3. liga C1 Sutazny rocnik 2019_20

OrganizátorKrajsky sachovy zvaz Zilina
FederáciaSlovensko ( SVK )
Riaditeľ turnajaRadovan Dibala 14908018
Hlavný rozhodcaKarol Pekar 14902370
Deputy ArbiterRadovan Dibala 14908018
RozhodcaMedvecky 14905655, Homola 14956306, Frolo 14928663, Sedliacek 14912015, Bulon 14940655, Ondras 14906481
Bedenkzeit90 min./40 ťahov + 30 sek./ťah, potom 30 min. do konca partie + 30 sek./ťah
MiestoSlovensko
Rating calculationEloN, EloF
Od - do2019/10/19 - 2020/06/14
Ø rating1800
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 14.06.2020 17:37:00, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnaja3c1, 4c11, 4c12, 5za, 5c12, 5kysuce
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja
VýstupyTabuľka podľa poradia, Poradie, Zoznam hráčov podľa ratingu, Zoznam hráčov podľa abecedy, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Výsledky družstiev po šachovniciach, Súpisky družstiev, Žrebovanie - všetky kolá
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9, k.10, k.11
Najlepší hráčiBoard list
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Board list ( Konečné poradie po 11 kolách )

poznámka

Tie Break1: points (game-points)

Tie Break2: Percent

kontumácie sú vynechané

Board determination : All boards

Board 1
Por.TMenoEloEloNFED DružstvoTB1TB2
1FMVyparina Matej22290SVKA1 SK Medea Martin7,063,6
2Adamko Peter20720SVKB2 SK DMS Zilina A6,565,0
3IMKantorik Marian22230SVKB3 SK Liptovska Stiavnica6,066,7
4Kopera Michal21480SVKC2 Sachovy Klub Turie5,578,6
5Hrnciar Roman20420SVKB4 SK Bziny B3,543,8
6Palider Pavol20220SVKA2 MSK Tvrdosin A3,033,3
7Obona Jan21480SVKC1 TZOB Bytca A2,550,0
8Simo Marian20050SVKA4 TSC MSK Martin A2,525,0
9FMBuchnicek Petr22920CZEC4 TJ Slovan Rajecke Teplice B2,0100,0
10CMHros Roman21870SVKB1 LSS L.Mikulas juniori2,050,0
11CMPniaczek Marek21020POLA3 MSK Trstena1,033,3
12Adamcik Robert20270SVKC3 TJ Slavia Cadca B0,550,0
Board 2
Por.TMenoEloEloNFED DružstvoTB1TB2
1FMBednar Jaromir22090SVKB3 SK Liptovska Stiavnica7,063,6
2Durnik Stefan20880SVKA1 SK Medea Martin6,559,1
3Saga Vladimir20390SVKC3 TJ Slavia Cadca B6,085,7
4Singliar Anton20290SVKB4 SK Bziny B5,555,0
5Dlabik Jozef19650SVKA4 TSC MSK Martin A4,545,0
6Meers Hubert20370POLA3 MSK Trstena4,057,1
7Hanuliak Stanislav20160SVKC1 TZOB Bytca A3,538,9
8Staffen Richard19940SVKC2 Sachovy Klub Turie3,535,0
9Molnar Lubos19590SVKA2 MSK Tvrdosin A3,030,0
10Holly Andrej20110SVKB1 LSS L.Mikulas juniori2,028,6
11Marman Vladimir20790SVKB2 SK DMS Zilina A1,525,0
12FMTomcik Milan19810SVKC4 TJ Slovan Rajecke Teplice B0,510,0
Board 3
Por.TMenoEloEloNFED DružstvoTB1TB2
1Zagrapan Pavol20480SVKC3 TJ Slavia Cadca B8,072,7
Matejov Jaroslav20210SVKB2 SK DMS Zilina A8,072,7
3Garban Mario20330SVKA4 TSC MSK Martin A6,559,1
4Gajdosik Andrej20100SVKC2 Sachovy Klub Turie5,568,8
5WFMMilcova Zuzana20730SVKA1 SK Medea Martin5,550,0
6Mydliar Jan18540SVKB3 SK Liptovska Stiavnica4,556,3
7Gasper Peter20580SVKA3 MSK Trstena4,540,9
8Durica Adam21010SVKB1 LSS L.Mikulas juniori3,570,0
9Murin Pavol19890SVKB4 SK Bziny B3,538,9
10Dobes Milan19030SVKC4 TJ Slovan Rajecke Teplice B3,033,3
11Magat Jozef20240SVKC1 TZOB Bytca A2,050,0
Board 4
Por.TMenoEloEloNFED DružstvoTB1TB2
1Ambrozi Peter19550SVKB4 SK Bziny B6,559,1
2Veselovsky Roman19610SVKC2 Sachovy Klub Turie6,060,0
3Petras Marian20890SVKB1 LSS L.Mikulas juniori5,591,7
4Galvanek Ladislav19390SVKB2 SK DMS Zilina A5,550,0
5Palenik Jozef19280POLA3 MSK Trstena5,055,6
6Volna Lukas19250SVKA4 TSC MSK Martin A5,045,5
7Bielik Jakub19540SVKC1 TZOB Bytca A4,066,7
8Zavarsky Juraj19770SVKA1 SK Medea Martin4,057,1
9Peter Jan19850SVKA2 MSK Tvrdosin A3,075,0
10Hlavac Peter19610SVKC4 TJ Slovan Rajecke Teplice B3,037,5
11Mikulec Martin18600SVKB3 SK Liptovska Stiavnica3,030,0
12Sventek Anton20460SVKC3 TJ Slavia Cadca B0,550,0
Board 5
Por.TMenoEloEloNFED DružstvoTB1TB2
1Bucek Eduard19880SVKB2 SK DMS Zilina A7,063,6
2Franko Ondrej19520SVKA4 TSC MSK Martin A6,060,0
3Stauder Matej19460SVKC2 Sachovy Klub Turie5,055,6
4Brnusak Tomas20280SVKB1 LSS L.Mikulas juniori4,066,7
5Haluska Peter18960SVKB4 SK Bziny B4,057,1
6Slivka David19100SVKC3 TJ Slavia Cadca B4,044,4
7Vrablik Miroslav19660SVKC1 TZOB Bytca A3,535,0
8Gembala Dusan18390SVKA3 MSK Trstena3,037,5
9Marcinek Michal19160SVKC4 TJ Slovan Rajecke Teplice B2,050,0
10Medvecky Frantisek17430SVKA2 MSK Tvrdosin A2,020,0
11Tkacik Jan17860SVKB3 SK Liptovska Stiavnica1,521,4
12Polko Juraj20550SVKA1 SK Medea Martin1,050,0
Board 6
Por.TMenoEloEloNFED DružstvoTB1TB2
1Balint Vladimir19600SVKA1 SK Medea Martin6,054,5
Bakalar Jan19000SVKC4 TJ Slovan Rajecke Teplice B6,054,5
3Kovac Ondrej18530SVKC2 Sachovy Klub Turie5,561,1
4Marsina Stefan18290SVKA4 TSC MSK Martin A5,555,0
5Milovnik Juraj18920SVKB2 SK DMS Zilina A5,550,0
6Pecho Juraj18710SVKB4 SK Bziny B4,036,4
7Balala Anton18070SVKB3 SK Liptovska Stiavnica3,535,0
8Urbanik Lukas18900SVKC3 TJ Slavia Cadca B3,042,9
9Chmelar Pavol18200SVKA2 MSK Tvrdosin A3,030,0
10Adamciak Tomas20480SVKB1 LSS L.Mikulas juniori2,066,7
11Buco Martin18570SVKC1 TZOB Bytca A1,050,0
12Ziaran Viliam18690SVKA3 MSK Trstena1,033,3
Board 7
Por.TMenoEloEloNFED DružstvoTB1TB2
1Frolo Miroslav19390SVKC1 TZOB Bytca A7,568,2
2Baleja Marian19450SVKA1 SK Medea Martin6,572,2
3Janik Miroslav18960SVKA4 TSC MSK Martin A6,559,1
4Micak Miroslav17570SVKC2 Sachovy Klub Turie5,555,0
5Bobek Vaclav18810SVKA2 MSK Tvrdosin A5,050,0
6Medvec Miroslav20500SVKB1 LSS L.Mikulas juniori4,590,0
7Paluch Jozef19220SVKB2 SK DMS Zilina A3,558,3
8Tomcikova Dominika19000SVKC4 TJ Slovan Rajecke Teplice B3,075,0
9AIMValasek Valerian18170SVKA3 MSK Trstena2,535,7
10Knaperek Pavol18630SVKB4 SK Bziny B2,050,0
11Kupka Jakub19290SVKC3 TJ Slavia Cadca B1,575,0
12Hlavac Pavol16880SVKB3 SK Liptovska Stiavnica1,550,0
Board 8
Por.TMenoEloEloNFED DružstvoTB1TB2
1Kekely Lubos19290SVKB2 SK DMS Zilina A8,072,7
2Drahula Jozef18250SVKA3 MSK Trstena6,054,5
3Majerik Michal16750SVKA2 MSK Tvrdosin A3,060,0
4Durnik Matus19550SVKA1 SK Medea Martin2,562,5
5Durian Jozef17830SVKC4 TJ Slovan Rajecke Teplice B2,040,0
6WFMSevcikova Lucia20110SVKC3 TJ Slavia Cadca B1,550,0
7Paur Lubomir17900SVKC1 TZOB Bytca A1,525,0
8Frolo Michal19000SVKA4 TSC MSK Martin A1,0100,0
9Hemala Jozef17030SVKB3 SK Liptovska Stiavnica1,025,0
10Pavlus Igor15910SVKC2 Sachovy Klub Turie1,016,7
11Tomcik Michal19060SVKB1 LSS L.Mikulas juniori0,550,0
Board 9
Por.TMenoEloEloNFED DružstvoTB1TB2
1Hyll Jan19830SVKA1 SK Medea Martin7,568,2
2Mituch Stefan18790SVKC1 TZOB Bytca A4,545,0
3Mordel Alojz16360SVKA2 MSK Tvrdosin A4,044,4
4Capek Miroslav19210SVKC3 TJ Slavia Cadca B3,075,0
5Fric Miroslav17360SVKC2 Sachovy Klub Turie2,040,0
6Pitek Lubomir17560SVKC4 TJ Slovan Rajecke Teplice B2,028,6
7Majer Miroslav16730SVKB3 SK Liptovska Stiavnica1,537,5
Brnusak Andrej18360SVKB1 LSS L.Mikulas juniori1,537,5
9Surovcik Pavol17810SVKA3 MSK Trstena1,530,0
10Homolka Jakub17370SVKB4 SK Bziny B1,525,0
Board 10
Por.TMenoEloEloNFED DružstvoTB1TB2
1Taragelova Martina19880SVKB1 LSS L.Mikulas juniori7,077,8
2Cedzo Adam19500SVKC1 TZOB Bytca A7,063,6
3Ladnak Marek18820SVKA4 TSC MSK Martin A5,071,4
4Vasek Lubomir17420SVKA2 MSK Tvrdosin A4,550,0
5Pazitny Michal17320SVKA3 MSK Trstena4,540,9
6Piroha Miroslav18370SVKB2 SK DMS Zilina A2,050,0
7Remenec Jan16760SVKC2 Sachovy Klub Turie1,575,0
8Ondras Michal18980SVKC3 TJ Slavia Cadca B1,550,0
9Salata Tibor17670SVKC4 TJ Slovan Rajecke Teplice B1,530,0
10Gabaj Radim18210SVKA1 SK Medea Martin1,033,3
11Baricak Juraj16830SVKB4 SK Bziny B0,516,7
Board 11
Por.TMenoEloEloNFED DružstvoTB1TB2
1Zumrik Lukas17010SVKB3 SK Liptovska Stiavnica6,060,0
2Korenova Simona20030SVKB1 LSS L.Mikulas juniori4,564,3
3Dibala Radovan19010SVKA4 TSC MSK Martin A4,080,0
4Hucko Michal17100SVKA3 MSK Trstena3,050,0
5Vyletel Samuel18400SVKC4 TJ Slovan Rajecke Teplice B2,066,7
Rusnak Michal18010SVKB2 SK DMS Zilina A2,066,7
7Badik Andrej16680SVKC2 Sachovy Klub Turie1,050,0
8Dodek Jozef17980SVKC1 TZOB Bytca A0,550,0
9Karcol Jozef16490SVKB4 SK Bziny B0,00,0
Tomovcik Roman16280SVKA2 MSK Tvrdosin A0,00,0
Board 12
Por.TMenoEloEloNFED DružstvoTB1TB2
1Cernekova Martina17470SVKA1 SK Medea Martin4,066,7
2Priechodsky Radovan20030SVKB1 LSS L.Mikulas juniori3,060,0
3Kukuc Marian15720SVKA3 MSK Trstena1,050,0
4Gazo Daniel17700SVKB2 SK DMS Zilina A1,033,3
5Kurucar Milan18820SVKC3 TJ Slavia Cadca B0,550,0
6Sladek Jan16720SVKC1 TZOB Bytca A0,00,0
Hrnciarik Pavol16170SVKB4 SK Bziny B0,00,0
Tomcikova Zuzana17850SVKC4 TJ Slovan Rajecke Teplice B0,00,0
Sebesta Jan16680SVKA2 MSK Tvrdosin A0,00,0
Board 13
Por.TMenoEloEloNFED DružstvoTB1TB2
1Zumrik Marek16380SVKB3 SK Liptovska Stiavnica5,561,1
2Staricek Jan16960SVKC1 TZOB Bytca A4,556,3
3Kubala Vladimir17820SVKC4 TJ Slovan Rajecke Teplice B2,550,0
4Sivcak Matej18570SVKB1 LSS L.Mikulas juniori1,0100,0
5Salva Vladimir16030SVKB4 SK Bziny B1,012,5
6Sibrava Patrik18220SVKA4 TSC MSK Martin A0,550,0
7Zborek Antoni15430POLA3 MSK Trstena0,00,0
Jurcik Jan18690SVKC3 TJ Slavia Cadca B0,00,0
Dubovec Vladimir14020SVKC2 Sachovy Klub Turie0,00,0
Board 14
Por.TMenoEloEloNFED DružstvoTB1TB2
1Sedliacek Peter17250SVKC4 TJ Slovan Rajecke Teplice B4,057,1
2Ivan Juraj17580SVKB1 LSS L.Mikulas juniori1,530,0
3Onderco Peter17650SVKA4 TSC MSK Martin A1,0100,0
Pellizzari Sebastian17090AUTC3 TJ Slavia Cadca B1,0100,0
5Pazitny Miroslav15050SVKA3 MSK Trstena0,00,0
Vrbincik Erik15960SVKB4 SK Bziny B0,00,0
Kovac Rudolf13411341SVKC2 Sachovy Klub Turie0,00,0
Board 15
Por.TMenoEloEloNFED DružstvoTB1TB2
1Hric Vladimir16420SVKC4 TJ Slovan Rajecke Teplice B1,530,0
2Subjakova Kristina16230SVKB1 LSS L.Mikulas juniori1,033,3
3Lacko Stanislav14820SVKB4 SK Bziny B0,525,0
4Debnar Jozef12721272SVKB3 SK Liptovska Stiavnica0,00,0
Cerven Peter17550SVKC3 TJ Slavia Cadca B0,00,0
Board 16
Por.TMenoEloEloNFED DružstvoTB1TB2
1Sulgan Igor19140SVKC3 TJ Slavia Cadca B6,565,0
2Janik Marek Tobias14830SVKB1 LSS L.Mikulas juniori4,044,4
3Vinarcik Milan16330SVKA1 SK Medea Martin0,525,0
Kocan Patrik14770SVKA3 MSK Trstena0,525,0
5Revaj Miroslav14230SVKB4 SK Bziny B0,516,7
6Pajger Simon10001000SVKC1 TZOB Bytca A0,00,0
Balvan Filip14460SVKC4 TJ Slovan Rajecke Teplice B0,00,0
Board 17
Por.TMenoEloEloNFED DružstvoTB1TB2
1Taragel Marian16230SVKB1 LSS L.Mikulas juniori1,550,0
2Haasova Timea15140SVKC4 TJ Slovan Rajecke Teplice B1,033,3
3Sevcik Lubomir17480SVKC3 TJ Slavia Cadca B0,550,0
Board 18
Por.TMenoEloEloNFED DružstvoTB1TB2
1Bulej Matej17730SVKC3 TJ Slavia Cadca B5,050,0
2Huba Vladimir10001000SVKB4 SK Bziny B0,00,0
Board 19
Por.TMenoEloEloNFED DružstvoTB1TB2
1Carnecky Andrej16920SVKC3 TJ Slavia Cadca B3,037,5
2Kossuth Tomas15920SVKB1 LSS L.Mikulas juniori2,0100,0
Board 20
Por.TMenoEloEloNFED DružstvoTB1TB2
1Postek Daniel16320SVKC3 TJ Slavia Cadca B1,537,5
2Gollner Martin13960SVKB1 LSS L.Mikulas juniori1,050,0
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 25.02.2021 23:11
PixFuture exclusive partner, Tiráž