3. liga C1 Sutazny rocnik 2019_20

OrganizátorKrajsky sachovy zvaz Zilina
FederáciaSlovensko ( SVK )
Riaditeľ turnajaRadovan Dibala 14908018
Hlavný rozhodcaKarol Pekar 14902370
Deputy ArbiterRadovan Dibala 14908018
RozhodcaMedvecky 14905655, Homola 14956306, Frolo 14928663, Sedliacek 14912015, Bulon 14940655, Ondras 14906481
Bedenkzeit90 min./40 ťahov + 30 sek./ťah, potom 30 min. do konca partie + 30 sek./ťah
MiestoSlovensko
Rating calculationEloN, EloF
Od - do2019/10/19 - 2020/06/14
Ø rating1800
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 14.06.2020 17:37:00, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnaja3c1, 4c11, 4c12, 5za, 5c12, 5kysuce
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja
VýstupyTabuľka podľa poradia, Poradie, Zoznam hráčov podľa ratingu, Zoznam hráčov podľa abecedy, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Výsledky družstiev po šachovniciach, Súpisky družstiev, Žrebovanie - všetky kolá
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9, k.10, k.11
Najlepší hráčiBoard list
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Žrebovanie - všetky kolá

1. kolo dňa 2019/10/19 o 9,00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  A1 SK Medea Martin  B4 SK Bziny B:
2  A4 TSC MSK Martin A  B1 LSS L.Mikulas juniori4:4
3  A2 MSK Tvrdosin A  C4 TJ Slovan Rajecke Teplice B4:4
4  A3 MSK Trstena  C1 TZOB Bytca A:
5  B2 SK DMS Zilina A  C3 TJ Slavia Cadca B6:2
6  B3 SK Liptovska Stiavnica  C2 Sachovy Klub Turie4:4
2. kolo dňa 2019/10/20 o 9,00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  A1 SK Medea Martin  B1 LSS L.Mikulas juniori5:3
2  A4 TSC MSK Martin A  B4 SK Bziny B5:3
3  A2 MSK Tvrdosin A  C1 TZOB Bytca A:
4  A3 MSK Trstena  C4 TJ Slovan Rajecke Teplice B4:4
5  B2 SK DMS Zilina A  C2 Sachovy Klub Turie3:5
6  B3 SK Liptovska Stiavnica  C3 TJ Slavia Cadca B:
3. kolo dňa 2019/11/02 o 9,00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  C1 TZOB Bytca A  A4 TSC MSK Martin A:
2  C4 TJ Slovan Rajecke Teplice B  A1 SK Medea Martin:
3  A2 MSK Tvrdosin A  B3 SK Liptovska Stiavnica1:7
4  A3 MSK Trstena  B2 SK DMS Zilina A4:4
5  C2 Sachovy Klub Turie  B4 SK Bziny B:
6  C3 TJ Slavia Cadca B  B1 LSS L.Mikulas juniori4:4
4. kolo dňa 2019/11/03 o 9,00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  C1 TZOB Bytca A  A1 SK Medea Martin:
2  C4 TJ Slovan Rajecke Teplice B  A4 TSC MSK Martin A:
3  A2 MSK Tvrdosin A  B2 SK DMS Zilina A3:5
4  A3 MSK Trstena  B3 SK Liptovska Stiavnica:
5  C2 Sachovy Klub Turie  B1 LSS L.Mikulas juniori3:5
6  C3 TJ Slavia Cadca B  B4 SK Bziny B:
5. kolo dňa 2019/11/30 o 9,00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  A1 SK Medea Martin  A4 TSC MSK Martin A:
2  A2 MSK Tvrdosin A  A3 MSK Trstena:
3  B1 LSS L.Mikulas juniori  B4 SK Bziny B:
4  B2 SK DMS Zilina A  B3 SK Liptovska Stiavnica:
5  C1 TZOB Bytca A  C4 TJ Slovan Rajecke Teplice B:
6  C2 Sachovy Klub Turie  C3 TJ Slavia Cadca B4:4
6. kolo dňa 2019/12/01 o 9,00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  A4 TSC MSK Martin A  A3 MSK Trstena6:2
2  A1 SK Medea Martin  A2 MSK Tvrdosin A:
3  B4 SK Bziny B  B3 SK Liptovska Stiavnica:
4  B1 LSS L.Mikulas juniori  B2 SK DMS Zilina A:
5  C4 TJ Slovan Rajecke Teplice B  C3 TJ Slavia Cadca B1:7
6  C1 TZOB Bytca A  C2 Sachovy Klub Turie:
7. kolo dňa 2020/01/12 o 9,00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  A2 MSK Tvrdosin A  A4 TSC MSK Martin A2:6
2  A3 MSK Trstena  A1 SK Medea Martin:
3  B2 SK DMS Zilina A  B4 SK Bziny B:
4  B3 SK Liptovska Stiavnica  B1 LSS L.Mikulas juniori4:4
5  C2 Sachovy Klub Turie  C4 TJ Slovan Rajecke Teplice B4:4
6  C3 TJ Slavia Cadca B  C1 TZOB Bytca A5:3
8. kolo dňa 2020/02/08 o 9,00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  A1 SK Medea Martin  C3 TJ Slavia Cadca B6:2
2  A4 TSC MSK Martin A  C2 Sachovy Klub Turie:
3  B1 LSS L.Mikulas juniori  A3 MSK Trstena:
4  B4 SK Bziny B  A2 MSK Tvrdosin A4:4
5  C1 TZOB Bytca A  B3 SK Liptovska Stiavnica5:3
6  C4 TJ Slovan Rajecke Teplice B  B2 SK DMS Zilina A:
9. kolo dňa 2020/02/09 o 9,00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  A1 SK Medea Martin  C2 Sachovy Klub Turie4:4
2  A4 TSC MSK Martin A  C3 TJ Slavia Cadca B:
3  B1 LSS L.Mikulas juniori  A2 MSK Tvrdosin A5:3
4  B4 SK Bziny B  A3 MSK Trstena:
5  C1 TZOB Bytca A  B2 SK DMS Zilina A:
6  C4 TJ Slovan Rajecke Teplice B  B3 SK Liptovska Stiavnica:
10. kolo dňa 2020/06/13 o 9,00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  B1 LSS L.Mikulas juniori  C4 TJ Slovan Rajecke Teplice B:
2  B4 SK Bziny B  C1 TZOB Bytca A:
3  B2 SK DMS Zilina A  A4 TSC MSK Martin A6:2
4  B3 SK Liptovska Stiavnica  A1 SK Medea Martin4:4
5  C2 Sachovy Klub Turie  A3 MSK Trstena:
6  C3 TJ Slavia Cadca B  A2 MSK Tvrdosin A4:4
11. kolo dňa 2020/06/14 o 9,00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  B1 LSS L.Mikulas juniori  C1 TZOB Bytca A6:2
2  B4 SK Bziny B  C4 TJ Slovan Rajecke Teplice B5:3
3  B2 SK DMS Zilina A  A1 SK Medea Martin5:3
4  B3 SK Liptovska Stiavnica  A4 TSC MSK Martin A:
5  C2 Sachovy Klub Turie  A2 MSK Tvrdosin A8:0
6  C3 TJ Slavia Cadca B  A3 MSK Trstena6:2
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 25.02.2021 23:11
PixFuture exclusive partner, Tiráž