Round 1 on 2019/10/19 at 09:00 |
No. | Team | Team | Res. | : | Res. |
1 | CVČ Senica C | ŠK Nafta Gbely D | 2 | : | 3 |
2 | Šachový klub Holíč C | ŠK Štefanov B | 4 | : | 1 |
3 | Jabuča Petrova Ves - Gbely E | ŠK Skalica D | 3½ | : | 1½ |
4 | ŠO Spartak Myjava B | Interchess ZŠ Borský Mikuláš | 2 | : | 3 |
Round 2 on 2019/11/02 at 09:00 |
No. | Team | Team | Res. | : | Res. |
1 | ŠK Nafta Gbely D | Interchess ZŠ Borský Mikuláš | 0 | : | 5 |
2 | ŠK Skalica D | ŠO Spartak Myjava B | 3 | : | 2 |
3 | ŠK Štefanov B | Jabuča Petrova Ves - Gbely E | 2½ | : | 2½ |
4 | CVČ Senica C | Šachový klub Holíč C | 2 | : | 3 |
Round 3 on 2019/11/23 at 09:00 |
No. | Team | Team | Res. | : | Res. |
1 | Šachový klub Holíč C | ŠK Nafta Gbely D | 4 | : | 1 |
2 | Jabuča Petrova Ves - Gbely E | CVČ Senica C | 1 | : | 4 |
3 | ŠO Spartak Myjava B | ŠK Štefanov B | 1½ | : | 3½ |
4 | Interchess ZŠ Borský Mikuláš | ŠK Skalica D | 4½ | : | ½ |
Round 4 on 2019/12/07 at 09:00 |
No. | Team | Team | Res. | : | Res. |
1 | ŠK Nafta Gbely D | ŠK Skalica D | 3½ | : | 1½ |
2 | ŠK Štefanov B | Interchess ZŠ Borský Mikuláš | 2 | : | 3 |
3 | CVČ Senica C | ŠO Spartak Myjava B | 1 | : | 4 |
4 | Šachový klub Holíč C | Jabuča Petrova Ves - Gbely E | 0 | : | 5 |
Round 5 on 2020/01/18 at 09:00 |
No. | Team | Team | Res. | : | Res. |
1 | Jabuča Petrova Ves - Gbely E | ŠK Nafta Gbely D | 4 | : | 1 |
2 | ŠO Spartak Myjava B | Šachový klub Holíč C | 2½ | : | 2½ |
3 | Interchess ZŠ Borský Mikuláš | CVČ Senica C | 4½ | : | ½ |
4 | ŠK Skalica D | ŠK Štefanov B | ½ | : | 4½ |
Round 6 on 2020/02/01 at 09:00 |
No. | Team | Team | Res. | : | Res. |
1 | ŠK Nafta Gbely D | ŠK Štefanov B | 2 | : | 3 |
2 | CVČ Senica C | ŠK Skalica D | 2½ | : | 2½ |
3 | Šachový klub Holíč C | Interchess ZŠ Borský Mikuláš | 1 | : | 4 |
4 | Jabuča Petrova Ves - Gbely E | ŠO Spartak Myjava B | 2 | : | 3 |
Round 7 on 2020/02/15 at 09:00 |
No. | Team | Team | Res. | : | Res. |
1 | ŠO Spartak Myjava B | ŠK Nafta Gbely D | 3 | : | 2 |
2 | Interchess ZŠ Borský Mikuláš | Jabuča Petrova Ves - Gbely E | 2 | : | 3 |
3 | ŠK Skalica D | Šachový klub Holíč C | 2½ | : | 2½ |
4 | ŠK Štefanov B | CVČ Senica C | 1 | : | 4 |
Round 8 on 2020/02/29 at 09:00 |
No. | Team | Team | Res. | : | Res. |
1 | Interchess ZŠ Borský Mikuláš | ŠO Spartak Myjava B | 2½ | : | 2½ |
2 | Jabuča Petrova Ves - Gbely E | Šachový klub Holíč C | 4½ | : | ½ |
3 | ŠK Štefanov B | ŠK Skalica D | 1½ | : | 3½ |
4 | CVČ Senica C | ŠK Nafta Gbely D | 3 | : | 2 |
Round 9 on 2020/06/27 at 09:00 |
No. | Team | Team | Res. | : | Res. |
1 | ŠO Spartak Myjava B | Šachový klub Holíč C | 4 | : | 1 |
2 | Interchess ZŠ Borský Mikuláš | Jabuča Petrova Ves - Gbely E | 3½ | : | 1½ |
3 | ŠK Skalica D | ŠK Nafta Gbely D | 4 | : | 1 |
4 | ŠK Štefanov B | CVČ Senica C | 4 | : | 1 |
Round 10 on 2020/06/27 at 13:30 |
No. | Team | Team | Res. | : | Res. |
1 | Jabuča Petrova Ves - Gbely E | ŠO Spartak Myjava B | ½ | : | 4½ |
2 | Šachový klub Holíč C | Interchess ZŠ Borský Mikuláš | 1 | : | 4 |
3 | CVČ Senica C | ŠK Skalica D | 2 | : | 3 |
4 | ŠK Nafta Gbely D | ŠK Štefanov B | 5 | : | 0 |
Round 11 on 2020/06/27 at 13:30 |
No. | Team | Team | Res. | : | Res. |
1 | CVČ Senica C | Interchess ZŠ Borský Mikuláš | | : | |
2 | ŠK Skalica D | ŠO Spartak Myjava B | | : | |
3 | ŠK Štefanov B | Jabuča Petrova Ves - Gbely E | | : | |
4 | ŠK Nafta Gbely D | Šachový klub Holíč C | | : | |
Round 12 on 2020/06/27 at 13:30 |
No. | Team | Team | Res. | : | Res. |
1 | Jabuča Petrova Ves - Gbely E | CVČ Senica C | | : | |
2 | ŠO Spartak Myjava B | ŠK Nafta Gbely D | | : | |
3 | Interchess ZŠ Borský Mikuláš | ŠK Štefanov B | | : | |
4 | Šachový klub Holíč C | ŠK Skalica D | | : | |
Round 13 on 2020/06/27 at 13:30 |
No. | Team | Team | Res. | : | Res. |
1 | CVČ Senica C | Šachový klub Holíč C | | : | |
2 | ŠK Skalica D | Interchess ZŠ Borský Mikuláš | | : | |
3 | ŠK Štefanov B | ŠO Spartak Myjava B | | : | |
4 | ŠK Nafta Gbely D | Jabuča Petrova Ves - Gbely E | | : | |
Round 14 on 2020/06/27 at 13:30 |
No. | Team | Team | Res. | : | Res. |
1 | Interchess ZŠ Borský Mikuláš | ŠK Nafta Gbely D | | : | |
2 | Šachový klub Holíč C | ŠK Štefanov B | | : | |
3 | Jabuča Petrova Ves - Gbely E | ŠK Skalica D | | : | |
4 | ŠO Spartak Myjava B | CVČ Senica C | | : | |