Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:


Turniri ətraflı göstər
 

35th European Club Cup

Son yükləmə20.11.2019 07:54:30, Yaradan/Son yükləmə: montenegro chess federation

Komanda nəticələri tur-nəticələrlə

  8. Vugar Gashimov (RtgAvg:2485, Kapitan: Allahverdiyev Anar / TB1: 10 / TB2: 194)
Bo.AdRtgFideID1234567Pts.OyunlarRtgAvgRpnwwew-weKrtg+/-
1GMMamedov Rauf264813401653111½½½½5,0725942752753,931,071010,7
2GMAsadli Vugar25131340576411½1½015,0725352693753,281,721017,2
3GMSadikhov Ulvi2502134014161½000012,572549244772,53,05-0,5510-5,5
4IMAllahverdiyev Anar240713400347½½1,0225950210,520,48104,8
6IMBuksa Nataliya2410141236220½0101,552503235451,51,91-0,4110-4,1
7IMSuleymanli Aydin24291341393711110½15,572487271775,52,972,531025,3
8IMAhmadzada Ahmad2406134130071½1½1½15,572392262275,53,521,981019,8

Oyun├žunun məlumatı

Mamedov Rauf GM 2648 AZE Rp:2752
Tur.SNoAdRtgRpPts.Nət.Bo.
1117FMMarechal Andy234023392,5s 11
2388FMSubelj Jan239823081,5w 11
3176GMSjugirov Sanan265727305,0w 11
4209GMChigaev Maksim262326965,0s ½1
5240GMRapport Richard275228313,5s ½1
622GMHarikrishna Pentala273127053,5w ½1
7263GMAbasov Nijat265527035,5s ½1
Asadli Vugar GM 2513 AZE Rp:2693
Tur.SNoAdRtgRpPts.Nət.Bo.
1118FMHouriez Clement232021041,0w 12
2389FMBratkovic Jakob230822341,5s 12
3177GMAlekseev Evgeny262325984,5s ½2
4208GMParavyan David262826274,5w 12
5241GMAdams Michael269226914,0w ½2
624GMVidit Santosh Gujrathi272226974,0s 02
7264IMSchreiner Peter245324734,0w 12
Sadikhov Ulvi GM 2502 AZE Rp:2447
Tur.SNoAdRtgRpPts.Nət.Bo.
1119FMHerman Jean225721432,0s 13
2390GMMikhalchishin Adrian246724393,5w ½3
3178GMRakhmanov Aleksandr263828066,0w 03
4212GMEsipenko Andrey263627125,5s 03
5242GMLeko Peter266627144,0s 03
623GMNavara David270326473,0w 03
7265GMDiermair Andreas247524344,0s 13
Allahverdiyev Anar IM 2407 AZE Rp:0
Tur.SNoAdRtgRpPts.Nət.Bo.
627GMRagger Markus266925713,5s ½4
7266GMDanin Alexandre252125765,5w ½4
Buksa Nataliya IM 2410 UKR Rp:2354
Tur.SNoAdRtgRpPts.Nət.Bo.
1121FMWantiez Fabrice223423034,5w 04
2391GMMohr Georg243723863,5s ½4
3179GMKokarev Dmitry260125554,5s 04
4210GMYuffa Daniil257824433,5w 14
5243GMJones Gawain C B266328095,0w 04
Suleymanli Aydin IM 2429 AZE Rp:2717
Tur.SNoAdRtgRpPts.Nət.Bo.
1120Mastalerz Xavier222421162,0s 15
2392FMBuzeti Jernej221123494,0w 15
3180GMRozum Ivan259323973,5w 15
4211GMAntipov Mikhail Al.255824464,0s 15
5244GMSaric Ivan265026304,0s 05
625GMSasikiran Krishnan266025963,5w ½5
7267GMSebenik Matej251224244,5s 15
Ahmadzada Ahmad IM 2406 AZE Rp:2622
Tur.SNoAdRtgRpPts.Nət.Bo.
1122Pierard Florian207017930,5w 16
2393Bratkovic Sham223222593,5s ½6
3181GMSychev Klementy257823883,5s 16
4213GMKryakvin Dmitry260524274,0w ½6
5247GMBrunello Sabino254923982,5w 16
626GMBartel Mateusz263625705,0s ½6
7268Pacher Simon207220342,0w 16

Lövhə cütlənmələri

1. Tur da 2019/11/10 da 15:00
Bo.46
  Fontaine
Rtg-13
  Vugar Gashimov
Rtg1 : 5
13.1FM
Marechal, Andy
2340-GM
Mamedov, Rauf
26480 - 1
13.2FM
Houriez, Clement
2320-GM
Asadli, Vugar
25130 - 1
13.3FM
Herman, Jean
2257-GM
Sadikhov, Ulvi
25020 - 1
13.4FM
Wantiez, Fabrice
2234-IM
Buksa, Nataliya
24101 - 0
13.5
Mastalerz, Xavier
2224-IM
Suleymanli, Aydin
24290 - 1
13.6
Pierard, Florian
2070-IM
Ahmadzada, Ahmad
24060 - 1
2. Tur da 2019/11/11 da 15:00
Bo.13
  Vugar Gashimov
Rtg-29
  ZSK Maribor
Rtg4½:1½
11.1GM
Mamedov, Rauf
2648-FM
Subelj, Jan
23981 - 0
11.2GM
Asadli, Vugar
2513-FM
Bratkovic, Jakob
23081 - 0
11.3GM
Sadikhov, Ulvi
2502-GM
Mikhalchishin, Adrian
2467½ - ½
11.4IM
Buksa, Nataliya
2410-GM
Mohr, Georg
2437½ - ½
11.5IM
Suleymanli, Aydin
2429-FM
Buzeti, Jernej
22111 - 0
11.6IM
Ahmadzada, Ahmad
2406-
Bratkovic, Sham
2232½ - ½
3. Tur da 2019/11/12 da 15:00
Bo.13
  Vugar Gashimov
Rtg-5
  Primorsky District
Rtg3½:2½
6.1GM
Mamedov, Rauf
2648-GM
Sjugirov, Sanan
26571 - 0
6.2GM
Asadli, Vugar
2513-GM
Alekseev, Evgeny
2623½ - ½
6.3GM
Sadikhov, Ulvi
2502-GM
Rakhmanov, Aleksandr
26380 - 1
6.4IM
Buksa, Nataliya
2410-GM
Kokarev, Dmitry
26010 - 1
6.5IM
Suleymanli, Aydin
2429-GM
Rozum, Ivan
25931 - 0
6.6IM
Ahmadzada, Ahmad
2406-GM
Sychev, Klementy
25781 - 0
4. Tur da 2019/11/13 da 15:00
Bo.6
  Molodezka
Rtg-13
  Vugar Gashimov
Rtg2 : 4
1.1GM
Chigaev, Maksim
2623-GM
Mamedov, Rauf
2648½ - ½
1.2GM
Paravyan, David
2628-GM
Asadli, Vugar
25130 - 1
1.3GM
Esipenko, Andrey
2636-GM
Sadikhov, Ulvi
25021 - 0
1.4GM
Yuffa, Daniil
2578-IM
Buksa, Nataliya
24100 - 1
1.5GM
Antipov, Mikhail Al.
2558-IM
Suleymanli, Aydin
24290 - 1
1.6GM
Kryakvin, Dmitry
2605-IM
Ahmadzada, Ahmad
2406½ - ½
5. Tur da 2019/11/14 da 15:00
Bo.4
  Obiettivo Risarcimento Padova
Rtg-13
  Vugar Gashimov
Rtg4 : 2
1.1GM
Rapport, Richard
2752-GM
Mamedov, Rauf
2648½ - ½
1.2GM
Adams, Michael
2692-GM
Asadli, Vugar
2513½ - ½
1.3GM
Leko, Peter
2666-GM
Sadikhov, Ulvi
25021 - 0
1.4GM
Jones, Gawain C B
2663-IM
Buksa, Nataliya
24101 - 0
1.5GM
Saric, Ivan
2650-IM
Suleymanli, Aydin
24291 - 0
1.6GM
Brunello, Sabino
2549-IM
Ahmadzada, Ahmad
24060 - 1
6. Tur da 2019/11/15 da 15:00
Bo.13
  Vugar Gashimov
Rtg-3
  AVE Novy Bor
Rtg2 : 4
4.1GM
Mamedov, Rauf
2648-GM
Harikrishna, Pentala
2731½ - ½
4.2GM
Asadli, Vugar
2513-GM
Vidit, Santosh Gujrathi
27220 - 1
4.3GM
Sadikhov, Ulvi
2502-GM
Navara, David
27030 - 1
4.4IM
Allahverdiyev, Anar
2407-GM
Ragger, Markus
2669½ - ½
4.5IM
Suleymanli, Aydin
2429-GM
Sasikiran, Krishnan
2660½ - ½
4.6IM
Ahmadzada, Ahmad
2406-GM
Bartel, Mateusz
2636½ - ½
7. Tur da 2019/11/16 da 15:00
Bo.17
  Raika Rapid Feffernitz
Rtg-13
  Vugar Gashimov
Rtg1 : 5
6.1GM
Abasov, Nijat
2655-GM
Mamedov, Rauf
2648½ - ½
6.2IM
Schreiner, Peter
2453-GM
Asadli, Vugar
25130 - 1
6.3GM
Diermair, Andreas
2475-GM
Sadikhov, Ulvi
25020 - 1
6.4GM
Danin, Alexandre
2521-IM
Allahverdiyev, Anar
2407½ - ½
6.5GM
Sebenik, Matej
2512-IM
Suleymanli, Aydin
24290 - 1
6.6
Pacher, Simon
2072-IM
Ahmadzada, Ahmad
24060 - 1