4.liga C12 2019/20

OrganizátorKSZ Zilina, LSZ
FederáciaSlovensko ( SVK )
Riaditeľ turnajaPogadl Martin
Hlavný rozhodcaPogadl Martin
Bedenkzeit90min/40tahov+30min+30s/tah
MiestoRozne miesta
Rating calculationEloN, EloF
Od - do2019/10/13 - 2020/06/21
Ø rating1587
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 21.06.2020 18:38:54, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnaja3c1, 4c11, 4c12, 5za, 5c12, 5kysuce
Výber parametrov skry detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyTabuľka podľa poradia, Poradie, Zoznam hráčov podľa ratingu, Zoznam hráčov podľa abecedy, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Výsledky družstiev po šachovniciach, Súpisky družstiev, Žrebovanie - všetky kolá
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9, k.10, k.11
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Kolá po šach.

7. kolo dňa 2020/01/19 o 09:30
š.4  ŠKM Liptovský Hrádok AElo-12  LŠŠ ZákamennéElo6½:1½
1.1
Bobak, Martin
1958-
Priechodsky, Radovan
20031 - 0
1.2
Chomo, Boris
1854-
Sustek, Adam
1626½ - ½
1.3
Staron, Ladislav
1697-
Sustek, Mikulas
15070 - 1
1.4
Slahucka, Vladimir
1679-
Jurky, Marian
14801 - 0
1.5
Zeman, Jan
1728-
Kluska, Lukas
12831 - 0
1.6
Javor, Branislav
1631-
Madlenak, Matus
10001 - 0
1.7
Labath, Pavel
1641-
Kluska, David
11141 - 0
1.8
Brotka, Jan
1395-
Lucivnak, Jaroslav
10001 - 0
š.5  ŠK L.Ondrašová BElo-3  ŠK PrintArt RužomberokElo2½:5½
2.1
Bartek, Ladislav
2021-
Hrnciar, Roman
20421 - 0
2.2
Vronka, Peter
1873-
Ambrozi, Peter
1955½ - ½
2.3
Nahalka, Jan
1772-
Mydliar, Jan
1854½ - ½
2.4
Hajas, Ladislav
1813-
Mrva, Marek
18920 - 1
2.5
Repcek, Michal
1797-
Matusak, Tomas
17720 - 1
2.6
Hemala, Jozef
1703-
Majer, Miroslav
1673½ - ½
2.7
Muhac, Lubomir
1724-
Majerova, Veronika
15590 - 1
2.8
Repcek, Pavel
1520-
Rostek, Viktor
15180 - 1
š.6  TJ ŠO Lúčky kúpeleElo-2  LŠŠ L.Mikuláš jun. BElo5 : 3
3.1
Tvrdon, Peter
1769-
Durica, Adam
21010 - 1
3.2
Vrzgula, Frantisek
1808-
Holly, Andrej
20110 - 1
3.3
Sagan, Miroslav
1731-
Korenova, Simona
20031 - 0
3.4
Nika, Ondrej
1644-
Janik, Marek Tobias
1483½ - ½
3.5
Druska, Igor
1664-
Taragel, Marian
16231 - 0
3.6
Milan, Lukas
1585-
Datelova, Daniela
15021 - 0
3.7
Misik, Samuel
1532-
Koren, Juraj
14971 - 0
3.8
Zavacky, Patrik
1474-
Gollner, Martin
1396½ - ½
š.7  ŠK LubochňaElo-1  OŠK LiskováElo4½:3½
4.1
Gasper, Jaroslav
1728-
Kucera, Juraj
19671 - 0
4.2
Liska, Jaroslav
1804-
Tkacik, Jan
1786½ - ½
4.3
Bartanus, Stanislav
1797-
Mikusiak, Andrej
17331 - 0
4.4
Gasper, Marek
1683-
Murin, Bohuslav
19071 - 0
4.5
Caban, Lubor
1733-
Mrva, Jozef
17140 - 1
4.6
Gasper, Peter
1679-
Demko, Ladislav
16461 - 0
4.7
Konkol, Emil
1634-
Demko, Kristian
16390 - 1
4.8
Smoliarova, Lucia
1336-
Kucka, Ondrej
17140 - 1
š.8  ŠK VažecElo-11  ŠK Bziny CElo3 : 5
5.1
Jelen st., Peter
2074-
Singliar, Anton
20290 - 1
5.2
Jelen ml., Peter
1904-
Haluska, Peter
1896½ - ½
5.3
Profant ml., Jan
1869-
Pecho, Juraj
18710 - 1
5.4
Sedlak, Jozef
1687-
Homolka, Jakub
17370 - 1
5.5
Profant st., Jan
1637-
Baricak, Juraj
16830 - 1
5.6
Vajda, Ivan
1610-
Salva, Vladimir
1603½ - ½
5.7
Komlos, Jan
1602-
Revaj, Miroslav
14231 - 0
5.8
Goc, Viliam
1451-
Huba, Vladimir
10001 - 0
š.9  KTK Liptovský MikulášElo-10  ŠKM Liptovský Hrádok BElo6 : 2
6.1
Ziaran, Viliam
1869-
Bracok, Stefan
18101 - 0
6.2
Hafinak, Vladimir
1808-
Subjakova, Kristina
1623½ - ½
6.3AIM
Valasek, Valerian
1817-
Treger, Lubomir
15961 - 0
6.4
Hoferek, Svatopluk
1735-
Slosiar, Slavomir
15651 - 0
6.5
Benko, Ivan
1697-
Ciglian, Michal
1701½ - ½
6.6
Rukavica, Rudolf
1726-
Kossuth, Tomas
1592½ - ½
6.7
Chrapciak, Dusan 
1639-
Kusy, Adam
12571 - 0
6.8
Bella, Lubomir
1600-
Slosiar, Vladimir
1276½ - ½
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 25.02.2021 23:11
PixFuture exclusive partner, Tiráž