Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 17:21:39
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Əsas səhifə
Turnir-Verilənlər Bazası
Avstriya çempionatı
Şəkillər
FAQ
Onlayn qeydiyyat
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Qeyd: Google, Yahoo və Co kimi axtarış sistemləri tərəfindən bütün linklərin (gündəlik 100.000 sayt və daha çox) gündəlik skan edilməsi həyata keçirilir. Server yükünü azaltmaq üçün 5 gündən (bitmə tarixi) keçmiş bütün turnirlər üçün istinadlar (linklər) aşağıdakı düyməyə çıqqıldatdıqdan sonra göstərilir:
Turnirin təfərrüatlarını göstər
4.liga A21 2019/2020
Son yeniləmə14.06.2020 17:22:33, Müəllif/Son yükləmə: Slovak Chess Federation
Oyunçu və ya komanda axtarın
Axtar
Lövhə cütlənmələri
3. Tur da 2019/11/10 da 10:00
Bo.
2
ŠK Nafta Gbely C
Rtg
-
12
CVČ Senica B
Rtg
2½:2½
PGN
1.1
Brunovsky Peter
1905
A64
-
Ulehla Jakub
1860
0 - 1
PGN
1.2
Kubis Ivan
1877
-
Diviak Rudolf
1740
1 - 0
PGN
1.3
Valla Tomas
1836
-
Hrdlicka Martin
1794
0 - 1
PGN
1.4
Kanka Tomas
1763
-
Benci Rudolf
1638
A558
½ - ½
PGN
1.5
Mraz Jan
1644
-
Benci Jozef
1227
B559
1 - 0
PGN
Bo.
3
ŠO Kopčany
Rtg
-
1
CVČ Brezová pod Bradlom
Rtg
2 : 3
PGN
2.1
Planka Peter
1785
-
Sadlon Juraj
1875
½ - ½
PGN
2.2
Cerovsky Marian
1786
-
Skapikova Lubica
1868
B555
½ - ½
PGN
2.3
Dubecky Ladislav
1532
-
Sadlon Matus
1718
0 - 1
PGN
2.4
Damborsky Pavol
1545
-
Dest Stanislav
1582
A556
0 - 1
PGN
2.5
Sprusansky Ferdinand
1269
-
Svarc Vaclav
1122
1 - 0
PGN
Bo.
4
ZŠK Vrbové B
Rtg
-
11
ŠK Kamenár Chtelnica
Rtg
2½:2½
PGN
3.1
Lajda Dusan
1753
-
Vagovic Milan
1697
½ - ½
PGN
3.2
Krchnak Rudolf
1644
-
Piestansky Jan
1605
0 - 1
PGN
3.3
Lanyi Frantisek
1677
-
Pripko Bystrik
1594
1 - 0
PGN
3.4
Madzo Anton
1451
-
Kupkovic Miroslav
1717
0 - 1
PGN
3.5
Oruzinsky Juraj
1382
-
Kuracina Lubomir
1358
1 - 0
PGN
Bo.
5
Šachový klub Holíč B
Rtg
-
10
ZŠK Vrbové A
Rtg
1½:3½
PGN
4.1
Zlamal Marek
1884
-
Podjavorinsky Michal
1979
½ - ½
PGN
4.2
Vach Jozef
1670
-
Blatnicky Miroslav
2104
0 - 1
PGN
4.3
Stehlik Jan
1642
-
Miciak Emanuel
1839
1 - 0
PGN
4.4
Svrcek Daniel
1508
-
Podjavorinsky Peter
1624
0 - 1
PGN
4.5
Datko Jan
1254
-
Smrek Peter
1683
0 - 1
PGN
Bo.
6
ŠO Spartak Myjava
Rtg
-
9
ŠK Skalica C
Rtg
3½:1½
PGN
5.1
Hirmajer Jan
1900
-
Krakovsky Peter
1624
1 - 0
PGN
5.2
Jakubec Milan
1995
A5
-
Bartos Bohumil
1502
1 - 0
PGN
5.3
Rehak Vladimir
1633
-
Danihel Jozef
1536
1 - 0
PGN
5.4
Lukac Ivan
1612
-
Harasta Marian
1690
0 - 1
PGN
5.5
Knapek Adrian
1345
-
Drabek Martin
1465
½ - ½
PGN
Bo.
7
ŠK Štefanov
Rtg
-
8
ŠK Kúpele Piešťany C
Rtg
2½:2½
PGN
6.1
Nemeckay Rastislav
1935
A256
-
Musaev Matej Elbek
1791
½ - ½
PGN
6.2
Klimes Karel
1679
-
Curidlo Jan
1798
B122
0 - 1
PGN
6.3
Wallner Juraj
1620
-
Musaev Urmat
1797
1 - 0
PGN
6.4
Tomasovic Roman
1573
-
Sedlak Rastislav
1609
1 - 0
PGN
6.5
Visvader Kristof
1442
B259
-
Stolar Michal
1491
0 - 1
PGN
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Hüquqi təfərrüatlar/İstifadə şərtləri