Blitzturnier

10. Bad Vöslauer Blitzgneisser Trophy 2019 Blitzen

Darrera actualització08.12.2019 17:53:50, Creador/Darrera càrrega: is margit almert

EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 11 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9, Rd.10, Rd.11/11 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9, Rd.10, Rd.11
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm.NomFideIDFEDEloClub/Ciutat
1Nolz Tom1625985AUT2207Währinger Sk
2Wetscherek Gerhard1602152AUT21801. Sk Ottakring
3FMTodor Razvan1604457AUT2101Sk Hietzing
4Fuernkranz Johannes Dr.DI.1658549AUT2070Sk Sparkasse Bad Vöslau
5Hofbauer Peter1602900AUT1981Sc Donaustadt
6Raeke Philipp1645161AUT1975Spg. Trofaiach-Niklasdorf
7Thiel Johann1640542AUT1944vereinslos
8Dittel Herbert1616471AUT1926Sk Sparkasse Bad Vöslau
9Pecha Martin1635360AUT1920
10Kures Michael386065CZE1899
11Schmoll Arnold1605569AUT1866Sk Sparkasse Bad Vöslau
12Rojik Claudio1642928AUT1850Sv Perchtoldsdorf
13Rosol Alexander1645730AUT1768Sc Donaustadt
14Fuchs Patrick1660748AUT1766Asvoe Vhs Poechlarn/Kr.
15Somasundram Jayakumar9900250SRI1765Ask Kottingbrunn
16Kuda Heinz1623346AUT1758Sk Aljechin-Wieden
17Götz Christoph1656414AUT1743Tschaturanga
18Buchhas Johann1624571AUT1737Ksv Boehlerwerk
19Klasinc Kristjan12966460GER1721Schachfreunde Graz
20Thurner Manfred1631241AUT1706
21Seknicka Daniel1617346AUT1690
22Baumfrisch Robert1628984AUT1682Sk Sparkasse Bad Vöslau
23Riedl Reinald1640526AUT1672Sk Sparkasse Bad Vöslau
24Kopinits Silvia Mag.1618652AUT16651. Sk Ottakring
25Roider Arnim1658557AUT1643Sk Sparkasse Bad Vöslau
26Gimpl Florian1668757AUT1633
27Balint Peter1660713AUT1595Sk Parndorf
28Ardelt Johannes1647431AUT1594
29Pilshofer Martin1668676AUT1594Schachfreunde Eisenstadt
30Karl Leo1640518AUT1575Sk Sparkasse Bad Vöslau
31Kures Miroslav23707844CZE1537
32Nutz Helmut1653776AUT1501Sc Boeheimkirchen
33Kuti Oliver1661620AUT1487Ask Kottingbrunn
34Sölkner Julian1665421AUT14841. Sk Ottakring
35Egger Stefanie1666290AUT1413Sk Gloggnitz
36Schlitz Sebastian1671324AUT1381Sk Gloggnitz
37Fürndrath Kilian1662430AUT1344
38Pilshofer Paul1666274AUT1302Schachfreunde Eisenstadt
39Dotzer Lukas1666975AUT1258Sc Donaustadt
40Baharev Max1673238UKR1174