Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:


pokaži podatke o turniru
 

4. Otvoreno kadetsko prvenstvo Varaždinske županije 2011

Zadnja izmjena01.05.2011 16:50:40, Creator/Last Upload: sah. savez varazdinske zupanije

Konačni poredak nakon 7 Kola

Mj.SNoImeFEDRtgKlub/GradBod. TB1  TB2  TB3 
13Skuhala JernejSLO1746ŠK Radenska Pomgrad6,025,033,55
28IILesar DavidCRO1472ŠK Stridon, Štrigova5,522,031,05
34IIIMesar AntunCRO1652ŠK Ban Jelačić, Zaprešić5,522,030,55
410IIMužina MarinCRO1910ŠK Ivan Dvoržak, Rovišće-Zrinski To5,522,030,54
52IILivaić LeonCRO1765ŠK Banja Luka, Zagreb5,522,028,54
624IVZadravec MarinCRO1725ŠK Gornji Mihaljevec, Macinec5,519,527,55
71Skuhala LukaSLO1816ŠK Radenska Pomgrad5,023,532,53
86Skuhala BarbaraSLO1613ŠK Radenska Pomgrad5,022,532,04
913IIIMakovec BrunoCRO1805ŠK Sloboda, Mihovljan-Čakovec5,021,029,04
107IIIGregurić TomislavCRO1582ŠD Varaždin, Varaždin5,020,028,54
1119IVSamardžić LukaCRO1763ŠK Ericsson-Nikola Tesla, Zagreb5,019,528,04
1211IIIPožgaj HrvojeCRO1849ŠK Sveta Nedelja, Bestovje4,522,529,54
1316IVKostur LovroCRO1791ŠK Banja Luka, Zagreb4,521,529,54
1412IIIJambrešić FilipCRO1829ŠK Ban Jelačić, Zaprešić4,521,029,54
1523IVMuha MiljenkoCRO1728ŠK Zagreb, Zagreb4,519,527,04
165Amon NejcSLO1623ŠD Šentjur4,519,526,53
1727IVJančikić MatijaCRO1695ŠK Sloboda, Mihovljan-Čakovec4,519,027,54
1820IVToplak JurajCRO1746ŠK Sloboda, Mihovljan-Čakovec4,518,525,03
1915IIMedek MartinaCRO1791ŠK Ericsson-Nikola Tesla, Zagreb4,517,025,04
2022IVBenčić VedranCRO1732ŠK Banja Luka, Zagreb4,516,023,04
2121IVKakuk TiborCRO1735ŠK Grgin Dol, Požega4,516,022,54
2218IVZadravec MatijaCRO1777ŠK Gornji Mihaljevec, Macinec4,022,532,03
239MKSamardžić AnaCRO1927ŠK Ericsson-Nikola Tesla, Zagreb4,022,029,03
2433Malović MartinCRO1647ŠK Ericsson-Nikola Tesla, Zagreb4,021,529,52
2528IIIŠpiranec NoemiCRO1694ŠD Varaždin, Varaždin4,021,028,03
2649Kolar MihaelCRO1600Stari Graničar Crikvena4,020,529,04
2717IVErenda BrunoCRO1781ŠK Zagreb, Zagreb4,020,528,53
2826IVŠuker PetarCRO1710ŠK Ban Jelačić, Zaprešić4,019,526,53
2914IAlaber MajaCRO1795ŠK Ericsson-Nikola Tesla, Zagreb4,018,526,04
3025IIMuha MagdalenaCRO1721ŠK Zagreb, Zagreb4,018,022,54
3137Stanić MarioCRO1603ŠK Ericsson-Nikola Tesla, Zagreb4,017,024,03
3235IVGolub NikolinaCRO1623ŠK Podsused, Zagreb4,017,023,54
3357Pernek ToniCRO1600ŠD Varaždin4,016,022,04
3438IIIStanković ElenaCRO1600ŠK Stridon, Štrigova3,521,530,03
3534Mesar VedranCRO1631ŠK Ban Jelačić, Zaprešić3,519,527,03
3675IVMičuda DanijelaCRO1600ŠŠK Mladost, Varaždinske Toplice3,519,527,02
3766Stanković MateoCRO1600ŠK Stridon, Štrigova3,519,026,53
3844Cobović BornaCRO16003,519,026,02
3931Kakuk IvorCRO1658ŠK Grgin Dol, Požega3,517,525,03
4041Balen TeoCRO1600ŠK Prigorje, Zagreb-Markuševec3,517,523,03
4174Žagar VidaCRO1600ŠŠK Mladost, Varaždinske Toplice3,517,023,03
4255Novak MarioCRO1621ŠK Gornji Mihaljevec3,516,523,53
4332Veverec IvoCRO1649ŠK Oroslavje, Oroslavje3,516,023,53
4468Zglavnik DominikCRO1600ŠK Ericsson-Nikola Tesla, Zagreb3,515,021,52
4573Špiranec LovroCRO1600ŠD Varaždin, Varaždin3,513,518,03
4645Grahek MajaCRO1600ŠK Ivan Dvoržak, Rovišće-Zrinski To3,021,029,53
4736Njegač MatijaCRO1622ŠD Varaždin, Varaždin3,020,528,03
4856Novosel MarkoCRO1600ŠK Oroslavje, Oroslavje3,018,524,03
4972Šimić PavoCRO1600Stari Graničar Crikvena3,018,024,53
5030Benčić HrvojeCRO1661ŠK Banja Luka, Zagreb3,016,523,03
5140Amon JanSLO1600ŠD Šentjur3,016,024,03
5250Kupek LorenaCRO1600ŠK Ban Jelačić, Zaprešić3,015,522,52
5329Novosel KristijanCRO1664ŠK Oroslavje, Oroslavje3,015,021,03
5464Slunjski AnamarijaCRO1600ŠK Ban Jelačić, Zaprešić3,014,520,03
5567Vukalović AnaCRO1600ŠŠK Mladost, Varaždinske Toplice3,012,517,03
5651Maduna Plješa DinkoCRO1600ŠK Banja Luka, Zagreb3,012,017,03
5770Šagovac KristijanCRO16002,517,024,02
5847Hostnjak DomagojCRO1600ŠŠK Mladost, Varaždinske Toplice2,515,522,02
5953Mičuda IvanCRO1600ŠŠK Mladost, Varaždinske Toplice2,515,520,02
6071Šimek LanaCRO1600ŠŠK Mladost V. Toplice2,515,020,02
6169Čukelj MarinaCRO1600ŠŠK Mladost, Varaždinske Toplice2,515,019,02
6252Matkun BornaCRO1600ŠŠK Mladost2,513,518,52
6354Mutvar FilipCRO1600ŠK Miklavec2,511,015,02
6465Sokač JosipCRO1600ŠK Miklavec2,016,523,52
6563Ričković TomislavCRO1600ŠK Ban Jelačić, Zaprešić2,016,022,52
6659Posavec SvenCRO1600ŠŠK Mladost V. Toplice2,016,021,52
6742Berdin JuricaCRO1600ŠK Miklavec2,014,520,02
6846Hajdarović MarioCRO1600ŠK Miklavec2,013,017,02
6960Potrebica AndrijaCRO1600ŠŠK Mladost, Varaždinske Toplice2,012,517,02
7058Poredski AntonioCRO1600ŠK Ericsson-Nikola Tesla, Zagreb1,014,519,51
7148Hostnjak HrvojeCRO1600ŠŠK Mladost, Varaždinske Toplice1,013,520,01
7239Alaber FilipCRO1600ŠK Ericsson-Nikola Tesla, Zagreb1,011,017,00
7361Potrebica AnđelkoCRO1600ŠŠK Mladost, Varaždinske Toplice1,010,516,51
7443Bogdan MatijaCRO1600ŠK Gornji Mihaljevec, Macinec0,017,524,50
7562Pranjić MarkoCRO1600ŠK Ericsson-Nikola Tesla, Zagreb0,013,018,50

Bilješka:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: The greater number of victories