolá po šach.
3. kolo dňa 2019/11/17 o 10:00
š.
2
ŠK Slovan Modrý Kameň
Elo
-
10
Matica Lučenec
Elo
2½:5½
1.1
Pavlov Ivan
1779
-
Ballo Rene
1926
A421
1 - 0
1.2
Terek Martin
1791
-
Grec Jan Alexander
1889
B419
0 - 1
1.3
Krnan Bronislav
1851
-
Faber Peter
1873
0 - 1
1.4
Magura Ivan
1756
-
Ivanic Pavol
1710
0 - 1
1.5
Lentvorsky Miroslav
1574
-
WCM
Kapicakova Lucia
1618
B420
0 - 1
1.6
Slobodnik Julius
1577
-
Kucej Robert
1602
½ - ½
1.7
Suchac Jozef
1493
-
Holik Jan
1590
0 - 1
1.8
Zdravkovic Miroliub
1470
-
Ballo Filip
1402
1 - 0
š.
3
ŠK Slovan Hrnčiarske Zalužany
Elo
-
1
PŠK Rimavská Sobota
Elo
6 : 2
2.1
Princ Robert
1792
-
Kaliciak Peter
1657
½ - ½
2.2
Sesztak Robert
1808
-
Gondor Milan
1509
1 - 0
2.3
Svitek Andrej
1677
-
Galdik Stefan
1583
0 - 1
2.4
Satara Ondrej
1729
-
Engel Katalin
1497
1 - 0
2.5
Krnac Pavel
1598
-
Astalos Norbert
1333
½ - ½
2.6
Sivicek Filip
1395
-
Kristof Ladislav
1351
1 - 0
2.7
Sykora Dusan
1375
-
Danko Marian
1276
1 - 0
2.8
Durove Jaroslav
1000
-
Csabay Jozef
1000
1 - 0
š.
4
Klopačka ŠK Banská Štiavnica
Elo
-
9
ŠK Junior CVČ Banská Bystrica "C"
Elo
4 : 4
3.1
Zicho Anton
1630
-
Vronka Jan
1686
0 - 1
3.2
Majsniar Jan
1550
-
Durovka Marek
1565
0 - 1
3.3
Jancsy Peter
1561
-
Strapec Lukas
1487
0 - 1
3.4
Baloc Stefan
1545
-
Spisiak Pavol
1360
1 - 0
3.5
Caban Michal
1364
-
Berkova Agata
1084
0 - 1
3.6
Caban Erik
1399
-
Duda Filip
1238
1 - 0
3.7
Sklenka Natanael
1000
-
Ruzova Valeria
1157
1 - 0
3.8
Gajdos Gregor
1000
-
Tvarozek Tomas
1000
1 - 0
š.
5
ŠK Bátka
Elo
-
8
ŠK Postoj.sk Kremnica "B"
Elo
5½:2½
4.1
Csolto Tibor
2071
-
Adamec Dusan
1655
A536
1 - 0
4.2
Bodnar Gabriel
1854
-
Zeman Samuel
1380
1 - 0
4.3
Jokman Ondrej
1715
-
Harman Jan
1399
1 - 0
4.4
Halasz Stefan
1828
-
Wollner Jaroslav
1329
1 - 0
4.5
Lazok Robert
1639
-
Oswald Gregor Alvin
1278
0 - 1
4.6
Sosik Stefan
1552
-
Boldis Norbert
1087
1 - 0
4.7
Hanacek Vladimir
1516
-
Oswald Marcel
1100
½ - ½
4.8
Hanacek Norbert
1412
-
Valo Dusan
1235
0 - 1
š.
6
ŠK Orlová Pohorelá
Elo
-
7
ŠK Slovan Nová Baňa "B"
Elo
5 : 3
5.1
Kanos Jozef
1878
-
Hellebrandt Jaroslav
1830
A289
½ - ½
5.2
Babnic Jaroslav
1786
-
Tuzinsky Marian
1708
½ - ½
5.3
Baloha Frantisek
1731
-
Jares Milan
1667
1 - 0
5.4
Kanos Peter
1682
-
Matejov Milan
1580
1 - 0
5.5
Hazak Slavomir
1699
-
Bury Juraj
1580
1 - 0
5.6
Cupka Jan
1605
-
Herko Lubomir
1478
1 - 0
5.7
Melko Milan
1518
-
Sipikal Dusan
1484
0 - 1
5.8
Kanos Adam
1359
-
Vozar Sebastian
1369
0 - 1
Chess-Tournament-Results-Servers
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Tiráž