N.B.: Voor het reduceren van de serverbelasting wegens het dagelijkse doorzoeken van alle verbindingen door zoekmachines zoals Google, Yahoo en Co, worden alle verbindingen voor toernooien ouder dan twee weken (einddatum) getoond na het klikken op de volgende knop:

World Youth Chess Championship 2019 - Girls U14

De pagina werd het laatst gewijzigd op12.10.2019 11:48:32, Creator/Last Upload: swapnil bansod

Spelersoverzicht voor RUS

RUS
SNoNaamRtgFED1234567891011Pts.Rk.Groep
2FMMurzin Volodar2433RUS110011½1½½17,59Open U14
4FMTsvetkov Andrey2382RUS½1011101½118,07Open U14
4WFMNasyrova Ekaterina2137RUS11½1½11½0107,57Girls U14
27Alekseenko Mariya1767RUS10100½11½1½6,522Girls U14
29WCMZavivaeva Emilia1745RUS100½11110005,536Girls U14
67WCMZavivaeva Evelina1371RUS011½00½11016,032Girls U14
7IMMakarian Rudik2386RUS1111½101½1½8,51Open U16
13IMPogosyan Stefan2364RUS½111½½½½11½8,02Open U16
1WCMGarifullina Leya2330RUS1111½1½1½½½8,51Girls U16
5WFMBulatova Kamaliya2181RUS1½½½11011½½7,57Girls U16
6WFMLoskutova Viktoriya2149RUS1011101½½½17,58Girls U16
29Nasybullina Dayana1858RUS½½½011010105,537Girls U16
21Bykov Oleg2370RUS0½1½1½1½½117,510Open U18
1WIMShuvalova Polina2412RUS11½½111½½1½8,51Girls U18
4WFMAfonasieva Anna2312RUS0111110½01½7,08Girls U18
7WGMObolentseva Alexandra2282RUS11½½½½11½½½7,53Girls U18

Resultaten van de laatste ronde voor RUS

Rd.Bo.No. NaamFEDRtgPt. ResultaatPt. NaamFEDRtg No.
11553
Shah JeetIND18447 0 - 17 FMTsvetkov AndreyRUS2382
4
11624
Manish Kumar (2006)IND2108 0 - 1 FMMurzin VolodarRUS2433
2
1131
WIMDivya DeshmukhIND23587 1 - 0 WFMNasyrova EkaterinaRUS2137
4
11109
WFMDhyana PatelIND19956 ½ - ½6 Alekseenko MariyaRUS1767
27
111729
WCMZavivaeva EmiliaRUS1745 0 - 1 Boramanikar Tanisha SIND1607
43
112267
WCMZavivaeva EvelinaRUS13715 1 - 05 Ananya ArumbakkamIND1583
45
11113
IMPogosyan StefanRUS2364 ½ - ½8 IMMakarian RudikRUS2386
7
1121
WCMGarifullina LeyaRUS23308 ½ - ½7 WFMDemchenko SvitlanaCAN1953
22
1135
WFMBulatova KamaliyaRUS21817 ½ - ½7 Zhang XiaoCHN2053
10
1166
WFMLoskutova ViktoriyaRUS2149 1 - 0 Achaya VijayanIND1585
54
111229
Nasybullina DayanaRUS1858 0 - 1 WCMLesbekova AselKAZ2013
16
11721
Bykov OlegRUS2370 1 - 06 FMOm KharolaIND2328
28
11113
WFMSerikbay AsselKAZ22087 ½ - ½8 WIMShuvalova PolinaRUS2412
1
1127
WGMObolentseva AlexandraRUS22827 ½ - ½ WIMVantika AgrawalIND2283
6
1164
WFMAfonasieva AnnaRUS2312 ½ - ½6 WFMRadeva ViktoriaBUL2277
8

Spelerdetails voor RUS

Rd.SNoNaamRtgFEDPts.Res.
FM Murzin Volodar 2433 RUS Rp:2142 Pts. 7,5
147Vinay R Jumani1900IND5,0s 1
225Andrijashkin Deniss2106EST5,0w 1
317Kolay Alex2164USA8,0s 0
455Abinandhan R1830IND7,5w 0
550CMKadam Om Manish1872IND6,0s 1
631Fardet Elouan2010FRA6,0w 1
728Madaminov Mukhiddin2045UZB6,0s ½
841Ayush Sharma1939IND6,0w 1
920CMLuczak Filip2136POL6,0s ½
1034Wu Logan1994USA7,0w ½
1124Manish Kumar (2006)2108IND6,5s 1
FM Tsvetkov Andrey 2382 RUS Rp:2104 Pts. 8,0
149Aditya Varun Gampa1879IND5,5s ½
277Dadwani Sahil1621IND4,0w 1
327Bochnicka Vladimir2053SVK6,0s 0
461AIMKomal Srivatsav Sajja1797IND4,0w 1
523Huang Patrick2120CAN3,5s 1
621Poltorak Sebastian2130POL5,0w 1
755Abinandhan R1830IND7,5s 0
818CMNikhil Magizhnan2160IND4,5- 1K
96Samant Aditya S2334IND7,0w ½
1039Davtyan Arsen1942ARM6,5w 1
1153Shah Jeet1844IND7,0s 1
WFM Nasyrova Ekaterina 2137 RUS Rp:2131 Pts. 7,5
144Ray Hiya1596WLS5,5s 1
229WCMZavivaeva Emilia1745RUS5,5w 1
313WCMGhomi Parnian1948IRI7,0s ½
411Hakobyan Astghik1978ARM7,0w 1
59WFMDhyana Patel1995IND6,5w ½
617Lhotska Anna1897CZE5,5s 1
716WCMMungunzul Bat-Erdene1912MGL8,0w 1
82WIMRakshitta Ravi2310IND8,0s ½
95Roebers Eline2083NED7,5s 0
103WFMAllahverdiyeva Ayan2160AZE8,0w 1
111WIMDivya Deshmukh2358IND8,0s 0
Alekseenko Mariya 1767 RUS Rp:1745 Pts. 6,5
167WCMZavivaeva Evelina1371RUS6,0w 1
22WIMRakshitta Ravi2310IND8,0s 0
353Ong Zhiwei1517MAS3,5w 1
46WFMOmonova Umida2078UZB7,0s 0
546Tanvi Vasudev Hadkonkar1582IND6,0w 0
651Dalal Aashi1525IND5,5s ½
763Agrawal Aanya1417IND5,5w 1
855Karimli Zhala1490AZE6,0s 1
943Boramanikar Tanisha S1607IND6,5w ½
1045Ananya Arumbakkam1583IND5,0s 1
119WFMDhyana Patel1995IND6,5s ½
WCM Zavivaeva Emilia 1745 RUS Rp:1669 Pts. 5,5
169Premanath Prasansa1360SRI4,0w 1
24WFMNasyrova Ekaterina2137RUS7,5s 0
355Karimli Zhala1490AZE6,0w 0
461Adreeja Sinha1463IND5,0s ½
558Dolakidze Mariam1473GEO4,0w 1
663Agrawal Aanya1417IND5,5s 1
759Mirlankyzy Azaliia1473KGZ4,5w 1
817Lhotska Anna1897CZE5,5s 1
912Wikar Martyna1969POL7,5w 0
106WFMOmonova Umida2078UZB7,0s 0
1143Boramanikar Tanisha S1607IND6,5w 0
WCM Zavivaeva Evelina 1371 RUS Rp:1736 Pts. 6,0
127Alekseenko Mariya1767RUS6,5s 0
242WCMAbdala Cancino Patricia Anastas1608CHI4,5w 1
335WCMMudodo Refiloe Hazel1657ZIM5,0s 1
433Zhuang Yongzhe1696SUI6,0w ½
511Hakobyan Astghik1978ARM7,0s 0
644Ray Hiya1596WLS5,5w 0
752Kheerthi Ganta1520IND5,5s ½
839Croisille Shanti1639FRA4,5w 1
932Bevanda Ema1710CRO5,5s 1
1013WCMGhomi Parnian1948IRI7,0w 0
1145Ananya Arumbakkam1583IND5,0w 1
IM Makarian Rudik 2386 RUS Rp:2516 Pts. 8,5
146Alvarez Angel Nelson Eduardo1974COL5,0w 1
230Utsab Chatterjee2211IND6,5s 1
324Turgut Aydin2281USA6,0w 1
410IMSankalp Gupta2369IND6,5s 1
58CMAronyak Ghosh2380IND8,0s ½
65FMDaghli Arash2387IRI8,0w 1
71IMNiemann Hans Moke2439USA7,0s 0
823Bilych Olexiy2281UKR7,5w 1
920CMKushagra Mohan2309IND7,5s ½
1014Harshavardhan G B2362IND7,5w 1
1113IMPogosyan Stefan2364RUS8,0s ½
IM Pogosyan Stefan 2364 RUS Rp:2443 Pts. 8,0
152Atri Chattopadhyay1920IND5,5w ½
260Bartakke Aditya1864IND5,0s 1
332Isfan Ioan-Marius2206ROU6,5w 1
44FMGharibyan Mamikon2388ARM6,0s 1
51IMNiemann Hans Moke2439USA7,0s ½
68CMAronyak Ghosh2380IND8,0w ½
720CMKushagra Mohan2309IND7,5s ½
89IMRaja Rithvik R2369IND7,0w ½
93IMAvila Pavas Santiago2406COL6,5s 1
1023Bilych Olexiy2281UKR7,5w 1
117IMMakarian Rudik2386RUS8,5w ½
WCM Garifullina Leya 2330 RUS Rp:2252 Pts. 8,5
136WFMNoshin Anjum1793BAN6,0w 1
220Golsta Madara1987LAT6,0s 1
314WFMBommini Mounika Akshaya2017IND7,0w 1
428WFMLakshmi C1859IND7,0s 1
54WFMNurgali Nazerke2194KAZ8,5w ½
66WFMLoskutova Viktoriya2149RUS7,5s 1
77WFMMahdian Anousha2103IRI8,0w ½
82WFMBeydullayeva Govhar2289AZE8,0s 1
911WFMSalonika Saina2051IND7,5w ½
1010Zhang Xiao2053CHN7,5s ½
1122WFMDemchenko Svitlana1953CAN7,5w ½
WFM Bulatova Kamaliya 2181 RUS Rp:2064 Pts. 7,5
140Lei Amy1754USA4,5w 1
226FMJarocka Liwia1899POL5,0s ½
324WFMSavitha Shri B1916IND6,5w ½
435Nanditha V1800IND3,5s ½
534Zhang Cindy1808USA6,0w 1
613WFMJain Nityata2029IND6,0s 1
74WFMNurgali Nazerke2194KAZ8,5w 0
851Dahampriya H K T Dewnethmie1629SRI7,0s 1
97WFMMahdian Anousha2103IRI8,0w 1
1011WFMSalonika Saina2051IND7,5s ½
1110Zhang Xiao2053CHN7,5w ½
WFM Loskutova Viktoriya 2149 RUS Rp:2061 Pts. 7,5
141Eesha Ajay Sarda1744IND5,5s 1
228WFMLakshmi C1859IND7,0w 0
339Meenatchi Rajam V1764IND6,0s 1
425Maione Melissa1912ITA5,0w 1
515Djidjeli Sarah2017FRA5,0s 1
61WCMGarifullina Leya2330RUS8,5w 0
737Poorna Sri M.K1787IND6,0s 1
814WFMBommini Mounika Akshaya2017IND7,0w ½
99WFMCiolacu Alessia-Mihaela2095ROU7,0s ½
107WFMMahdian Anousha2103IRI8,0s ½
1154Achaya Vijayan1585IND6,5w 1
Nasybullina Dayana 1858 RUS Rp:1642 Pts. 5,5
164Upase Riddhi1343IND4,5w ½
262Azal Nasir1394IND5,5s ½
350Hormazabal Figueroa Constanza Va1631CHI5,0w ½
454Achaya Vijayan1585IND6,5s 0
552Sargsyan Srbuhi1607ARM5,0w 1
658Anushka Gupta1541IND6,0s 1
710Zhang Xiao2053CHN7,5w 0
844Ge Eva1673AUS4,5s 1
951Dahampriya H K T Dewnethmie1629SRI7,0w 0
1053Grigorchuk Katerina1593UKR5,0s 1
1116WCMLesbekova Asel2013KAZ6,5w 0
Bykov Oleg 2370 RUS Rp:2285 Pts. 7,5
158Elashvili Giorgi1937GEO4,5w 0
256Praloy Sahoo1947IND5,0s ½
365Samuels Ethan1845RSA4,5w 1
436FMBeukema Jasper2265BEL6,0s ½
546WIMHarshita Guddanti2123IND4,5w 1
642FMDonoso Diaz Sebastian2203CHI5,0s ½
762Theekshana H G Denuwan1886SRI5,5w 1
812IMBuckels Valentin2442GER7,5s ½
926FMAliyev Ravan2341AZE5,5w ½
1024FMStoleriu George2351ROU6,0s 1
1128FMOm Kharola2328IND6,0w 1
WIM Shuvalova Polina 2412 RUS Rp:2421 Pts. 8,5
133WFMLaurincova Kristyna2006CZE5,5w 1
220WFMTanishka Kotia2090IND5,0s 1
314WIMCervantes Landeiro Thalia2176USA6,5w ½
418WFMKucharska Honorata2114POL7,0s ½
510Yan Tianqi2236CHN6,5w 1
68WFMRadeva Viktoria2277BUL6,5s 1
74WFMAfonasieva Anna2312RUS7,0w 1

Toon de complete lijst