5.liga C12 2019/20

OrganizátorKSZ Zilina, LSZ
FederáciaSlovensko ( SVK )
Riaditeľ turnajaPogadl Martin
Hlavný rozhodcaPogadl Martin
Bedenkzeit90min/40tahov+30min+30s/tah
MiestoRozne miesta
Rating calculationEloN, EloF
Od - do2019/10/20 - 2020/06/14
Ø rating1393
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 14.06.2020 17:01:28, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnaja3c1, 4c11, 4c12, 5za, 5c12, 5kysuce
Výber parametrov skry detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyTabuľka podľa poradia, Poradie, Zoznam hráčov podľa ratingu, Zoznam hráčov podľa abecedy, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Výsledky družstiev po šachovniciach, Súpisky družstiev, Žrebovanie - všetky kolá
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Kolá po šach.

7. kolo dňa 2020/01/26 o 09:30
š.4  OŠK Renop L.TepláElo-10  ŠK L.Ondrašová CElo2½:2½
1.1
Druska, Igor
1664-
Repcek, Stanislav
1486½ - ½
1.2
Datelova, Daniela
1502-
Bencur, Ondrej
14710 - 1
1.3
Pytlicek, Michal
1248-
Repcek, Roman
11711 - 0
1.4
Simalcikova, Sara
1160-
Repcek, Tomas
13600 - 1
1.5
Hos, Timotej
1000-
Nemes, Pavol
10001 - 0
š.5  LŠŠ jun.CElo-3  MŠK Tvrdošín BElo2½:2½
2.1
Bracok, Stefan
1810-
Medvecky, Frantisek
17431 - 0
2.2
Subjakova, Kristina
1623-
Vasek, Lubomir
17420 - 1
2.3
Kossuth, Tomas
1592-
Sebesta, Jan
1668½ - ½
2.4
Ciglian, Michal
1701-
Remiaz, Zdeno
15221 - 0
2.5
Kusy, Adam
1257-
Kordiak, Rastislav
13260 - 1
š.6  ŠK BONI RužomberokElo-2  ŠK Fischer&Partners RužomberokElo3 : 2
3.1
Majerova, Veronika
1559-
Polko, Pavol
16050 - 1
3.2
Jurgos, Samuel
1484-
Pudis, Karol
16700 - 1
3.3
Druska, Viliam
1000-
Sliacan, Jan
13851 - 0
3.4
Novak, Michal
1211-
Hajtmansky, Milan
14851 - 0
3.5
Zihlavnik, Martin
1000-
Spirka, Jan
13431 - 0
š.7  MŠK Trstená BElo-1  Mr.Dvorský Lipt.SliačeElo3 : 2
4.1
Surovcik, Pavol
1781-
Jelsovka, Anton
17711 - 0
4.2
Kukuc, Marian
1572-
Caban, Lubor
1733½ - ½
4.3
Pazitny, Miroslav
1505-
Benco, Pavol
16620 - 1
4.4
Stas, Juraj
1535-
Dobrik, Vladimir
1662½ - ½
4.5
Roziak, Viliam
1000-
Dvorsky, Jozef
14381 - 0
š.8  LŠŠ jun.DElo-9  ŠKM L.Hrádok CElo3 : 2
5.1
Hoferek, Svatopluk
1735-
Staron, Ladislav
1697½ - ½
5.2
Gollner, Martin
1396-
Labath, Pavel
16410 - 1
5.3
Hurban, Milos
1158-
Slosiar, Vladimir
1276½ - ½
5.4
Brnusak, Simon
1130-
Brotka, Jan
13951 - 0
5.5
Papay, Aurel
1000-
bez hráča
0+ - -
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 20.12.2020 10:31
PixFuture exclusive partner, Tiráž