Žrebovanie - všetky kolá

1. kolo dňa 2019/10/26 o 10:00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠK Kúpele Piešťany  ŠK Krasňany:
2  ŠK Skalica  ŠK Doprastav B5:3
3  ŠK Osuské B  ŠK Modra B5:3
4  ŠK Nafta Gbely  ŠK Cífer2:6
5  ŠK Slovan Bratislava D  TŠŠ Trnava MŠK Sereď2:6
6  ŠK Slovan Bratislava E  ŠK Senec7:1
2. kolo dňa 2019/10/27 o 10:00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠK Kúpele Piešťany  ŠK Doprastav B:
2  ŠK Skalica  ŠK Krasňany5:3
3  ŠK Osuské B  ŠK Cífer:
4  ŠK Nafta Gbely  ŠK Modra B:
5  ŠK Slovan Bratislava D  ŠK Senec:
6  ŠK Slovan Bratislava E  TŠŠ Trnava MŠK Sereď4:4
3. kolo dňa 2019/11/16 o 10:00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠK Cífer  ŠK Skalica3:5
2  ŠK Modra B  ŠK Kúpele Piešťany5:3
3  ŠK Osuské B  ŠK Slovan Bratislava E:
4  ŠK Nafta Gbely  ŠK Slovan Bratislava D:
5  ŠK Senec  ŠK Krasňany4:4
6  TŠŠ Trnava MŠK Sereď  ŠK Doprastav B6:2
4. kolo dňa 2019/11/17 o 10:00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠK Cífer  ŠK Kúpele Piešťany7:1
2  ŠK Modra B  ŠK Skalica:
3  ŠK Osuské B  ŠK Slovan Bratislava D:
4  ŠK Nafta Gbely  ŠK Slovan Bratislava E:
5  ŠK Senec  ŠK Doprastav B:
6  TŠŠ Trnava MŠK Sereď  ŠK Krasňany3:5
5. kolo dňa 2019/12/14 o 10:00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠK Kúpele Piešťany  ŠK Skalica:
2  ŠK Osuské B  ŠK Nafta Gbely:
3  ŠK Doprastav B  ŠK Krasňany:
4  ŠK Slovan Bratislava D  ŠK Slovan Bratislava E3:5
5  ŠK Cífer  ŠK Modra B:
6  ŠK Senec  TŠŠ Trnava MŠK Sereď:
6. kolo dňa 2019/12/15 o 10:00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠK Skalica  ŠK Nafta Gbely4:4
2  ŠK Kúpele Piešťany  ŠK Osuské B:
3  ŠK Krasňany  ŠK Slovan Bratislava E:
4  ŠK Doprastav B  ŠK Slovan Bratislava D:
5  ŠK Modra B  TŠŠ Trnava MŠK Sereď:
6  ŠK Cífer  ŠK Senec5:3
7. kolo dňa 2020/01/26 o 10:00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠK Osuské B  ŠK Skalica:
2  ŠK Nafta Gbely  ŠK Kúpele Piešťany:
3  ŠK Slovan Bratislava D  ŠK Krasňany:
4  ŠK Slovan Bratislava E  ŠK Doprastav B:
5  ŠK Senec  ŠK Modra B:
6  TŠŠ Trnava MŠK Sereď  ŠK Cífer:
8. kolo dňa 2020/02/15 o 10:00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠK Kúpele Piešťany  TŠŠ Trnava MŠK Sereď:
2  ŠK Skalica  ŠK Senec:
3  ŠK Doprastav B  ŠK Nafta Gbely3:5
4  ŠK Krasňany  ŠK Osuské B2:6
5  ŠK Cífer  ŠK Slovan Bratislava E3:5
6  ŠK Modra B  ŠK Slovan Bratislava D5:3
9. kolo dňa 2020/02/16 o 10:00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠK Kúpele Piešťany  ŠK Senec5:3
2  ŠK Skalica  TŠŠ Trnava MŠK Sereď:
3  ŠK Doprastav B  ŠK Osuské B4:4
4  ŠK Krasňany  ŠK Nafta Gbely4:4
5  ŠK Cífer  ŠK Slovan Bratislava D3:5
6  ŠK Modra B  ŠK Slovan Bratislava E:
10. kolo dňa 2020/03/07 o 10:00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠK Doprastav B  ŠK Modra B2:6
2  ŠK Krasňany  ŠK Cífer:
3  ŠK Slovan Bratislava D  ŠK Skalica7:1
4  ŠK Slovan Bratislava E  ŠK Kúpele Piešťany:
5  ŠK Senec  ŠK Nafta Gbely6:2
6  TŠŠ Trnava MŠK Sereď  ŠK Osuské B5:3
11. kolo dňa 2020/03/08 o 10:00
č. Družstvo Družstvovýs.:výs.
1  ŠK Doprastav B  ŠK Cífer:
2  ŠK Krasňany  ŠK Modra B:
3  ŠK Slovan Bratislava D  ŠK Kúpele Piešťany:
4  ŠK Slovan Bratislava E  ŠK Skalica:
5  ŠK Senec  ŠK Osuské B:
6  TŠŠ Trnava MŠK Sereď  ŠK Nafta Gbely7:1
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 22.01.2021 11:11
PixFuture exclusive partner, Tiráž