Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství Moravy a Slezska 2019 U10

Poslední aktualizace31.10.2019 11:51:54, Creator/Last Upload: czech republic licence 37

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoRtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3  PH 4  PH 5 RpKrtg+/-
11Kožušníková Daniela1310Interchess z.s.9,00,049,553,553,505193000,0
24Buchtová Viktorie1246Beskydská šachová škola z.s.8,00,050,556,047,005146800,0
312Milek Tobias1191Beskydská šachová škola z.s.7,00,044,047,534,505131200,0
43Létal Hynek1251Beskydská šachová škola z.s.6,50,044,048,032,755121400,0
527Stejskal Jakub1072Gambit Jihlava6,50,043,047,030,2551239
620Souček Andrej1100ŠK Kuřim, z.s.6,50,042,546,031,504124000,0
713Vančáková Veronika1178Beskydská šachová škola z.s.6,00,046,550,528,0041202
822Tichá Valérie1097Beskydská šachová škola z.s.6,00,046,050,029,7541200
929Bulawa Adam1064SK Slavia Orlová6,00,045,048,027,005128100,0
109Bartečková Valérie1219Beskydská šachová škola z.s.6,00,045,048,025,505121800,0
1119Sochorová Valentýna1100ŠK ZŠ Horka nad Moravou6,00,044,547,527,0051208
127Komárek Tobiáš1233Jezdci Jundrov6,00,044,047,528,254118100,0
132Policar Martin1252TJ Spartak Pelhřimov6,00,043,546,528,504118400,0
57Růžička Oto1000Agentura 64 Grygov6,00,043,546,528,5041189
1539Bouchalová Květa1003Agentura 64 Grygov5,50,050,054,531,2551208
1621Srba Daniel1097Šachový klub Světlá nad Sázavou5,50,049,552,026,255115800,0
1761Šotek Šimon1000Slezan Opava5,50,049,053,531,0041202
186Janský Adam1236ŠK Duras BVK5,50,040,544,024,7541103
1952Lumbert Filip1000Beskydská šachová škola z.s.5,50,039,042,024,5041153
2060Ševčíková Kateřina1000ŠK Kuřim, z.s.5,50,035,038,020,5041141
2128Knápek Jan1065Agentura 64 Grygov5,00,045,547,021,0041099
2231Lacková Lucie1055Beskydská šachová škola z.s.5,00,043,046,023,5051165
2326Stará Zuzana1080Šachy Brankovice z.s.5,00,042,045,021,5041104
2449Koždoň Marek1000TŽ Třinec5,00,041,045,025,0041156
255Mrázek Matouš1239Beskydská šachová škola z.s.5,00,041,045,023,504109100,0
2630Bažantová Adéla1057ŠK Staré Město5,00,040,043,521,0041095
2748Chauvin Simon1000ŠK Staré Město5,00,040,042,020,0041128
288Kubátová Ema1228ŠK Kuřim, z.s.5,00,039,542,521,004110600,0
2925Bartečková Nikol1087Beskydská šachová škola z.s.5,00,039,043,022,7551075
3011Hladký Mikuláš1199Jezdci Jundrov5,00,039,042,021,005107400,0
3137Vojčáková Anastázie1028TJ Zlaté Hory5,00,037,539,016,7551116
3245Grycmanová Juliána1000Tělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s5,00,036,038,519,5051137
3340Babula Tomáš1000ŠK Staré Město5,00,035,538,520,5041068
3418Rotter Dominik1100TŽ Třinec5,00,035,036,017,5041043
3510Sochor Václav1210ŠK ZŠ Horka nad Moravou4,50,038,542,521,5041015
3615Kubátová Běta1108ŠK Kuřim, z.s.4,50,038,541,518,004104200,0
3724Grešl Tadeáš1091Beskydská šachová škola z.s.4,50,038,041,017,7541006
3855Mydlář Matěj1000Lokomotiva Krnov4,50,036,539,516,7551086
3941Bělocký Daniel1000Beskydská šachová škola z.s.4,50,034,035,514,5051060
4033Prusková Justýna1046Beskydská šachová škola z.s.4,00,043,044,017,0051053
4146Havelková Kamila1000Gambit Jihlava4,00,041,544,016,0041049
4236Zahumenský Štěpán1033Beskydská šachová škola z.s.4,00,040,542,012,5041035
4342Boff Ondřej1000TŽ Třinec4,00,039,540,513,0041071
4450Kupka Alexandr1000Beskydská šachová škola z.s.4,00,038,539,513,0041025
4514Kotisa Jan1175Sportovní klub Vyškov4,00,037,540,016,004996
4671Žyla Artur1000Slavoj Český Těšín4,00,037,040,015,2541004
4738Stašok Kiril1024Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.4,00,037,039,514,005978
4851Langner Laura1000Slavoj Český Těšín4,00,037,039,014,5051039
4953Macošek Alex1000TŽ Třinec4,00,036,039,015,0051014
5062Trčálek Filip1000Tělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s4,00,035,538,513,754997
5147Horák Hanuš1000Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.4,00,032,033,09,005999
5223Pirek David1092SK Řetězárna4,00,031,533,012,7541000
5316Brejcha Lukáš1100Šachová škola Bohumín, z.s.4,00,031,032,511,504976
5465Velehradský Kryštof1000Jezdci Jundrov4,00,029,030,010,505977
5535Matusík Petr1034Beskydská šachová škola z.s.3,50,038,040,011,25598600,0
5632Šťávová Lucie1053TJ Náměšť n/Oslavou3,50,038,039,012,005989
5717Hlaváčikova Lucia1100Sportovní klub Vyškov3,50,027,528,59,504859
5864Vaníček Vojtěch1000Šachový klub Jeseník, z.s.3,00,034,537,511,004893
5954Mikula Daniel1000SK EMKaD Holešov3,00,034,536,09,755912
6034Stašok Danil1041Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.3,00,034,536,08,004894
6143Brož Pavel1000Šachový klub Světlá nad Sázavou3,00,033,034,58,005903
6256Pádivá Tereza1000Šachový klub Světlá nad Sázavou3,00,031,533,510,504865
6359Šedý Mikeš1000Šachový klub Světlá nad Sázavou3,00,030,031,07,505921
6444Grešl Samuel1000Beskydská šachová škola z.s.3,00,030,031,06,504907
6569Vojčák Vojtěch1000TJ Zlaté Hory3,00,027,529,09,504837
6666Veselý Jan1000TJ Město Albrechtice z.s.3,00,027,529,08,005892
6770Wantulok Aron1000SK Slavia Orlová2,50,029,530,57,504768
6858Řepka Martin1000Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.2,00,029,030,06,004723
6963Trčálková Ema1000Tělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s2,00,025,526,56,004690
7068Vojčák Ondřej1000TJ Zlaté Hory1,50,529,030,05,254587
7167Vincenec Kvido1000ŠK Vinary1,50,523,024,05,255563

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení4: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
Pomocné hodnocení5: Most black