Mistrovství Moravy a Slezska 2019 U10Poslední aktualizace31.10.2019 11:51:54, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 37
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. | St.č. | | Jméno | RtgN | Klub/Místo | Body | PH 1 | PH 2 | PH 3 | PH 4 | PH 5 | Rp | K | rtg+/- |
1 | 1 | | Kožušníková Daniela | 1310 | Interchess z.s. | 9 | 0 | 49,5 | 53,5 | 53,50 | 5 | 1930 | 0 | 0 |
2 | 4 | | Buchtová Viktorie | 1246 | Beskydská šachová škola z.s. | 8 | 0 | 50,5 | 56 | 47,00 | 5 | 1468 | 0 | 0 |
3 | 12 | | Milek Tobias | 1191 | Beskydská šachová škola z.s. | 7 | 0 | 44 | 47,5 | 34,50 | 5 | 1312 | 0 | 0 |
4 | 3 | | Létal Hynek | 1251 | Beskydská šachová škola z.s. | 6,5 | 0 | 44 | 48 | 32,75 | 5 | 1214 | 0 | 0 |
5 | 27 | | Stejskal Jakub | 1072 | Gambit Jihlava | 6,5 | 0 | 43 | 47 | 30,25 | 5 | 1239 | | |
6 | 20 | | Souček Andrej | 1100 | ŠK Kuřim, z.s. | 6,5 | 0 | 42,5 | 46 | 31,50 | 4 | 1240 | 0 | 0 |
7 | 13 | | Vančáková Veronika | 1178 | Beskydská šachová škola z.s. | 6 | 0 | 46,5 | 50,5 | 28,00 | 4 | 1202 | | |
8 | 22 | | Tichá Valérie | 1097 | Beskydská šachová škola z.s. | 6 | 0 | 46 | 50 | 29,75 | 4 | 1200 | | |
9 | 29 | | Bulawa Adam | 1064 | SK Slavia Orlová | 6 | 0 | 45 | 48 | 27,00 | 5 | 1281 | 0 | 0 |
10 | 9 | | Bartečková Valérie | 1219 | Beskydská šachová škola z.s. | 6 | 0 | 45 | 48 | 25,50 | 5 | 1218 | 0 | 0 |
11 | 19 | | Sochorová Valentýna | 1100 | ŠK ZŠ Horka nad Moravou | 6 | 0 | 44,5 | 47,5 | 27,00 | 5 | 1208 | | |
12 | 7 | | Komárek Tobiáš | 1233 | Jezdci Jundrov | 6 | 0 | 44 | 47,5 | 28,25 | 4 | 1181 | 0 | 0 |
13 | 2 | | Policar Martin | 1252 | TJ Spartak Pelhřimov | 6 | 0 | 43,5 | 46,5 | 28,50 | 4 | 1184 | 0 | 0 |
| 57 | | Růžička Oto | 1000 | Agentura 64 Grygov | 6 | 0 | 43,5 | 46,5 | 28,50 | 4 | 1189 | | |
15 | 39 | | Bouchalová Květa | 1003 | Agentura 64 Grygov | 5,5 | 0 | 50 | 54,5 | 31,25 | 5 | 1208 | | |
16 | 21 | | Srba Daniel | 1097 | Šachový klub Světlá nad Sázavou | 5,5 | 0 | 49,5 | 52 | 26,25 | 5 | 1158 | 0 | 0 |
17 | 61 | | Šotek Šimon | 1000 | Slezan Opava | 5,5 | 0 | 49 | 53,5 | 31,00 | 4 | 1202 | | |
18 | 6 | | Janský Adam | 1236 | ŠK Duras BVK | 5,5 | 0 | 40,5 | 44 | 24,75 | 4 | 1103 | | |
19 | 52 | | Lumbert Filip | 1000 | Beskydská šachová škola z.s. | 5,5 | 0 | 39 | 42 | 24,50 | 4 | 1153 | | |
20 | 60 | | Ševčíková Kateřina | 1000 | ŠK Kuřim, z.s. | 5,5 | 0 | 35 | 38 | 20,50 | 4 | 1141 | | |
21 | 28 | | Knápek Jan | 1065 | Agentura 64 Grygov | 5 | 0 | 45,5 | 47 | 21,00 | 4 | 1099 | | |
22 | 31 | | Lacková Lucie | 1055 | Beskydská šachová škola z.s. | 5 | 0 | 43 | 46 | 23,50 | 5 | 1165 | | |
23 | 26 | | Stará Zuzana | 1080 | Šachy Brankovice z.s. | 5 | 0 | 42 | 45 | 21,50 | 4 | 1104 | | |
24 | 49 | | Koždoň Marek | 1000 | TŽ Třinec | 5 | 0 | 41 | 45 | 25,00 | 4 | 1156 | | |
25 | 5 | | Mrázek Matouš | 1239 | Beskydská šachová škola z.s. | 5 | 0 | 41 | 45 | 23,50 | 4 | 1091 | 0 | 0 |
26 | 30 | | Bažantová Adéla | 1057 | ŠK Staré Město | 5 | 0 | 40 | 43,5 | 21,00 | 4 | 1095 | | |
27 | 48 | | Chauvin Simon | 1000 | ŠK Staré Město | 5 | 0 | 40 | 42 | 20,00 | 4 | 1128 | | |
28 | 8 | | Kubátová Ema | 1228 | ŠK Kuřim, z.s. | 5 | 0 | 39,5 | 42,5 | 21,00 | 4 | 1106 | 0 | 0 |
29 | 25 | | Bartečková Nikol | 1087 | Beskydská šachová škola z.s. | 5 | 0 | 39 | 43 | 22,75 | 5 | 1075 | | |
30 | 11 | | Hladký Mikuláš | 1199 | Jezdci Jundrov | 5 | 0 | 39 | 42 | 21,00 | 5 | 1074 | 0 | 0 |
31 | 37 | | Vojčáková Anastázie | 1028 | TJ Zlaté Hory | 5 | 0 | 37,5 | 39 | 16,75 | 5 | 1116 | | |
32 | 45 | | Grycmanová Juliána | 1000 | Tělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s | 5 | 0 | 36 | 38,5 | 19,50 | 5 | 1137 | | |
33 | 40 | | Babula Tomáš | 1000 | ŠK Staré Město | 5 | 0 | 35,5 | 38,5 | 20,50 | 4 | 1068 | | |
34 | 18 | | Rotter Dominik | 1100 | TŽ Třinec | 5 | 0 | 35 | 36 | 17,50 | 4 | 1043 | | |
35 | 10 | | Sochor Václav | 1210 | ŠK ZŠ Horka nad Moravou | 4,5 | 0 | 38,5 | 42,5 | 21,50 | 4 | 1015 | | |
36 | 15 | | Kubátová Běta | 1108 | ŠK Kuřim, z.s. | 4,5 | 0 | 38,5 | 41,5 | 18,00 | 4 | 1042 | 0 | 0 |
37 | 24 | | Grešl Tadeáš | 1091 | Beskydská šachová škola z.s. | 4,5 | 0 | 38 | 41 | 17,75 | 4 | 1006 | | |
38 | 55 | | Mydlář Matěj | 1000 | Lokomotiva Krnov | 4,5 | 0 | 36,5 | 39,5 | 16,75 | 5 | 1086 | | |
39 | 41 | | Bělocký Daniel | 1000 | Beskydská šachová škola z.s. | 4,5 | 0 | 34 | 35,5 | 14,50 | 5 | 1060 | | |
40 | 33 | | Prusková Justýna | 1046 | Beskydská šachová škola z.s. | 4 | 0 | 43 | 44 | 17,00 | 5 | 1053 | | |
41 | 46 | | Havelková Kamila | 1000 | Gambit Jihlava | 4 | 0 | 41,5 | 44 | 16,00 | 4 | 1049 | | |
42 | 36 | | Zahumenský Štěpán | 1033 | Beskydská šachová škola z.s. | 4 | 0 | 40,5 | 42 | 12,50 | 4 | 1035 | | |
43 | 42 | | Boff Ondřej | 1000 | TŽ Třinec | 4 | 0 | 39,5 | 40,5 | 13,00 | 4 | 1071 | | |
44 | 50 | | Kupka Alexandr | 1000 | Beskydská šachová škola z.s. | 4 | 0 | 38,5 | 39,5 | 13,00 | 4 | 1025 | | |
45 | 14 | | Kotisa Jan | 1175 | Sportovní klub Vyškov | 4 | 0 | 37,5 | 40 | 16,00 | 4 | 996 | | |
46 | 71 | | Žyla Artur | 1000 | Slavoj Český Těšín | 4 | 0 | 37 | 40 | 15,25 | 4 | 1004 | | |
47 | 38 | | Stašok Kiril | 1024 | Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. | 4 | 0 | 37 | 39,5 | 14,00 | 5 | 978 | | |
48 | 51 | | Langner Laura | 1000 | Slavoj Český Těšín | 4 | 0 | 37 | 39 | 14,50 | 5 | 1039 | | |
49 | 53 | | Macošek Alex | 1000 | TŽ Třinec | 4 | 0 | 36 | 39 | 15,00 | 5 | 1014 | | |
50 | 62 | | Trčálek Filip | 1000 | Tělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s | 4 | 0 | 35,5 | 38,5 | 13,75 | 4 | 997 | | |
51 | 47 | | Horák Hanuš | 1000 | Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. | 4 | 0 | 32 | 33 | 9,00 | 5 | 999 | | |
52 | 23 | | Pirek David | 1092 | SK Řetězárna | 4 | 0 | 31,5 | 33 | 12,75 | 4 | 1000 | | |
53 | 16 | | Brejcha Lukáš | 1100 | Šachová škola Bohumín, z.s. | 4 | 0 | 31 | 32,5 | 11,50 | 4 | 976 | | |
54 | 65 | | Velehradský Kryštof | 1000 | Jezdci Jundrov | 4 | 0 | 29 | 30 | 10,50 | 5 | 977 | | |
55 | 35 | | Matusík Petr | 1034 | Beskydská šachová škola z.s. | 3,5 | 0 | 38 | 40 | 11,25 | 5 | 986 | 0 | 0 |
56 | 32 | | Šťávová Lucie | 1053 | TJ Náměšť n/Oslavou | 3,5 | 0 | 38 | 39 | 12,00 | 5 | 989 | | |
57 | 17 | | Hlaváčikova Lucia | 1100 | Sportovní klub Vyškov | 3,5 | 0 | 27,5 | 28,5 | 9,50 | 4 | 859 | | |
58 | 64 | | Vaníček Vojtěch | 1000 | Šachový klub Jeseník, z.s. | 3 | 0 | 34,5 | 37,5 | 11,00 | 4 | 893 | | |
59 | 54 | | Mikula Daniel | 1000 | SK EMKaD Holešov | 3 | 0 | 34,5 | 36 | 9,75 | 5 | 912 | | |
60 | 34 | | Stašok Danil | 1041 | Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. | 3 | 0 | 34,5 | 36 | 8,00 | 4 | 894 | | |
61 | 43 | | Brož Pavel | 1000 | Šachový klub Světlá nad Sázavou | 3 | 0 | 33 | 34,5 | 8,00 | 5 | 903 | | |
62 | 56 | | Pádivá Tereza | 1000 | Šachový klub Světlá nad Sázavou | 3 | 0 | 31,5 | 33,5 | 10,50 | 4 | 865 | | |
63 | 59 | | Šedý Mikeš | 1000 | Šachový klub Světlá nad Sázavou | 3 | 0 | 30 | 31 | 7,50 | 5 | 921 | | |
64 | 44 | | Grešl Samuel | 1000 | Beskydská šachová škola z.s. | 3 | 0 | 30 | 31 | 6,50 | 4 | 907 | | |
65 | 69 | | Vojčák Vojtěch | 1000 | TJ Zlaté Hory | 3 | 0 | 27,5 | 29 | 9,50 | 4 | 837 | | |
66 | 66 | | Veselý Jan | 1000 | TJ Město Albrechtice z.s. | 3 | 0 | 27,5 | 29 | 8,00 | 5 | 892 | | |
67 | 70 | | Wantulok Aron | 1000 | SK Slavia Orlová | 2,5 | 0 | 29,5 | 30,5 | 7,50 | 4 | 768 | | |
68 | 58 | | Řepka Martin | 1000 | Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. | 2 | 0 | 29 | 30 | 6,00 | 4 | 723 | | |
69 | 63 | | Trčálková Ema | 1000 | Tělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s | 2 | 0 | 25,5 | 26,5 | 6,00 | 4 | 690 | | |
70 | 68 | | Vojčák Ondřej | 1000 | TJ Zlaté Hory | 1,5 | 0,5 | 29 | 30 | 5,25 | 4 | 587 | | |
71 | 67 | | Vincenec Kvido | 1000 | ŠK Vinary | 1,5 | 0,5 | 23 | 24 | 5,25 | 5 | 563 | | |
Poznámka: Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results Of the players In the same point group) Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter) Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter) Pomocné hodnocení4: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable Pomocné hodnocení5: Most black
|
|
|
|