Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 16:45:46
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Databáza turnajov
Prebor Rakúska
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
ukáž detaily turnaja
XVI Latgale Chess Autumn blitz 2019
Posledná aktualizácia 12.10.2019 19:06:39, Creator/Last Upload: Riga Chess federation
Search for player
Hladaj
Štartová listina
č.
T
Meno
FideID
FED
Elo
pohlavie
Typ
Klub
1
FM
Kononenko Dmitry
14113538
UKR
2206
Orsha
2
MK
Polakovs Viktors
11609176
LAT
1982
S50
Daugavpils
3
AGM
Naumovich Yaroslav
13514563
BLR
1951
U14
Minsk
4
MK
Sarbay Aleksandr
13504045
BLR
1936
S65
Vitebsk
5
MK
Metreveli Sergejs
11601663
LAT
1913
Daugavpils
6
I
Mulevicius Andrius
12803790
LTU
1754
Vilnius
7
I
Bezenson Anton
13510703
BLR
1743
U16
Minsk
8
WMK
Dombrovska Stefanija
11605030
LAT
1672
w
S50
Daugavpils
9
MK
Metreveli Sergejs Sen.
11618620
LAT
1632
S50
Daugavpils
10
I
Kuleba Ivan
13513680
BLR
1596
U14
Minsk
11
I
Petrova Vita
11606800
LAT
1582
w
U18
Daugava Chess
12
I
Savchenko Vjacheslavs
11629126
LAT
1533
Daugavpils
13
I
Burak Vyacheslav
13517953
BLR
1532
U10
Minsk
14
I
Solomatina Jana
11611383
LAT
1476
w
U14
Daugavpils
15
I
Kazmerika Anna
11611987
LAT
1466
w
U16
Rēzeknes BJSS
16
I
Dubovskiy Ian
13522558
BLR
1457
U14
Orsha
17
I
Smirnova Jekaterina
11614013
LAT
1434
w
U12
Rēzeknes BJSS
18
i
Makarau Yauheni
13512676
BLR
1395
U15
Minsk
19
I
Vasiljeva Sofja
11622067
LAT
1394
w
U10
Daugava Chess
20
I
Baybaratskiy Kirill A.
34291130
RUS
1386
U14
Pitalovo
21
II
Navumenka Makar
13520814
BLR
1347
U10
Orsha
22
I
Vialitchanka Mikalai
13513710
BLR
1343
U12
Minsk
23
II
Adamovics Aleksejs
11622075
LAT
1326
U12
Rīgas Šaha skola
24
I
Vizulis Alfreds
11622172
LAT
1294
Rīga
25
II
Jakubsevicus Raimonds
11619929
LAT
1268
U10
Daugava Chess
26
I
Kot Denis
13520741
BLR
1258
U12
Vitebsk
27
II
Saprykava Hanna
13523058
BLR
1183
w
U10
Vitebsk
28
II
Skarbauskas Valerijs
11610077
LAT
1166
S50
Daugavpils
29
II
Shuliak Zakhar
13523694
BLR
1153
U10
Orsha
30
II
Gaidis Edvards
11624086
LAT
1139
U08
Rēzeknes BJSS
31
II
Blazys Titas
12831530
LTU
1129
U10
Vilnius
32
II
Vjaters Jaromirs
11619880
LAT
1122
U10
Daugavpils
33
III
Andrusevics Jegors
11623853
LAT
1112
U08
Daugava Chess
34
III
Krasavins Glebs
11624051
LAT
1043
U10
Daugava Chess
35
III
Gailevska Milana
11623683
LAT
1003
w
U08
Daugava Chess
36
I
Kot Vitali
13528033
BLR
0
Vitebsk
37
II
Baybaratskaya Anastasia
34450394
RUS
0
w
U12
Pitalovo
38
II
Volosatov Andrej
12841315
LTU
0
U08
Visaginas
39
III
Leibca Anna
11618434
LAT
0
w
U10
Daugavpils
40
III
Voranau Artsiom
13528025
LAT
0
U08
Vitebsk
Chess-Tournament-Results-Servers
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Tiráž