Městský přebor Brno 2019/2020

OrganizátorMŠS Brno
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeRadek Skoumal
Hlavní rozhodčíRadek Skoumal
Bedenkzeit35 tahů za 90min+30 min do konce partie pro každého hráče
MístoBrno
Výpočet ratinguElo národní
Datum od2019/10/18 Datum do 2020/03/27
Ø ELO turnaje1586
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace15.03.2020 20:06:24, Creator/Last Upload: czech republic licence 115

Výběr turnajeKPI, KPIIA, KPIIB, KPIIC, KPDM, KPDM-dopr.turnaj, OP Brno-venkov, MP Brno-město, OP Znojmo
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyKřížová tabulka podle pořadí, Tabulka podle startovní listiny, Startovní listina hráčů, Abecední seznam hráčů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Sestava družstev s výsledky jednotlivců, Sestava družstva bez výsledků, Los družstev pro všechna kola
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9, Kolo.10
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Abecední seznam hráčů

Čís.JménoFideIDRtgFEDDružstvoŠach.
1Alexandr Petr3752501709CZEBystrc Oilers "B"12
2Auda Oldřich1867CZEDM Klášterského "A"9
3Babák Pavel1482CZEVSK Univerzita "C"13
4Bany Jonáš Theodor0CZELokomotiva "G"13
5Bartoněk Rostislav1856CZEŠK 64 "B"5
6Baťa Jiří3778301590CZELokomotiva "H"5
7Beer František1850CZEVojenská akademie7
8Bezdíček Miloš3670281658CZEŠK 64 "B"12
9Blažek Pavel3205361777CZEŠK 64 "B"1
10Borkovec Ondřej237338530CZEDuras "E"5
11Brauner Radek1716CZEVojenská akademie6
12Breindl Jaroslav3056421843CZEMoravská Slávia "D"7
13Brož Jan3964351544CZEDuras "D"12
14Brychta Jan237178071688CZEVSK Univerzita "C"8
15Burýšek Petr237071781764CZEŠK 64 "B"7
16Coufal Karel3892691393CZEDM Klášterského "B"6
17Daniel Antonín3926771418CZEDuras "D"11
18Devát Jakub0CZELokomotiva "G"12
19Dorazil Tomáš237276241615CZEDM Klášterského "B"3
20Doškař Miloslav3511051580CZELokomotiva "H"7
21Dufek Martin3213621728CZEVSK Univerzita "C"7
22Ferby Ondřej0CZEDM Klášterského "B"15
23Fibich Ondřej1568CZEDM Klášterského "A"11
24Fiker Ivan0CZEDM Klášterského "B"9
25Fiker Ivan0CZEDM Klášterského "B"11
26Fojt Leoš3843211776CZEDuras "E"3
27Fojt Ondřej3656291118CZEDuras "E"8
28Fuchs Petr3952421833CZEVSK Univerzita "C"4
29Gilg Jindřich3892771351CZEDM Klášterského "B"7
30Glacner Karel3260201539CZEBystrc Oilers "B"17
31Grausgruber Jiří237311841250CZEDuras "E"6
32Hafrovič Vendelín1427CZEŠK 64 "B"18
33Hála Pavel3686361451CZELokomotiva "G"8
34Hanus Daniel1250CZEŠK 64 "B"9
35Haupt Jaromír3160751708CZEBystrc Oilers "B"10
36Havlát Stanislav237119651698CZEMoravská Slávia "D"14
37Herz Luboš1754CZEVojenská akademie8
38Hladká Leontýna237092271190CZEJezdci Jundrov "D"18
39Hladký Mikuláš237204761199CZEJezdci Jundrov "D"19
40Hladký Milan3975551703CZELokomotiva "G"4
41Hladký Tadeáš237072241762CZEJezdci Jundrov "D"5
42Hlavatý Roman0CZEDM Klášterského "B"12
43Hloušek Milan3969661415CZELokomotiva "G"9
44Hobza Kristián3968421551CZEMoravská Slávia "D"13
45Holubec Jakub237261991165CZEDuras "E"7
46Horsák Jan3275732084CZEBystrc Oilers "B"2
47Hrdina Jiří3628671878CZEBystrc Oilers "B"6
48Hrůza Tomáš1186CZEJezdci Jundrov "D"8
49Hyrš Martin3181911829CZEDuras "D"5
50Ivanov Mikhail3718311585CZEDuras "D"9
51Janda Luboš3480821780CZEBystrc Oilers "B"15
52Janků Luboslav3968691813CZEMoravská Slávia "D"3
53Janský Adam237262101236CZEDuras "E"13
54Kacálek Tomáš3270851726CZEBystrc Oilers "B"8
55Kalendovský Jan3210951830CZELokomotiva "G"5
56Kalod Michal3369631853CZEBystrc Oilers "B"11
57Kalovský Vladimír237262291100CZEJezdci Jundrov "D"16
58Kandalec Štefan3686441657CZELokomotiva "H"8
59Karafiát Vojtěch237262371219CZEDuras "E"10
60Kašpárek Ondřej3035421800CZEDM Klášterského "A"6
61Kejduš Radomír3602361539CZEMoravská Slávia "D"15
62Kepák Libor3161481693CZEMoravská Slávia "D"6
63Klamár Maroš149124141704SVKJezdci Jundrov "D"10
64Klinkovský Vojtěch1139CZEDuras "E"11
65Kočiščáková Alexandra149125111994SVKJezdci Jundrov "D"2
66Komárek Tobiáš237269701233CZEJezdci Jundrov "D"14
67Konečný Pavel1730CZEVSK Univerzita "C"12
68Kopkan Pavel3237481800CZEBystrc Oilers "B"14
69Kopuletý Jan1737CZEŠK 64 "B"14
70Korytár Štefan0CZEDM Klášterského "A"13
71Koukal Ondřej3611001709CZEDuras "D"7
72Krejčí Petr3278751929CZEŠK 64 "B"2
73Krejčíř Stanislav1677CZEVSK Univerzita "C"15
74Kroulík Jan1611CZEVojenská akademie10
75Kubát Pavel3256781934CZEBystrc Oilers "B"3
76Kubíček Jiří3480901781CZEBystrc Oilers "B"13
77Kuchařík Jan3059011752CZEMoravská Slávia "D"12
78Kudláček Jaroslav3185401834CZEDuras "D"4
79Kunčická Klára237138441199CZEDuras "D"10
80Lapúník Pavel237348501692CZEMoravská Slávia "D"9
81Lička Vlastimil3059441868CZELokomotiva "G"1
82Lisik Miroslav149162581722CZELokomotiva "H"4
83Lúč Martin3903561414CZEDuras "D"13
84Machala Matěj237174671632CZEDuras "E"2
85Malý Patrik0CZEDuras "E"14
86Mareš Jan3336111958CZEDM Klášterského "A"1
87Mareš Petr3469181718CZEDM Klášterského "A"7
88Marša Alexandr237102091889CZELokomotiva "H"1
89Martišek Karel3299671817CZELokomotiva "G"2
90Mazanec Jan1844CZELokomotiva "H"2
91Mazanec Karel3991081629CZELokomotiva "H"6
92Mojžíš Marek3991241273CZEJezdci Jundrov "D"9
93Mojžíš Prokop3991320CZEJezdci Jundrov "D"17
94Moulis Rudolf3398731917CZEDuras "D"1
95Murinová Júlia149190441826SVKDM Klášterského "A"5
96Navrátil Patrik237186501684CZEDuras "E"1
97Nentvichová Blanka237055901550CZEJezdci Jundrov "D"13
98Novák Čeněk0CZEDM Klášterského "B"13
99Nývlt Zdeněk3893741798CZEVojenská akademie4
100Ondráček Marek0CZEDM Klášterského "B"14
101Onuca Petr1818CZEVojenská akademie5
102Ott Richard0CZEBystrc Oilers "B"16
103Paulík Martin3490891879CZELokomotiva "H"3
104Pejchlová Zuzana237312141102CZEDuras "E"9
105Pelikán Ctibor237119811940CZEVSK Univerzita "C"1
106Pelikán Jaromír3809111767CZEBystrc Oilers "B"7
107Petlan Ivan237186171933CZEDM Klášterského "A"3
108Petlan Michael1748CZEDM Klášterského "A"8
109Petráň Tomáš3494021843CZEŠK 64 "B"6
110Petruška Miroslav149109421873CZEBystrc Oilers "B"5
111Phan Thanh0CZEVSK Univerzita "C"9
112Pilát Jan0CZEDM Klášterského "A"16
113Platovský Jiří1746CZEŠK 64 "B"10
114Pochylý Bronislav3379191851CZEDM Klášterského "B"1
115Polák Zdeněk3991401530CZELokomotiva "H"9
116Pospíšil Patrik3659041752CZELokomotiva "G"3
117Pospíšil Tomáš237277721413CZELokomotiva "G"10
118Pouch Milan3566542045CZEVojenská akademie2
119Procházka Peter3854841852CZEŠK 64 "B"4
120Prokop Jiří3765821693CZEMoravská Slávia "D"4
121Řehák Lukáš3044171970CZEDM Klášterského "A"2
122Řehůřek Jiří3322751595CZEBystrc Oilers "B"9
123Řehůřek Karel3060101793CZEMoravská Slávia "D"1
124CMŘehůřek Lukáš3117902134CZEBystrc Oilers "B"1
125Režný František3438541559CZEDM Klášterského "B"4
126Ribarič Martin0CZEDM Klášterského "A"14
127Rokos Jiří237056121800CZEVSK Univerzita "C"14
128Rösner Tomáš3233221922CZEDM Klášterského "B"2
129Roštinský Miroslav1830CZEŠK 64 "B"17
130Rotrekl Rostislav1804CZEMoravská Slávia "D"11
131Rumian Karel1615CZEMoravská Slávia "D"8
132Sabol Václav1554CZEVojenská akademie9
133Šebek Jan3952691854CZEVSK Univerzita "C"2
134Sepši Jakub1258CZEJezdci Jundrov "D"15
135Sikora Lukáš3463221887CZEBystrc Oilers "B"4
136Šimčík Radek1645CZEDM Klášterského "B"5
137Šípek Michal3255542032CZEJezdci Jundrov "D"1
138Šípek Oldřich3129751856CZEJezdci Jundrov "D"4
139Skoumal Radek3434631316CZEDM Klášterského "B"8
140Skřivánek Roman3975121553CZELokomotiva "H"10
141Skula Ladislav237262450CZEJezdci Jundrov "D"7
142Slámečka Karel3969231831CZEDM Klášterského "A"4
143Slezák Jiří3893311747CZEJezdci Jundrov "D"11
144Směšný David1271CZEDM Klášterského "A"12
145Šmídek Prokop237231491065CZEDuras "E"12
146Sobocik František1313CZEVSK Univerzita "C"11
147Spěvák Josef1568CZEVSK Univerzita "C"10
148FMSpodný Josef3074831844CZEŠK 64 "B"3
149Štolba Josef1700CZEŠK 64 "B"15
150Střelec Ladislav3781271554CZEŠK 64 "B"13

Ukaž kompletní listinu