Žrebovanie - všetky kolá

1. kolo
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.DátumČasMiesto
1  Cebovce SK  Kysucke Nove Mesto MKSS SK:2019/10/1212:00Cebovce
2  B. Bystrica SK junior CVC  Dunajov Inbest B:2019/10/1211:00B.Bystrica
3  Kosice 1.SK  Sabinov SK:2019/10/1211:00Kosice
4  Kosice TJ Slavia TU B  Bardejov BSK4:42019/10/1211:00Kosice
5  Liptovska sachova skola B  Humenne Reinter B5:32019/10/1211:00Liptovsky Mikulas - Podbreziny
6  Cadca TJ Slavia CAISSA  Michalovce Zemplin7:12019/10/1212:00Cadca
2. kolo
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.DátumČasMiesto
1  Cebovce SK  Dunajov Inbest B6:22019/10/1309:00Cebovce
2  B. Bystrica SK junior CVC  Kysucke Nove Mesto MKSS SK:2019/10/1309:00B.Bystrica
3  Kosice 1.SK  Bardejov BSK:2019/10/1309:00Kosice
4  Kosice TJ Slavia TU B  Sabinov SK3:52019/10/1309:00Kosice
5  Liptovska sachova skola B  Michalovce Zemplin7:12019/10/1309:00Liptovsky Mikulas - Podbreziny
6  Cadca TJ Slavia CAISSA  Humenne Reinter B4:42019/10/1309:00Cadca
3. kolo
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.DátumČasMiesto
1  Bardejov BSK  B. Bystrica SK junior CVC4:42019/11/0912:00Bardejov
2  Sabinov SK  Cebovce SK:2019/11/0910:00Sabinov
3  Kosice 1.SK  Cadca TJ Slavia CAISSA6:22019/11/0912:00Kosice
4  Kosice TJ Slavia TU B  Liptovska sachova skola B:2019/11/0911:00Kosice
5  Michalovce Zemplin  Kysucke Nove Mesto MKSS SK:2019/11/0912:00Michalovce
6  Humenne Reinter B  Dunajov Inbest B6:22019/11/0912:00Humenne
4. kolo
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.DátumČasMiesto
1  Bardejov BSK  Cebovce SK:2019/11/1009:00Bardejov
2  Sabinov SK  B. Bystrica SK junior CVC3:52019/11/1009:00Sabinov
3  Kosice 1.SK  Liptovska sachova skola B4:42019/11/1009:00Kosice
4  Kosice TJ Slavia TU B  Cadca TJ Slavia CAISSA5:32019/11/1009:00Kosice
5  Michalovce Zemplin  Dunajov Inbest B4:42019/11/1009:00Michalovce
6  Humenne Reinter B  Kysucke Nove Mesto MKSS SK6:22019/11/1009:00Humenne
5. kolo
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.DátumČasMiesto
1  Cebovce SK  B. Bystrica SK junior CVC6:22019/12/0711:00Cebovce
2  Kosice 1.SK  Kosice TJ Slavia TU B1:72019/12/0709:00Kosice
3  Dunajov Inbest B  Kysucke Nove Mesto MKSS SK5:32019/12/0711:00Dunajov
4  Liptovska sachova skola B  Cadca TJ Slavia CAISSA2:62019/12/0711:00Liptovsky Mikulas - Podbreziny
5  Bardejov BSK  Sabinov SK2:62019/12/0711:00Bardejov
6  Michalovce Zemplin  Humenne Reinter B:2019/12/0711:00Michalovce
6. kolo
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.DátumČasMiesto
1  B. Bystrica SK junior CVC  Kosice TJ Slavia TU B5:32019/12/0810:30B.Bystrica
2  Cebovce SK  Kosice 1.SK:2019/12/0810:00Cebovce
3  Kysucke Nove Mesto MKSS SK  Cadca TJ Slavia CAISSA:2019/12/0809:00Kysucke Nove Mesto
4  Dunajov Inbest B  Liptovska sachova skola B5:32019/12/0810:00Dunajov
5  Sabinov SK  Humenne Reinter B4:42019/12/0809:00Sabinov
6  Bardejov BSK  Michalovce Zemplin3:52019/12/0810:00Bardejov
7. kolo
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.DátumČasMiesto
1  Kosice 1.SK  B. Bystrica SK junior CVC2:62020/01/2511:00Kosice
2  Kosice TJ Slavia TU B  Cebovce SK:2020/01/2511:00Kosice
3  Liptovska sachova skola B  Kysucke Nove Mesto MKSS SK:2020/01/2511:00Liptovsky Mikulas - Podbreziny
4  Cadca TJ Slavia CAISSA  Dunajov Inbest B5:32020/01/2511:00Cadca
5  Michalovce Zemplin  Sabinov SK:2020/01/2511:00Michalovce
6  Humenne Reinter B  Bardejov BSK3:52020/01/2511:00Humenne
8. kolo
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.DátumČasMiesto
1  Cebovce SK  Humenne Reinter B:2020/02/2212:00Cebovce
2  B. Bystrica SK junior CVC  Michalovce Zemplin5:32020/02/2212:00B.Bystrica
3  Dunajov Inbest B  Kosice TJ Slavia TU B:2020/02/2212:00Dunajov
4  Kysucke Nove Mesto MKSS SK  Kosice 1.SK5:32020/02/2211:00Kysucke Nove Mesto
5  Bardejov BSK  Cadca TJ Slavia CAISSA:2020/02/2212:00Bardejov
6  Sabinov SK  Liptovska sachova skola B:2020/02/2211:00Sabinov
9. kolo
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.DátumČasMiesto
1  Cebovce SK  Michalovce Zemplin:2020/02/2309:00Cebovce
2  B. Bystrica SK junior CVC  Humenne Reinter B:2020/02/2309:00B.Bystrica
3  Dunajov Inbest B  Kosice 1.SK3:52020/02/2309:00Dunajov
4  Kysucke Nove Mesto MKSS SK  Kosice TJ Slavia TU B:2020/02/2309:00Kysucke Nove Mesto
5  Bardejov BSK  Liptovska sachova skola B:2020/02/2309:00Bardejov
6  Sabinov SK  Cadca TJ Slavia CAISSA4:42020/02/2309:00Sabinov
10. kolo
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.DátumČasMiesto
1  Dunajov Inbest B  Sabinov SK:2020/06/2011:00Dunajov
2  Kysucke Nove Mesto MKSS SK  Bardejov BSK5:32020/06/2012:00Kysucke Nove Mesto
3  Liptovska sachova skola B  B. Bystrica SK junior CVC:2020/06/2011:00Liptovsky Mikulas - Podbreziny
4  Cadca TJ Slavia CAISSA  Cebovce SK4:42020/06/2011:00Cadca
5  Michalovce Zemplin  Kosice TJ Slavia TU B4:42020/06/2011:00Michalovce
6  Humenne Reinter B  Kosice 1.SK6:22020/06/2011:00Humenne
11. kolo
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.DátumČasMiesto
1  Dunajov Inbest B  Bardejov BSK4:42020/06/2109:00Dunajov
2  Kysucke Nove Mesto MKSS SK  Sabinov SK4:42020/06/2109:00Kysucke Nove Mesto
3  Liptovska sachova skola B  Cebovce SK:2020/06/2109:00Liptovsky Mikulas - Podbreziny
4  Cadca TJ Slavia CAISSA  B. Bystrica SK junior CVC:2020/06/2109:00Cadca
5  Michalovce Zemplin  Kosice 1.SK5:32020/06/2109:00Michalovce
6  Humenne Reinter B  Kosice TJ Slavia TU B2:62020/06/2109:00Humenne
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 09.04.2021 11:01
PixFuture exclusive partner, Tiráž