Výsledky družstiev po šachovniciach

  2. Prvý šachový klub Rimavská Sobota (Elo Ø:1611, TB1: 19 / TB2: 30)
š.MenoEloFEloNFEDFideIDGr123456789101112BodyPartieElo Ø
1Sesztak Robert17490SVK14938766111½11½½6,581707
3Gondor Milan16100SVK1494884201111105,071521
4Galdik Stefan16210SVK1494319010001,041657
5Engel Katalin14880SVK14938529½000000,561588
6Astalos Norbert12470SVK149661400000½01100½14,0121497
7Hencz Ladislav01000SVK14963310101,021445
9Kristof Ladislav13510SVK1495342011002,041495
10Danko Marian01000SVK149684101½000½0114,091370
11Balint Tomas01000SVK1496877001111105,071167
12Csabay Jozef01000SVK1496876211,011000

Info o hráčovi

Sesztak Robert 1749 SVK Rp:1958
k.č.MenoEloFEloNFEDBodyvýs.š.
17Spisiak Pavol14030SVK0,0w 11
27Spisiak Pavol14030SVK0,0s 11
329Koltanyi Imre19670HUN9,5s 11
429Koltanyi Imre19670HUN9,5w ½1
51Szabo Ladislav14920SVK4,0w 11
61Szabo Ladislav14920SVK4,0s 11
929Koltanyi Imre19670HUN9,5w ½1
1029Koltanyi Imre19670HUN9,5s ½1
Gondor Milan 1610 SVK Rp:1679
k.č.MenoEloFEloNFEDBodyvýs.š.
18Durovka Marek15010SVK3,5s 02
28Durovka Marek15010SVK3,5w 12
52Torma Viliam01538SVK0,5s 12
62Torma Viliam01538SVK0,5w 12
77Spisiak Pavol14030SVK0,0s 11
87Spisiak Pavol14030SVK0,0w 11
1030Fabian Janos17650HUN8,0w 02
Galdik Stefan 1621 SVK Rp:1464
k.č.MenoEloFEloNFEDBodyvýs.š.
78Durovka Marek15010SVK3,5w 12
88Durovka Marek15010SVK3,5s 02
1138Imre Tomas18130SVK4,0s 01
1238Imre Tomas18130SVK4,0w 01
Engel Katalin 1488 SVK Rp:1187
k.č.MenoEloFEloNFEDBodyvýs.š.
79Strapec Lukas15270SVK6,0s ½3
89Strapec Lukas15270SVK6,0w 03
930Fabian Janos17650HUN8,0s 02
1031Foris Karoly17230HUN8,5s 03
111Szabo Ladislav14920SVK4,0w 02
121Szabo Ladislav14920SVK4,0s 02
Astalos Norbert 1247 SVK Rp:1372
k.č.MenoEloFEloNFEDBodyvýs.š.
19Strapec Lukas15270SVK6,0w 03
29Strapec Lukas15270SVK6,0s 03
330Fabian Janos17650HUN8,0w 02
430Fabian Janos17650HUN8,0s 02
539Janovsky Norbert14300SVK6,0w ½3
639Janovsky Norbert14300SVK6,0s 03
712Berkova Agata11580SVK1,0w 14
812Berkova Agata11580SVK1,0s 14
931Foris Karoly17230HUN8,5w 03
1032Balogh Laszlo15160HUN6,5w 04
1139Janovsky Norbert14300SVK6,0s ½3
122Torma Viliam01538SVK0,5w 13
Hencz Ladislav 1000 SVK Rp:0
k.č.MenoEloFEloNFEDBodyvýs.š.
113Fuchsleitner Peter01459SVK1,0w 14
1239Janovsky Norbert14300SVK6,0s 04
Kristof Ladislav 1351 SVK Rp:1495
k.č.MenoEloFEloNFEDBodyvýs.š.
111Lakatos Michal12670SVK2,0s 14
211Lakatos Michal12670SVK2,0w 14
331Foris Karoly17230HUN8,5s 03
431Foris Karoly17230HUN8,5w 03
Danko Marian 1000 SVK Rp:1327
k.č.MenoEloFEloNFEDBodyvýs.š.
113Berko Milan01027SVK0,5w 15
213Berko Milan01027SVK0,5s ½5
336Nagy Zsolt18200HUN7,0w 04
436Nagy Zsolt18200HUN7,0s 04
53Fuchsleitner Peter01459SVK1,0s 04
932Balogh Laszlo15160HUN6,5s ½4
1033Szabo Bertalan16570HUN3,0s 05
114Gal Tichomir01000SVK2,5s 15
124Gal Tichomir01000SVK2,5w 15
Balint Tomas 1000 SVK Rp:1325
k.č.MenoEloFEloNFEDBodyvýs.š.
334Szakal Viktor00HUN4,5s 05
434Szakal Viktor00HUN4,5w 15
54Gal Tichomir01000SVK2,5w 15
63Fuchsleitner Peter01459SVK1,0w 14
713Berko Milan01027SVK0,5s 15
813Berko Milan01027SVK0,5w 15
933Szabo Bertalan16570HUN3,0w 05
Csabay Jozef 1000 SVK Rp:0
k.č.MenoEloFEloNFEDBodyvýs.š.
64Gal Tichomir01000SVK2,5s 15

Kolá po šach.

1. kolo dňa 2019/10/13 o 10:00
š.2  Prvý šachový klub Rimavská SobotaElo-3  Šachový klub Junior CVČ B Bystrica D HJ Elo3 : 2
2.1
Sesztak, Robert
1749-
Spisiak, Pavol
14031 - 0
2.2
Gondor, Milan
1610-
Durovka, Marek
15010 - 1
2.3
Astalos, Norbert
1247-
Strapec, Lukas
15270 - 1
2.4
Kristof, Ladislav
1351-
Lakatos, Michal
12671 - 0
2.5
Danko, Marian
1000-
Berko, Milan
10271 - 0
2. kolo dňa 2019/10/13 o 12:00
š.3  Šachový klub Junior CVČ B Bystrica D HJ Elo-2  Prvý šachový klub Rimavská SobotaElo1½:3½
2.1
Spisiak, Pavol
1403-
Sesztak, Robert
17490 - 1
2.2
Durovka, Marek
1501-
Gondor, Milan
16100 - 1
2.3
Strapec, Lukas
1527-
Astalos, Norbert
12471 - 0
2.4
Lakatos, Michal
1267-
Kristof, Ladislav
13510 - 1
2.5
Berko, Milan
1027-
Danko, Marian
1000½ - ½
3. kolo dňa 2019/11/10 o 10:00
š.1  Balassagyarmati Kábel SEElo-2  Prvý šachový klub Rimavská SobotaElo4 : 1
2.1
Koltanyi, Imre
1967-
Sesztak, Robert
17490 - 1
2.2
Fabian, Janos
1765-
Astalos, Norbert
12471 - 0
2.3
Foris, Karoly
1723-
Kristof, Ladislav
13511 - 0
2.4
Nagy, Zsolt
1820-
Danko, Marian
10001 - 0
2.5
Szakal, Viktor
0-
Balint, Tomas
10001 - 0
4. kolo dňa 2019/11/10 o 12:00
š.2  Prvý šachový klub Rimavská SobotaElo-1  Balassagyarmati Kábel SEElo1½:3½
2.1
Sesztak, Robert
1749-
Koltanyi, Imre
1967½ - ½
2.2
Astalos, Norbert
1247-
Fabian, Janos
17650 - 1
2.3
Kristof, Ladislav
1351-
Foris, Karoly
17230 - 1
2.4
Danko, Marian
1000-
Nagy, Zsolt
18200 - 1
2.5
Balint, Tomas
1000-
Szakal, Viktor
01 - 0
5. kolo dňa 2019/12/01 o 10:00
š.2  Prvý šachový klub Rimavská SobotaElo-4  Šachový klub Vinica „B“Elo3½:1½
1.1
Sesztak, Robert
1749-
Szabo, Ladislav
14921 - 0
1.2
Gondor, Milan
1610-
Torma, Viliam
15381 - 0
1.3
Astalos, Norbert
1247-
Janovsky, Norbert
1430½ - ½
1.4
Danko, Marian
1000-
Fuchsleitner, Peter
14590 - 1
1.5
Balint, Tomas
1000-
Gal, Tichomir
10001 - 0
6. kolo dňa 2019/12/01 o 12:00
š.4  Šachový klub Vinica „B“Elo-2  Prvý šachový klub Rimavská SobotaElo1 : 4
1.1
Szabo, Ladislav
1492-
Sesztak, Robert
17490 - 1
1.2
Torma, Viliam
1538-
Gondor, Milan
16100 - 1
1.3
Janovsky, Norbert
1430-
Astalos, Norbert
12471 - 0
1.4
Fuchsleitner, Peter
1459-
Balint, Tomas
10000 - 1
1.5
Gal, Tichomir
1000-
Csabay, Jozef
10000 - 1
7. kolo dňa 2020/01/26 o 10:00
š.3  Šachový klub Junior CVČ B Bystrica D HJ Elo-2  Prvý šachový klub Rimavská SobotaElo½ :4½
2.1
Spisiak, Pavol
1403-
Gondor, Milan
16100 - 1
2.2
Durovka, Marek
1501-
Galdik, Stefan
16210 - 1
2.3
Strapec, Lukas
1527-
Engel, Katalin
1488½ - ½
2.4
Berkova, Agata
1158-
Astalos, Norbert
12470 - 1
2.5
Berko, Milan
1027-
Balint, Tomas
10000 - 1
8. kolo dňa 2020/01/26 o 12:00
š.2  Prvý šachový klub Rimavská SobotaElo-3  Šachový klub Junior CVČ B Bystrica D HJ Elo3 : 2
2.1
Gondor, Milan
1610-
Spisiak, Pavol
14031 - 0
2.2
Galdik, Stefan
1621-
Durovka, Marek
15010 - 1
2.3
Engel, Katalin
1488-
Strapec, Lukas
15270 - 1
2.4
Astalos, Norbert
1247-
Berkova, Agata
11581 - 0
2.5
Balint, Tomas
1000-
Berko, Milan
10271 - 0
9. kolo dňa 2020/02/23 o 10:00
š.2  Prvý šachový klub Rimavská SobotaElo-1  Balassagyarmati Kábel SEElo1 : 4
2.1
Sesztak, Robert
1749-
Koltanyi, Imre
1967½ - ½
2.2
Engel, Katalin
1488-
Fabian, Janos
17650 - 1
2.3
Astalos, Norbert
1247-
Foris, Karoly
17230 - 1
2.4
Danko, Marian
1000-
Balogh, Laszlo
1516½ - ½
2.5
Balint, Tomas
1000-
Szabo, Bertalan
16570 - 1
10. kolo dňa 2020/02/23 o 12:00
š.1  Balassagyarmati Kábel SEElo-2  Prvý šachový klub Rimavská SobotaElo4½: ½
2.1
Koltanyi, Imre
1967-
Sesztak, Robert
1749½ - ½
2.2
Fabian, Janos
1765-
Gondor, Milan
16101 - 0
2.3
Foris, Karoly
1723-
Engel, Katalin
14881 - 0
2.4
Balogh, Laszlo
1516-
Astalos, Norbert
12471 - 0
2.5
Szabo, Bertalan
1657-
Danko, Marian
10001 - 0
11. kolo dňa 2020/06/20 o 10:00
š.4  Šachový klub Vinica „B“Elo-2  Prvý šachový klub Rimavská SobotaElo2½:2½
1.1
Imre, Tomas
1813-
Galdik, Stefan
16211 - 0
1.2
Szabo, Ladislav
1492-
Engel, Katalin
14881 - 0
1.3
Janovsky, Norbert
1430-
Astalos, Norbert
1247½ - ½
1.4
Fuchsleitner, Peter
1459-
Hencz, Ladislav
10000 - 1
1.5
Gal, Tichomir
1000-
Danko, Marian
10000 - 1
12. kolo dňa 2020/06/20 o 12:00
š.2  Prvý šachový klub Rimavská SobotaElo-4  Šachový klub Vinica „B“Elo2 : 3
1.1
Galdik, Stefan
1621-
Imre, Tomas
18130 - 1
1.2
Engel, Katalin
1488-
Szabo, Ladislav
14920 - 1
1.3
Astalos, Norbert
1247-
Torma, Viliam
15381 - 0
1.4
Hencz, Ladislav
1000-
Janovsky, Norbert
14300 - 1
1.5
Danko, Marian
1000-
Gal, Tichomir
10001 - 0
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 25.07.2020 21:21
PixFuture exclusive partner, Tiráž