4.liga C12 2019/20

OrganizátorKSZ Zilina, LSZ
FederáciaSlovensko ( SVK )
Riaditeľ turnajaPogadl Martin
Hlavný rozhodcaPogadl Martin
Bedenkzeit90min/40tahov+30min+30s/tah
MiestoRozne miesta
Rating calculationEloN, EloF
Od - do2019/10/13 - 2020/06/21
Ø rating1587
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 21.06.2020 18:38:54, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnaja3c1, 4c11, 4c12, 5za, 5c12, 5kysuce
Výber parametrov skry detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyTabuľka podľa poradia, Poradie, Zoznam hráčov podľa ratingu, Zoznam hráčov podľa abecedy, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Výsledky družstiev po šachovniciach, Súpisky družstiev, Žrebovanie - všetky kolá
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9, k.10, k.11
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Kolá po šach.

1. kolo dňa 2019/10/13 o 09:30
š.1  OŠK LiskováElo-12  LŠŠ ZákamennéElo5 : 3
1.1
Kucera, Juraj
1967-
Priechodsky, Radovan
20030 - 1
1.2
Kucera, Vit
1854-
Sivcak, Matej
18570 - 1
1.3
Tkacik, Jan
1786-
Sustek, Adam
1626½ - ½
1.4
Mikusiak, Andrej
1733-
Jurky, Marian
1480½ - ½
1.5
Murin, Bohuslav
1907-
Kluska, Lukas
12831 - 0
1.6
Mrva, Jozef
1714-
Kluska, David
11141 - 0
1.7
Demko, Kristian
1639-
Lucivnak, Anton
10001 - 0
1.8
Jurgos, Samuel
1484-
Lucivnak, Jaroslav
10001 - 0
š.2  LŠŠ L.Mikuláš jun. BElo-11  ŠK Bziny CElo2½:5½
2.1
Stric, Dusan
2027-
Singliar, Anton
20290 - 1
2.2
Pekar, Karol
2114-
Haluska, Peter
18961 - 0
2.3
Korenova, Simona
2003-
Pecho, Juraj
18710 - 1
2.4
Janik, Marek Tobias
1483-
Homolka, Jakub
17371 - 0
2.5
Taragel, Marian
1623-
Baricak, Juraj
1683½ - ½
2.6
Datelova, Daniela
1502-
Salva, Vladimir
16030 - 1
2.7
Gollner, Martin
1396-
Lacko, Stanislav
14820 - 1
2.8
Goc, Matus
1191-
Revaj, Miroslav
14230 - 1
š.3  ŠK PrintArt RužomberokElo-10  ŠKM Liptovský Hrádok BElo6½:1½
3.1
Hrnciar, Roman
2042-
Bracok, Stefan
18101 - 0
3.2
Ambrozi, Peter
1955-
Subjakova, Kristina
16231 - 0
3.3
Peter, Jan
1985-
Treger, Lubomir
15961 - 0
3.4
Mydliar, Jan
1854-
Slosiar, Slavomir
15651 - 0
3.5
Mrva, Marek
1892-
Ciglian, Michal
17011 - 0
3.6
Matusak, Tomas
1772-
Kossuth, Tomas
1592½ - ½
3.7
Lisy, Jan
1616-
Slosiar, Vladimir
12761 - 0
3.8
Labaj, Peter
1540-
Mracko, Miroslav
12350 - 1
š.4  ŠKM Liptovský Hrádok AElo-9  KTK Liptovský MikulášElo4½:3½
4.1
Bobak, Martin
1958-
Ziaran, Viliam
18691 - 0
4.2
Bucka, Pavel
1939-
Hafinak, Vladimir
18081 - 0
4.3
Chomo, Boris
1854-AIM
Valasek, Valerian
1817½ - ½
4.4
Mudron, Jan
1716-
Hoferek, Svatopluk
1735½ - ½
4.5
Staron, Ladislav
1697-
Staffen, Robert
16250 - 1
4.6
Slahucka, Vladimir
1679-
Benko, Ivan
16971 - 0
4.7
Zeman, Jan
1728-
Rukavica, Rudolf
17260 - 1
4.8
Javor, Branislav
1631-
Boda, Miroslav
1689½ - ½
š.5  ŠK L.Ondrašová BElo-8  ŠK VažecElo4 : 4
5.1
Bartek, Ladislav
2021-
Jelen st., Peter
20740 - 1
5.2
Vronka, Peter
1873-
Jelen ml., Peter
1904½ - ½
5.3
Nahalka, Jan
1772-
Profant ml., Jan
1869½ - ½
5.4
Hajas, Ladislav
1813-
Sedlak, Jozef
1687½ - ½
5.5
Repcek, Michal
1797-
Profant st., Jan
1637½ - ½
5.6
Hemala, Jozef
1703-
Gano, Andrej
16231 - 0
5.7
Ivan, Juraj
1758-
Komlos, Jan
16021 - 0
5.8
Repcek, Stanislav
1486-
Rysula, Jan
15500 - 1
š.6  TJ ŠO Lúčky kúpeleElo-7  ŠK LubochňaElo3½:4½
6.1
Mocary, Metod
1846-
Gasper, Jaroslav
1728½ - ½
6.2
Tvrdon, Peter
1769-
Liska, Jaroslav
1804½ - ½
6.3
Vrzgula, Frantisek
1808-
Bartanus, Stanislav
1797½ - ½
6.4
Sagan, Miroslav
1731-
Gasper, Marek
16831 - 0
6.5
Maruskin, Jan
1597-
Caban, Lubor
17330 - 1
6.6
Druska, Igor
1664-
Gasper, Peter
16790 - 1
6.7
Misik, Samuel
1532-
Polko, Pavol
16051 - 0
6.8
Mocary, Jozef
1364-
Belko, Patrik
16490 - 1
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 17.02.2021 13:11
PixFuture exclusive partner, Tiráž