Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Praha - 76. PORG Open B

Poslední aktualizace11.12.2019 22:36:23, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís. JménoIDFideIDFEDRtgFIDERtgNpohlavíTypSkup.Klub/Místo
1
Bernt Theodor4854423716860CZE01104U12ŠK Praha-Smíchov
2
Jandl Patrik48489CZE01085U12ŠK Dopravní podnik Praha
3
Dubský Lukáš4781523716908CZE01062U12ŠK Dopravní podnik Praha
4
Katasonova Olga5105023734981CZE01062wU08Unichess Praha
5
Dubský Tomáš4781423714921CZE01058U10ŠK Dopravní podnik Praha
6
Donner Jan4453623712341CZE01057U12ŠK Dopravní podnik Praha
7
Kubát František4613423714956CZE01055U12ŠK Dopravní podnik Praha
8
Adamec David51831CZE01000U08ŠK Dopravní podnik Praha
9
Atharv Aggarwal0CZE01000U10neregistrovaný
10
Clifton Sean Edvin44787CZE01000U12ŠK Dopravní podnik Praha
11
Čížek Filip50229CZE01000U08ŠK Sokol Vyšehrad Praha
12
Foit Albert0CZE01000U06neregistrovaný
13
Gao Tianle51621CZE01000U06TJ Bohemians Praha
14
Holub Petr5020623734124CZE01000U08ŠK Praha-Smíchov
15
Hyška Melichar50678CZE01000U08ŠK Dopravní podnik Praha
16
Janda Viktor0CZE01000U12neregistrovaný
17
Jinek František0CZE01000U08neregistrovaný
18
Jurina Alexandr0CZE01000U12neregistrovaný
19
Kalmykov Mark50931CZE01000U10ŠK Aurora-šach. škola A. Karpova Pr
20
Kets Konstantin51973CZE01000U08ŠK Aurora-šach. škola A. Karpova Pr
21
Kment Jan52136CZE01000U08ŠK Sokol Vyšehrad Praha
22
Koenigsmark Benjamin51541CZE01000U08ŠK Dopravní podnik Praha
23
Košlerová Denisa Annie51787CZE01000wU10DDM Praha 6
24
Kotyk Štěpán51205CZE01000U08ŠK Viktoria Žižkov Praha
25
Král Jakub51747CZE01000U08ŠK Dopravní podnik Praha
26
Krba Lukáš51542CZE01000U12ŠK Dopravní podnik Praha
27
Lytvynov Natan4822723735015CZE01000U08ŠK Aurora-šach. škola A. Karpova Pr
28
Malý Jiří51574CZE01000U08Unichess Praha
29
Milčiute Marija48495CZE01000wU10ŠK Aurora-šach. škola A. Karpova Pr
30
Poláček Matouš0CZE01000U06neregistrovaný
31
Remizov Artem50530CZE01000U06ŠK Viktoria Žižkov Praha
32
Ryšavý Antonín0CZE01000U08neregistrovaný
33
Ryšavý Zdeněk0CZE01000U08neregistrovaný
34
Svačinová Valentýna4859323715413CZE01000wU10SK OAZA Praha
35
Šámal Jiří0CZE01000U08neregistrovanýh
36
Vlachynská Anna0CZE01000wU12neregistrovaná
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 22.01.2021 11:11
PixFuture exclusive partner, tiráž