3. liga C1 Sutazny rocnik 2019_20

Posledná aktualizácia 14.06.2020 17:37:00, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnaja3c1, 4c11, 4c12, 5za, 5c12, 5kysuce
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
VýstupyTabuľka podľa poradia, Poradie, Zoznam hráčov podľa ratingu, Zoznam hráčov podľa abecedy, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Výsledky družstiev po šachovniciach, Súpisky družstiev, Žrebovanie - všetky kolá
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9, k.10, k.11
Najlepší hráčiBoard list
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Kolá po šach.

11. kolo dňa 2020/06/14 o 9,00
š.5  B1 LSS L.Mikulas junioriElo-9  C1 TZOB Bytca AElo6 : 2
1.1
Petras, Marian
2089LA-
Bielik, Jakub
1954LB1 - 0
1.2
Brnusak, Tomas
2028LB-
Vrablik, Miroslav
19661 - 0
1.3
Brnusak, Andrej
1836-
Frolo, Miroslav
19390 - 1
1.4
Taragelova, Martina
1988-
Paur, Lubomir
1790LA1 - 0
1.5
Korenova, Simona
2003-
Cedzo, Adam
1950LB½ - ½
1.6
Janik, Marek Tobias
1483-
Sladek, Jan
16721 - 0
1.7
Taragel, Marian
1623-
Staricek, Jan
1696½ - ½
1.8
Gollner, Martin
1396-
Pajger, Simon
10001 - 0
š.8  B4 SK Bziny BElo-12  C4 TJ Slovan Rajecke Teplice BElo5 : 3
2.1
Hrnciar, Roman
2042LA-FM
Tomcik, Milan
1981LA1 - 0
2.2
Singliar, Anton
2029LB-
Bakalar, Jan
1900½ - ½
2.3
Murin, Pavol
1989LA-
Tomcikova, Dominika
1900½ - ½
2.4
Ambrozi, Peter
1955LA-
Durian, Jozef
1783½ - ½
2.5
Haluska, Peter
1896-
Pitek, Lubomir
1756½ - ½
2.6
Pecho, Juraj
1871-
Tomcikova, Zuzana
17851 - 0
2.7
Knaperek, Pavol
1863-
Sedliacek, Peter
17250 - 1
2.8
Homolka, Jakub
1737-
bez hráča
0+ - -
š.6  B2 SK DMS Zilina AElo-1  A1 SK Medea MartinElo5 : 3
3.1
Adamko, Peter
2072LA-FM
Vyparina, Matej
2229LA½ - ½
3.2
Marman, Vladimir
2079-
Durnik, Stefan
20880 - 1
3.3
Matejov, Jaroslav
2021-WFM
Milcova, Zuzana
2073½ - ½
3.4
Galvanek, Ladislav
1939LA-
Balint, Vladimir
1960½ - ½
3.5
Bucek, Eduard
1988-
Durnik, Matus
19551 - 0
3.6
Milovnik, Juraj
1892-
Hyll, Jan
1983½ - ½
3.7
Paluch, Jozef
1922-
Cernekova, Martina
1747LB1 - 0
3.8
Kekely, Lubos
1929-
Vinarcik, Milan
16331 - 0
š.7  B3 SK Liptovska StiavnicaElo-4  A4 TSC MSK Martin AElo3½:4½
4.1IM
Kantorik, Marian
2223LA-
Simo, Marian
2005½ - ½
4.2FM
Bednar, Jaromir
2209-
Dlabik, Jozef
19651 - 0
4.3
Mydliar, Jan
1854LA-
Garban, Mario
20330 - 1
4.4
Mikulec, Martin
1860-
Volna, Lukas
1925½ - ½
4.5
Tkacik, Jan
1786-
Franko, Ondrej
19520 - 1
4.6
Balala, Anton
1807-
Janik, Miroslav
1896½ - ½
4.7
Zumrik, Lukas
1701LB-
Dibala, Radovan
19011 - 0
4.8
Zumrik, Marek
1638LB-
Onderco, Peter
17650 - 1
š.10  C2 Sachovy Klub TurieElo-2  A2 MSK Tvrdosin AElo8 : 0
5.1
Kopera, Michal
2148LA-
bez hráča
0+ - -
5.2
Staffen, Richard
1994-
bez hráča
0+ - -
5.3
Veselovsky, Roman
1961LA-
bez hráča
0+ - -
5.4
Kovac, Ondrej
1853-
bez hráča
0+ - -
5.5
Micak, Miroslav
1757-
bez hráča
0+ - -
5.6
Pavlus, Igor
1591-
bez hráča
0+ - -
5.7
Fric, Miroslav
1736-
bez hráča
0+ - -
5.8
Homola, Miroslav
1496-
bez hráča
0+ - -
š.11  C3 TJ Slavia Cadca BElo-3  A3 MSK TrstenaElo6 : 2
6.1
Saga, Vladimir
2039LA-
Gasper, Peter
20581 - 0
6.2
Zagrapan, Pavol
2048-
Gembala, Dusan
18391 - 0
6.3
Slivka, David
1910-
Drahula, Jozef
1825½ - ½
6.4
Urbanik, Lukas
1890-
Pazitny, Michal
17321 - 0
6.5
Kupka, Jakub
1929-
Hucko, Michal
17101 - 0
6.6
Sulgan, Igor
1914-
Kukuc, Marian
15720 - 1
6.7
Bulej, Matej
1773-
Pazitny, Miroslav
15051 - 0
6.8
Carnecky, Andrej
1692-
Kocan, Patrik
1477½ - ½
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 22.01.2021 11:11
PixFuture exclusive partner, Tiráž