Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

33. ROČNÍK RAPID ŠACHU DOLNÍ BENEŠOV - MKO 2019 13. ROČNÍK GP ČR V RAPID ŠACHU 2019-2020

Poslední aktualizace21.09.2019 15:53:05, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoTyppohlavíSkup.FEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 Krtg+/-
11GMPlát VojtěchCZE2517ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.8,00,051,056,0204,0
210IMMichenka JozefS60KCZE2192Šachový klub Ostrava-Jih7,50,051,555,02060,4
36IMVesselovsky SergueiS60KCZE2290Beskydská šachová škola z.s.7,01,051,055,52027,6
42IMZwardoň VojtěchKCZE2516Beskydská šachová škola z.s.7,00,047,050,020-18,8
54IMZpěvák PavelS60CZE2346ŠO Kunovice6,50,051,056,0204,2
65FMCaletka RadomírKCZE2311ŠK Slavoj Poruba6,50,048,552,520-18,6
720Orzechowski JacekPOL2073KZs SILESIA Ratiborz6,50,044,547,52029,4
87FMRabatin JakubKCZE2240Beskydská šachová škola z.s.6,50,044,048,020-8,0
911FMBřečka IvanKCZE2176TJ Ostrava6,50,044,047,020-7,0
103IMLangner LadislavKCZE2403Slavoj Český Těšín6,50,043,547,020-27,6
1114FMMužík MartinKOCZE2140Slezan Opava6,50,043,046,520-1,8
1215FMLys JosefS60KCZE2131Sokol Brušperk6,00,048,052,02020,4
1332FMPacl VáclavS60KCZE1978TJ Slovan Havířov6,00,046,049,52022,6
1434CMMiča MarekH18KCZE1970Beskydská šachová škola z.s.6,00,045,049,52051,0
1516Židek VáclavKCZE2131ŠK Slavoj Poruba6,00,044,047,520-13,2
1631Polczyk MikolajH18POL1985KZs Silesia Ratiborz6,00,043,545,52048,8
1724Šudřich RadekCZE2029Slavia Kroměříž6,00,043,046,52020,2
1813WGMSikorová OlgawKCZE2141TŽ Třinec6,00,042,046,520-10,6
1926Kudla RichardKCZE2022ŠK Slavoj Poruba6,00,041,544,520-7,8
2066Kučera TomášH18KOCZE1678ŠK TJ Dolní Benešov5,50,049,554,02091,8
218Banasik KrzysztofPOL2234TJ Zlaté Hory5,50,047,049,520-20,2
2221FMValenta VítCZE2047ŠK Velké Losiny5,50,045,549,0209,0
2328FMČempel JaroslavS60KCZE1998ŠK Slavoj Poruba5,50,045,048,02014,6
2427Zimniok LubomírKCZE2009Šachový klub Karviná5,50,043,046,5205,0
2518Didi JanKCZE2092TJ Ostrava5,50,041,545,520-26,6
2625Řezníček MarcelKOCZE2027ŠKTP Hrabyně5,50,041,545,020-1,2
2717Rakús PavelKOCZE2122ŠK TJ Dolní Benešov5,50,041,544,520-21,2
2835Veselý MartinKCZE1968TJ Ostrava5,50,041,544,5201,6
2943Wrobel MaciejPOL1929TJ Zlaté Hory5,50,041,544,02025,0
3019Vysoglad PetrKCZE2074TJ Sokol Metylovice5,50,040,543,520-6,4
3144Jecha PetrCZE1919TJ Jiskra Jaroměř5,50,039,041,52025,2
3249Dvořák VladimírS60CZE1867SK ROŠÁDA Prostějov5,50,038,540,520-2,0
3347Oborný TomášH18KCZE1891TJ Ostrava5,50,037,039,020-2,2
3476Brácha PavelCZE1621SK ROŠÁDA Prostějov5,50,035,539,02038,6
3538Pavera VítKOCZE1959Orel Opava5,00,044,547,52010,0
3645Weczerek MarekKOCZE1899ŠK TJ Dolní Benešov5,00,044,045,52028,2
379Gibiec ErnestS60KCZE2215Slavoj Český Těšín5,00,043,547,520-38,0
3858Panek BartoszH18POL1738UKS "Ognisko" Rydułtowy5,00,042,545,52020,8
3923Václavík MartinKCZE2035ŠK Slavoj Poruba5,00,042,045,520-16,8
4039Vlachopulos GeorgisS60KCZE1958Lokomotiva Krnov5,00,042,043,520-5,0
4175Nešpor IvanS60KCZE1628ŠK Šenov5,00,041,044,02050,8
4253Zpěváková KateřinawCZE1806Dolní Němčí5,00,041,043,0208,0
4312FMSobek JaroslavS60KCZE2153Šachový klub Karviná5,00,040,543,520-42,4
4442Dostál RadimKCZE1932ŠK Slavoj Poruba5,00,038,541,520-27,6
4555Kraus PetrCZE1777TJ Zlaté Hory5,00,037,539,5206,0
4637Byma PavelKOCZE1962ŠO TJ Velká Polom5,00,037,039,520-16,6
4750Košťál OtakarS60KCZE1850Šachový klub Ostrava-Jih5,00,034,537,520-8,4
4871Tkadleček PetrKCZE1649TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek5,00,031,033,020-11,0
4987Havel KristiánH18KOCZE1466Slezan Opava5,00,028,531,02058,0
5041Vinklárek RobertKCZE1946TJ Nový Jičín4,50,043,045,020-10,2
5130Slavinský RostislavS60KCZE1985TJ Nový Jičín4,50,042,545,520-18,6
5265Nytra OndřejH18KCZE1686Beskydská šachová škola z.s.4,50,041,044,02054,0
5340Olšar RobinKOCZE1957Slezan Opava4,50,040,043,020-1,8
5436Ondrejka PavelKCZE1968Sokol Vrbno p/P4,50,039,543,020-31,4
5533Bačák PetrCZE1974Slavia Kroměříž4,50,038,041,020-39,2
5660Buksa EwelinawPOL1728TJ Zlaté Hory4,50,037,540,0205,0
5752Jureček DanielKOCZE1823Orel Opava4,50,035,037,520-36,4
5829Pán VladimírKCZE1998Sokol Vrbno p/P4,50,034,038,020-61,8
5972Vlček AntonínS60KOCZE1646TJ Vítkov4,50,034,036,0202,0
6088Smuda TomaszH18POL1457MKSz Rybnik4,50,032,034,02036,2
6167Pisz BřetislavS60KCZE1665SK Stonava4,50,030,533,020-9,4
62106Jaššo MatějH18KCZE1028Lokomotiva Krnov4,00,039,042,02065,6
6373Vavřínková EliškaH18FwKOCZE1645ŠK TJ Dolní Benešov4,00,039,042,0203,4
6468Macek OldřichCZE1658T.J. Sokol Šumperk4,00,037,540,520-6,4
65101Moravec HynekH18KOCZE1280TJ Hradec n/Moravicí4,00,037,540,52055,4
6659Kantor PavelKCZE1733ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova4,00,037,539,520-14,0
6754Godovský JiříS60KOCZE1795SK Kravaře4,00,036,537,020-23,8
68103Raptis JanisH18KCZE1215Lokomotiva Krnov4,00,036,039,02065,0
6979Repák JanKCZE1599TJ Ostrava4,00,036,036,52013,2
7061Bělka LubomírKOCZE1720ŠK TJ Dolní Benešov4,00,034,537,520-24,6
7163Petrov NikolajS60KCZE1700ŠK Šenov4,00,034,537,020-5,4
7284Suchanek PaulinawPOL1513KZs Silesia Ratiborz4,00,034,036,52032,2
7378Krampla JanKCZE1604VOKD Poruba4,00,033,535,52013,6
7469Cyroň KarelS60KCZE1657ŠK Hošťálkovice, z.s.4,00,033,036,020-5,4
7557Milián MilanS60KCZE1743Sokol Vrbno p/P4,00,032,535,520-53,2
7677Binar VítězslavS60KOCZE1612Orel Opava4,00,032,535,020-4,4
7783Šafarčík MiroslavKOCZE1536ŠK Hošťálkovice, z.s.4,00,028,530,520-0,4
7848Drastich TomášKCZE1879SK Slavia Orlová3,50,038,541,020-46,2
7981Kočur RadimKOCZE1575TJ Ludgeřovice, z.s.3,50,038,541,02011,4
8086Młynarczyk JanPOL1474KZs Silesia Ratiborz3,50,037,040,02030,2
8164Bienek PetrS60KCZE1699TJ Nový Jičín3,50,036,037,520-36,4
8290Kaňák MatyášH18KOCZE1424Interchess z.s.3,50,035,537,52027,6
8351Bergloviec JanKOCZE1846ŠK POGO Budišov n/B.3,50,035,537,520-46,8
8499Sakaev KonstantinH18KCZE1332TJ Ostrava3,50,033,035,02034,4
8570Vavřínek RadomírKOCZE1656ŠK TJ Dolní Benešov3,50,031,533,520-27,8
8674Kolařík TomášKCZE1632ŠK Hošťálkovice, z.s.3,50,028,529,020-73,4
8746Čujdík JiříKCZE1894SK Stonava3,00,038,541,020-58,8
8856Tomíček AlfonsS60KOCZE1748ŠK TJ Dolní Benešov3,00,037,038,520-38,6
8989Machura JaroslavS60CZE1437Neregistrovaný3,00,035,035,52014,0
9092Slanina MaxmiliánS60KOCZE1413ŠK TJ Dolní Benešov3,00,034,037,02031,4
9180Gajda RostislavKCZE1577TJ Ostrava3,00,034,034,520-24,6
9282Kwiatkowski ZygmuntS60POL1565KZs SILESIA Ratiborz3,00,033,035,520-46,2
9396Kopecký MichalKOCZE1368TJ Hradec n/Moravicí3,00,032,534,52015,8
9494Zmelty DavidKCZE1389Beskydská šachová škola z.s.3,00,032,032,520-5,2
95104Zámarský PatrikH18KCZE1171Lokomotiva Krnov3,00,029,531,52041,2
9698Kondys PiotrH18POL1351KZs Silesia RatibOrz3,00,029,531,02014,0
97100Kubelka JaroslavS60KCZE1293TJ Fulnek3,00,028,530,52029,6
9891Kundrát JiříKOCZE1417TJ Vítkov3,00,025,025,520-24,8
99107Mydlář MartinKCZE1000Lokomotiva Krnov2,50,031,033,02016,6
100102Prokop MartinKCZE1259VOKD Poruba2,50,031,033,02022,0
10185Dibák JánKCZE1487ŠK Hošťálkovice, z.s.2,50,029,030,520-58,8
10297Čech PetrH18KCZE1365Lokomotiva Krnov2,50,028,029,520-14,2
103105Vaněk JakubH18KCZE1167TJ Ostrava2,50,026,528,0204,6
10462Jančálek JanS60KOCZE1704TJ Vítkov2,50,025,025,520-84,0
10595Šauman Petr oKOCZE1372TJ Vítkov2,00,031,534,0202,2
10693Peterek ZbyněkKCZE1410TJ Ostrava2,00,026,027,520-30,6
107108Vicher JanKCZE0TJ Ostrava1,00,025,528,0
10822Muratidis NikosS60KOCZE2038Slezan Opava0,00,026,027,0200,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 25.02.2021 23:11
PixFuture exclusive partner, tiráž