Wiener Landesmeisterschaft 2020 Senioren S50

OrganizátorWiener Schachverband
FederáciaRakúsko ( AUT )
Riaditeľ turnajaIO Kaweh Kristof
Hlavný rozhodcaIA Kaweh Kristof
RozhodcaLothar Handrich
Bedenkzeit90 Min/40 Züge + 30Min +30 Sek/Zug
MiestoHaus des Schachsports, Marathonweg 14, 1020 Wien
Rating calculationEloN, EloF
Od - do2020/02/03 - 2020/02/09
Ø rating1786
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 14.02.2020 21:45:04, Creator/Last Upload: wiener schachverband (ta)

Výber turnajaS50+, S65+
Linkyoficiálna stránka organizátora, Oznam pri stiahnutí, Change Calendar-Link
Výber parametrov skry detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF, AUT rating-calculation,

Štartová listina

č.TMenoIDFideIDFEDEloFEloNpohlavieTypGrKlub
1NMSteiner Bruno1141761602411AUT21232159S50Ask Kottingbrunn
2Eulering Georg12557724666718GER21060S50
3Oberhuber Alexander1351731661370AUT20531996S50Scu Altlichtenwarth
4Polsterer Heinz DI.1110481608550AUT20051951S50Wsv Voestalpine Krems
5Ebner Johann Mag.1022041603957AUT19731923S50Ksv Boehlerwerk
6Kucharski Michael Mag.1076501620703AUT19481931S50WienSC Polyglott L.S.
7Mayer Peter1089761628925AUT18941870S50WienSK Hietzing
8Höbarth Günter Ing.1051951610198AUT18931978S50Pöchlarn, Westbahn, KSV Wien
9Schweighofer Josef Mag.1134641639498AUT18351812S50Sk Litschau
10Pingitzer Guenther1107751637126AUT18261848S50WienSk Flötzersteig-Breitensee
11Stehlik Alexander1256531636022AUT18261766S50WienSV Klosterneuburg
12Mayrhuber Franz1170161635832AUT17801758S50Wien1. SK Ottakring
13Obenaus Thomas Mag.1100461622587AUT17311710S50WienSV Perchtoldsdorf
14Lappe Manfred Dkfm14019316289668GER01675S50WienI. Simmeringer SK
15Paseka Christian1103751602748AUT16201550S50WienSk Austria Wien
16Peterka Walter1105831651404AUT16111502S50WienSv Perchtoldsdorf
17Ganahl Herbert1034281639129AUT15501469S50VbgNenzing
18Niesswohl Werner1099421617680AUT15101293S50WienSK Auhof
19Kirchmayer Peter1275621661230AUT13991341S50StmkFürstenfeld
20Cvrcek Erwin1391031672371AUT13611131S50WienI. Simmeringer SK